Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχως φιλε εισαι οριακα και μαλλον δεν θα την πιασεις γιατι εχω ακουσει οτι η σχολες Πολ. Μηχ. θα ανεβουν πολυ :(

 

Tι να πώ ο άνθρωπος...έχω φρίξει με αυτά που ακούωωω...αλλά δεν νομίζω.Και εγώ πέρσυ απο το σχολείο έχασα για 35 μόρια περίπου σχολη...

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ηρεμια...πανω απο 500 δεν θα ανεβουν ας ειμαστε ρεαλιστες μια χαρα την πιανεις συγχαρητηρια κιολας...

 

Ευχαριστώωωω....:D :D :D

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

παντως οκ μην τα πολυπιστευετε αυτα του εθνους και των εφημεριδων γενικως οι δημοσιογραφοι λενε οτι τους κατεβει και οτι ειναι πιο πιασαρικο ωστε να πουλησουν περισσοτερα εντυπα..αυτο που ισως μας βοηθησει να δουμε περιπου τι θα γινει ειναι οι επισημες ανακοινωσεις του υπουργειου και αν αφου κι εκεινοι δεν εχουν σαφη εικονα μεχρι και τη παραμονη που θα βγουν οι βασεις αφου τελευταια στιγμη πεφτουν και οι αποφοιτοι με το 10%και ανατρεπονται τα πραγματα μου το λεγε σημερα καποιος που δουλευει στο υπουργειο γι αυτο σας το λεω...

 

Αυτοι με το 10% δεν επιρεαζουν τις βασεις. εχουν αλλες βασεις αυτοι που δινουν με το 10%

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

μλκ οτι θελουνε γραφουνε.εγω παντως αν τυχει και χασω μια σχολη δεν θα ηθελα να την χασω οριακα.μεγαλη πικρα!

 

Εγώ το έπαθα,και ήμουνα και ή,ουνα και σίγουρος ότι πέρναγα...

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έπαθα,και ήμουνα και ή,ουνα και σίγουρος ότι πέρναγα...

τι αγχωνεσαι μωρε και να μην πιασεις εμπ πολιτικος θα ερθεις με μεταγγραφη!

εγω τι να πω που συμφωνα με το εθνος και οριακα ειμαι και μεταγγραφη δεν εχω και εχω τους προφορικους να με ριχνουν 500 μορια!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nαι εντάξει..αλλά έχω φρικάρει...Πάντως στο τέλος μπορεί να μην γίνουνε και τρομερές αλλαγές.Πάντως οι κακοί μαθητές γράψανε πάλι χάλια,οι μεσαίοι χαντακώθηκαν σίγουρα σε κάποιο μάθημα και οι καλοί γράψανε καλύτερα απο πέρσυ,όσοι δεν την πατήσανε πουθενά...

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το εθνος εδω και 3 χρονια που περνω και βλεπω τις βασεις ολο μλκ λεει ποτε δεν επεσε μεσα σε μια σχολη.

 

Μην ανχωνεστε περαστε ωραια το καλοκαιρι και τον αυγουστο που θα βγουνε τα αποτελεσματα τοτε θα ξερετε αν περασατε η οχι.

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι με το 10% δεν επιρεαζουν τις βασεις. εχουν αλλες βασεις αυτοι που δινουν με το 10%

 

 

δεν ξερω εμενα ετσι μου ειπαν ετσι σας λεω..αλλα για να το λεει καποιος που δουλευει στο υπουργειο δεν μπορει καποια σχεση θα εχουν...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εμενα ετσι μου ειπαν ετσι σας λεω..αλλα για να το λεει καποιος που δουλευει στο υπουργειο δεν μπορει καποια σχεση θα εχουν...

Καλα μην εισαι και πολη σιγουρη για αυτο!!!!!!

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Aφου αυτοί έχουνε άλλες βάσεις και οι θέσεις μετρούνται χωριστά....

Πείτε λίγο τι λέει για πολιτικούς Θεσσαλονίκη....

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

η φιλη μας εννοει οτι η ανακοινωση των βασεων παιρνει χρονο, γιατι παραλληλα πρεπει να φτιαξουν και τις βασεις του 10%
Link to comment
Share on other sites

λοιπον θα σας πω εγω τις βασεις

- ΗΜΜΥ θα ανεβουν πανω απο 3.000 μορια, ειδικα στο ΕΜΠ οπου η βαση της σχολης θα ξεπερασει τις 22.000

- Πολιτικοι μηχανικοι θα ανεβουν εως και 6.000, με την σχολη του ΕΜΠ να φτανει τις 24.000

- η αρχιτεκτονικη ειδικα, θα ανεβει 10.000 μορια, και λογω και του σχεδιου θα φτασει τις 30.000. φετος το αριστα θα ειναι το 40.000 και οχι το 24.000 επειδη τα θεματα ηταν "ευκολα"!!!

- οι ιατρικες θα εχουν πτωτικη ταση, δηλαδη θα ανεβουν μονο 1.000 μορια (κατι τετοιες βλακεις ακουω συνεχεια! πτωτικη ταση, αλλα θα ανεβουν!)

- τελος οι οικονομικες σχολες θα ανεβουν 20.000 γιατι τα θεματα στο ΑΟΘ και στη Στατιστικη ηταν πια τοσο γελοια!!!

