Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την αληθεια λεω.Μου φανηκαν ευκολα.Ειχα αμφιβολιες στο πρωτο θεμα μιας και θεωρια δεν ειχα πολυδιαβασει αλλα οκ.Τοσο περιμενω.Τι μου λες οτι παιζω με τον πονο σου?
Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Την αληθεια λεω.Μου φανηκαν ευκολα.Ειχα αμφιβολιες στο πρωτο θεμα μιας και θεωρια δεν ειχα πολυδιαβασει αλλα οκ.Τοσο περιμενω.Τι μου λες οτι παιζω με τον πονο σου?

 

κοίτα απλά δεν είναι οραίο να λες οτί εσυ καθόσουνα και οι άλλοι τρεχαν και δεν προλαβαίνανε.Ελπίζω να καταλβαίνεις κάτι που είναι εύκολο για σένα μπορεί να μην είναι για την πλειοψηφεια άρα δεν χαρακτηριζεται εύκολο

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

κοίτα απλά δεν είναι οραίο να λες οτί εσυ καθόσουνα και οι άλλοι τρεχαν και δεν προλαβαίνανε.Ελπίζω να καταλβαίνεις κάτι που είναι εύκολο για σένα μπορεί να μην είναι για την πλειοψηφεια άρα δεν χαρακτηριζεται εύκολο
Ωραια τι να κανουμε ρε παιδια ουτε να χαρουμε που γραψαμε καλα δεν μπορουμε?Στο κατω κατω οπως ειπες και συ η δυσκολια ειναι υποκειμενικο θεμα.Εγω απλως ειπα την αποψη μου.
Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

οι απαντήσεις της χημειας μολις βγηκανε στην καθημερινη.

Πλακα είχανε και οι φετινες πανελλήνιες.. γω δινω τριτη φορα!

Καλα αποτελεσματα σε ολους

EVERY DAY, THOUSANDS OF INNOCENT PLANTS ARE KILLED BY VEGETARIANS

HELP END THE VIOLENCE

Link to comment
Share on other sites

Φιλικά παιδιά πάντα σαν απόφοιτος έχω να πώ το εξής... Πέρισυ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ παιδιά έλεγαν πως γράψαν 100 και 98αρια... Όμως τρείς στους δέκα έγραψαν όσο λέγανε... Ειλικρινά όταν περναμε τους βαθμούς σε όλους έτρεμαν τα πόδια... Χωρίς να θέλω να αποηγοτεύσω κανέναν... Θυμάμαι χαρακτηριστικά ένα παιδί που έλεγε πως έγραψε 16 στα Μαθ κατεύθυνσης (και ο καθηγητής του έλεγε +- 2) αλλα πήρε 07,5 παρακαλώ... Τα μόρια φεύγουν απο κει που δεν το περιμένεις... Φέτος άκουσα πάρα πολλά παιδιά να λένε πως έγραψαν 18-19 στην έκθεση... Θα ήθελα να τους δώ όταν θα πάρουν τις βαθμολογίες να δω τις φάτσες τους... Ειλικρινά τα λέω αυτά επειδή τα έχω ξαναπεράσει και πέρισυ σε αυτό το forum μιλούσαμε... Μακάρι όλα τα παιδιά να πάρουν όσο λένε και παραπάνω αν το αξίζουν...! Άλλο ένα μάθημα παιδιά!! Υπομονή!!!:D Σε όσους τελειώσαν καλά αποτελέσματα!!:happy:
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη πήγα για πλάκα.

