Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@Ilias74

 

παίδες υπομονή! τα μικρά προβληματάκια που αντιμετωπίζαμε στο Μ600 λύθηκαν με την τελευταία αναβάθμιση!! και εμείς νιώθαμε σαν εσάς τώρα!

 

 

το μόνο πλέον που καίει τους κατόχους Μ600 και θα πρέπει να είναι το μόνο που θα απασχολεί κ εσάς είναι τα ελληνικά στα πληκτρολόγια!!;):mad::(

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@Ilias74

 

παίδες υπομονή! τα μικρά προβληματάκια που αντιμετωπίζαμε στο Μ600 λύθηκαν με την τελευταία αναβάθμιση!! και εμείς νιώθαμε σαν εσάς τώρα!

 

 

το μόνο πλέον που καίει τους κατόχους Μ600 και θα πρέπει να είναι το μόνο που θα απασχολεί κ εσάς είναι τα ελληνικά στα πληκτρολόγια!!;):mad::(

 

άντε να δούμε τι θα γίνει. Δεν ελπίζουμε σε θαύματα με το κινητό, και στο θέμα που είχα κάνει για το αν θα το πάρω ή όχι, το είχα πει αυτό. Οτι δεν με πειράζει να κάνω το πειραματόζωο στην αρχή, απλά περίμενα την κατάσταση λίγο καλύτερα απο ότι την βρήκα. Και έτσι να μείνει εμένα μια χαρά με βολεύει. Απλά θα ήθελα το hardware πληκτρολόγιο να μπορούσε να αλλάξει σε ελληνική αντιστοιχία και μετά ας αλλάζαν και όλα τα υπόλοιπα.

 

Θα με πείτε υπερβολικό, αλλά χάθηκε να βάζαν μια ρημάδα επιλογή να μπορούσες να κάνεις το χρώμα την ώρας και της ημερομηνίας ότι ήθελες εσύ? βάζεις καφέ/μαύρο φόντο, και φαίνεται χάλια το άσπρο περιθόριο στα γράμματά τους (και στο λογότυπο της εταιρίας...)

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ειναι υποχρεωμενοι νσ το κανουν συμφωνα με οδηγια της Ε.Ε. για ελληνικο πληκτορλογιο αλλιως δεν εχει νοημα. Εξαλλου το κινητο συντομα θα το δω απο κοντα και ελπιζω οτι η οθονη του θα ειναι πολυ καλη. Ομως αξιζει τον κοπο για αγορα η οχι?
Link to comment
Share on other sites

Ομως αξιζει τον κοπο για αγορα η οχι?

 

Πιστεψε με αξιζει ολα τα λεφτα του! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ειναι υποχρεωμενοι νσ το κανουν συμφωνα με οδηγια της Ε.Ε. για ελληνικο πληκτορλογιο αλλιως δεν εχει νοημα. Εξαλλου το κινητο συντομα θα το δω απο κοντα και ελπιζω οτι η οθονη του θα ειναι πολυ καλη. Ομως αξιζει τον κοπο για αγορα η οχι?

 

Παιδια ας κοιταμε ενα κινητο στο ολο πακετο και οχι σε τυχων μικροατελιες οι οποιες συντομα θα διορθωθουν.....ειδατε το Μ600 βελτιωθηκε ριζικα με την τελευταια αναβαθμιση.Συντομα και το Ρ990 θα βελτιωθει με αναβαθμισεις!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Και παλαιοτερα υπηρχε το θεμα αυτο με τους ελληνικους χαρακτηρες αλλα διορθωθηκε μετεπειτα με τις αναβαθμισεις. Μην εισαστε τοσο αυστηροι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας κοιταμε ενα κινητο στο ολο πακετο και οχι σε τυχων μικροατελιες οι οποιες συντομα θα διορθωθουν.....ειδατε το Μ600 βελτιωθηκε ριζικα με την τελευταια αναβαθμιση.Συντομα και το Ρ990 θα βελτιωθει με αναβαθμισεις!:happy:

 

πλακα κανεις !

