Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν Εγώ πήγα ελεεινα καλύτερα απότι περίμενα

 

ΑΟΔΕ 20

ΑΟΘ 20

ΜΑΘ ΚΑΤ 17,7

ΦΥΣ ΚΑΤ 16,2

ΑΕΠΠ 18,2

ΜΑΘ ΓΕΝ 18

ΕΚΘΕΣΗ 17,2

 

5ο πεδίο 18400 4ο 17980

 

Που λέτε να περάσω έχετε καμια πρότασή!?

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά , ας πει όποιος ξέρει που θα βρω πληροφορίες για μεταγραφές (δικαιολογητικά , προυποθέσεις)...
Link to comment
Share on other sites

Oops, sorry ρε σεις. Δεν το ήξερα... Τι μου είπε τότε ένα παίδι οτί είδε τα ονόματα στο net σήμερα. Με δούλευε μάλλον...:mad:
Link to comment
Share on other sites

τι θα λέγατε να γράφαμε όλοι τις σχολές που είμαστε ή που θέλουμε να περάσουμε ώστε άμα υπάρχει κανείς με την ίδια προτίμηση να ανταλλάξουμε απόψεις...

1η ηλεκτρολογος πατρας

2 πολιτικος πατρας/θεσ/νικης/βολου

3η μηχανολογος θεσ/νικης/πατρας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πραγματικά απορώ πώς έχετε όλοι σας τέτοιες βαθμάρες στην έκθεση!Στο σχολείο μας έπεσε γερο χαντάκωμα στο συγκεκριμένο μάθημα.

Ακούστε λοιπόν τους βαθμούς μου:

 

Μαθηματικα Γεν.:20

Βιολογία Κατ.:20

Φυσικη Κατ.:20

Χημεία Κατ.:19,8

Μαθηματικά Κατ.:18,9

Έκθεση:10,2!!!!!

 

Παιδιά, πραγματικά δεν το πίστευα με τίποτα να πάρω τόσο χαμηλό βαθμό στην έκθεση. Ακόμα και όταν υπολόγιζα τα μόρια μόνος μου, στη χειρότερη περίπτωση έβαζα ένα 14 σε αυτό το κωλομάθημα.

Χάρη σε αυτό το υπέροχο μάθημα βγάζω στα 2ο-4ο:18570 και στο 3ο:18670 μόρια.

Έλεος!!!

 

Η αλήθεια όμως είναι ότι το γεγονός αυτό δε με στεναχώρησε ιδιαίτερα, καθώς όπως έχω πει σε προηγούμενα posts θέλω να πάω μαθηματικό και απλώς επειδή ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα έγραφα πάνω απο 19000, είχα και το δίλλημα των ιατρικών και τον μηχανικών.

Ίσως να είναι και θεόσταλτη αυτή η βαθμολογία για να πάω τελικά μαθηματικό που πιστεύω ότι μου ταιριάζει πιο πολύ απ'οτιδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

μια γνωστη μου περυσι ειχε παρει 20-20-20-20-20-10... οπως καταλαβενετε 10 στην εκθεση... περασε ιατρικη θρακης... ολο το καλοκαιρι περασε αγωνιωντας...
Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να παω μηχανολόγος ή ηλεκτρολόγος... (σε ποια περιοχή δεν ξέρω ακόμα)ίσως πάτρα...

η βλακεία είναι ότι σε όλα τα μαθήματα των πάνελ εχω γράψει 2++ βαθμούς περισσότερους απο τους προφορικούς (που μου έβαλαν οι *μπιπ* καθηγητές μου) τους βάζεις φωτιά στα αυτοκίνητα τους τώρα ή δεν τους βάζεις;

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

μια γνωστη μου περυσι ειχε παρει 20-20-20-20-20-10... οπως καταλαβενετε 10 στην εκθεση... περασε ιατρικη θρακης... ολο το καλοκαιρι περασε αγωνιωντας...

