Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalispera,

xwris na exw kapoio benchmark programma, exw tin *entipwsi* oti i kainouria rom einai elaxista pio argi.

Episis, thewrw to neo menu otan patas to koubi gia klisi pio disxristo.

 

Σωστος και στα δυο. ;)

 

Αν και στο δευτερο υπαρχει λυση την οποια ακολουθουσα και στην Β&Β 4.3. Κανε εγκατασταση το Tom Crossbow_phone_original.cab και πλεον θα βλεπεις το ομορφοτερο κατα τη γνωμη μου panel.

 

Το οτι ειναι ελαχιστα πιο αργη σε συνδιασμο με μερικα αλλα πραγματακια που με χαλασανε με κανανε να επιστρεψω στην 4.3 με ελαφρα πηδηματακια.

 

Το νεο παλαβο που προεκυψε ειναι το εξης :

Μετα την επιστροφη μου στην 4.3 οταν παω να κανω soft reset το 3300 η πρωτη εικονα που δειχνει για 1-2 δευτερολεπτα ειναι αυτη της B&B v5 και μετα εμφανιζεται κανονικα το boot screen της 4.3.:wacko:

 

Για την ακριβεια το boot screen ειναι της 4.2 και ο ΤΟΜ εχει ανεβασει 3 αρχειακια με τα οποια βαζεις το νεοτερο (4.3) αλλα δεν λεει τον τροπο που τα περναμε στο 3300.

Link to comment
Share on other sites

paidia stin nea rom tou TOM b&b leei download with cube kai download without cube...

 

 

pia h diafora??

ti einai to cube????

 

 

tnx ;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
paidia stin nea rom tou TOM b&b leei download with cube kai download without cube...

 

 

pia h diafora??

ti einai to cube????

 

 

tnx ;)

 

Prokeitai gia mia efarmogi peristrefomenou kybou pou exoun enswmatomeni ta Touch tis HTC.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

paidiaaksizi na tin xreisomopoiiso i na kratiso artemis touch 3.01 ell gia perisoteres plirofories gia tin rom m:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=342580
:spider: thanks
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
paidiaaksizi na tin xreisomopoiiso i na kratiso artemis touch 3.01 ell gia perisoteres plirofories gia tin rom m:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=342580

 

Tha sou proteina na meineis me tou meschle mias kai profanws tha eisai efxaristimenos gia na tin exeis kratisei.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την κατέβασα :w00t::w00t::w00t:

Αύριο θα την περάσω κι εγώ.

Άσε που αυξάνει την ταχύτητα του επεξεργαστή και την ram... :lol::lol::lol: Τελικά δεν θα πάρω το Cruise... :lol::lol::lol:

 

http://i249.photobucket.com/albums/gg233/nikiproject/niki-project-v10.png

 

 

την έβαλα αλλά μου δείχνει επεξεργαστή τον ΟΜΑΡ και με την ίδια ταχύτητα 201 και από χωρητηκότητα 49,9

 

κάνω κάτι λάθος?

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Paides ayti nea rom paei ton epeksergasti sta 400????Alitheuei i mpa???

 

Αυτές οι φωτογραφίες δεν είναι από Artemis. Ούτε αυτόν τον επεξεργαστή έχει, ούτε και τόση RAM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ti cpuspeed na valw sto batterystatus???(dn gnwrizw giauto erwtw)

 

Kane dokimes kai kratise afti pou kathetai kalytera sti syskevi sou. Egw me 286 den eixa problima alla oi perissoteroi eixan. Prosekse na min epilekseis na kanei overclocking kai meta apo soft-reset se periptwsi pou sou kollisei kai theleis na to epanafereis me soft-reset.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι φωτογραφίες δεν είναι από Artemis. Ούτε αυτόν τον επεξεργαστή έχει, ούτε και τόση RAM.

alla san ROM einai wraia....poly omorfo perivallon....:D

Link to comment
Share on other sites

ti cpuspeed na valw sto batterystatus???(dn gnwrizw giauto erwtw)

 

 

η πιό σίγουρη είναι 247

 

από εκεί και πάνω πιθανόν να φάει κόλλημα

 

εμένα δουλεύει μήνες με αυτήν την ταχύτητα χωρίς πρόβλημα

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

gia na katalavw ligo...an to valw sto 247...ti diafora 8a exei me to 201??