θεωρεις το οτι δεν μπορεις να γραψεις ελληνικα..μικροατελεια ?

 

μερικες φορες αισθανομαι πραγματικα οτι καποιοι εδω μεσα 'τα παιρνουν' για να γραφουν τετοια :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλη συνεχεια παιδια... Χαρηκα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορά το τηλέφωνο παιδιά ήταν γνωστό ότι θα είχαμε παιδικές ασθένειες και ελείψεις. Υπομονή αν μη τι άλλο το μάθαμε 1 χρόνο τώρα, στην ουρά θα μεινουμε....

Αυτή η άτιμη η ουρά (του γαϊδάρου) μας παιδεύει 3-4 μήνες τώρα... Μήπως τελικά δεν είναι ουρά αλλά... κάποιο άλλο άκρο ; :lol:

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

προσωπικη αποψη αν δεν βγει η επομενη εκδοση λειτουργικου που διορθωνει τα προβληματα μνημης (αρχες δηλαδη 2007) και μαζι η επομενη εκδοση του p990

η se θα συνεχισει να βλεπει το χασμα με τα wm να μεγαλωνει...

αυτο βεβαια απο μονο του δεν σημαινει οτι μετα το χασμα θα γεφυρωθει....

απλα ισως η se αρχισει παλι να ελπιζει...

Link to comment
Share on other sites

Που πας; Στράβωσες; Κάτσε εδώ... καλά περνάμε... :D

 

Σιγα μη στραβωσω... Εμεις εδω μεσα για χαβαλε και να βοηθαμε ο ενας τον αλλο δεν βρισκομαστε? ;)

 

Τελικα μου φαινεται οτι ουτε και στην Ελλαδα καποιοι δε σηκωνουν μυγα στο σπαθι τους οπως καλα ειχε αναφερει ενα παλικαρι σε προηγουμενες σελιδες... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μη στραβωσω... Εμεις εδω μεσα για χαβαλε και να βοηθαμε ο ενας τον αλλο δεν βρισκομαστε? ;)

 

Τελικα μου φαινεται οτι ουτε και στην Ελλαδα καποιοι δε σηκωνουν μυγα στο σπαθι τους οπως καλα ειχε αναφερει ενα παλικαρι σε προηγουμενες σελιδες... :)

 

Σωστος Energetic...:happy:

 

 

Ειπαμε.....μπορει να εχει μικροασθενειες το κινητο....αλλα με τα καταλληλα φαρμακα θα γινει καλα.Πρεπει να συμβιβαζομαστε με καποια πραγματα στη ζωη μας και ειδικα με την τεχνολογια!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας κοιταμε ενα κινητο στο ολο πακετο και οχι σε τυχων μικροατελιες οι οποιες συντομα θα διορθωθουν.....ειδατε το Μ600 βελτιωθηκε ριζικα με την τελευταια αναβαθμιση.Συντομα και το Ρ990 θα βελτιωθει με αναβαθμισεις!:happy:

 

 

Υποθέτω ότι και το Μ600 είχε/έχει το ίδιο πρόβλημα με τον τηλ. κατάλογο. Ξέρουμε αν διορθώθηκε στην τελευταία έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι παιδιά...

Έχω γράψει και σε προηγούμενα posts μου ότι ναι μεν είμαι καψούρης με τη σειρά Ρx της SE, αλλά αναγνωρίζω ότι υπάρχουν παιδικές ασθένειες... Το θέμα όμως είναι να υπάρχει η επίγνωση αυτών των ασθενειών και η αντίστοιχη διάθεση να τις αντέξουμε για λίγο καιρό, μέχρι να διορθωθούνε. Αν κάποιος είχε από τα πρώτα Ρ800 (όπως ο υπογράφων) ίσως θυμάται τα κολλήματα που έτρωγε όταν μετά την ανάγνωση μηνύματος, ήθελες να γυρίσεις στο inbox.

