Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω πρόβλημα με την vga camera. Έχει απίστευτο θόρυβο! μπλε κουκίδες! ακόμη και σε εξωτερικές συνθήκες!

Είναι κάποιο πρόβλημα που το έχουν και άλλοι;

 

Mob: N73-ME

Firmware: 3.0638

Βάλε το καινούργιο firmware

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο nokia pc suite σε τι ακριβώς κάνει back up το αντίστοιχο εικονίδιο?

 

Έκανα αναβάθμιση και δεν έχει κρατήσει κάτι σαν back up για να το περάσω...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Telika mou vgike xyno to trihmero sthn patra!DEN GINONTAI AYTA!!!

panw ston paniko pou ginotan, kapos mpeike ena anameno tsigaro stin tsepi mou(oxi diko mou!).G>>>>>W THN GANTEMIA MOY!!!kai mou ekapse to N73 (kai to tzin alla pios niazete gia to tzin) panw stin gwnia DEITE!!! TWRA????? xerei kaneis an poulane mono tin piso prosopsi???kai poso??? HEEELLLPPP!!!

Link to comment
Share on other sites

Telika mou vgike xyno to trihmero sthn patra!DEN GINONTAI AYTA!!!

panw ston paniko pou ginotan, kapos mpeike ena anameno tsigaro stin tsepi mou(oxi diko mou!).G>>>>>W THN GANTEMIA MOY!!!kai mou ekapse to N73 (kai to tzin alla pios niazete gia to tzin) panw stin gwnia DEITE!!! TWRA????? xerei kaneis an poulane mono tin piso prosopsi???kai poso??? HEEELLLPPP!!!

 

...πως κατάφεραν και σου βάλαν τσιγάρο στο τζιν ρε συ, το λέω γιατί είναι εφαρμοστά συνήθως- μάλλον κάποιος επίτηδες στο έβαλε! Πραγματικά γκαντεμιά...

Πήγαινε σε κανα Νοκια club-shop-service και θα βρεις λύση!

Ή άστο έτσι λιωσμένο να το παίζεις μούρη... να λες ότι το έσωσες από ένα φλεγόμενο κτίριο :p

Link to comment
Share on other sites

Telika mou vgike xyno to trihmero sthn patra!DEN GINONTAI AYTA!!!

panw ston paniko pou ginotan, kapos mpeike ena anameno tsigaro stin tsepi mou(oxi diko mou!).G>>>>>W THN GANTEMIA MOY!!!kai mou ekapse to N73 (kai to tzin alla pios niazete gia to tzin) panw stin gwnia DEITE!!! TWRA????? xerei kaneis an poulane mono tin piso prosopsi???kai poso??? HEEELLLPPP!!!

 

Σαν να έφαγε σφαίρα είναι.

Άστο έτσι για να είναι ξεχωριστό.

Link to comment
Share on other sites

Exo to vista ultimate ala den mboro na kano anabatmisi sto nokia n 73 aplo mbori na me boitisi kapios.

 

exo ki egw akrivws to idio provlima.exo ta vista ultimate kai enw vriskei to neo firmware xrisimopoiwntas to nokia software updater,mou leei amesws download failed.

valte ena xeraki re paidia!!!

Link to comment
Share on other sites

Re pedia....

 

Ta pexnidia jar giati otan pao na ta stilo me BlueTooth mou ta vgazei oti ine klidomena. Ta xo kanei install me to pc suite. Sto ericsson ta estelnes gia ti plaka.

 

τα έχεις εγκαταστήσει πλέον...και στα SE μπορούσες να τα στείλεις πριν τα εγκαταστήσεις...:)

όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Re pedia....

 

Ta pexnidia jar giati otan pao na ta stilo me BlueTooth mou ta vgazei oti ine klidomena. Ta xo kanei install me to pc suite. Sto ericsson ta estelnes gia ti plaka.

Δες εδώ και θα λυθούν οι απορίες σου ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες αν εχετε δει καμια διαφορα με την τελευταια αναβαθμιση την 3.704.1.0.1???

Την εχει βαλει κανεις??Την γραμματοσειρα στην αναμονη την φτιαξανε παλι γιατι στην 3.0638.0.0.1 την ειχανε ξαναμικρινει!!

Γενικα αν εχετε παρατηρεισει κατι πειτε το!!!!

:) :) :)

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες αν εχετε δει καμια διαφορα με την τελευταια αναβαθμιση την 3.704.1.0.1???

Την εχει βαλει κανεις??Την γραμματοσειρα στην αναμονη την φτιαξανε παλι γιατι στην 3.0638.0.0.1 την ειχανε ξαναμικρινει!!

Γενικα αν εχετε παρατηρεισει κατι πειτε το!!!!

:) :) :)

H τελευταια αναβαθμιση είναι v 3.0705.10.31, η γραμματοσειρά ειναι ok,γενικα ειναι πολύ καλύτερο το κινητο τώρα σαν σύνολο,εχει μεγάλη βελτιωση και στις φωτογραφίες..

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια μια γρήγορη ερώτηση.

Συγνώμη κιόλας, επείδη στανταρ θα έχει απαντηθέι, αλλά ειλικρινά δεν έχω καθόλου χρόνο για να ψάξω.

Το music edition περιέχει στη συσκευασία κάρτα SD 1GB, ενώ το απλό δεν έχει καθόλου κάρτα;

Γιατί η διαφορά είναι γύρω στα 50 ευρώ. Όσο κάνει πάνω κάτω μια κάρτα δλδ. Οπότε αν ισχύει αυτό να χτυπήσω το music edition...

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια μια γρήγορη ερώτηση.

