Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια τελευταια ερωτηση (sorry αν κουρασα): Το navimate μπορω να το απεγκαταστησω πληρως ετσι ωστε να μην τρωει την βασικη μνημη αλλα χωρις να το χασω (αν χρειαστει να το βαλω ξανα στο μελλον)?:rolleyes:
Iphone addicted!:D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Νεος κι εγώ κάτοχος του Άρτεμης. Συγκεκριμένα του πακέτου απο το Πλαισιο με το Destinator (και μετα απο ενα ταξιδι στην Κορινθια πραγματικα εντιποσιασμένος απο τις δινατοτητες του!

 

Δυστιχως όμως είχε και προεγκατεστημένο το Tomtom. Διαβάζοντας λοιπον το forum αποφάσισα να το απεγκαταστησω....και να πειραξω κατι extended rom με το Total Commander.....η συνέχεια ειναι γνωστη. hidden rom....100% occupancy στο pocket mexhanic.

Ομως δεν βλέπω αρνητικη διαφορά στις επιδόσεις. Εαν όντως ήταν 100% δεν θα σερνόταν?

Και μετα απο το μυθιστόρημα...η απορία...να ξαναπεράσω τη rom με το προγραμματακι που ανεβηκε στο forum...η να το αφησω ως έχει....

Link to comment
Share on other sites

για βαση δες http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=62130737&product=838640 τωρα για επιτραπεζια δεν εχω δει κατι ακομα,λογικα θα βγουν σε λιγο:)

 

Σε ευχαριστώ, κάπου βέβαια είχε γράψει ο Μινόταυρος για κάποιες βάσεις απο το εξωτερικό αλλά δεν μπορώ να το βρώ.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κι ευχαριστώ πολύ :)

Καμιά ιδέα για το weatherpanel; Μου έχει βγάλει την ψυχή :(

Pou kolas sto registration?

 

Kleise to weatherpanel apo to today screen (na mhn sou emfanizete katholou sthn othoni

 

Antegrapse me overwrite to w*.dll pou exei ws "farmako" stous fakelous tou weatherpanel pou einai toso sthn main memory(program files /marsware/weatherpanel) oso kai sthn storage (program files /marsware/weatherpanel) kai meta phgaine energopoihse apo to today to weatherpanel. Ekei tha sou zhthsei ton kwdiko bale enan opoiodipote kai pata ok tote tha sou bgei ena message me enan alfarhthmitiko kwdiko(o kwdikos ths syskevhs sou) antegrapseton kapou kai pata Ok .

Meta bale ton kwdiko pou antegrapses sto registration kai eisai OK..

 

:cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, κάπου βέβαια είχε γράψει ο Μινόταυρος για κάποιες βάσεις απο το εξωτερικό αλλά δεν μπορώ να το βρώ.

 

Nomizw sthn 62 selida thn eixa anevasei thn bash ths brondit ..

 

Vasika na upologizeis 60 euro me ta metaforika

Link to comment
Share on other sites

Nomizw sthn 62 selida thn eixa anevasei thn bash ths brondit ..

 

Vasika na upologizeis 60 euro me ta metaforika

 

Εγώ θα σου πρότεινα να δεις και την beConnect που πήρα εγώ από τη Microland στο Mall 16,60. Υπάρχει και στο Fnac με 25,90!!! Έχει και βεντούζα για το τζάμι και βάσεις για αεραγωγό. Εγώ είμαι ευχαριστημένος με αυτή και ταιριάζει μια χαρά.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους θέλω να ρωτήσω αν κάποιος έχει βρει κάποια λύση με το D6 ?

Υπάρχει κάποια διαδικασία αντικατάστασης του gps.dill ?

Δηλαδή σε όλα τα άλλα smart phone το dest6 παίζει σωστά πλην του δικού μας ?

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους θέλω να ρωτήσω αν κάποιος έχει βρει κάποια λύση με το D6 ?

Υπάρχει κάποια διαδικασία αντικατάστασης του gps.dill ?

Δηλαδή σε όλα τα άλλα smart phone το dest6 παίζει σωστά πλην του δικού μας ?

δες λιγο πιο πισω υπαρχουν αρκετα ποστ για το gps.dll

δεν ειναι μονο το δικο μας που δεν παιζει αλλα σχεδον το 70% των ppc

λογικα ειναι προβλημα της ελληνικης εκδοσης γιατι με "αλλες" εκδοσης destinator 6 παιζει μια χαρα...

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Μια τελευταια ερωτηση (sorry αν κουρασα): Το navimate μπορω να το απεγκαταστησω πληρως ετσι ωστε να μην τρωει την βασικη μνημη αλλα χωρις να το χασω (αν χρειαστει να το βαλω ξανα στο μελλον)?:rolleyes:

 

anyone?:ninja:

Iphone addicted!:D
Link to comment
Share on other sites

to navimate ειναι στην καρτα δεν ειναι στην μνημη του ppc

 

Τοτε γιατι οταν κανω ανευρεση προγραμματων που χρησιμοποιουν πολυ ενεργη μνημη, μου αναφερει Nanigator 1,1 mb?:rolleyes:

Iphone addicted!:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ανεβασει κανεισ λιστα με προγραματα πο δουλευουν στο αστερι μας?????????η λινκ η οτιδηπωτε να ξεστραβωθουμε κ εμεισ
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να μεταφέρω όλο το περιεχόμενο της storage card σε ένα folder στο pc μου ώστε να εγκαταστήσω το PN; Θα έχω κανένα πρόβλημα είτε με το περιεχόμενο της κάρτας (να μην μπορώ δηλαδή να τα ξαναμεταφέρω στο ppc) είτε με το PN; :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

μόλις έγινα και εγώ κάτοχος της Άρτεμης.θα επιστρέψω σίγουρα με απορίες.

Το μόνο που έχω να πώ είναι οτι είναι ΥΠΕΡΟΧΟ

 

Απο voda ( η συσκευασία είχε μνήμη 512,ακουστικά, φορτιστή καλώδιο usb sync και θήκη. ΤομΤομ και navimate)

Link to comment
Share on other sites

Εχω το WeatherPannel 2.5 και δουλευει μια χαρα. Οποιος χρειαζεται "βοηθεια" pm.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ρε παιδια εκανα hard reset, και ενω εβαλα ολα τα προγραμματα κανονικα (και το tomtom :s) δεν μου εβαλε το navimate, οπου δεν βρισκω ουτε και το αρχειο εγκαταστασης το 2577. κανενας που να του εκανε τα ιδια το δικο του, ή καμια λυση γι' αυτο?

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε να το γράψεις όπως ακριβώς το βλέπεις!!! Αν δεν είσαι σίγουρος για το τι κάνεις καλύτερα μην πειράξεις το Extended ROM

 

to path sto total commander einai \Extended_ROM\ ;)

Link to comment
Share on other sites

μόλις έγινα και εγώ κάτοχος της Άρτεμης.θα επιστρέψω σίγουρα με απορίες.

Το μόνο που έχω να πώ είναι οτι είναι ΥΠΕΡΟΧΟ

 

Απο voda ( η συσκευασία είχε μνήμη 512,ακουστικά, φορτιστή καλώδιο usb sync και θήκη. ΤομΤομ και navimate)

 

ante kaloriziko kai kalotaksido vre!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...