Jump to content

P990i: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το θέμα είναι πως η κάμερα μερικές φορές βγάζει θολές και άλλες φορές πεντακάθαρες στο ίδιο σημείο με το ίδιο θέμα και ίδιες συνθήκες με ίδιες ρυθμίσεις!.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάποια επίσημη αντίδραση της SE για τα πάμπολα προβλήματα και bugs (ελπίζω μόνο του software....) υπάρχει? Γιατί απ' ότι βλέπω ένα στα δύο post έχουν να κάνουν με αναφορά προβλημάτων...
Link to comment
Share on other sites

σημερα μιλησα με την εξυπηρετηση πελατων της sony ericsson και τους ελεγα για τα προβληματα του π990 και μου απαντησαν πως ολοι οι πελατες ειναι πολυ ευχαριστημενοι δεν υπαρχουν παραπονα και το μονο που εχουν σημειωσει ειναι με τη γραμματοσειρα με κλειστο καπακι και οτι εχουν ενημερωσει την μαμα εταιρια και περιμενουν την αναβαθμιση αυτη για τους ελληνες χρηστες ολα τα αλλα ειναι τελεια!!!

εγω λοιπον τους ειπα πως καλο ειναι να ανοιγουν και κανα site οπως αυτο μπας και καταλαβουν τι ακριβως γινετε γιατι εχουν μαυρα μεσανυχτα.

deepbluezx12r
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει καποιος τι παιζει με το Worldmate????Βαζω το email,password και activation code και μου βγαζει invalid code κλπ.Το εχει αντιμετωπισει καποιος φιλτατος??/:worry:

 

apl;a μηην βάλεις τον κωδικό. Μόνο μέιλ και παςς. Αν δεν μπορείς να συνδεθείς στο ίντερνετ, τότε βάλε ΜΟΝΟ τον κωδικό.

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

σημερα μιλησα με την εξυπηρετηση πελατων της sony ericsson και τους ελεγα για τα προβληματα του π990 και μου απαντησαν πως ολοι οι πελατες ειναι πολυ ευχαριστημενοι δεν υπαρχουν παραπονα και το μονο που εχουν σημειωσει ειναι με τη γραμματοσειρα με κλειστο καπακι και οτι εχουν ενημερωσει την μαμα εταιρια και περιμενουν την αναβαθμιση αυτη για τους ελληνες χρηστες ολα τα αλλα ειναι τελεια!!!

εγω λοιπον τους ειπα πως καλο ειναι να ανοιγουν και κανα site οπως αυτο μπας και καταλαβουν τι ακριβως γινετε γιατι εχουν μαυρα μεσανυχτα.

 

Ίσως αν στέλναμε ΟΛΟΙ ένα mail με την περιγραφή των προβλημάτων μας, διότι τα γραπτά μένουν, να αντιλαμβάνονταν επιτέλους κάτι....

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι το θεμα καμερας ειναι θεμα ρυθμισεων οπως ενας φιλος μου ηρθε και με ρωταγε τι δε παει καλα με το P990i του και βγαζει θολες φωτογραφιες. Τελικα το ειχε συνεχως στο macro... :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όμως δεν το είχα, έπαιξα με όλες τις ρυθμίσεις. Αυτό που παρατήρησα, είναι ότι - αν και μπορεί ιδέα μου - μάλλον έβγαζε καλλίτερες φωτό στην κανονική παρά στην υψηλή ποιότητα....

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας !!! Μολις πήρα το P990i και του έκανα αναβάθμιση ! Ενω ολα στην αναβάθμιση πήγαν καλά το κινητό μου δεν ανάβει! Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα τελείωσε??

Αν συνεχίζει να μην ανάβει ξαναβάλτο και κάντου και άλλη μία!! Η μπαταρία πρέπει να είναι φορτισμένη πάντα έτσι??

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα τελείωσε??

Αν συνεχίζει να μην ανάβει ξαναβάλτο και κάντου και άλλη μία!! Η μπαταρία πρέπει να είναι φορτισμένη πάντα έτσι??