 

Γυρω στο 23% ταχυτερη λειτουργια του επεξεργαστη. ;)

 

BTW εγω το εχω στο 260 και ποτε δεν ειχα προβλημα.

 

Απο εκει και πανω μου παρουσιαζε προβληματακια.

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αλλαχτηκε η πλακετα του HTC P3300 που εχω. Απο που μπορω να βρω το νεο serial number της συσκευης μου? Το χρειαζομαι για να τη δηλωσω στην HTC για να μπορεσω να κατεβασω τα ελληνικα. PLS HELP ME!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προσφατα αλλαχτηκε η πλακετα του HTC P3300 που εχω. Απο που μπορω να βρω το νεο serial number της συσκευης μου? Το χρειαζομαι για να τη δηλωσω στην HTC για να μπορεσω να κατεβασω τα ελληνικα. PLS HELP ME!

 

*#06#

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

*#06#

 

 

Δοκιμασα αυτο το συνδιασμο ο οποιος ειναι ο IMEI της συσκευης αλλα δεν τον δεχεται το site της HTC. Εγω χρειαζομαι το serial number της συσκευης.:(

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δοκιμασα αυτο το συνδιασμο ο οποιος ειναι ο IMEI της συσκευης αλλα δεν τον δεχεται το site της HTC. Εγω χρειαζομαι το serial number της συσκευης.:(

 

Nai swsta... diko mou lathos. To proigoumeno serial number pou eixe den sou kanei? Den to dexetai? Giati den apefthynesai sto forum tis ACE Hellas (mias kai ypothetw oti aftoi sou allaksan tin plaketa)?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είμαι νέος κάτοχος του htc P3300 και ολοκαίνουργιος χρήστης PPC Phone συσκευής. Ξεκίνησα να διαβάζω τη συγκεκριμένη θεματική ενότητα από την αρχή!!! Κάπου στη 100στή σελίδα κουράστηκα!!! Πάντως θεωρώ πολύ σημαντικό (και το προτείνω στους έχοντες χρόνο) να τσεκάρουν κάποια αρχικά POSTS ώστε να δουν τις εναγώνιες προσπάθειες κάποιων φίλων να ψάξουν, να βρουν και να βοηθήσουν τους συμφορουμίστες τους. Φίλοι όπως ο Minotavrs, o lagoudakis, o mastelos και πολλοί άλλοι που ξεχνώ. Θέλω λοιπόν εκ των προτέρων να ευχαριστήσω όλους αυτούς και όλους εσάς που με δέχεστε (?) στην παρέα σας.

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να μου προτείνετε τα καλύτερα και χρησιμότερα προγραμματάκια (με τα download links τους) για την συσκευή.

Ευχαριστώ

Dive Now Work Later
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλησπέρα! Είμαι νέος κάτοχος του htc P3300 και ολοκαίνουργιος χρήστης PPC Phone συσκευής. Ξεκίνησα να διαβάζω τη συγκεκριμένη θεματική ενότητα από την αρχή!!! Κάπου στη 100στή σελίδα κουράστηκα!!! Πάντως θεωρώ πολύ σημαντικό (και το προτείνω στους έχοντες χρόνο) να τσεκάρουν κάποια αρχικά POSTS ώστε να δουν τις εναγώνιες προσπάθειες κάποιων φίλων να ψάξουν, να βρουν και να βοηθήσουν τους συμφορουμίστες τους. Φίλοι όπως ο Minotavrs, o lagoudakis, o mastelos και πολλοί άλλοι που ξεχνώ. Θέλω λοιπόν εκ των προτέρων να ευχαριστήσω όλους αυτούς και όλους εσάς που με δέχεστε (?) στην παρέα σας.

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να μου προτείνετε τα καλύτερα και χρησιμότερα προγραμματάκια (με τα download links τους) για την συσκευή.

Ευχαριστώ

φιλε μου τα πιο διαδεδομενα προγραμματακια ειναι το resco explorer,καποιο προγραμμα για τον καιρο,καποιο προγραμμα πλοηγησης οπως igo-destinator,δες εδω http://www.spbsoftwarehouse.com/products/?en,επισης ενα απο τα καλυτερα site ειναι αυτο http://www.ipmart-forum.com/forumdisplay.php?f=624&order=desc αλλα πρεπει να κανεις εγγραφη,επισης και αυτο http://www.pocketpcfreewares.com/en/index.php να εισαι σιγουρος οτι υπαρχουν πολλα παιδια να δωσουν βοηθεια;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...