Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαλημέρα σε όλους. Xθες μίλησα πάλι με dynax και μου είπαν ότι από Δευτέρα θα έχει ο Γερμανός τα πακέτα της. Προσπαθούν να φέρουν το πλήρες πακέτο και με car kit και για αυτό το καθυστερούν. Στην Cosmote δεν θα έρθουν πακέτα μέχρι το τέλος του χρόνου.

 

Aν πάρω μόνο την συσκευή, από που με συμβουλεύετε να πάρω το destinator? Θα προτιμούσα real κατάστημα και όχι μέσω web καθώς δεν πολυτρελαίνομαι με on-line αγορες (ίσως λάθος μου).

 

Eυχαριστώ!

 

Θα σου πρότεινα να το πάρεις πακέτο με Destinator γιατί θα το πάρεις πιο φτηνό. Αν πάλι βιάζεσαι μπορείς από το πλαίσιο ή από την NGi

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα σου πρότεινα να το πάρεις πακέτο με Destinator γιατί θα το πάρεις πιο φτηνό. Αν πάλι βιάζεσαι μπορείς από το πλαίσιο ή από την NGi

 

Eυχαριστώ πολύ φίλε. Aφού περίμενα τόσο καιρό για να το πάρω με destinator δεν θα με πειράξει λίγο ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Μολις εγκατεστησα το destinator στο p3300 και δεν βρισκει το GPS.Μαλλον πρεπει να κανω καποια ρυθμιση στο GPS αλλα δεν τη γνωριζω.Μηπως ξερει καποιος να με βοηθησει.Ευχαριστω.

 

πανε στις ρυθμίσεις του gps στο destinator κανε αναζητηση και θα το βρει .... επίσης καλό ειναι και εφοσον εχεις internet μολις το συνδεεις στον υπολογιστή μου τρέξε 1α το quikgps και κανε κατεβασμα ..... θα βρισκεις δορυφόρους σε δευτερόλεπτα !!!!

 

Ασχετο υπάχρει καποιος τρόπος να αλλάξουμε το βελάκι ???? χρώμα , σχήμα κλπ ??????

 

Επίσης οσο το δουλευω τόσο το βρίσκω τέλειο, κατεβαστε το HTC.X-Button.v.1.build266286.1.PPC.freeware

ειναι μια εφαρμογη 49 κβ που μόλις πατας το Χ κλεινει εντελώς η εφαρμογή !!!!! ήτοι ταχυτητα !!!!:lol:

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Λογω μιας τραγικης καθυστερησης απο το πλαισιο στην παράδοση του mio βρέθηκα με μια μεγάλη επιδότηση από Vodafone, που αξιοποίησα στο HTC. Χωρίς το Vodafone mail, μου κόστισε 300 EUR(!), αλλά δεν μου έδωσαν τον φορτιστή και την βάση. Δεν μπορούσαν καν να μου τα πουλήσουν xtra, αφού η τιμή έβγαινε 200τόσα EUR!!!! Η δε ταμίας, μου το πε με πολύ φυσιολογικό τρόπο και μ επιασαν τα γέλια. Αυτά σε κατάστημα Vodafone. Τελος πάντων ,θα φύγουν άλλα 200 για micro SD 1G, βάση και Destinator. Στην έκδοση που το πήρα έχει TomTom εγκατεστημένο! και μια και κινουμαι σε μια μόνο πόλη στην Ευρώπη συχνά, θα μου ρθει κουτί. Oπως λέει η του Destinator, από το 2007 θα υπάρχει η δυνατότητα αγοράς μεμονωμένων χαρτών εξωτερικού οπότε όλα καλά.

 

Οσον αφορά την ταχύτητα, θυμήθηκα το forum των 4Τροχών όπου διάφοροι που οδηγουν καθημερινά Ibiza και Fiat αραδιάζουν σελίδες επί σελίδων για το πόσο χάλια είναι το Χ υπεραυτοκίνητο με βάση άρθρα περιοδικών. Είναι το τρίτο μου palmtop, και ναι σε κάποιες στιγμές ζορίζεται, αλλά ΔΕΝ προκαλεί δυσκολία στην καθημερινή λειτουργία. Δεδομένων των υπόλοιπων χαρακτηριστικών ( μέγεθος, ευκολία χρήσης κλπ) είναι μια αξιοπρεπής επιλογή. Για τα χρήματα που έδωσα το θεωρώ εξαιρετική.

