Jump to content

Περί... Hotmail


nicktsak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να πας στο PC που είναι σεταρισμένο και με κάποιο πρόγραμμα που διαβάζει κάτω από τους αστερίσκους να "διαβάσεις" τον κωδικό...

Yparxei tetoio programma?

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 405
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένα άλλο προγραμματάκι που μετατρέπει τους αστερίσκους στην κανονική μορφή του κωδικού είναι αυτό...
Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο προγραμματάκι που μετατρέπει τους αστερίσκους στην κανονική μορφή του κωδικού είναι αυτό...

 

Και πως δουλευει ρε παιδια?:O

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Το τρεχεις και θα δεις το εικονιδιο του (μια μικρη λαμπα) στην μπαρα εργασιας.

Ανοιγεις μετα την σελιδα του Hotmail, περιμενεις λιγο, και εμφανιζεται ο κωδικος σου, χωρις τις τελιτσες.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αντιμετωπιζω ενα περιεργο προβλημα με το λογαριασμο hotmail που εχω.Χθες προσπαθωντας να μπω μου εβγαλε inavalid password.Πιστεψα οτι καποιος ειχε κανει χακ τον λογαριασμο μου.Πηγα να τον ανακτησω μεσω secret question και με εκπληξη ειδα οτι το password ηταν οκ αλλα παρα ολα αυτα δεν τον δεχεται.Να αλλαξω password δεν γινεται γιατι θελει τον παλιο κωδικο που δεν τον δεχεται με τιποτα.Εχει κανεις καμμια ιδεα τι μπορω να κανω

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες από άλλον υπολογιστή;

Ναι προσπαθησα.Η συζυγος μου εχει αλλο λογαριασμο και δεν εχει τετοιο προβλημα

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε πόση έιναι η χρονική ισχύς που μπορεί να μείνει ανενεργός ένας λογαριασμός e-mail στο Hotmail έως ότου να κατηργηθεί.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (5.04.07) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Ap oso 3erw 30 meres.. Pantws 8a to breis kai sto site ama psa3eis..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
εχω email στο hotmail και ξεχασα τον κωδικό μου και δεν μπορω να μπω. η ερωτηση που εχω βαλει εχει περασει αρκετοσ καιρος και δεν θυμαμαι πια ειναι και βγαινει με κινεζικα γραμματα και δεν μπορω να την διαβασω ξερετε κανεναν τροπο να μπορεσω να μπω στο mail μου

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

alternative email δεν έχεις βάλει? για την ερώτηση "κινέζικα" δοκίμασε να βάλεις κωδικοποίηση UTF-8

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

alternative email δεν έχεις βάλει? για την ερώτηση "κινέζικα" δοκίμασε να βάλεις κωδικοποίηση UTF-8

 

αλλαξα την κωδικοποιηση αλλα παλι κινεζικα

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

αλλαξα την κωδικοποιηση αλλα παλι κινεζικα

και εμένα τωρα τελευταια ολα κινέζικα τα βλέπω στην hotmail μονο το θέμα των email φενεται με ελληνικά. (έτσι ξαφνικά):(

Link to comment
Share on other sites

Aν ειχες επιλεξει 'αποθηκευση κωδικου' ή κατι τετοιο σε msn κλπ, και υπαρχουν οι κουκιδες, τοτε υπαρχουν καποια προγραμματα που 'διαβαζουν' αυτες τις κουκιδες.

 

Αν τωρα ειχες κανει το ιδιο αλλα απενεργοποιησες την επιλογη αποθηκευσης κωδικου, υπαρχουν αλλα προγραμματα που ψαχνουν για κωδικους λογαριασμων, e-mail και γενικα ο,τι κωδικο υπαρχει μεσα στον υπολογιστη.

 

Δ ξερω αν μπορουμε να τα αναφερουμε εδω αλλα αν δ μπορεις να τα βρεις μεσω google, PM...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Aν ειχες επιλεξει 'αποθηκευση κωδικου' ή κατι τετοιο σε msn κλπ, και υπαρχουν οι κουκιδες, τοτε υπαρχουν καποια προγραμματα που 'διαβαζουν' αυτες τις κουκιδες.

