Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7390


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η οθονη του σε σχεση με το 6280 ειναι πιο σκοτεινη,εχει αισθητηρα φωτος το 7390 και αυξομειωνει την φωτεινοτητα της οθονης.εγω παντως δεν εχω προβλημα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 742
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η οθονη του σε σχεση με το 6280 ειναι πιο σκοτεινη,εχει αισθητηρα φωτος το 7390 και αυξομειωνει την φωτεινοτητα της οθονης.εγω παντως δεν εχω προβλημα.

Ειναι πχ σαν του w850?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πχ σαν του w850?

 

 

Το συγκρινα διπλα διπλα και με το W850 αλλα ηταν εμφανως πιο σκοτεινη και μουντη η οθονη του νοκια. Παρολα αυτα πρεπει να πω οτι τα χρωματα ειναι πιο ποιοτικα απο το W850, ενω σε συγκριση με το 6280 χανει και σε φωτεινοτητα και σε χρωματα (του 6280 ειναι πιο εντονα) τα συγκρινα κοιταζοντας την ιδια φωτο που εστειλα με bluetooth και στα δυο. Εγω θα το αγοραζα το 7390 γιατι οντως ειναι πανεμορφο και ποιοτικο αλλα δινω μεγαλη, παρα πολυ μεγαλη, εμφαση στην οθονη αν λοιπον καποιος δεν πολυενδιαφερεται για την οθονη του κινητου του ας το παρει με κλειστα ματια εχει και παρα πολυ καλο ηχο.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

σε σχεση με το 850 δεν θυμαμαι γι ανα πω αν εχουν μεγαλη φιαφορα οι 2 οθονες,με το 6280 σαφως κι εχουν οπως και με το K-800 που που φαινεται πιο ζωντανη η οθονη λογω της φωτεινοτητας,συνηθειο ειναι πιστευω,αν απενεργοποιοταν ο αισθητηρας σιγουρα θα ηταν πολυ καλυτερα τα πραγματα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:cry: - σε καθε περιπτωση ηταν πιο σκοτεινη ? φωτο,αναμονη,φοντο ?

 

:( - δηλαδη τοσα pixel καμερας και οθονης τα εθαψε ετσι η Νοκια ? τι να το κανουμε να το παρουμε τοτε που σχεδιαζαμε ? αυτη η εταιρια βρε παιδι μου ωρες ωρες ειναι για πιστολιες (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όταν δεν το συγκρίνετε με άλλα κινητά, η οθόνη του είναι τέλεια. Εγώ χθες πήγα να δω το κινητό μία φίλης μου και σχεδόν φοβήθηκα όταν είδα πόση φωτεινότητα είχε η οθόνη του. Είναι πολύ καλή. Κοιτάξτε την χωρίς άλλη δίπλα
Link to comment
Share on other sites

 

 

:respect: - YESSSSSS επιτελους βλεπουμε φωτογραφιες που τραβαει το 7390 με συγκριση (!) αυτα τα 3 κουμπακια εξωτερικα τι ειναι ? μπορεις να διαβασεις μηνυμα με αυτα σαν πλοηγηση ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:respect: - YESSSSSS επιτελους βλεπουμε φωτογραφιες που τραβαει το 7390 με συγκριση (!) αυτα τα 3 κουμπακια εξωτερικα τι ειναι ? μπορεις να διαβασεις μηνυμα με αυτα σαν πλοηγηση ?

Μάλλον είναι τα κουμπιά κατεύθυνσης, δεξιά και αριστέρα, και της επιλογής(που βρίσκεται αναμέσα στα άλλα δύο) δηλαδή να επιλέγεις.

Link to comment
Share on other sites

:love: - once Nokia always Nokia - :mobile:

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι τα κουμπιά κατεύθυνσης, δεξιά και αριστέρα, και της επιλογής(που βρίσκεται αναμέσα στα άλλα δύο) δηλαδή να επιλέγεις.

 

ακριβως φιλε μου,μπαινει στην μουσικη,καμερα κλειδωμα κ.α.

παντως το κινητακι αξιζει,ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:blink: - για καμερα οταν ειναι διπλωμενο δεν εχει κουμπι στο πλαι οπως το 6131 ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

εχει κανονικα κουμπι στα πλαγια και δεν να ανοιξεις το κινητο για φωτο,λοιπον βιντεο δεν εχω βγαλει ακομα ημερα,μονο βραδυ και ειχε πολυ noise.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Απο ποιοτητα κατασκευης τι λεει?Τριζει?Πως ειναι?

 

η ποιοτητα κατασκευης του ειναι απλα εξαιρετικη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:ninja: - αυτο το μυστηριο περι "μουντης καμερας" δεν θα λυθει ? δηλαδη τι εχει ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ Η ΝΟΚΙΑ ΕΝΑ ΣΤΥΛΑΤΟ, ΓΕΜΑΤΟ, ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΛΑΦΡΥ CLAMSHELL. ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!:D ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ:p
Link to comment
Share on other sites

ενα δειγμα σε φωτισμο δωματιου,μετριο το αποτελεσμα αλλα ok,σε συνθηκες ημερας δεν εχω βγαλει ακομα.

http://img75.imageshack.us/img75/9671/009sd7.th.jpg

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μην γραφεις με κεφαλαια φιλε μου,ειναι σαν να φωναζεις.καλοσωρησες στο myphone.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα χθες και ευχαριστώ για τη βοήθειά σας πιο πριν!:O Λοιπόν είναι πάρα πολύ καλό.Μέχρι τώρα έχω παρατηρήσει ότι έχει απίθανα χρώματα,πολύ καλούς ήχους και η φωτεινότητα προσωπικά,δε με ενοχλεί κοθόλου..Γενικά δε θέλω και να με τυφλώνει ας πούμε το φως του κινητού..!Είναι μια χαρά και το προτείνω!Α!Ρε παιδιά η συσκευασία δεν περιέχει USB;:blink: Εμένα δεν είχε και έμεινα..
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα!

Φανταστική συσκευή, κανένα απολύτως πρόβλημα με την οθόνη,

ποιότητα κατασκευής ΑΨΟΓΗ και τα ηχεία απίστευτα.

Δηλώνω κατενθουσιασμένος και κατευχαριστημένος με την

αγορά μου!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

paidia ti moy protinete na parw? skeftomai na parw to 7390 alla den 3erw ti xrwma...?:worry: :wacko:

 

Το μάυρο-καφέ βέβαια!!!

Το ροζ εν για τις κορούες...:lol:

:)

Σήμερα το πρωί όμως με απογοήτευσε...

Δεν ξέρω τι είναι (bug ή δεν υποστηρίζεται) αλλά δεν μπορεί να χτυπήσει το

ξυπνητήρι όταν αυτό είναι κλειστό και επιλέξεις αντί για ήχο το ραδιόφωνο.

Μιλάω για κάτι το οποίο μπορούσε να το κάνει το αρχαίο Νόκια 7250ί...

Ελπίζω να το διορθώσουν με κάποια αναβάθμιση...

:(

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...