Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν το φορτιζεις απο το pc ναι,στο ρευμα κανει πιο λιγο;)

 

Πλακα πλακα ενα μηνα που το εχω το κινητο δε το φορτησα ποτε απο τη μπριζα.

Και μαλλον λογικο ειναι αυτο που λες αφου απο το usb το ρευμα που περναει ειναι 5 βολτ ενω απο το αλλο 12. Μπορει και να κανω λαθος σ'αυτο που λεω βεβαια...:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά Καλημέρα

Έβαλα το resco photo viewer 6.0 κ έχω περάσει στο κίνητό κάποιοες φώτο που είναι φωτογραφική μηχανή. Όταν της βλέπω μ αυτό το προγ όμως δικρίνω μια σαφή αλλοίωση της φωτογραφίας( Σε μερικα σημεία φαίνοντα πιξελ, σ αλλα τα το χρώμα είναι αλλοιωμένοκ κτλ) Υπάρχει μήπως καποια ρύθμιση που πρέπει να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

παιδια το resco photo viewer για να το εγκαταστησω πρεπει να εγκαταστησω ολο το resco media suite και μετα να σβησω οποια αλλη resco εφαρμογη δε θελω ή υπαρχει και σκετο ?

Και ποια εκδοση...

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ριξε μια ματια εκει http://www.mobiltec24.de/indexs.php

 

στην ενοτητα Mobile Phone Accessories

 

και στην κατηγορια των HTC-artemis-

 

εχει πολλα πραγματακια που πιστευω πως κατι θα βρεις που θα σε βολεψει;)

 

σε ευχαριστω

αλλα δεν βρηκα κατι -δεν βοηθησε και η γλωσσα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια το resco photo viewer για να το εγκαταστησω πρεπει να εγκαταστησω ολο το resco media suite και μετα να σβησω οποια αλλη resco εφαρμογη δε θελω ή υπαρχει και σκετο ?

Και ποια εκδοση...

Ευχαριστω

 

 

 

εγκαθιστας απλα το προγραμμα και οχι καποια αλλη suite.δεν μπορω να καταλαβω που μπερδευτηκες..παρε το προγραμμα απο κει

 

http://www.resco.net/pocketpc/photoviewer/default.asp

 

και στειλε μου μειλ σου με πμ:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Tην πρώτη φορά έτσι ακριβώς συνέβη, αλλά υπήρχαν και επόμενες άσχετες. :(

 

 

Ακριβώς... Κατι πρέπει να γίνεται, κάποια εντολή να εκτελείται που να δημιουργεί αυτό το πρόβλημα... Αν κάποιος κάνει hard reset και δεν προσπαθήσει να ανταλλάξει αρχεία μέσω wi-fi είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα του παρουσιαστεί το πρόβλημα...

 

Υπάρχει κάποιος που να έχει το πρόβλημα με την sd και να μην έχει χρησιμοποιήσει ποτέ το wi-fi?????

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς... Κατι πρέπει να γίνεται, κάποια εντολή να εκτελείται που να δημιουργεί αυτό το πρόβλημα... Αν κάποιος κάνει hard reset και δεν προσπαθήσει να ανταλλάξει αρχεία μέσω wi-fi είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα του παρουσιαστεί το πρόβλημα...

 

Υπάρχει κάποιος που να έχει το πρόβλημα με την sd και να μην έχει χρησιμοποιήσει ποτέ το wi-fi?????

 

εγω φιλε μου εχω τοποθετησει ενα χαρτακι αναμεσα σε sim και βαση sd και ειναι μια χαρα εδω και πολυ καιρο.

μου το εκανε συχνα εως και συνεχεια θα λεγα:mad: αλλα μετα απο αυτην την προχειρη ""λυση"" δεν εχει ξαναπαρουσιαστει το φαινομενο;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα υπάρξει αναβάθμιση του radio ??... το τηλέφωνο έχει χάλια σήμα σε δύσκολες περιστάσεις και πρέπει να βελτιωθεί

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε κουφό πρόβλημα.

Το SPB Weather και Quick GPS δεν κάνουν ανανέωση με active sync παρά μόνο με gprs και wifi.

