Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Disorder πρεπει να ξέρεις ότι αν θές να πάς για πολύ καλούς βαθμούς να κάνεις καλοκαιρινά αλλιώς από εμπειρία σου λέω ότι δεν χρειάζεται πεταμένα λεφτά ολα είναι στο διβασμα σου.Το μονο που αντε άμα θες κανεις είναι να διαβάσεις λίγο μονος σου Ιστορία τίποτα παραπάνω.Τα καλοκαιρινά δεν σου εξασφαλίζουν σχεδον τίποτα παραπάνω και σου τρώνε την ξεκούραση και τη δύναμη που χρειάζεσαι για να ανταπεξέλθεις το χειμώνα.
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

!!!!!!!!:blink:

Ρε παιδιά τι λένε αυτοί; Οι τιμές που έβγαιναν δεν ήταν i)15 ii)5 iii)11;

Αυτοί έχουν 15 5 4! :blink: Ελπίζω να κάνουν λάθος!

 

Nαι αυτο ειδα κι εγω...αλλα δε βγαινει 4 με τιποτα....

Link to comment
Share on other sites

15 5 11

τΑ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ "ΩΘΗΣΗ" ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...

 

γΜΤ ΑΝ ΧΑΣΩ 6 ΜΟΡΙΑ ΕΤΣΙ , ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...(ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ)

 

======>ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΔΕ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ: "ΤΟ ΜΑΤΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΣΚΑ"?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕ ΦΟΡΟΥΣΕ , ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ...====>>>

Link to comment
Share on other sites

15 5 11

τΑ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ "ΩΘΗΣΗ" ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...

 

γΜΤ ΑΝ ΧΑΣΩ 6 ΜΟΡΙΑ ΕΤΣΙ , ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...(ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ)

 

======>ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΔΕ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ: "ΤΟ ΜΑΤΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΣΚΑ"?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕ ΦΟΡΟΥΣΕ , ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ...====>>>

 

λαθος ... μπορεις να δεις, εγω μπορω τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites

το σημερινο μακελιο στη χημεια νομιζω ηταν πολυ αδικο... γιατι ευνοει σιγουρα τους τεχνολογικους στην επιλογη σχολων στο 4ο και 2ο πεδιο... π.χ. καποιος που θελει να γινει χημικος, αδικειται εαν διαλεξε θετικη που ειναι και η προφανης κατευθυνση για να ασχοληθει καποιος με τη χημεια!!!

τελος παντων... λενε οτι ηταν τα δυσκολοτερα ever χημειας... που εδω που τα λεμε μας αξιζε υστερα απο την ευκολια σε μαθηματικα & φυσικη...

 

one left...

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω! τελος παντων... ευχομαι μεθαυριο να βαλλουν ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ! θερμοπαρακαλω την επιτροπη των οικονομολογων να μας ΛΥΠΗΘΟΥΝ τελευταιο μαθημα... και τους ικετευω, διοτι εγω απο ΠΛΑΝΗ (!) αποφασισα να δωσω ΑΟΘ και το μετανιωνω ΙΚΤΡΑ που βλεπω τους αλλους να πηγαινουν για μπανιο και γω ο κακομοιρης να διαβαζω!!! γι'αυτο καλοι μου ΑΟΘιτες σας παρακαλω, ΕΥΚΟΛΑ!
Link to comment
Share on other sites

Στις λυσεις του Προγραμματισμου απο το Νεο Δυναμικο εχουν κατα 99,999% λαθος σε εκεινο που ειχε ως τριτη τιμη το 4. 11 εβγαινε. Και γω παντως μολις το ειδα, "εμεινα".

 

 

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

 

Αραγε, στις ενδοσχολικες θα διαβασουμε καθολου ή θα παμε τουριστες; :cool:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

sam algorithmo sou elege oxi programma!

 

distixos exeis dikio.......pore poyst...moy

pos tin patisa etsi... tora ti ginetai poy to exo kanei san programma? to xano olo to 4 8ema? po re gamoto...perno til kai ton ...ka8igiti moy kai o ...den to sikonei...

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

distixos exeis dikio.......pore poyst...moy

pos tin patisa etsi... tora ti ginetai poy to exo kanei san programma? to xano olo to 4 8ema? po re gamoto...perno til kai ton ...ka8igiti moy kai o ...den to sikonei...