 

ΕΛΕΟΣ, τα εχω παρει τοσο πολυ με τους δημοσιογραφους και γενικα ολους τους "ειδικους"... ευκολα και ευκολα τα λενε τα θεματακια μας, να ρθουν αυτοι να τα γραψουνε... αλλα μαλλον δεν μπορουν, γιατι αμφιβαλω αν ειχαν πανω απο 10.000 μορια για να περασουν στη σχολη ΜΜΕ... στο "εργαστηρι ελευθερων σπουδων" του ΑΝΤ1 μαζι με την μεσημεριανη κατινα-παρουσιαστρια-δημοσιογραφο!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαλαρώστε, κάντε το μηχανογραφικό σύμφωνα με τις προτιμήσεις ΣΑΣ, και απλά περιμένετε τον αύγουστο..
Link to comment
Share on other sites

Θα σας προτείνω να μην αγχώνεστε με τις βάσεις. Καθήστε και απολαύστε το καλοκαίρι σας και τον Αύγουστο τις βλέπετε. Ειδικά οι υψηλόβαθμες σε μια γενική εικόνα αποκλείεται να ανέβουν πάνω από 100-200 μόρια. Καμία δε θα ανέβει περισσότερο... Δεν είναι δυνατό, όσο εύκολα και να είναι τα θέματα.

 

Επίσης μην ακούτε από τους δημοσιογράφους "τι θα κάνουν οι βάσεις".. Ιδέα δεν έχουν. Σύμφωνα με τις προβλέψεις τους πέρσι εγώ έμενα έξω για 100 μόρια από τη σχολή μου και ας είχα 18500 (18100 η βάση του 05). Τελικά η σχολή έπεσε 150 μόρια και μπήκα άνετα.

 

Οι δημοσιογράφοι πέρσι, από παρατήρηση μου, έπεσαν σχεδόν σε όλα έξω:!: .

Link to comment
Share on other sites

Θα σας προτείνω να μην αγχώνεστε με τις βάσεις. Καθήστε και απολαύστε το καλοκαίρι σας και τον Αύγουστο τις βλέπετε. Ειδικά οι υψηλόβαθμες σε μια γενική εικόνα αποκλείεται να ανέβουν πάνω από 100-200 μόρια. Καμία δε θα ανέβει περισσότερο... Δεν είναι δυνατό, όσο εύκολα και να είναι τα θέματα.

 

Επίσης μην ακούτε από τους δημοσιογράφους "τι θα κάνουν οι βάσεις".. Ιδέα δεν έχουν. Σύμφωνα με τις προβλέψεις τους πέρσι εγώ έμενα έξω για 100 μόρια από τη σχολή μου και ας είχα 18500 (18100 η βάση του 05). Τελικά η σχολή έπεσε 150 μόρια και μπήκα άνετα.

 

Οι δημοσιογράφοι πέρσι, από παρατήρηση μου, έπεσαν σχεδόν σε όλα έξω:!: .

 

 

+1000

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτίσω κάτι?Μου ζήτησαν από το Φροντιστήριο να πάω να μου συμπληρώσουν το μηχανογραφικό αλλά δεν το έχω πάρει ακόμα διότι το σχολείο μου ήταν από αυτό που φεύγαν τα θέματα και κάθε φορά που πάω είναι κλειστο.Ούτε καν οι φύλακες δεν είναι εκεί!!Ξέρετε τι ώρα να πάω δλδ τι ώρες είναι σίγουρα ανοιχτό αυτή την περίοδο?Επίσης ξέρετε μήπως τι θα μου πουν στο φροντιστήριο???
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Θα σας προτείνω να μην αγχώνεστε με τις βάσεις. Καθήστε και απολαύστε το καλοκαίρι σας και τον Αύγουστο τις βλέπετε. Ειδικά οι υψηλόβαθμες σε μια γενική εικόνα αποκλείεται να ανέβουν πάνω από 100-200 μόρια. Καμία δε θα ανέβει περισσότερο... Δεν είναι δυνατό, όσο εύκολα και να είναι τα θέματα.

 

Επίσης μην ακούτε από τους δημοσιογράφους "τι θα κάνουν οι βάσεις".. Ιδέα δεν έχουν. Σύμφωνα με τις προβλέψεις τους πέρσι εγώ έμενα έξω για 100 μόρια από τη σχολή μου και ας είχα 18500 (18100 η βάση του 05). Τελικά η σχολή έπεσε 150 μόρια και μπήκα άνετα.

 

Οι δημοσιογράφοι πέρσι, από παρατήρηση μου, έπεσαν σχεδόν σε όλα έξω:!: .

Να συμπληρώσω όχι οτι είναι μόνο άσχετοι, αλλα και πολλές φορές οι "προβλέψεις" είναι κατευθυνόμενες ώστε τα παιδιά να δηλώσουν κάποιες συγκεκριμένες σχολές.

 

Μην ακούτε τίποτα από αυτά...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θεωρώ πως οι εφημερίδες βγάζουν αυτούς τους κραυγαλέους/απαισιόδοξους τίτλους για να αγοράζουμε συνεχώς τα φύλλα τους προκειμένου να βλέπουμε τις προβλέψεις.Κινδυνολογία,Καταστροφολογία χειρίστου είδους
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...