Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα..

ειμαι κ γω πλεον κατοχος p3300 αλλα μηπως ειναι σας ειναι ευκολο μιας κ σας βλεπω πολυ ψαγμενους,μπορει καμοιος να ανεβασει μερικα προγραματα που δουλευουν se wm5??Η αν οχι πειτε μου απο που μπορω να βρω ??αν δε κανω λαθος κανουν μονο αυτα με καταληξη .cab??

 

ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Καλησπερα..

ειμαι κ γω πλεον κατοχος p3300 αλλα μηπως ειναι σας ειναι ευκολο μιας κ σας βλεπω πολυ ψαγμενους,μπορει καμοιος να ανεβασει μερικα προγραματα που δουλευουν se wm5??Η αν οχι πειτε μου απο που μπορω να βρω ??αν δε κανω λαθος κανουν μονο αυτα με καταληξη .cab??

 

ευχαριστω..

 

Ακόμα δεν έχεις βάλει WM6? :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

3 μερες το εχω...σιγα σιγα θα γινει κ αυτο...

κανενα προγραμμα για WM5?

 

ipmart-forum.com:heat:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!!!

Μήπως γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο προγραμματάκι για να αλλάξουμε την διάταξη των πλήκτρων (λειτουργία τους) που δεν μας επιτρέπει η επιλογή που έχει στις ρυθμίσεις???

Π.χ. το On/Off, η ηχογράφηση κλπ κλπ να μπορούμε να τα βάλουμε σε άλλα πλήκτρα π.χ. στο Οκ...:O

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησουλα...

 

Πως γινεται να βαλω ηχο κλησης τραγουδι που εχω στην εξωτερικη μνημη,και αν μπορω να διαχειριστο τις επαφες μου απο το pc μου,να αλλαξω ονοματα,νουμερα κτλ..

 

ευχαριστω..:)

Link to comment
Share on other sites

1.Απλα το βαζεις χυμα στην storagecard και το επιλεγεις οπως επιλεγεις οποιοδηποτε ηχο.

2.Με το συνγχρονισμο με το outlook. :)

Link to comment
Share on other sites

1.Απλα το βαζεις χυμα στην storagecard και το επιλεγεις οπως επιλεγεις οποιοδηποτε ηχο.

2.Με το συνγχρονισμο με το outlook. :)

 

1.Το εκανα κ αυτο αλλα τπτ... το βρισκει αλλα δε το παιζει...το ιδιο μου κανει κ ο media player...δηλαδη αν παω να βρω το τραγουδι μεσα απο τον player παιζει κανονικα,ενω αν παω απο την εξερευωηση αρχειων μου λεει οτι δε μπορει να παιξει..αυτο μηπως εχει σχεση οτι εχω βαλει κ τον TCPMP??

 

 

 

2.οταν λες με το outlook???:worry:....ειμαι ψηλοασχετος οπως καταλαβες...λιγο πιο αναλυτικα?

 

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

1.Το εκανα κ αυτο αλλα τπτ... το βρισκει αλλα δε το παιζει...το ιδιο μου κανει κ ο media player...δηλαδη αν παω να βρω το τραγουδι μεσα απο τον player παιζει κανονικα,ενω αν παω απο την εξερευωηση αρχειων μου λεει οτι δε μπορει να παιξει..αυτο μηπως εχει σχεση οτι εχω βαλει κ τον TCPMP??

 

 

 

2.οταν λες με το outlook???:worry:....ειμαι ψηλοασχετος οπως καταλαβες...λιγο πιο αναλυτικα?

 

ευχαριστω...

 

1.Μηπως το αρχειο δεν εχει καταληξει πχ .mp3

Δοκιμασε με κανενα αλλο mp3 να δεις..

2.Συνδεεις το κινητο με τον υπολογιστη κι αυτο σου κανει αυτοματα

συγχρονισμο εφοσον βεβαια εχεις το outlook στον pc σου..

Link to comment
Share on other sites

Ποια ακριβως version εχεις και ποιον χαρτη?