Αν σου ζητάει αλγόριθμο, τότε μπορείς να γράψεις είτε αλγόριθμο είτε πρόγραμμα.

Αν σου ζητάει πρόγραμμα τότε πρέπει να γράψεις πρόγραμμα.

 

Εγώ αυτό ξέρω. :)

 

 

-philos

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για να πω την αλήθεια θα κάνω σίγουρα αοθ και στατιστικη για να παω για 19-20 αν μπορέσω σ'υτα τα δυο ,νομίζω 2 ώρες την εβδομαδα το καθένα ειναι αρκετές μη κουραστώ και πολύ,τώρα όσο αναφορά τα υπολοιπα της θεωριτικής κατευθυνσης λέω να μη κάνω φροντιστηριο σε αυτα και να τα πειασω μονος μου αλλα Ιστορία δεν θα διαβασω καθόλου για να μην τη πάθω οπως εγινε φετος με καποια παιδια,ωστοσο γραμματικη αρχ.ελληνικων και λατινικων μπορώ να τα διαβάσω μόνος και να τα μάθω πιστευω πως θεωριτική ειναι κυριως εσυ τι διάβασμα θα κάνεις και εξαρτάται απο σένα.πείτε μου όμως και τη γνώμη σας.βαρίεμαι να κανω στα θεωριτικά μαθηματα φροντιστηριο:cry:
Link to comment
Share on other sites

Αν σου ζητάει αλγόριθμο, τότε μπορείς να γράψεις είτε αλγόριθμο είτε πρόγραμμα.

Αν σου ζητάει πρόγραμμα τότε πρέπει να γράψεις πρόγραμμα.

 

Εγώ αυτό ξέρω. :)

 

 

-philos

 

makari...les mesa stin atixia moy na fano tixeros...(kai to psiliastika oti kati 8a paei straba molis eida tin groysoyza tin epitiritria,xiroteri apo mayri gata!)

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

ekei pu itan oi protaseis sto thema 1 me to sydakti klp egrapsa tis 3 fraseis k prosthesa gia to kathena kati epipleon(ph eipa oti o metaglwtistis metatrepei to pigaio se adistoiho se glwssa mihanis, se adikeimeno) k st telos pu eida kalytera tin ekfwnisi prosthesa. swsti seira :p2-p3-p1(aposo thymamai etsi itan)den mu kovun e?afu swsta einai k lene k oti k oi fraseis. katatalla olo to grapto me kathe epifylaxi, afu pote den xereis, aristo einai...hreiazomai to 20 k einai krima na hasw estw k ligo..
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για να πω την αλήθεια θα κάνω σίγουρα αοθ και στατιστικη για να παω για 19-20 αν μπορέσω σ'υτα τα δυο ,νομίζω 2 ώρες την εβδομαδα το καθένα ειναι αρκετές μη κουραστώ και πολύ,τώρα όσο αναφορά τα υπολοιπα της θεωριτικής κατευθυνσης λέω να μη κάνω φροντιστηριο σε αυτα και να τα πειασω μονος μου αλλα Ιστορία δεν θα διαβασω καθόλου για να μην τη πάθω οπως εγινε φετος με καποια παιδια,ωστοσο γραμματικη αρχ.ελληνικων και λατινικων μπορώ να τα διαβάσω μόνος και να τα μάθω πιστευω πως θεωριτική ειναι κυριως εσυ τι διάβασμα θα κάνεις και εξαρτάται απο σένα.πείτε μου όμως και τη γνώμη σας.βαρίεμαι να κανω στα θεωριτικά μαθηματα φροντιστηριο:cry:

 

Καλό ειναι να κάνεις ΑΟΘ και μαθηματικά αλλά μόνο αν έχεις διάθεση καλοκαιριάτικα να διαβάσεις τίποτα και να λύσεις ασκήσεις.επίσης παίζει ρόλο και το φροντιστήριο γιατί αν εισαι σε τμήμα που πάνε σαν χελώνες την πάτήσες.Πάντως ότι και να κάνεις να ξέρεις ότι χωρίς δικό σου διάβασμα Αοθ και μαθηματικά το καλοκαίρι το φροντιστήριο δεν έχει νόημα απλά χαλάς τις διακοπές σου και τα λεφτά του μπαμπά σου