 

Το ξανάβαλα και μου λέει οτι το κινητό έχει την τελευταία έκδοση αναβάθμισης. Και δεν μου δίνει την δυνατότητα να ξανα κάνω update

Link to comment
Share on other sites

Το ξανάβαλα και μου λέει οτι το κινητό έχει την τελευταία έκδοση αναβάθμισης. Και δεν μου δίνει την δυνατότητα να ξανα κάνω update

 

Οταν πάω να το ανοίξω ανάβει για λίγα δευτερολεπτα η οθόνη και μετα κλέινει

Link to comment
Share on other sites

Οταν πάω να το ανοίξω ανάβει για λίγα δευτερολεπτα η οθόνη και μετα κλέινει

 

διευκρινηση....σιγουρα δεν ειχε φορτωμενη την τελευταια εκδοση πριν το αναβαθμισεις?!Το λεω γιατι ενας φιλος που αγορασε...ειχε ειδη πανω την τελευταια σε συγκριση με νε απου το εχω 2μιση μηνες και το αναβαθμισα.....:!:

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μου πείτε τι ρυθμίσεις χρησιμοποιώ για να μπώ στο ίντερνετ απο το p990i μέσω της βάσης συχρονισμού.Ευχαριστώ
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

διευκρινηση....σιγουρα δεν ειχε φορτωμενη την τελευταια εκδοση πριν το αναβαθμισεις?!Το λεω γιατι ενας φιλος που αγορασε...ειχε ειδη πανω την τελευταια σε συγκριση με νε απου το εχω 2μιση μηνες και το αναβαθμισα.....:!:

 

Ναι είχε την τελευταία έκδοση αλλα επειδή είχα κάποια κολλήματα σκέφτηκα να του κάνω update τωρα το τηλέφωνο δεν ανοίγει παραμόνο για κάποια δευτερόλεπτα ανάβει η οθόνη και σβήνει και το κακό ειναι οτι τώρα δεν γίνεται να του ξανακάνω αναβάθμιση γιατί το πρόγραμμα βλέπει οτι έχω την τελευτάια εκδοση !Όποιος μπορέι ας με βοηθήσει να ξαναλειτουργήσω το τηλεφωνό μου ευχαριστώ!:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ναι είχε την τελευταία έκδοση αλλα επειδή είχα κάποια κολλήματα σκέφτηκα να του κάνω update τωρα το τηλέφωνο δεν ανοίγει παραμόνο για κάποια δευτερόλεπτα ανάβει η οθόνη και σβήνει και το κακό ειναι οτι τώρα δεν γίνεται να του ξανακάνω αναβάθμιση γιατί το πρόγραμμα βλέπει οτι έχω την τελευτάια εκδοση !Όποιος μπορέι ας με βοηθήσει να ξαναλειτουργήσω το τηλεφωνό μου ευχαριστώ!:cry:

οταν σου πει ότι έχεις την τελευταία έκδοση,απο κάτω ρωτάει αν θες να συνεχίσεις και να την ξαναπεράσεις.

πάτα "ναι" εκει

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

οταν σου πει ότι έχεις την τελευταία έκδοση,απο κάτω ρωτάει αν θες να συνεχίσεις και να την ξαναπεράσεις.

πάτα "ναι" εκει

 

Ναι φίλε μου την πρώτη φορά που του έκανα αναβάθμιση είχε αυτή την επιλογή. Μετά την αναβάθμιση ξαναπροσπάθησα να του ξανακάνω γιατί κόλλησε και δεν αναβε και δεν την είχε ...

Link to comment
Share on other sites

exw mia aporia : skeftome an parw to p990i ala exw ena problimataki an iparxoune arketes efarmoges giayto to tilefono :$ kai an nai pou 8a mporousa na tis brw :$ eyxaristo