 

Μολις εβαλα την 7.0.0.588.11 και χαρτη τον NGI.2007.Q2 V.1132.Θα το δοκιμασω να δω αν κανει το ιδιο προβλημα και αν ειναι μιλαμε.Αυτη ειναι παντως η τελευταια εκδοση?

Ευχαριστω ολους για ολα.

Link to comment
Share on other sites

1.Μηπως το αρχειο δεν εχει καταληξει πχ .mp3

Δοκιμασε με κανενα αλλο mp3 να δεις..

2.Συνδεεις το κινητο με τον υπολογιστη κι αυτο σου κανει αυτοματα

συγχρονισμο εφοσον βεβαια εχεις το outlook στον pc σου..

 

mp3 ειναι κ σε ολα τα τραγουδια κανει το ιδιο πραγμα...οταν δηλαδη πας στο φακελο που τα περιεχει,δε τα εχει με εικονιδιο του media player

αλλα σαν αρχειο αγνωστου τυπου...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα την 7.0.0.588.11 και χαρτη τον NGI.2007.Q2 V.1132.Θα το δοκιμασω να δω αν κανει το ιδιο προβλημα και αν ειναι μιλαμε.Αυτη ειναι παντως η τελευταια εκδοση?

Ευχαριστω ολους για ολα.

 

Αυτη ειναι η τελευταια.Ο χαρτης φταιει που δε σου δουλευει.Βαλε ή πιο παλιο χαρτη ή τον τελευταιο(NGI 2007.Q4 V.77) και θα ειναι μια χαρα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η τελευταια.Ο χαρτης φταιει που δε σου δουλευει.Βαλε ή πιο παλιο χαρτη ή τον τελευταιο(NGI 2007.Q4 V.77) και θα ειναι μια χαρα! ;)

 

Εχεις καπου προχειρο τον τελευταιο χαρτη?Η απο καπου να τον κατεβασω?

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
geia sas paideia exw ena htc p3300 kai edw kai mia bdomada ekei poy einai anoixto mayrizei i othoni kai den kanei tipota to kanw reset kai anoigei kamia fora alliws prepei na vgalw tin mpataria ti na kanw?

 

Σου το κάνει αυτό και μετά από hard reset;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

geia sas paideia exw ena htc p3300 kai edw kai mia bdomada ekei poy einai anoixto mayrizei i othoni kai den kanei tipota to kanw reset kai anoigei kamia fora alliws prepei na vgalw tin mpataria ti na kanw?

 

Να το πας στην ace hellas αν το εχεις παρει απο Ελλαδα.Ισως χρειαζεται αλλαγη πλακετας.

Link to comment
Share on other sites

1.Μηπως το αρχειο δεν εχει καταληξει πχ .mp3

Δοκιμασε με κανενα αλλο mp3 να δεις..

2.Συνδεεις το κινητο με τον υπολογιστη κι αυτο σου κανει αυτοματα

συγχρονισμο εφοσον βεβαια εχεις το outlook στον pc σου..

 

 

mp3 ειναι κ σε ολα τα τραγουδια κανει το ιδιο πραγμα...οταν δηλαδη πας στο φακελο που τα περιεχει,δε τα εχει με εικονιδιο του media player

αλλα σαν αρχειο αγνωστου τυπου...:cry:

Link to comment
Share on other sites

ναι μου το κανει και οταν το συνδεω στον υπολογιστη τωρα δεν ανοιγει καθολου

 

Ενας φιλος ειχε το ιδιο προβλημα κ ηθελε αλλαγη πλακετας!Ειναι στην εγγυηση αλλα θα στα ζαλησουν λιγο μεχρι να στην αλλαξουν..

Link to comment
Share on other sites

mp3 ειναι κ σε ολα τα τραγουδια κανει το ιδιο πραγμα...οταν δηλαδη πας στο φακελο που τα περιεχει,δε τα εχει με εικονιδιο του media player

αλλα σαν αρχειο αγνωστου τυπου...:cry:

 

Βγαλε το TCPMP και ξαναδοκιμασε..Κανε ενα softreset και ξαναδοκιμασε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...