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Disorder μας δουλευεις ρε φιλε?Αμα βαριεσαι αστο μην πας να δωσεις..Δεν γινεται χωρις φροντιστηριο στα αρχαια και λατινικα!Ιστορια δεν θα διαβασεις?Τι λες ρε φιλε?Ακου τι θα κανεις , καθε εβδομαδα, ΧΑΛΑΡΑ θα βγαζεις ενα κεφαλαιο ΕΝΤΕΛΩΣ απο εξω ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΟΛΟ ΑΠΟ ΕΞΩ να το μαθεις.Παραπανω απο 5-6 ωρες την ΕΒΔΟΜΑΔΑ δεν θες...Ετσι οταν θα ερθει ο Απριλιος και θα κανεις επαναληψη στην Ιστορια , οταν οι αλλοι θα κουτουλανε εσυ θα το παιζεις μαγκας γιατι με μια επαναληψη θα την μαθεις τελεια.Αυτο στο λεω εγω που επιασα να διαβαζω Ιστορια 20 Απριλιου (!) ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ να διαβαζω 6 και 7 ωρες και να βασανιζομαι μεχρι να μαθω αυτην την πυκνη και λεπτη υλη (τελικα την εβγαλα εως τις 13Μαιου.. αλλα εχασα υπερβολικα πολυ χρονο απο αλλα μαθηματα).Για αυτο μην κανεις την δικη μου βλακεια και κανε αυτο που σου ειπα.

 

Αρχαια ΠΑΝΕ καλοκαιρινα , ωστε να κανετε αγνωστα κειμενα , και στην ουσια να βγαλετε την γραμματικη μεσα στο καλοκαιρι.Ετσι απο Σεπτεμβριο θα εισαι χαλαρα!Λατινικα το ιδιο!ΒΓΑΛΕ εαν μπορεις την υλη μεσα στο καλοκαιρι , κανε καθε μερα και 2ωρα αμα χρειαστει μην ακουω βλακειες περι βαρεμαρας , και εγω που βαριομουν μεχρι τα τελη Μαρτιου τι καταλαβα?Αν και ειμαι μεσα στα σχεδια μου ως τωρα , εφαγα πολυ αγχος δεν αξιζε.ΚΑΤΣΕ ΔΙΑΒΑΣΕ.

Θα κουραστεις , θα βρισεις , θα σπαστεις , θα πονεσει το κεφαλι σου αλλα ενα σου λεω , οταν μετα απο καθε μαθημα θα λες "εεε μωρε ευκολο ηταν" οταν καποιοι θα κουτουλανε , τοτε θα πεις πιστεψε με αξιζε η προσπαθεια.Γιατι εαν αρχιζεις με σκεπτικο τυπου μην κουραζομαι κτλ κτλ , εγγυηση ειναι οτι δεν προκειτε να γραψεις καλα στο λεω.Η αρχη ειναι το ημιση του παντος!Αντε και στα δικα σου..:D

Link to comment
Share on other sites

Disorder μας δουλευεις ρε φιλε?Αμα βαριεσαι αστο μην πας να δωσεις..Δεν γινεται χωρις φροντιστηριο στα αρχαια και λατινικα!Ιστορια δεν θα διαβασεις?Τι λες ρε φιλε?Ακου τι θα κανεις , καθε εβδομαδα, ΧΑΛΑΡΑ θα βγαζεις ενα κεφαλαιο ΕΝΤΕΛΩΣ απο εξω ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΟΛΟ ΑΠΟ ΕΞΩ να το μαθεις.Παραπανω απο 5-6 ωρες την ΕΒΔΟΜΑΔΑ δεν θες...Ετσι οταν θα ερθει ο Απριλιος και θα κανεις επαναληψη στην Ιστορια , οταν οι αλλοι θα κουτουλανε εσυ θα το παιζεις μαγκας γιατι με μια επαναληψη θα την μαθεις τελεια.Αυτο στο λεω εγω που επιασα να διαβαζω Ιστορια 20 Απριλιου (!) ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ να διαβαζω 6 και 7 ωρες και να βασανιζομαι μεχρι να μαθω αυτην την πυκνη και λεπτη υλη (τελικα την εβγαλα εως τις 13Μαιου.. αλλα εχασα υπερβολικα πολυ χρονο απο αλλα μαθηματα).Για αυτο μην κανεις την δικη μου βλακεια και κανε αυτο που σου ειπα.