Την δεύτερη πέρασα πάτρα. αλλα δεν μου αρεσε στην πατρα οποτε φέτος

είπα να προσπαθήσω για αθήνα...:rolleyes:

EVERY DAY, THOUSANDS OF INNOCENT PLANTS ARE KILLED BY VEGETARIANS

HELP END THE VIOLENCE

Link to comment
Share on other sites

Φιλικά παιδιά πάντα σαν απόφοιτος έχω να πώ το εξής... Πέρισυ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ παιδιά έλεγαν πως γράψαν 100 και 98αρια... Όμως τρείς στους δέκα έγραψαν όσο λέγανε... Ειλικρινά όταν περναμε τους βαθμούς σε όλους έτρεμαν τα πόδια... Χωρίς να θέλω να αποηγοτεύσω κανέναν... Θυμάμαι χαρακτηριστικά ένα παιδί που έλεγε πως έγραψε 16 στα Μαθ κατεύθυνσης (και ο καθηγητής του έλεγε +- 2) αλλα πήρε 07,5 παρακαλώ... Τα μόρια φεύγουν απο κει που δεν το περιμένεις... Φέτος άκουσα πάρα πολλά παιδιά να λένε πως έγραψαν 18-19 στην έκθεση... Θα ήθελα να τους δώ όταν θα πάρουν τις βαθμολογίες να δω τις φάτσες τους... Ειλικρινά τα λέω αυτά επειδή τα έχω ξαναπεράσει και πέρισυ σε αυτό το forum μιλούσαμε... Μακάρι όλα τα παιδιά να πάρουν όσο λένε και παραπάνω αν το αξίζουν...! Άλλο ένα μάθημα παιδιά!! Υπομονή!!!:D Σε όσους τελειώσαν καλά αποτελέσματα!!:happy:

 

εΣΎ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ?

Link to comment
Share on other sites

εΣΎ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ?

 

Στην Λάρισα Μηχανολογία...!:) Αν και έπιανα και Αστυνομία (ειδ. κατηγορία) αλλά με απέρρίψαν λόγου ύψους... Φέτος πάμε για ΣΜΥ περισσότερο...για να δούμε...! Καλά αποτελέσματα παίδες!!! :D

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

οπα λαθος μου δεν εχουν βγει στην καθημερινη...

αν βρηκε κανεις απαντησεις της χημειας πειτε μας κ εμας...:rolleyes:

EVERY DAY, THOUSANDS OF INNOCENT PLANTS ARE KILLED BY VEGETARIANS

HELP END THE VIOLENCE

Link to comment
Share on other sites

Καλό καλοκαιράκιιιιι Τέλοοοοοοοςςςςς [/Quote]

Αχ!Τελος για σενα....

Για μας υπαρχει και το ΑΟΘ.....

Δεν πειραζει ομως...Μιαμιση μερα εμεινε και μετα FREEDOM!!!!!!!!!!!:up: :w00t:

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε οσους δινουν ΑΟΘ!!

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οπα λαθος μου δεν εχουν βγει στην καθημερινη...

αν βρηκε κανεις απαντησεις της χημειας πειτε μας κ εμας...:rolleyes:

 

ψαχνω ψαχνω πουθενα οι λυσεις... σκεψου... τα φροντιστηρια ακομα προσπαθουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Βγηκαν οι απαντήσεις στην καθημερινή!!

 

18 πήρα , 17 αμα με σφάξουν........:cry:

 

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ....

 

ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ 20.....:mad:

 

ΣΤΟ 3ο θέμα έκανε λίγα λάθη και κάτι τραγικά στο 1ο.......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ολόκληρο λούκι περάσαμε όλες αυτές τις μέρες...! Τίποτα δεν είναι ένα μάθημα τώρα στο τέλος...!Υπομονή...!;)

Για κοιτάξτε τι γίνεται με την "διαρροή" θεμάτων...!

http://www.forthnet.gr/templates/newsPosting.aspx?p=200024:p

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Με την λεγομενη διαρροη τιποτα δεν εγινε τελικα...Δεν προκειτε να ξαναδωσουμε.Απλα το συγκεκριμενο βιβλιοπωλειο ειχε τα θεματα 30-40 λεπτα πριν την επισημη ωρα.Εγω ειδα στο ΝΕΤ που εδιναν συνεντευξη απο το υπουργειο ειπαν δεν υπαρχει περιπτωση διαρροης παντως.