tosa lefta gia kagkela

tosa kagkela gia ta lefta

Link to comment
Share on other sites

exw mia aporia : skeftome an parw to p990i ala exw ena problimataki an iparxoune arketes efarmoges giayto to tilefono :$ kai an nai pou 8a mporousa na tis brw :$ eyxaristo
efaRMoges??? apeires:) poles:) kales:) ENTYPOSIAKES:) apla perimene kana 5amhno gia na bgoun:lol: :lol: mexrei tote mpene se auto to site http://www.my-symbian.com gia na enhmeronesai:D
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα μαλλον ο φιλος μας οπως και οι περισσοτεροι θελουν δωρεαν εφαρμογες σε συγκεκριμενες ιστοσελιδες, αν τις εχει καποιος ας δωσει καποιους συνδεσμους. Στο mysymbian οι περισσοτερες εφαρμογες ειναι εμπορικες και πρεπει να βλαεις πιστωτικη...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μια ερωτηση και απο εμενα ! γενικως αξιζει τον κοπο να αγορασει κανεις το P990 ?? ρωτω για ειμαι ετοιμος προς αγορα , αλλα μερικα σχολια που υπαρχουν εδω..(οπως αποστολη αρχειων με bt & αδυνατη μεταφορα σε MSD) ειναι απονθαρυντικα ! ποια η γνωμη σας λοιπον ? ναι η οχι ?? ευχαριστω εκ των προτερον !
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μια ερωτηση και απο εμενα ! γενικως αξιζει τον κοπο να αγορασει κανεις το P990 ?? ρωτω για ειμαι ετοιμος προς αγορα , αλλα μερικα σχολια που υπαρχουν εδω..(οπως αποστολη αρχειων με bt & αδυνατη μεταφορα σε MSD) ειναι απονθαρυντικα ! ποια η γνωμη σας λοιπον ? ναι η οχι ?? ευχαριστω εκ των προτερον !

 

Θα απαντούσα, ότι η η ερώτηση σου είναι μάλλον ρητορική...(πιστεύω ότι είσαι αποφασισμένος να το αγοράσεις).Εγώ παρόλα τα προβλήματα που γνώριζα μέσω του φόρουμ αυτού,για την συσκευή αυτή, ήμουν βέβαιος οτι θα το αγοράσω.Όχι,γιατί έχει αρκετά προβλήματα άλλα σημαντικά και άλλα όχι.Όχι,γιατί δεν υπαρχουν εφαρμογές και παιχνίδια.Όχι γιατί όπως μαθαίνουμε υπάρχουν ελαττωματικές παρτίδες και το service ωχριά.Εν ολίγοις αυτά είναι τα οχι.Τώρα για τα ναι τι να σου...Προσωπικά το αγόρασα διότι καταστράφηκε το P800.Είναι μια πλήρης,κατ'εμέ,συσκευή σε λογική τιμή.O χρόνος θα δείξει εάν άξιζε τα χρήματα μας...

[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

Θα απαντούσα, ότι η η ερώτηση σου είναι μάλλον ρητορική...(πιστεύω ότι είσαι αποφασισμένος να το αγοράσεις).Εγώ παρόλα τα προβλήματα που γνώριζα μέσω του φόρουμ αυτού,για την συσκευή αυτή, ήμουν βέβαιος οτι θα το αγοράσω.Όχι,γιατί έχει αρκετά προβλήματα άλλα σημαντικά και άλλα όχι.Όχι,γιατί δεν υπαρχουν εφαρμογές και παιχνίδια.Όχι γιατί όπως μαθαίνουμε υπάρχουν ελαττωματικές παρτίδες και το service ωχριά.Εν ολίγοις αυτά είναι τα οχι.Τώρα για τα ναι τι να σου...Προσωπικά το αγόρασα διότι καταστράφηκε το P800.Είναι μια πλήρης,κατ'εμέ,συσκευή σε λογική τιμή.O χρόνος θα δείξει εάν άξιζε τα χρήματα μας...

 

Συμφωνώ απολύτως πως είσαι ήδη αποφασισμένος να το αποκτήσεις απλά χρειάζεσαι εκείνο το μικρό σκούντημα για να πας στο κατάστημα και να το αγοράσεις :D Τολμώ να πω πως τα "προβλήματα" που υπάρχουν στο P990 δεν με απέτρεψαν στο να το αποκτήσω. Με τον καιρό ένα ένα θα εξαλειφθούν όλα με αποτέλεσμα το τέλειο smartphone.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μια ερωτηση και απο εμενα ! γενικως αξιζει τον κοπο να αγορασει κανεις το P990 ?? ρωτω για ειμαι ετοιμος προς αγορα , αλλα μερικα σχολια που υπαρχουν εδω..(οπως αποστολη αρχειων με bt & αδυνατη μεταφορα σε MSD) ειναι απονθαρυντικα ! ποια η γνωμη σας λοιπον ? ναι η οχι ?? ευχαριστω εκ των προτερον !

 

ΜΗΝ το αγοράσεις!!!

 

Υ.Γ....καλορίζικο!!!;) :lol: :D :superman:

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι ομως να περιμενουμε 6 μηνες για να διορθωθουν τα προβληματα που υπαρχουν στο λογισμικο του τοτε θα εχει κυκλοφορησει το P1000 οπως παμε...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...