 

Μειονεκτήματα θεωρώ ότι δεν έχει IR ( μικρό πρόβλημα ) και ότι στις micro SD δεν υπάρχει η επιλογή για γρήγορα 4G που θέλω (συλλογή φωτό, Mp3, χάρτες ) και υπάρχει στις mini.

Link to comment
Share on other sites

Σας το δινω εδω να μην ψαχνετε

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

επίσης πολυ καλή και δωρεαν εφαρμογη σαν το spspocketplus για να δημιουργειτε στο today εικονιδια απο τα προγράμματα που θελετε ειναι αυτη !!!! ειναι και πολυ μικρη :)

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

 

Ασχετο υπάχρει καποιος τρόπος να αλλάξουμε το βελάκι ???? χρώμα , σχήμα κλπ ??????

 

 

Για κοίτα στα skins: http://www.ngi.gr/DestinatorDownloads/

Link to comment
Share on other sites

Aν πάρω μόνο την συσκευή, από που με συμβουλεύετε να πάρω το destinator? Θα προτιμούσα real κατάστημα και όχι μέσω web καθώς δεν πολυτρελαίνομαι με on-line αγορες (ίσως λάθος μου).

 

Eυχαριστώ!

 

Giati den pas o idios sthn NGI na to pareis apo ekei kai na sto perasoun kiolas gia na eisai sigouros oti tha paizei?;)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εγώ το έχω βάλει κανονικά. Μάλλον δεν έχεις κάνει εγκατάσταση τον χάρτη. Τον έκανες download στα documents, αλλά δεν έκανες το δεύτερο βήμα (εγκατάσταση). Πήγαινε με κάποιον explorer στα ducuments και τρέξε αυτό που κατέβασες για να γίνει εγκατάσταη.
ναι φιλε μου,τον κατεβασα και τον εβαλα στην καρτα,τιποτα αλλο δεν εκανα:O θα δοκιμασω να τον κανω εγκατασταση οπως λες το βραδυ,σε ευχαριστω πολυ:happy:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Για Ελλαδα αυτη τη στιγμη το destinator ειναι οτι καλυτερο,κατα τη γνωμη πολλων.
το ξερω αυτο αλλωστε εχω,αλλα αφου ειχε και η συσκευη μου το tomtom γιατι να μην το εχω και αυτο;:confused:
Link to comment
Share on other sites

θα μου πει καποιος για τι εγω χωρις ανανεωση συμβολαιου μιας και εχω εταιρικη γραμμη το πληρωσα σε 6 δοσεις εντοκες συνολο 520 €;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Giati den pas o idios sthn NGI na to pareis apo ekei kai na sto perasoun kiolas gia na eisai sigouros oti tha paizei?;)

 

Πολύ σωστό σε βρίσκω...

Mάλλον λέω να προσπαθήσω να κρατηθώ λίγο ακόμη να το πάρω μόλις βγεί από την dynax πακέτο...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καννενα προγραμμα για να βλεπουμε τη διαρκεια κλησεων στο p3300 γιατι απ'οτι φαινεται η μαμα εταιρια δεν προβλεψε.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καννενα προγραμμα για να βλεπουμε τη διαρκεια κλησεων στο p3300 γιατι απ'οτι φαινεται η μαμα εταιρια δεν προβλεψε.

Me to FunnySnake TodayPhone Pro den blepeis mono diarkeia alla kaneis reset kai tous timers gia na bleepis kai na mhdenizeis ton upoloipomeno xrono omilia sou kathe mhna :cool:

Link to comment
Share on other sites

Mετά από αναζήτηση 4 ημερών για να βρώ στο δίκτυο αλλά και στην αγορά της Θεσσαλονίκης την SanDisk microSD 1GB ULTRA II η οποία είναι σε έλλειψη και δεν την βρίσκεις κυριολεκτικά πουθένα μόλις ανακάλυψα 2 κομμάτια (απο επιστροφή) . Όποιος ενδιαφέρετε για το 2ο κομμάτι ας μου στείλει pm να του δωσω το μαγαζί να πάει να το πάρει ή να το παραγγείλει με αντικαταβολή απο τηλεφώνου ;) ..
Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα στα skins: http://www.ngi.gr/DestinatorDownloads/

 

φιλε μου δεν μιλαω για το destinator αλλα το βελακι που εχει το ΑΡΤΕΜΙΣ !!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καννενα προγραμμα για να βλεπουμε τη διαρκεια κλησεων στο p3300 γιατι απ'οτι φαινεται η μαμα εταιρια δεν προβλεψε.

ρυθμισεις-συστημα-πληροφοριες συσκευης-διαρκεια κλησεων

το εχει...

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...