Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ean katebases afto pou esteila egw... exei mesa odigies (poly aples) gia na exeis kai sms me ellinikous xaraktires. Ean to diabases kai den exeis bgalei akri pes mou.

 

athanas077 το εγκατεστησα και εγω το hikeyboard,αλλα ουτε εγω μπορω να εχω sms με 160 χαρακτηρες.μηπως μπορεις να μου στειλεις με pm το cab που εγκατεστησες εσυ??????

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
athanas077 το εγκατεστησα και εγω το hikeyboard,αλλα ουτε εγω μπορω να εχω sms με 160 χαρακτηρες.μηπως μπορεις να μου στειλεις με pm το cab που εγκατεστησες εσυ??????

 

Όσοι το έχετε εγκαταστήσει... έχετε κάνει αυτά που λένε μέσα οι οδηγίες; Και συγκεκριμένα αυτά:

 

1)Στελνετε το .cab στην μνήμη του PPC

1)Κανετε την εγκατασταση στην καρτα μνημης(εκει προτεινει ο κατασκευαστης)

2)Κανετε copy απο το PC τους 2 φακελους FKB και SIP και paste στον φακελο

εγκαταστασης στο PPC.Οταν σας ρωτησει αν θελετε να κανετε overwrite πατηστε Yes to all.

Στις ρυθμίσεις του πληκτροκλογίου προσθέτουμε Greek και SMS γιά να στέλνοθμε SMS 170

χαρακτήρων με κεφαλαία Ελληνικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο GPS GATE εγώ ακόμη και κλειστό που το έχω, είναι κόκκινο δηλαδή, μου ανάβοσβήνει το αριστερό πορτοκαλί λαμπάκι. Έτσι πρέπει?
Link to comment
Share on other sites

athanasso afto to hikeyboard einai free ? An nai na to valoume sthn greek Rom ..

Ειναι Free to try.

http://hikeyboard.en.softonic.com/pocket

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

To ipmart kai diapistwnw me megalh mou xara oti EPITELOUS PAIZEI SWSTA TO GPS xwris thn xrhsh 2on programmatwn like gpsgate !!!!:D

 

ΑΛΗΘΕΙΑ????

Επρεπε να τα εγκαταστήσω εγώ και τα δύο πρώτα για να παίξει και χωρίς αυτά... :(

Link to comment
Share on other sites

To ipmart kai diapistwnw me megalh mou xara oti EPITELOUS PAIZEI SWSTA TO GPS xwris thn xrhsh 2on programmatwn like gpsgate !!!!:D

φιλε μου δε περναει στη καρτα μνημης?μου το περναει μονο στο τηλ.

γιατι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δε περναει στη καρτα μνημης?μου το περναει μονο στο τηλ.

γιατι?

στο περναει στο τλ.μετα copy-paste το περνας στην καρτα και παιζει σαν ρολοι,το ιδιο κανεις και με τα ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχετε εγκαταστήσει... έχετε κάνει αυτά που λένε μέσα οι οδηγίες; Και συγκεκριμένα αυτά:

 

1)Στελνετε το .cab στην μνήμη του PPC

1)Κανετε την εγκατασταση στην καρτα μνημης(εκει προτεινει ο κατασκευαστης)

2)Κανετε copy απο το PC τους 2 φακελους FKB και SIP και paste στον φακελο

εγκαταστασης στο PPC.Οταν σας ρωτησει αν θελετε να κανετε overwrite πατηστε Yes to all.

Στις ρυθμίσεις του πληκτροκλογίου προσθέτουμε Greek και SMS γιά να στέλνοθμε SMS 170

χαρακτήρων με κεφαλαία Ελληνικά.

 

 

Ευχαριστώ.