 

Παιδια αλλο ενα μαθημα..ΑΟΘ οπου πρεπει να γραψω (και να γραψετε και εσεις να φανταστω) 18.5+.

 

Οσο για τον φιλο που ειπε για τις βαθμολογιες , ΔΥΣΤΗΧΩΣ εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικαιο!Οσο και εαν ποναει ολους μας , πολλες φορες νομιζουμε οτι γραψαμε πολυ καλα και τελικα βλεπουμε κατι βαθμους που μας φευγει ο τακος.Ελπιζω να μην συμβει σε εμενα παντως...:X

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει λαθος ενα ΣΛ...

και επισης στην αντιδραση με το CuCl/NH3... ρε παιδια... εγω εβαλα συντελεστη 1... δηλαδη

CH=-CH + CuCl + NH3 -> CH=-CCu + NH4Cl... και το CH=-CCu δεν ειναι ιζημα?

Link to comment
Share on other sites

Λίγο που κοίταξα τις λύσεις Λατινικά πρίν λίγο πήγα να σκάσω...Έχω κάνει ηλίθια λάθη και ίσως να 'μαι και κάτω απο 14 :cry: :cry: Στα λατινικά γμτ :cry: Δεν πειράζει όμως...Καλοκαιράκι τώρα :D Και όπου περάσω... :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Με την λεγομενη διαρροη τιποτα δεν εγινε τελικα...Δεν προκειτε να ξαναδωσουμε.Απλα το συγκεκριμενο βιβλιοπωλειο ειχε τα θεματα 30-40 λεπτα πριν την επισημη ωρα.Εγω ειδα στο ΝΕΤ που εδιναν συνεντευξη απο το υπουργειο ειπαν δεν υπαρχει περιπτωση διαρροης παντως.

 

Παιδια αλλο ενα μαθημα..ΑΟΘ οπου πρεπει να γραψω (και να γραψετε και εσεις να φανταστω) 18.5+.

 

Οσο για τον φιλο που ειπε για τις βαθμολογιες , ΔΥΣΤΗΧΩΣ εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικαιο!Οσο και εαν ποναει ολους μας , πολλες φορες νομιζουμε οτι γραψαμε πολυ καλα και τελικα βλεπουμε κατι βαθμους που μας φευγει ο τακος.Ελπιζω να μην συμβει σε εμενα παντως...:X

 

Καλά αν μας βάζανε να γράψουμε έλεος... Τι να πώ... Όσο για τους βαθμούς που είπα πιο πρίν... μπορεί να συμβεί και το αντίθετο... εκεί π νομιζεις πως δεν έγραψες καλά μπορεί να έχεις γράψει περισσότερο απο ότι περίμενες!!;)

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει λαθος ενα ΣΛ...

και επισης στην αντιδραση με το CuCl/NH3... ρε παιδια... εγω εβαλα συντελεστη 1... δηλαδη

CH=-CH + CuCl + NH3 -> CH=-CCu + NH4Cl... και το CH=-CCu δεν ειναι ιζημα?

 

κι εγώ έτσι το έκανα..

γύρω στο 87/100 υπολογίζω.

EVERY DAY, THOUSANDS OF INNOCENT PLANTS ARE KILLED BY VEGETARIANS

HELP END THE VIOLENCE

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;

 

Κοίτα αν είναι σωστές οι τιμές τότε δεν νομίζω να σου κόψουν τίποτα... Ενώ αν έχεις κάνει λάθος τις τιμές τότε παίζεται... Την ίδια πατάτα είχα κάνει κ γώ πέρισυ... αλλά επειδή μας είχε πει βλακείες ο καθηγητής... μας έλεγε το πινακάκι στο πρόχειρο...έλα που θέλει μπροστά!oops:O Έλα μην τρελένεσαι... χαλαρά!;)

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...