 

Αν και έχει ξαναειπωθεί κάνε τα παρακάτω:

 

"go into start, setting, connections, usb to pc and uncheck enable advanced network functionality"

 

και θα είσαι ΟΚ

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

εγκαθιστας απλα το προγραμμα και οχι καποια αλλη suite.δεν μπορω να καταλαβω που μπερδευτηκες..παρε το προγραμμα απο κει

 

http://www.resco.net/pocketpc/photoviewer/default.asp

 

και στειλε μου μειλ σου με πμ:)

 

Σου εστειλα το mail μου. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μου εχω τοποθετησει ενα χαρτακι αναμεσα σε sim και βαση sd και ειναι μια χαρα εδω και πολυ καιρο.

μου το εκανε συχνα εως και συνεχεια θα λεγα:mad: αλλα μετα απο αυτην την προχειρη ""λυση"" δεν εχει ξαναπαρουσιαστει το φαινομενο;)

Ξέρεις αν χάνεται η εγγύηση με το χαρτάκι ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις αν χάνεται η εγγύηση με το χαρτάκι ? :lol:

 

Εξαρταται, απο το Χ500 σου σκουπισες τα νερα απο την οθονη η ακομα πλεει σε πελαγη ευτυχιας?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται, απο το Χ500 σου σκουπισες τα νερα απο την οθονη η ακομα πλεει σε πελαγη ευτυχιας?:lol:

http://img171.imageshack.us/img171/3491/main12lr1.gif

--------------

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Teleftaia vlepo ton idio efialti me me mena pano se ena xartaki na epipleo sta agriemena koimata tis othonis tou panosha kratontas ena 3600 sto xeri etoimos na doso to stigma mou sto limeniko alla afto na me deixnei sto diplano okeano! :lol: :lol: :lol: Ithiko didagma. "Eprepe na agoraso to g@mimeno to destinator". :X
Link to comment
Share on other sites

Καλημερίζω όλους τους φίλους του Forum! Χρειάζομαι ένα χεράκι βοηθείας...Όποιος ξέρει μπορεί να μου πει πως ρυθμίζω το τηλέφωνο έτσι ώστε τα αρχεία που δέχεται μέσω bluetouth να τα αποθηκεύει στην κάρτα και όχι στην κύρια μνήμη?Ευχαριστώ και καλή Κυριακή σε όλους
Link to comment
Share on other sites

Καλημερίζω όλους τους φίλους του Forum! Χρειάζομαι ένα χεράκι βοηθείας...Όποιος ξέρει μπορεί να μου πει πως ρυθμίζω το τηλέφωνο έτσι ώστε τα αρχεία που δέχεται μέσω bluetouth να τα αποθηκεύει στην κάρτα και όχι στην κύρια μνήμη?Ευχαριστώ και καλή Κυριακή σε όλους

 

 

ο μονος τροπος που γνωριζω ειναι εδω:)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Αν και έχω την εντύπωση ότι έχει αναφερθεί σε κάποιο thread ξανά, θα μπορούσε κάποιοσ να μου πει πως ρυθμίζουμε τον ΙΕ ώστε να μη χρησιμοποιεί το GPRS για σύνδεση στο Internet αλλά το Wi-Fi (εφόσον φυσικά είμαι συνδεδεμένος σε κάποιο ασύρματο δύκτιο). Η λύση του Minotaurs για εισαγωγή τελείας στο όνομα του Access point, δεν έχει αποτέλεσμα γιατί αφού αποτύχει να συνδεθεί μέσω GPRS, τότε σταματά και δεν προχωράει μέσω Wi-Fi. Μίνο καμιά ιδέα ή λύση? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Αν και έχω την εντύπωση ότι έχει αναφερθεί σε κάποιο thread ξανά, θα μπορούσε κάποιοσ να μου πει πως ρυθμίζουμε τον ΙΕ ώστε να μη χρησιμοποιεί το GPRS για σύνδεση στο Internet αλλά το Wi-Fi (εφόσον φυσικά είμαι συνδεδεμένος σε κάποιο ασύρματο δύκτιο). Η λύση του Minotaurs για εισαγωγή τελείας στο όνομα του Access point, δεν έχει αποτέλεσμα γιατί αφού αποτύχει να συνδεθεί μέσω GPRS, τότε σταματά και δεν προχωράει μέσω Wi-Fi. Μίνο καμιά ιδέα ή λύση? Ευχαριστώ.