Anyway, υπομονή παιδιά... Όλα θα φτιάξουν :)

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Εχει ρωτήσει κανείς την SE στην Ελλάδα πως τοποθετούνται επι του θέματος και αν προτίθενται να λύσουν αυτό το σοβαρό πρόβλημα - για τα Ελληνικά λέω - και πότε?

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

@Ilias74

 

παίδες υπομονή! τα μικρά προβληματάκια που αντιμετωπίζαμε στο Μ600 λύθηκαν με την τελευταία αναβάθμιση!! και εμείς νιώθαμε σαν εσάς τώρα!

 

 

το μόνο πλέον που καίει τους κατόχους Μ600 και θα πρέπει να είναι το μόνο που θα απασχολεί κ εσάς είναι τα ελληνικά στα πληκτρολόγια!!;):mad::(

 

πλακα κανεις !

θεωρεις το οτι δεν μπορεις να γραψεις ελληνικα..μικροατελεια ?

 

μερικες φορες αισθανομαι πραγματικα οτι καποιοι εδω μεσα 'τα παιρνουν' για να γραφουν τετοια :mad:

 

Υποθέτω ότι και το Μ600 είχε/έχει το ίδιο πρόβλημα με τον τηλ. κατάλογο. Ξέρουμε αν διορθώθηκε στην τελευταία έκδοση;

 

Αρκετα λυθηκαν στο Μ600, αλλα τα ελληνικα οχι ακομα.....υπομονη

 

και ναι το οτι δεν μπορω να γραψω τελεια ελληνικα το θεωρω μικροατελεια....

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι energetic που με θυμηθηκες...Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μερικές φορές εδώ μέσα επικρατεί ένταση.Υπάρχει κάποιος που τα ξέρει όλα?Ποιός είναι ο πραγματικός λόγος που υπάρχουν τα forum?Για να τσακωνόμαστε και να το παίζουμε έξυπνοι?Κάποιο άλλο παλικάρι πριν λίγες μέρες ρώτησε για την διαδικασία αναβάθμισης που ομολογώ οτι ρώτησα κι εγώ.λάθος μου αφού είχε ήδη απαντηθεί.Γύρισε λοιπόν κάποιος και του είπε αν δεν κάνω λάθος, πως κακός αγόρασε αυτό το κινητό αφού είναι άπειρος χρήστης!και οτι θα έπρεπε να αγοράσει κάποιο άλλο κινητό...ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΛΗΘΕΙΑ?Είναι στάση αυτή?Θέλεις να συζητήσουμε πόσα πράγματα δεν ξέρεις για την δουλειά μου ή πόσα δεν ξέρω εγώ για την δουλειά σου?Είναι δυνατόν να σου πω κάτι επειδή δεν ξέρεις...Σε αυτή τη χώρα έχουμε όλοι την αίσθηση οτι είμαστε απαραίτητοι...ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ!ΧΑρείτε το κινητό που τόσο πολύ περιμέναμε και χαλαρώστε.Δεν λέω, να λέμε τα προβλήματα του,αλλα πείτε μου ποιο κινητό δεν έχει...Ποιο είναι τέλειο...Αυτά σας κούρασα...
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

Αγαπατε αλληλους! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπατε αλληλους! :lol:

 

γιατί???? :ninja: :ninja: :ninja:

 

 

Αν κάποιος είχε από τα πρώτα Ρ800 (όπως ο υπογράφων) ίσως θυμάται τα κολλήματα που έτρωγε όταν μετά την ανάγνωση μηνύματος, ήθελες να γυρίσεις στο inbox.