 

Αρχαια ΠΑΝΕ καλοκαιρινα , ωστε να κανετε αγνωστα κειμενα , και στην ουσια να βγαλετε την γραμματικη μεσα στο καλοκαιρι.Ετσι απο Σεπτεμβριο θα εισαι χαλαρα!Λατινικα το ιδιο!ΒΓΑΛΕ εαν μπορεις την υλη μεσα στο καλοκαιρι , κανε καθε μερα και 2ωρα αμα χρειαστει μην ακουω βλακειες περι βαρεμαρας , και εγω που βαριομουν μεχρι τα τελη Μαρτιου τι καταλαβα?Αν και ειμαι μεσα στα σχεδια μου ως τωρα , εφαγα πολυ αγχος δεν αξιζε.ΚΑΤΣΕ ΔΙΑΒΑΣΕ.

Θα κουραστεις , θα βρισεις , θα σπαστεις , θα πονεσει το κεφαλι σου αλλα ενα σου λεω , οταν μετα απο καθε μαθημα θα λες "εεε μωρε ευκολο ηταν" οταν καποιοι θα κουτουλανε , τοτε θα πεις πιστεψε με αξιζε η προσπαθεια.Γιατι εαν αρχιζεις με σκεπτικο τυπου μην κουραζομαι κτλ κτλ , εγγυηση ειναι οτι δεν προκειτε να γραψεις καλα στο λεω.Η αρχη ειναι το ημιση του παντος!Αντε και στα δικα σου..:D

 

Φίλε weskers απλά θεωρώ ότι αν δεν διαβάσεις στα καλοκαιρινά δεν έχει νόημα να τα κάνεις το καταλαβαίνεις αυτό.Απλά θα πηγαίνεις στο φροντιστήριο θα φεύγεις και θα είσαι στο κόσμο σου ενω αν ξεκουραστείς και αρχίσεις τον Σεπτεμβριο δυνατά σε ενα καλό τμήμα δενθα έχεις χάσει τον χρόνο σου.Ξέρω πολλά παδιά φέτος θεωρητικής που κάναν καλοκαιρινά,στερήθηκαν το καλοκαίρι τους και τελικά δεν τους βοήθησε αφού δεν διάβαζαν.Πρέπει να είσαι αφιερωμένος στα μαθήματα για τις εβδομάδες που τα κάνεις κάτι που είναι δυσκολο μες στο κατακαλόκαιρο!Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

ekei pu itan oi protaseis sto thema 1 me to sydakti klp egrapsa tis 3 fraseis k prosthesa gia to kathena kati epipleon(ph eipa oti o metaglwtistis metatrepei to pigaio se adistoiho se glwssa mihanis, se adikeimeno) k st telos pu eida kalytera tin ekfwnisi prosthesa. swsti seira :p2-p3-p1(aposo thymamai etsi itan)den mu kovun e?afu swsta einai k lene k oti k oi fraseis. katatalla olo to grapto me kathe epifylaxi, afu pote den xereis, aristo einai...hreiazomai to 20 k einai krima na hasw estw k ligo..

 

Ελεος.Σου το λέω φιλικά επειδή την έχω πάθει αρκετές φορές...

Πριν λύσουμε οποιαδήποτε άσκηση διαβάζουμε την εκφώνηση.

Έλεγε να βάλουμε τα νούμερα όχι να γράψουμε τη φράση...

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα όχι δεν ήταν..έγραφες..

το θέμα με το goto μας το είπε ο καθηγητής στο τελαυταίο μάθημα την τρίτη, είχε υποψία απο φίλους του απο athens για κάτι τέτοιο.εύκολο ήταν όμως.

απο το τμήμα ένα παιδί ζητησε διευκρύνηση και στείλανε στο ΥΠΕΠΘ, ο ίδιος ζήτησε και στη φυσική, σίγουρα και απο αλλού θα'χαν στείλει αλλά ντάξει..συνέχεια ρωτούσε,απορω τι δεν καταλάβαινε!!!!

 

Που είχε GOTO?

Εγώ μόλις είδα το κουλό θέμα με τη φυσική γλώσσα , λέω θα μας ζητήσουν μετατροπή σε ελεύθερο κέιμενο..ΝΤΟΙΝΓΚ...

Link to comment
Share on other sites

Ελεος.Σου το λέω φιλικά επειδή την έχω πάθει αρκετές φορές...

Πριν λύσουμε οποιαδήποτε άσκηση διαβάζουμε την εκφώνηση.

Έλεγε να βάλουμε τα νούμερα όχι να γράψουμε τη φράση...