 

Αν τωρα ειχες κανει το ιδιο αλλα απενεργοποιησες την επιλογη αποθηκευσης κωδικου, υπαρχουν αλλα προγραμματα που ψαχνουν για κωδικους λογαριασμων, e-mail και γενικα ο,τι κωδικο υπαρχει μεσα στον υπολογιστη.

 

Δ ξερω αν μπορουμε να τα αναφερουμε εδω αλλα αν δ μπορεις να τα βρεις μεσω google, PM...

 

ειχα ενεργοποιημενη αυτη την εντολη και δεν εβαζα το password για να το θυμαμαι, το θεμα ειναι οτι εκανα προχθεσ format και τωρα το password δεν το εχει κρατημενο και δεν το θυμαμαι, και η ερωτηση βγαινει στα κινεζικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

Ποσος καιρος εχει περασει απο τη τελευταια φορα που μπηκες στο account σου? Γιατι στις 30 μερες η hotmail σβηνει το account σου...

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Ποσος καιρος εχει περασει απο τη τελευταια φορα που μπηκες στο account σου? Γιατι στις 30 μερες η hotmail σβηνει το account σου...

 

την παρασκευή και το σαβατοκυριακο εκανα format. απο οτι καταλαβα θα πρεπει να περιμενω να σβησει ο λογαριασμος και να κανω μετα καινουργιο με τα ιδια στοιχεια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

By closing this account, you are marking your account inactive. Stored e-mail will be permanently deleted and inbound mail will be refused. Your .NET Passport will still function, and your e-mail name will be reserved.

 

To re-activate your account, simply go to http://www.hotmail.com and enter your Sign-In name and password. You will then be able to send and receive e-mail using MSN Hotmail once again.

 

If your account stays 'inactive' for over a period of 30 days, it will be permanently deleted. This delay is necessary to discourage users from engaging in fraudulent activity. Additionally, due to the limited number of names available, we may allow other users to sign up for and use your current e-mail name after your account has been permanently deleted.

 

 

 

%##^&^*#@ (να μην χαρακτηρίσω)

 

Έχω "κλείσει" ένα account εδώ και ένα χρόνο και όχι μόνο δεν το έχουν διαγράψει εντελώς αλλά και σήμερα λόγω του ότι διάβασα αυτό το topic και σκέφτηκα να δω σε τι κατάσταση το έχουν, διαπίστωσα ότι έχουν αναβαθμίσει και το capacity από 25mb σε 1000mb!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια καλησπερα εδω και δυο ωρες αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το hotmail μου!! Δεν μπορω να κανω εισοδο ουτε απο την κεντρικη σελιδα του MSN ουτε απο τον messenger!:wacko: :wacko: Μου βγαζει ενα μηνυμα οτι τα cookies ειναι μπλοκαρισμενα....παρολα αυτα εσβησα ολα τα cookies εκανα επανεκινηση και εξακολουθει να μου βγαζει το ιδιο μηνυμα!!!!:( :(

 

Παρακατω ειναι το μηνυμα που μου βγαζει στην σελιδα!!!!

 

http://img405.imageshack.us/img405/1/proboj2.jpg

 

Οποιος μπορει παιδια ας βοηθησει!!!:O :O

 

Ευχαριστω!!!:) :)

 

Ζητω συγνωμη απο τους admins/mods και τους αλλους χρηστες για το ανοιγμα του topic αλλα οκ το προβλημα λυθηκε τελικα. Απλως ειχε επιλεχτει η επιλογη αποκλεισμος των cookies και γιαυτο δεν μπορουσα να μπω!!!

 

Παρακαλω να κλειδωθει!!!!!!:)

 

Και παλι συγνωμη για το ασκοπο πλεον ανοιγμα του topic!!!!:)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω λογαριασμο e-mail απο το Hotmail και οταν λαμβανω e-mail στα Ελληνικα μου βγαζει οτι να ναι κατι σχεδια-σηματα δε μπορω να καταλαβω τι ειναι,μηπως ξερει κανεις πως διορθωνεται ετσι ωστε να μπορω να διαβασω Ελληνικα mail?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πηγαινε στον internet explorer και πατα Προβολη->Κωδικοποιηση->Ελληνικα

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...