 

είχα το ρ800 απο την πρώτη παρτίδα που κατέβηκε Ελλάδα, και ποτέ δεν είχα αυτό το πρόβλημα! Αναφορά αποστολής δεν είχαμε στα sms και τονούμενα Ελληνικά, αλλά για κοίτα, βελτιώθηκε αυτό σε καμιά αναβάθμιση? και απαντάω μόνος καθότι ξέρω οτι ξέρεις, ΟΧΙ! το 800 χρησημοποιούσα πριν το 990 και όσο και να το ήθελα αυτά τα χρόνια, καμιά αναβάθμιση δεν βελτίωσε τα "πραγματικα" προβλήματα του 800. εδώ είχα φτάσει να πιστέυω οτι η αναφορά αποστολής είναι περιττή, και όταν έστελνα μήνυμα που και που απο άλλο τηλέφωνο και μου ερχόταν, ήμουν και έκπληκτος που οι άλλοι το είχαν ενεργοποιημένο!

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο άλλο παλικάρι πριν λίγες μέρες ρώτησε για την διαδικασία αναβάθμισης που ομολογώ οτι ρώτησα κι εγώ.λάθος μου αφού είχε ήδη απαντηθεί.Γύρισε λοιπόν κάποιος και του είπε αν δεν κάνω λάθος, πως κακός αγόρασε αυτό το κινητό αφού είναι άπειρος χρήστης!και οτι θα έπρεπε να αγοράσει κάποιο άλλο κινητό...ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΛΗΘΕΙΑ?Είναι στάση αυτή?

 

ώπα, τώρα το είδα αυτό. Όχι οτι έχω ανάγκη να αμυνθώ ή να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, αλλά μάστορα, πήγαινε διάβασε λίγο το ιστορικό αυτής της μικρής συζητησούλας και θα δεις γιατί το είπα αυτό. Και δεν με πειράζει να επαναλαμβάνω και 5 και 10 φορές κάτι, αν δεις πόσες φορές έχω απαντήσει συγκεκριμένα για την αναβάθμιση, μάλλον θα συμφωνήσεις μαζί μου. Αλλά άλλο να κάνεις την ερώτηση και να το προσπαθήσεις,και άλλο να κάνεις την ερώτηση,και να μην κάνεις το παραμικρό κόπο να σκεφτείς ακόμα και τα προφανέστατα. Καλά, μην σκεφτείς, δεν είναι προνόμιο όλων. Τουλάχιστον διάβασε τα μηνύματα που σου βγάζει στην οθόνη! Δλδ η ερώτηση στο τέλος ήταν όλα τα λεφτά! Οκ, ακολούθησα όλα τα βήματα (που του είχαμε γράψει παραπάνω) πως καταλαβαίνω οτι τελείωσε η αναβάθμιση?

 

Και υπάρχουν πολλά άτομα εδώ, που είναι αρκετά ανεξοικίωτα (χμ,σωστά το έγραψα?) με τέτοιου είδους τηλέφωνα, και όμως με ΡΜ τους παροτρίνω να το πάρουν. Γιατί ναι? γιατί σκίζονται να διαβάζουν και να προσπαθούν. Ενδεικτικά θα πω τον φίλο Φτηνά Τσιγάρα, που το έχει πάρει πατριοτικά το θέμα! Λίγος ζήλος δεν βλάπτει...

 

Και δεν είναι "λαθος" να ρωτήσεις πράγματα που έχουν ξαναειπωθεί. Καταλαβαίνω πόσο σπαστικό είναι να γυρίσεις 15 και 20 σελίδες πίσω για να διαβάσεις κάτι συγκεκριμένο.εγώ το βαριέμαι αφάνταστα πάντως!

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...ηρεμηστε!Ας χαλαρωσουμε και ας ευχαριστηθουμε το κινητο μας......μη λογομαχητε συνεχεια.....ολα θα φτιαξουν, και να δειτε οτι μετα απο λιγο καιρο θα γυρναμε πισω στις σελιδες και θα λεμε "κοιτα γιατι πραγματα τσακωνομασταν!"

 

peace!!!!:!: :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...