 

E, μιλάμε είναι τελείως ηλίθιο μάθημα η έκθεση.Είναι κάτι παιδιά που δε μπορούν να αρθρώσουν λέξη και πήραν έντεκα και δώδεκα και δεκατρία (παραπάνω από μένα) και βγάζουν βαθμό πρόσβασης λίγο πιο πάνω από τη βάση. Ε δε νομίζω να υστερώ στον τομέα της σύνταξης κειμένου απέναντι σε αυτα τα παιδιά, όπως επίσης και αυτή η γνωστή σου που λες johnney.

 

Όσον αφορα τα μόρια που ανέφερα πριν. Έκανα ένα μικρό λαθάκι.

Τα σωστά είναι: 2ο-4ο:18551,9 και 3ο:18642,2

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, συγγνωμη γιατι παραπονιεστε τοσο εντονα για τους προφορικους βαθμους? προφανως δεν τους αποδειξατε οτι τους αξιζετε... εμενα, δε μου φαινεται αδικο, γιατι ετσι αξιολογειται και η δουλεια που εχει γινει ολη τη χρονια στο σχολειο... ενταξει, ισως μερικοι καθηγητες να "χαντακωνουν" απο κομπλεξ, αλλα προσωπικα στο σχολειο μου , το θεωρω δικαιο που μερικοι <<αδικηθηκαν>> γιατι στην τελικη δεν αξιζαν 20 προφορικο και ο καλος γραπτος ηταν θεμα τυχης...
Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν ξέρεις τους καθηγητές μου...

όταν π.χ. δεν πηγαίνεις φροντιστήριο στον προγραμματισμό και λύνεις θέματα που κανείς μέσα στην τάξη δεν μπορεί σου λέει "αποκλείεται να το έλυσες εσυ, ο φροντιστής στο έλυσε" και πολλά ακόμα... συμπέρασμα έγραψα πάνελ 18 (έχασα κάτι στην θεωρεία) και προφορικό βαθμό 15!...

τέλος πάντων...

για πείτε σε ποια σχολή θέλετε να πατέ...

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να παω μηχανολόγος ή ηλεκτρολόγος... (σε ποια περιοχή δεν ξέρω ακόμα)ίσως πάτρα...

η βλακεία είναι ότι σε όλα τα μαθήματα των πάνελ εχω γράψει 2++ βαθμούς περισσότερους απο τους προφορικούς (που μου έβαλαν οι *μπιπ* καθηγητές μου) τους βάζεις φωτιά στα αυτοκίνητα τους τώρα ή δεν τους βάζεις;

ποσα μορια αποσταση εχεις αν επιτρεπεται?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, συγγνωμη γιατι παραπονιεστε τοσο εντονα για τους προφορικους βαθμους? προφανως δεν τους αποδειξατε οτι τους αξιζετε... εμενα, δε μου φαινεται αδικο, γιατι ετσι αξιολογειται και η δουλεια που εχει γινει ολη τη χρονια στο σχολειο... ενταξει, ισως μερικοι καθηγητες να "χαντακωνουν" απο κομπλεξ, αλλα προσωπικα στο σχολειο μου , το θεωρω δικαιο που μερικοι <<αδικηθηκαν>> γιατι στην τελικη δεν αξιζαν 20 προφορικο και ο καλος γραπτος ηταν θεμα τυχης...

 

ετσι το λεμε τωρα τυχη.μαλιστα να δω τι αλλο θα ακουσω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, εννοω οτι μερικοι με τα φετινα στατιστικης π.χ. γραψαν 18-19 ενω με των προηγουμενων ετων δεν ειχαν στον ηλιο μοιρα... να μη μιλησω για οσους δινανε προφορικα, που πραγματικα ΒΟΗΘΑΝΕ!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ενα πράγμα μόνο δεν σας φαινεται περιέργο που το 90% του φορουμ εχει βγαλει 18000+ δλδ όλοι θα μπούν σε πρωτοκλασατες σχολές η θα ανέβουν πολύ οι βάσεις και αλλή μια ερώτηση.Αν γινεται μπορείτε να λέτε πως τα πήγαν και τα άλλα παιδιά στο σχολειο σας για να καταλάβουμε και πόσοι γενικώς πήγαν καλα!!!!!!!!!γιατι τώρα εχω τη αίσθηση επείδη δεν πήγα σχολειο να δω ότι όλοι γραψαν από 17 και πάνω διαφωτίστε με σας παρακαλώ