 

Εγώ έβαλα και τα νούμερα και ξανάγραψα τις φράσεις λες να μου κόψουν?

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

μισο λεπτο για να ξεκαθαρίσω καποια πραγματα. τα μαθηματα που θα δοσω ειναι:αοθ,στατιστικη,αρχαια,λατινικα,εκθεση,λογοτεχνια,ιστορια. στατιστικη θα κανω ιδιαίτερο γιατι τα μαθηματικα τα καταλαβαινω καλυτερα στα ιδιαιτερα το ιδιο κ αοθ τώρα απο τα αλλα να τα κάνω όλα στο φροντιστηριο η να αφήσω καποια? δεδομενο οτι θελω να γραψω περιπου 19.5 στατιστικη,19 αοθ,18 λατινικα,18 ιστορια,12-13 εκθεση,12-13 λογοτεχνια,12 αρχαια για να περασω στη σχολη που θελω που θελει 17100.Δείτε και προτεινεται.αυτο που θέλω ομως να μου πείτε πιο πολυ ειναι αν μπορω απο μονος μου να διαβασω καποια μαθηματα και να μην χρειαστω να κάνω φροντιστηριο ΤΟ καλοκαιρι σε όλα .πχ ιστορια ετσι δεν ειναι? μηπως για παραδειγμα αμα επαιρνα και ενα βοηθημα στα λατινικα και ξεκινουσα την υλη απο μονος μου.καταλαβατε?

για το αγνωστο μαλλον θελει φροντιστηριο. δεν ειναι οτι βαριεμαι απλα τωρα το καλοκαιρι θελω να κανω τη πιο πολυ δουλεια μονος μου στο σπιτι παρα να τρεχω σε φροντιστηρια.το σεπτεμβριο βεβαια θα ξεκινησω κανονικα

Link to comment
Share on other sites

μισο λεπτο για να ξεκαθαρίσω καποια πραγματα. τα μαθηματα που θα δοσω ειναι:αοθ,στατιστικη,αρχαια,λατινικα,εκθεση,λογοτεχνια,ιστορια. στατιστικη θα κανω ιδιαίτερο γιατι τα μαθηματικα τα καταλαβαινω καλυτερα στα ιδιαιτερα το ιδιο κ αοθ τώρα απο τα αλλα να τα κάνω όλα στο φροντιστηριο η να αφήσω καποια? δεδομενο οτι θελω να γραψω περιπου 19.5 στατιστικη,19 αοθ,18 λατινικα,18 ιστορια,12-13 εκθεση,12-13 λογοτεχνια,12 αρχαια για να περασω στη σχολη που θελω που θελει 17100.Δείτε και προτεινεται.αυτο που θέλω ομως να μου πείτε πιο πολυ ειναι αν μπορω απο μονος μου να διαβασω καποια μαθηματα και να μην χρειαστω να κάνω φροντιστηριο ΤΟ καλοκαιρι σε όλα .πχ ιστορια ετσι δεν ειναι? μηπως για παραδειγμα αμα επαιρνα και ενα βοηθημα στα λατινικα και ξεκινουσα την υλη απο μονος μου.καταλαβατε?

για το αγνωστο μαλλον θελει φροντιστηριο. δεν ειναι οτι βαριεμαι απλα τωρα το καλοκαιρι θελω να κανω τη πιο πολυ δουλεια μονος μου στο σπιτι παρα να τρεχω σε φροντιστηρια.το σεπτεμβριο βεβαια θα ξεκινησω κανονικα

koita, egw tehnologiki "imun", mathimatika genikis an ta pianeis genika den hreiazetai kalokairi, ennoeitai.k genika prolavaineis. gia ta ypoloipa, den xerw mi se parw k sto laimo mu. padws genika egw ekana kalokairi ta 3 apo ta 6(ekthesi, math kat, fys). ekthesi kane gia na min piesteis ton heimwna, giati i ekhesi einai ena mathima pu den thelei trelo diavasma, alla stadiaka na veltiwnesai(ute epanalipseis klp)opote to kalokairi tha se elafrynei hwris na kurasteis. opote kane ekthesi k kapoio allo kateythynsis(arhaia). allwste den einai piestikos o iulios, boreis na vgaineis kathe mera aneta, kamia shesi me heimwna. k oi filoi su tha kanun opote tha eisai sto klima...auta!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...