Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια από τα ίδια, δηλαδή, κ σε σένα το destinator 6. To PN δεν έχει αυτό το πρόβλημα πάντως.

 

Δεν ενοχλεί πολύ πάντως, γιατί η φωνητική πλοήγηση λειτουργεί κανονικά, δεν έχει την αντίστοιχη καθυστέρηση.

 

Το ΡΝ δεν το έχω δοκιμάσει, μπορεί κάποια στιγμή να του ρίξω μια ματιά.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια επειδη ειμαι ετοιμος να αγορασω το ρ3300 αλλα διαβασα τις πρωτες 23 σελιδες και δεν εβγαλα ακρη θελω να ρωτησω τα παρακατω για να παρω την τελικη μου αποφαση.

 

Αξιζει να παρει καποιος το ρ3300 με την καρτα 512 και το navimate ή οχι ? (επειδη απ'οτι καταλαβα το navimate ειναι μαπα :cry: )

 

Ερωτηση: Μπορω να βρω καπου το destinator ( αυτο απ'οτι καταλαβα ειναι ενταξει ) ΣΠΑΣΜΕΝΟ ? ΤΖΑΜΠΑ ? Μη δινω τζαμπα λεφτα για το navimate :happy:

 

Σε γενικες γραμμες ειδα οτι ο επεργαστης ειναι αρκετος, η ποιτητα κατασκευης λετε οτι ειναι καλη ( Σας πιστευω , αν και η αποψη μου μολις το επιασα ηταν οτι μετα απο λιγο καιρο τα κουμπια θα αρχισουν να χαλανε :cry: ) και η τιμη χωρις καρτα και navimate ( αν μπορω να βρω το destinator free ) ειναι καλη

 

Ας μου απαντησει καποιος που τα ξερει ολα αυτα για να το αγορασω αμα ειναι

και ας μου πει αν τυχον συναντησε κανενα προβλημα οσο το ειχε και το δουλευε

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

περιμενω απαντησεις

 

 

Pare thn syskevh me to destinator apo thn dynax ...

 

Apo ekei kai pera an exei enstaseis aftes tha einai gia ton omap kai oxi gia thn poiothta kataskevhs

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

είμαι νέος κάτοχος ενός P3300 και είναι το πρώτο μου PPC.

 

Προσπαθώ απεγνωσμένα να καταφέρω το Navimate να δουλέψει αλλά όλο ασθενές σήμα μου λέει.

 

Πήγα στην TIM να με βοηθήσουν, αλλά δυστυχώς δεν είχαν ιδέα.

Το βιβλιαράκι δεν με βοήθησε πολύ.

 

Μιας και έχω δοκιμάσει πολλά, μήπως μπορεί να με βοηθήσει κανείς πως μπορώ να ενεργοποιήσω το GSM και να δουλέψει το navimate?

 

Ευχαριστώ.

 

 

dokimases na allaxeis com ports?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, απο πού θα μπορούσα να προμηθευτώ την βάση brondit?

 

 

 

60 euro peripou kostise apo agglia gia perisotera koita edw

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενοχλεί πολύ πάντως, γιατί η φωνητική πλοήγηση λειτουργεί κανονικά, δεν έχει την αντίστοιχη καθυστέρηση.

 

Το ΡΝ δεν το έχω δοκιμάσει, μπορεί κάποια στιγμή να του ρίξω μια ματιά.

Τι να σου πω; Εμένα με ενοχλούσε αφάνταστα. Το δοκίμασα μία, δυο δεν την πάλευα και έφαγε σουτ. Το θεωρώ απαράδεκτο να με δείχνει πιο πίσω όταν ξέρω πως το προηγούμενο δουλεύει τέλεια. Παιδεύομαι λίγο κάθε φορά να ρυθμίζω την οθόνη ώστε να μην κλείνει και σκοτεινιάζει, αλλά κατά τα άλλα το pn είναι άψογο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κυριοι. Περιμένω σε λιγω να παραλαβω το P3300 με destinator PN (αλλά κάρτα 256ΜΒ!!!) απο Πλαίσιο. Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο ήταν η μόνη λύση γιά να γλυτώσω πολλά προβλήματα. Τιμή 750 τελική. Θα σας πώ νέα αυριο το πρωί αφού έχω φάει τα μάτια μου όλο το βράδυ να το σκαλίζω. Την γνωμη σας πλιζ για το πακέτο, και για το τί θα χρειαζόταν εξτρα από τα καλούδια που κυκλοφορούν στο φορουμ εδω.

Θανκς απο πρίν για την βοήθεια.

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Και με την 6.1 πάλι καθυστερεί? To δοκίμασε κανείς?
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

το [εριεργο ειναι οτι με το ΜΙΟ701 είχα το ιδιο destinator 6 και αργουσε ελαχιστα (καθυστερουσε στο στιγμα μολις 2 μετρα) , στο Αρτεμις μπορει και 6-10 μετρα . περιεργο ..

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

αλλα και στο χ500 ειχε 5-6 μετρα πισω αν θυμαμαι καλα , το δοκιμασα 1 φορά μονο ...

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανενας τρόπος να αλλάξουμε το dialer skin το πρασινο της htc ??? δοκιμασε κανενας ?

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Pare thn syskevh me to destinator apo thn dynax ...

 

Apo ekei kai pera an exei enstaseis aftes tha einai gia ton omap kai oxi gia thn poiothta kataskevhs

 

Ξερεις τιμη,ιστιοσελιδα,τηλεφωνο της dynax?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανενας τρόπος να αλλάξουμε το dialer skin το πρασινο της htc ??? δοκιμασε κανενας ?