 

και κάντε μου και καμια πρόταση για σχολή αν γίνεται thanks

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

στο σχολειο μου μου φανηκαν νορμαλ τα αποτελεσματα... υπηρχαν τα χαλια , υπηρχαν και 7-8 που βγαλαν πανω απο 18.000. το μονο που με παραξενεψε ηταν οτι σχεδον ΟΛΟΙ γραψανε πολυ καλα εκθεση... ακομη και μετριοι μαθητες γραψανε 17αρια... εγω εμεινα μλκς με το 14,7 αν και περιμενα χειροτερα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδεια ξερει κανεις στις ποσες μοναδες διαφορα παει σε 3ο βαθμολογητη γιατι στην εκθεση ειχα 12 μορια διαφορα και δεν πηγε σε 3ο και ειδα σε αλλα γραπτα που ειχανε 14 μορια διαφορα και πηγε σε 3ο.
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Πωπω ρε παιδιά, ας μου δώσει κάποιος το link για το πρόγραμμα που υπολογίζει τα μόρια... Το είχα βρει σε μια σελίδα προηγούμενη και τώρα τις έχω κοιτάξει σχεδόν όλες και δεν το βρίσκω, help!!! :cry: :(

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ασχετο αλλά απο το σχολείο μου Τελικά φεύγαν τα θέματα που διάρευσαν!!!Απίστευτο αναρωτιέμαι ποιος καθηγητής ήταν καθώς ακόμα και αυτοί που είχαν έρθει να μας επιτηρήσουν ήταν απο τα σχολεία της γειτονιάς.Καλα θα γίνει χαμός!LOL Οποιος κατάλβε και ξέρει κάτι παραπάνω να μου στείλει pm
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Πωπω ρε παιδιά, ας μου δώσει κάποιος το link για το πρόγραμμα που υπολογίζει τα μόρια... Το είχα βρει σε μια σελίδα προηγούμενη και τώρα τις έχω κοιτάξει σχεδόν όλες και δεν το βρίσκω, help!!! :cry: :(

 

http://www.anatoliko.edu.gr/calculator/

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

όταν λες "απόσταση" τι εννοείς;

εννοω διαφορα της βασης των ηλεκτρολογων της πατρας απο τα μορια σου

εγω εχω γυρω στα 300 μορια παραπανω οποτε δεν ξερω αν περναω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα περιπου τους βαθμους που υπολογιζα, αλλα στη φυσικη δεν μπορω να δικαιολογησω το βαθμο που πηρα. Μπορω να κανω κατι να δω το γραπτο μου?

Χανω ιατρικη:( εκτος αν πεσουν οι βασεις αρκετα.

Δευτερη επιλογη μου ειναι αναμεσα σε βιολογια και φαρμακευτικη με επικρατεστερη τη πρωτη, γιατι μου αρεσει περισσοτερο και σε περιπτωση που θελω να συνεχισω Ιατρικη με κατατακτηριες απο βιολογια νομιζω οτι ειναι ευκολοτερα.

Να ξαναδωσω ουτε που το σκεφτομαι. Και μονο στην ιδεα:cry: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ενα πράγμα μόνο δεν σας φαινεται περιέργο που το 90% του φορουμ εχει βγαλει 18000+ δλδ όλοι θα μπούν σε πρωτοκλασατες σχολές η θα ανέβουν πολύ οι βάσεις

 

Πριν την ανακοινωση βγαζανε πανω απο 19000 μορια.Αφου τωρα πεσανε στα 18000,καλα ειναι.Παντως γενικοτερα απο οτι εχω δει στο σχολειο μου δεν εγραψαν πανω απο 4 ατομα καλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...