Assumption is the mother of all f@ck-ups...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
στο περναει στο τλ.μετα copy-paste το περνας στην καρτα και παιζει σαν ρολοι,το ιδιο κανεις και με τα ελληνικα

 

Meta apo to copy-paste stin karta mnimis kanto kai mia apegkatastasi apo tin prosthafaieresi programmatwn gia na min to exeis kai sti mnimi tou tilefwnou. Ftiaxneis ena shortcut apo to destinator.exe tis kartas mnimis sto /Windows/Start menu/Programs kai to anoigeis kateftheian apo to Start --> Programs. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Meta apo to copy-paste stin karta mnimis kanto kai mia apegkatastasi apo tin prosthafaieresi programmatwn gia na min to exeis kai sti mnimi tou tilefwnou. Ftiaxneis ena shortcut apo to destinator.exe tis kartas mnimis sto /Windows/Start menu/Programs kai to anoigeis kateftheian apo to Start --> Programs. ;)

 

εννοειτε,γιατι μετα μνημη καπουτ

Link to comment
Share on other sites

το σπαστικο μηνυμα που ελεγε οτι το σημειο αφετηριας η προορισμου δεν ειναι προσπελασιμο με οχημα εφυγε η παραμενει?

ρωταω εδω γιατι με ενδιαφερει πως συμπεριφερεται το dest7 με το αρτεμις.

μετα τα καλα νεα οτι δεν χρειαζεται πλεον τριτο προγραμμα σκεφτομαι την αγορα ενος 3300(για δευτερη φορα)

Link to comment
Share on other sites

το σπαστικο μηνυμα που ελεγε οτι το σημειο αφετηριας η προορισμου δεν ειναι προσπελασιμο με οχημα εφυγε η παραμενει?

ρωταω εδω γιατι με ενδιαφερει πως συμπεριφερεται το dest7 με το αρτεμις.

μετα τα καλα νεα οτι δεν χρειαζεται πλεον τριτο προγραμμα σκεφτομαι την αγορα ενος 3300(για δευτερη φορα)

εφυγε στο σπαστικο μηνυμα.

υπαρχει πληρη ενημερωση των pois.

παιζουν ολα τα skins kai oi ηχοι που εχουν προσφερει στο φορουμ οι φιλοι χρηστες.

ΔΟΚΙΜΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 130 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΕ ΑΡΤΕΜΙΣ 3300

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε καποιος να μου πει αν υπαρχει τροπος να κλειδωνονται με κωδικο τα εγγραφα word του P3300, ωστε να μη μπορει να τα βλεπει αλλος?Αν οχι ,μηπως υπαρχει καποιο ππορογραμμα που κλειδωνει και προστατευει τα εγγραφα η τα excel?

Σημειωση:Στις κανονικες εκδοσεις του Word και του Excel κλειδωνονται

Link to comment
Share on other sites

εφυγε στο σπαστικο μηνυμα.

υπαρχει πληρη ενημερωση των pois.

παιζουν ολα τα skins kai oi ηχοι που εχουν προσφερει στο φορουμ οι φιλοι χρηστες.

ΔΟΚΙΜΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 130 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΕ ΑΡΤΕΜΙΣ 3300

 

manos ευχαριστω για την αμεση απαντηση.

ηταν καιρος να βγει μια bugless εκδοση του destinator για το αρτεμις.

ειναι μια δικαιωση για οσους επιμειναν στην επιλογη τους

Link to comment
Share on other sites

εφυγε στο σπαστικο μηνυμα.

υπαρχει πληρη ενημερωση των pois.

παιζουν ολα τα skins kai oi ηχοι που εχουν προσφερει στο φορουμ οι φιλοι χρηστες.

ΔΟΚΙΜΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 130 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΕ ΑΡΤΕΜΙΣ 3300

Ερώτηση:

Το pda μένει ανοικτό χωρίς να πειράξεις τις ρυθμίσεις;

Γιατί σε εμένα δεν μένει...

-----------------------------------------------

Current Multimedia BOX.: HTC ARTEMIS - P3300 :tease:

-----------------------------------------------

(mou kopsane ta polla polla.... ;-(( )

Link to comment
Share on other sites

ποιο παίζει χωρίς GPS GATE??

 

 

Ρε παιδιά εγώ όταν στέλνω sms με Ελληνικά από το Hikeyboard όλοι μου λένε ότι δε καταλαβαίνουν τίποτα, τους βγάζει διάφορα σύμβολα κ όχι αυτά που γράφω.

Link to comment
Share on other sites

manos ευχαριστω για την αμεση απαντηση.

ηταν καιρος να βγει μια bugless εκδοση του destinator για το αρτεμις.

ειναι μια δικαιωση για οσους επιμειναν στην επιλογη τους

 

Epitelous paizei to GPS swsta akoma den to pistevw :cool::D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...