 

http://www.paulya.com/dialerskins.htm:) εδω χανεις το smartdial

 

http://zombienexus.net/portal/GL_SubDirectory.asp?SEC=3&CatID=82

 

http://hk.geocities.com/s3bl6/qvgaindex.htm

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην καλοσορισα :P.Εχω 5 μερες στα χερια μου την Artemi και ομολογω ειναι κολημα απο το πολυ ψαξιμο που της εχω ρηξει δεν εχω κανει ακομα ουτε μια κληση(η καρτα ειναι ακομα στο Νοκια).Τωρα στο ψητο ,εχω καποιες ερωτησεις μιας και ειναι το 1ο μου ppc.

 

1)Να μου προτεινει καποιος ενα full screen keybord γιατι ουτε ακινητος δεν μπορω να πετυχω γραμμα για sms

2)Ποιο ειναι ποιο καλο προγραμμα για O'c το Battery status η το xcpuscalar

3)Γενικα για να μην σας πρηζω να μου πειτε μια συλλογη progs που πρεπει να εχω

4)Μετα απο ψαξιμο(skroutz it) ηδα οτι δεν υπαρχει silicon case μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχει που8ενα αλλου?

 

P.s Εχω το Destinator 6.1 και παρατηρησα και εγω οτι η καλη κυριουλα σου λεει να στρηψω αφου εχω περασει την στροφη κατα 2-3 μετρα -_-.Διαβασα και μερικα psotss και αποτι καταλαβα ειναι προβλημα για αρκετους Artemistes καμια λυση?Μηπως χρειαζεται και εξωτερικη κεραια?(Γραψε ακυρο)

Τεσπα αυτα προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΨΗΜΕΝΟΣ ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ PPC ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...

 

Η ΥΠΟΔΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΚΕΡΑΙΑ GPS ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙ ΤΥΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ Rikaline GPS External Antenna????

 

MMCX...???

MC...???

MCX...???

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τιμη,ιστιοσελιδα,τηλεφωνο της dynax?

 

http://www.dynax.gr

τηλ.: 210 666467

Θα κυκλοφορήσουν από Δευτέρα μάλλον στην τιμή περίπου 700 έουρα. Kαι εγώ αυτούς περιμένω. Θα ξαναμιλήσω μαζί τους την Παρασκευή που περιμένουν τηλεφώνημά μου. Όλα βέβαια είναι σχετικά γιατί και οι ίδοιοι ακόμη δεν είναι σίγουροι. Πάντως από Cosmote να περιμένετε από τον καινούριο χρόνο για αυτό το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανενας τρόπος να αλλάξουμε το dialer skin το πρασινο της htc ??? δοκιμασε κανενας ?

 

yparxoun arketa pou dokimasa alla den mou arese kapoio ..

 

O logos oti den denei armonika me to logo ths cosmote poy exw ftiaiei sto photoshop alla kai oti mperdeve to elliniko lektiko panw se afto tou skin me apotelesma na deixnei ahdia (logo baremaras den prospathisa kai poli na to allaxw alla ginete) ;) ..

 

 

Mporeis na deis omws an sou aresei kati edw kai edw..

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΨΗΜΕΝΟΣ ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ PPC ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...

 

Η ΥΠΟΔΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΚΕΡΑΙΑ GPS ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙ ΤΥΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ Rikaline GPS External Antenna????

 

MMCX...???

MC...???

MCX...???

 

 

Αποτι ξερω δεν υπαρχει εξωτερικη κεραια για το P3300 και καπου μολις διαβασα οτι δεν χρειαζεται κιολας λογο το Sirf chipset οποτε δεν νομιζω οτι θα σου χρειαστει αλλα υπαρχουν και ποιο ειδικοι εδω να σου απαντησουν

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τιμη,ιστιοσελιδα,τηλεφωνο της dynax?

 

http://Www.dynax.gr

 

 

Pare sto 8011180170 kai zhta ton Niko ton Thermo (poli exuperetikos kai taxytatos)

Link to comment
Share on other sites

 

Smart dial den exei to P3300 ths ACE den to upostirizei h Ellhnikh ROM kai anamenetai update .. :X :X

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΨΗΜΕΝΟΣ ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ PPC ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...

 

Η ΥΠΟΔΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΚΕΡΑΙΑ GPS ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙ ΤΥΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ Rikaline GPS External Antenna????

 

MMCX...???

MC...???

MCX...???

 

To P3300 pairnei mini-MMCX :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αποτι ξερω δεν υπαρχει εξωτερικη κεραια για το P3300 και καπου μολις διαβασα οτι δεν χρειαζεται κιολας λογο το Sirf chipset οποτε δεν νομιζω οτι θα σου χρειαστει αλλα υπαρχουν και ποιο ειδικοι εδω να σου απαντησουν

 

Oti enisxyei to sima kalo einai alla nomizw oti einai psilo yperbolh me to sirf ;)

 

Parola afta yparxoun tetoies lyseis sthn agora gia perisotera edw..

Link to comment
Share on other sites

Smart dial den exei to P3300 ths ACE den to upostirizei h Ellhnikh ROM kai anamenetai update .. :X :X

nai e? exw to aggliko egw sto opoio yparxei to smartdial tis HTC, alla kai egw toxw vgalei kai doulevw to ezdial2 to opoio einai makran to kalytero kai pio grigoro gia evresi epafwn kai klisi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...