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=2944 :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Αν και έχω την εντύπωση ότι έχει αναφερθεί σε κάποιο thread ξανά, θα μπορούσε κάποιοσ να μου πει πως ρυθμίζουμε τον ΙΕ ώστε να μη χρησιμοποιεί το GPRS για σύνδεση στο Internet αλλά το Wi-Fi (εφόσον φυσικά είμαι συνδεδεμένος σε κάποιο ασύρματο δύκτιο). Η λύση του Minotaurs για εισαγωγή τελείας στο όνομα του Access point, δεν έχει αποτέλεσμα γιατί αφού αποτύχει να συνδεθεί μέσω GPRS, τότε σταματά και δεν προχωράει μέσω Wi-Fi. Μίνο καμιά ιδέα ή λύση? Ευχαριστώ.

 

αφου εισαι συνδεδεμενος στο ασυρματο δυκτιο τι αλλο ζητας?

ο ΙΕ αν εισαι συνδεδεμενος στο ασυρματο δυκτιο αυτοματα κατεβαζει σελιδες.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

αφου εισαι συνδεδεμενος στο ασυρματο δυκτιο τι αλλο ζητας?

ο ΙΕ αν εισαι συνδεδεμενος στο ασυρματο δυκτιο αυτοματα κατεβαζει σελιδες.

Aν γιά κάποιο λόγο χάσει τη σύνδεση ανοίγει το GPRS. Με αυτό που προτείνω δεν ανοίγει το GPRS παρά μόνο αν το θέλουμε, ευκολα, απλά και χωρίς πειράγματα στη registry. :D

Link to comment
Share on other sites

Aν γιά κάποιο λόγο χάσει τη σύνδεση ανοίγει το GPRS. Με αυτό που προτείνω δεν ανοίγει το GPRS παρά μόνο αν το θέλουμε, ευκολα, απλά και χωρίς πειράγματα στη registry. :D

 

 

το GPRS ανοιγει αλλα ΔΕΝ συνδεεται και απο τη στιγμη που θες να συνδεθεις με WIFI το προσπαθεις παλι(γιατι ετσι και αλλιως ο στοχος ειναι να συνδεθεις με το ασυρματο δυκτιο)

μπορει ομως καποιος να χρησιμοποισει το προγραμμα που προτινεις το οποιο δεν το εχω δοκιμασει,απλα το κολπο με την (.) δεν + ουτε ενα kb στο ppc;)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

το GPRS ανοιγει αλλα ΔΕΝ συνδεεται και απο τη στιγμη που θες να συνδεθεις με WIFI το προσπαθεις παλι(γιατι ετσι και αλλιως ο στοχος ειναι να συνδεθεις με το ασυρματο δυκτιο)

μπορει ομως καποιος να χρησιμοποισει το προγραμμα που προτινεις το οποιο δεν το εχω δοκιμασει,απλα το κολπο με την (.) δεν + ουτε ενα kb στο ppc;)

Δοκίμασε το, μπαίνει και στην κάρτα και δεν τρέχει τίποτα στο backround ούτε αυτό. Είναι καλό γι αυτό το προτείνω.

Μπορείς απλά να πειράξεις την διεύθυνση αλλά είναι πιό μανουριάρικο να επανέλθεις αν χρειαστείς το GPRS. :D

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το, μπαίνει και στην κάρτα και δεν τρέχει τίποτα στο backround ούτε αυτό. Είναι καλό γι αυτό το προτείνω.

Μπορείς απλά να πειράξεις την διεύθυνση αλλά είναι πιό μανουριάρικο να επανέλθεις αν χρειαστείς το GPRS. :D

 

Panosha ευχαριστώ εκ των προτέρων. Αρχιζω τώρα αμέσως να δω τι θα κάνω. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...