Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kalisperes pedia.

8elo na agoraso bluetooth handsfree, pos mporo na katalavo pia syskevh einai symvath me to kinhto mou??

 

poly fovame mh piasto kotsos kai trexo. thanks

www.kastano.gr
Link to comment
Share on other sites

μια που αναφέρφηκε, σκέφτομαι να πάρω το bluetooth ακουστικό της sony ericsson που είναι για μουσική,το θέμα είναι όμως έχει τόσο καλή ποιότητα όσο τα ενσύρματα ακουστικά;πόση ώρα έχει αυτονομία;
Link to comment
Share on other sites

kalisperes pedia.

8elo na agoraso bluetooth handsfree, pos mporo na katalavo pia syskevh einai symvath me to kinhto mou??

 

poly fovame mh piasto kotsos kai trexo. thanks

 

αν η συσκευή σου είναι σχετικά καινούργια δεν νομίζω να αντιμετωπίσεις πρόβλημα,όποιο ακουστικό και να πάρεις.Θα σου πουν όμως και από το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

μια που αναφέρφηκε, σκέφτομαι να πάρω το bluetooth ακουστικό της sony ericsson που είναι για μουσική,το θέμα είναι όμως έχει τόσο καλή ποιότητα όσο τα ενσύρματα ακουστικά;πόση ώρα έχει αυτονομία;

 

 

έχω ΗΒΗ DS970

Ποιότητα ήχου εξαιρετική !!!! υποστηρίζει βέβαια πρωτόκολλο Α2DP

Αυτονομία μόνο ως hands free 4-5 ημέρες με μέτρια χρήση (εξαιρετική ποιότητα ακόμα και όταν οδηγείς μηχανή και ταυτόχρονα μιλάς )

Αυτονομία για μουσική 6-7 ώρες...... maximum

Ευκολία στο χειρισμό των κλήσεων

Εμβέλεια όση αναφέρει, περίπου 10μ σε ανοιχτό χώρο.

Μειονέκτημα ότι έχει καλώδια για τα ακουστικά τα οποία μερικές φορές πρέπει να βολέψεις κάπως.

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρισα οτι σε ολες τις φωτογραφιες του Ρ990 το λαστιχακι κατω απο το πληκτρολογιο γραφει Quickshare αλλα το δικο μου οπως και αλλα που εχω δει γραφουν Ρ990.γιατι??????????????????

τα προγραμματα που τρεχουν στην διαχ. πιανουν μνημη?:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?????????????????????????????????????ξεχασα!!:ninja:

μπορει να μου πει καποιος τα χαρακτηριστικα του Ρ990?πχ.επεξεργαστη,ραμ...

:blink: :worry: :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρισα οτι σε ολες τις φωτογραφιες του Ρ990 το λαστιχακι κατω απο το πληκτρολογιο γραφει Quickshare αλλα το δικο μου οπως και αλλα που εχω δει γραφουν Ρ990.γιατι??????????????????

τα προγραμματα που τρεχουν στην διαχ. πιανουν μνημη?:O

 

Οι φωτογραφίες που βλέπεις είναι απο beta συσκευές. Σε αυτές αναγραφόταν το Quickshare.

Όσο για τα προγράμματα που τρέχουν, ναι, δεσμεύουν μνήμη.

 

geia se olous,

 

skeftomai na paro kapoio smartphone kai den ksero poio na dialekso...

 

to 990i aksizei H na prosanatolisto pros kapoio allo?{px to n80}

 

Με την τιμή που έχει αυτή την στιγμή στην αγορά, σίγουρα αξίζει!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

ennoo oti exo diavasei diafora provlimata se sxesi me ti diaxeirisi mnimis kai ti statherotita... auta exoun diorthothei apo neo firmware??

 

ti parapano prosferei ena pio kainourio smartphone?

 

episis poies oi diafores metaksi tou 990i kai tou 990?