Συγνώμη κιόλας, επείδη στανταρ θα έχει απαντηθέι, αλλά ειλικρινά δεν έχω καθόλου χρόνο για να ψάξω.

Το music edition περιέχει στη συσκευασία κάρτα SD 1GB, ενώ το απλό δεν έχει καθόλου κάρτα;

Γιατί η διαφορά είναι γύρω στα 50 ευρώ. Όσο κάνει πάνω κάτω μια κάρτα δλδ. Οπότε αν ισχύει αυτό να χτυπήσω το music edition...

το m.e εχει 2gb και καλυτερα ακουστικα με τηλεχειριστήριο(οπου μπορεις να συνδέσεις οτι ακουστικα θέλεις)

Το απλό εχει τα κλασσικα νοκια ακουστικα και δεν εχει κάρτα μνήμης το πακέτο.

Σε τι τιμή τα βρίσκεις το καθένα?

Link to comment
Share on other sites

το m.e εχει 2gb και καλυτερα ακουστικα με τηλεχειριστήριο(οπου μπορεις να συνδέσεις οτι ακουστικα θέλεις)

Το απλό εχει τα κλασσικα νοκια ακουστικα και δεν εχει κάρτα μνήμης το πακέτο.

Σε τι τιμή τα βρίσκεις το καθένα?

Aπο την ΤΙΜ θα πάω να τα πάρω. Έχω επιδότηση 160 ευρά...

Δεν ξέρω πόσο ακριβώς κάνει το καθένα, αλλά μου είπαν η διαφορά ειναι στα 50 ευρώ. Όσο η κάρτα δλδ πάνω κάτω. Οπότε πάω για music edition.

Link to comment
Share on other sites

Telika mou vgike xyno to trihmero sthn patra!DEN GINONTAI AYTA!!!

panw ston paniko pou ginotan, kapos mpeike ena anameno tsigaro stin tsepi mou(oxi diko mou!).G>>>>>W THN GANTEMIA MOY!!!kai mou ekapse to N73 (kai to tzin alla pios niazete gia to tzin) panw stin gwnia DEITE!!! TWRA????? xerei kaneis an poulane mono tin piso prosopsi???kai poso??? HEEELLLPPP!!!

φίλε μου αυτό χρειάζεσαι μάλλον http://www.pds.com.gr/index.asp?mod=eshop_item&ID=131&p=5157

Link to comment
Share on other sites

Aπο την ΤΙΜ θα πάω να τα πάρω. Έχω επιδότηση 160 ευρά...

Δεν ξέρω πόσο ακριβώς κάνει το καθένα, αλλά μου είπαν η διαφορά ειναι στα 50 ευρώ. Όσο η κάρτα δλδ πάνω κάτω. Οπότε πάω για music edition.

yeap, ειναι και πιο ομορφο ;)

δεν έχω καθόλου χρόνο για να ψάξω.
ψεμααα :p
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η τελευτεα version του ΜΕ και πια του απλου? :O
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Το N73 (απλό) που έχω εδώ και 3 μήνες και καυχιόμουνα :D για τις δυνατότητες του, μου παρουσίασε το εξής πρόβλημα: Καθώς έβγαζα φωτογραφίες, το Ν73 κόλλησε!! το απενεργοποίησα και όταν θέλησα να το ενεργοποιήσω, μου βγάζει το μήνυμα «Το τηλέφωνο να παραμείνει σε λειτουργία εκτός σύνδεσης;» απαντώ όχι και μου ζητάει κωδικό PIN. Κατόπιν βγάζει μήνυμα «κωδικός δεκτός» αλλά παραμένει εκτός σύνδεσης.

Πατώντας το κουμπί ενεργοποίησης ή αλλαγής προφίλ, βγάζει το μήνυμα «το τηλέφωνο είναι σε λειτουργία εκτός σύνδεσης. Αλλαγή προφίλ για πρόσβαση στο δίκτυο;» πατάω ναι και βγάζει μήνυμα «ενεργοποιημένο προφίλ Γενικό» όμως παραμένει Εκτός σύνδεσης. Έχω δοκιμάσει αρκετούς τρόπους με κανένα αποτέλεσμα. Έκανα και επαναφορά ρυθμίσεων, αλλά το κινητό μου παραμένει στο εκτός σύνδεσης. Τι πρέπει να κάνω;!!!!!

ΥΓ: δεν έχω κάνει ποτέ αναβάθμιση.

Περιμένω βοήθεια…….:cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Κρατα της επαφες σου και οτι αλλο χρειαζεσαι και καντο hard format! :rolleyes:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Κρατα της επαφες σου και οτι αλλο χρειαζεσαι και καντο hard format! :rolleyes:

 

Αλήθεια πως κάνουμε hard format???:!:

Αναρωτιέμαι πως το Ν73 μου επιμένει στο εκτός σύνδεσης προφίλ!!!! …τι κόλλημα και αυτό!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια πως κάνουμε hard format???:!:

Αναρωτιέμαι πως το Ν73 μου επιμένει στο εκτός σύνδεσης προφίλ!!!! …τι κόλλημα και αυτό!!!!!!!!!

 

Nokia Series 60 FAQ: Διαβάστε το... πριν ρωτήσετε! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

 

διάβασα τις οδηγίες, έκανα soft format (χωρίς αποτέλεσμα) και συνέχισα με hart format. Αποτέλεσμα να μου βγάζει μήνυμα «μόνο επείγουσες κλίσεις». Μα τι στο καλό έπαθε.......ΒΟΗΘΕΙΑ :shock: το Ν73 μου παραμένει εκτός σύνδεσης.....

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...