Link to comment
Share on other sites

Ενω εχω τερματισει ολες τις εργασιες στην διαχ. εργασιων οταν μπενω μηνυματα,ημερολογιο,media player κτλ. με κλειστο το πορτακι οταν το ανοιγω βλεπω οτι τρεχουν.:confused:

Ειναι φυσιολογικο?:blink:

Αυτο εχει σαν αποτελεσμα να μου δεσμευει μνημη, αλλα και καταναλωση μπαταριας!:cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενω εχω τερματισει ολες τις εργασιες στην διαχ. εργασιων οταν μπενω μηνυματα,ημερολογιο,media player κτλ. με κλειστο το πορτακι οταν το ανοιγω βλεπω οτι τρεχουν.:confused:

Ειναι φυσιολογικο?:blink:

Αυτο εχει σαν αποτελεσμα να μου δεσμευει μνημη, αλλα και καταναλωση μπαταριας!:cry:

 

Εκεί σου εμφανίζει τις πιο πρόσφατες εφαρμογές που έχεις ανοίξει. Δεν σημαίνει όμως ότι τρέχουν και στην μνήμη. Καλό θα είναι να τερματίζεις τις εφαρμογές με το Swiss Manager.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

ennoo oti exo diavasei diafora provlimata se sxesi me ti diaxeirisi mnimis kai ti statherotita... auta exoun diorthothei apo neo firmware??

 

ti parapano prosferei ena pio kainourio smartphone?

 

episis poies oi diafores metaksi tou 990i kai tou 990?

 

Το πρόβλημα με την διαχείριση μνήμης ήταν πολύ έντονο με το αρχικό λογισμικό. Με το παρόν λογισμικό τα πράγματα είναι καλύτερα, αν και παραμένει βέβαια η διαθέσιμη μνήμη σε χαμηλά επίπεδα.

Όσο για την διαφορά μεταξύ 990 και 990i, δεν υπάρχει. Αφού στην ουσία δεν υπάρχει "σκέτο" 990.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

sto my symbian lene gia mia nea firmware pou diorthonei kai alla problhmata.xerei kaneis pote tha bgei??
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την διαχείριση μνήμης ήταν πολύ έντονο με το αρχικό λογισμικό. Με το παρόν λογισμικό τα πράγματα είναι καλύτερα, αν και παραμένει βέβαια η διαθέσιμη μνήμη σε χαμηλά επίπεδα.

Όσο για την διαφορά μεταξύ 990 και 990i, δεν υπάρχει. Αφού στην ουσία δεν υπάρχει "σκέτο" 990.

euxaristo gia tin apantisi:)

 

Oson afora ta alla smartphones exei kaneis kapoia gnomi?{an exoun na prosferoun kati parapano apo to 990i....}genika auto pou me provlimatizei einai oti to 990 exei psilopaliosei...(konteuei na kleisei xrono...}

Link to comment
Share on other sites

(konteuei na kleisei xrono...}

 

Υπερβάλλεις λίγο. Τον Οκτώβριο του 2006 κυκλοφόρησε. Όσον αφορά νέα κινητά αν κάνεις λίγο υπομονή όλο και κάτι θα κυκλοφορήσει. Σε λίγο βγαίνει το Ν95 της NOKIA ενώ η SE φαίνεται να ετοιμάζει αντικαταστάτη του Μ600 με κάμερα και ίσως wifi. (http://mobilementalism.com/2007/03/14/leaked-pictures-of-sony-ericsson-m610i/)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπερβάλλεις λίγο. Τον Οκτώβριο του 2006 κυκλοφόρησε.

 

 

Λάθος, τον Ιούλιο - Αύγουστο κυκλοφόρησε.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

ρει κανενας πως μπορω να γραψω παραπανο απο 70 χαρακτιρες σε ενα μυνημα?

 

Δυστυχώς το πρόβλημα είναι γνωστό. Ας ελπίσουμε με την επόμενη αναβάθμιση να διορθωθεί...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος φίλος να μου πει αν τελικά το 990 αξιζει?

 

εχω διαβασει πάνω απο 50 σελίδες αυτου του θέματος αλλά ακομά να καταλάβω τι γίνετε?

 

είναι όντως τόσο αργό?

με την μνήμη υπάρχουν τόσο μεγάλα προβλήματα?

το wifi παίζει σωστά?

υπάρχει κάποιος κατάλογος, να μπορέσω να δω διαθέσιμες εφαρμογές?

 

Σας ευχαριστώ

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση χωρίς το αριθμητικό πορτάκι, το πλήκτρο C πιο το αντικαθιστά

Γενικά οι συντομεύσεις χωρίς το πορτάκι που τις βρίσκουμε ??? :(

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

το αντικαθιστά ο χαρακτήρας C...

 

Ούτε με το C ... :mad:

Ούτε με το Delete ... :mad:

Ούτε με τίποτα δεν κάνει αναβάθμιση ... :mad:

 

Ευχαριστώ πάντος ... :D

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...