Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
αρα δεν ειναι λογικο να εχεις προβλημα,ξαφνικα σου αρχισε το προβλημα;εβαλες κατι τελευταια στην συσκευη σου;για φορτισε την κανενα 3ωρο αφου ειναι αδεια και βλεπεις,βεβαια υπαρχει παντα η μικρη πιθανοτητα να τα "εφτυσε" η μπαταρια
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια γενικα οι μπαταριεσ ειναι πολυ περιεργεσ ...αλλοι λενε φορτισμα οταν φθασει στο 10% κ οχι να ξεφορτισει τελειωσ.αλλοι οποτε θελουμε...εγω το φορτιζω ανα πασα ωρα κ στιγμη..μεχρι στιγμησ 1χρονο κ 5 μηνεσ οκ..
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φιλε μου και εγω το ιδιο κανω,το φορτιζω οποτε κατσει:Dκαι ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα,εδω εχω ενα s100 και μετα απο 3 χρονια κραταει οπως την πρωτη μερα
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια rom αρκετα γρηγορη με touch flo ενσωματωμενο κ αρκετα προγραμματα...πολυ καλη για οσουσ θελουν touch flo......http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=430243
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αλλοι λενε φορτισμα οταν φθασει στο 10% κ οχι να ξεφορτισει τελειωσ.

 

Μήπως το έχεις παρερμηνεύσει; Μάλλον θα έχεις ακούσει να μην αφήνουμε τη συσκευή να πέφτει κάτω από το 10%, όχι να φτάνει υποχρεωτικά στο 10%. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εν τέλει... φόρτισε το όποτε θες και καλό είναι να μην το αφήνεις να φτάνει λιγότερο από 10%.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννοω...να μην κλεινει κ μετα την φορτιζουμε....

 

εγω σε ολα μου τα κινητα αυτο εκανα παντα και δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα.Περιμενω να σβησει και το φορτιζω.Το Κ750i ακομα και τωρα κραταει οπως οταν ηταν καινουργιο.Στο P3300 εχω παρατησει ακριβως το ιδιο πραγμα.Οταν το φορτιζω οποτε μου καπνισει η μπαταρια δεν κραταει,οτον ομως το κανω 2-3 κυκλους πληρους ξεφορτησης και φορτισης δεν τελειωνει τοσο γρηγορα η μπαταρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε καμια εφαρμογουλα με το προγραμμα του ελληνικου πρωταθληματος στο ποδοσφαιρο?
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 1 χρονο χρησης του P3300 η μπαταρια κραταει αισθητα λιγοτερο. :(

Απο την αρχη δεν ημουν ευχαριστημενος με την αυτονομια του, αλλα πλεον με 30' Destinator χωρις να το φορτιζω, σβηνει.

 

Τι εχετε να προτεινετε απο μπαταριες?

Γνησια ή οχι?

Υπαρχουν μπαταριες με μεγαλυτερη χωρητικοτητα απο τις αλλες? (βεβαια οχι σαν μια που ειχε βαλει ενα παιδι που ηταν σαν να εχεις δευτερο τηλεφωνο σε ογκο)

 

Δε με απασχολει αν ειναι απο Ελλαδα ή απο το εξωτερικο. Απο το internet ή απο κανονικο μαγαζι.

Απλα πειτε μου τη γνωμη σας με δεδομενο την αντοχη της μπαταριας και την καλη τιμη.

Μια χρυση τομη δηλαδη.

 

Ευχαριστω προκαταβολικα. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Τι εχετε να προτεινετε απο μπαταριες?

 

Sto ebay tha breis polles epiloges kai pamfthines. Den exoun parousiastei problimata apo unofficial mpataries pantws.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Sto ebay tha breis polles epiloges kai pamfthines. Den exoun parousiastei problimata apo unofficial mpataries pantws.

 

Εισαι απιστευτος. :D

 

Ουτε 5' δεν περασανε και ειχα την απαντηση που εψαχνα. ;)

 

Παιζει διαφορα στις χωρητικοτητες ή στο standard μεγεθος ειναι ολες το ιδιο?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιζει διαφορα στις χωρητικοτητες ή στο standard μεγεθος ειναι ολες το ιδιο?

 

Idia xwritikotita => Idio megethos.

Megalitery xwritikotita => megalytero megethos me diaforetiko pisw kapaki poy synodevei ti mpataria.

 

Analoga me tis apaitiseis kai proteraiotites sou... epilegeis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Idia xwritikotita => Idio megethos.

Megalitery xwritikotita => megalytero megethos me diaforetiko pisw kapaki poy synodevei ti mpataria.

 

Analoga me tis apaitiseis kai proteraiotites sou... epilegeis.

 

Να' σαι καλα φιλε. :cool:

 

Ξεκιναω το ψαξιμο.

 

Αν και με τις τιμες που βλεπω στο ebay λογικα παω για μια κανονικη και για ενα κτηνος για περιπτωσεις που ξερω οτι θα ειμαι για μεγαλο διαστημα χωρις φορτιση.

Link to comment
Share on other sites

paidia, gia esas tous palious sigekrimena. xtes to p3300 me apogoiteuse poly asxima. ekana ena ta3idi kai mesa stin a8ina to dest7 laggare trella. h ram htan mia xara ola htan teleia an kati paei sto myalo sas. anakalipsa kati pou mporei na 3erete hdh. to dest7 den einai gia p3300. ti exete na peite sto 8ema? na psa3w dest6 'h exete brei kapoia lysh pou de 3erw? ti lete loipon?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
paidia, gia esas tous palious sigekrimena. xtes to p3300 me apogoiteuse poly asxima. ekana ena ta3idi kai mesa stin a8ina to dest7 laggare trella. h ram htan mia xara ola htan teleia an kati paei sto myalo sas. anakalipsa kati pou mporei na 3erete hdh. to dest7 den einai gia p3300. ti exete na peite sto 8ema? na psa3w dest6 'h exete brei kapoia lysh pou de 3erw? ti lete loipon?

 

Rikse mia matia edw kai edw.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. έχω μερικές ερωτήσεις. Έχω ένα htc 3300 με wm6 και σκέφτομαι να κάνω την απόπειρα να βάλω τα 6.1. Μέτα από αρκετό διάβασμά έχω ακόμα μερικές απορίες. 1) Υπάρχει περίπτωσή το κιν μου να χαλάσει τελείως στην περίπτωσή που η αναβάθμισή πάει στραβά?? 2)σε περίπτωσή που δεν μπορέσω να την κάνω σωστά μπορώ να ξανά περάσω τα wm6 άπω το site της htc κανονικά?? 3)τι θα πρέπει να προσέξω πριν κάνω την αναβάθμισή?? 4)προτινατε κάποιες rom σε προηγούμενα post, ισχύουν ακόμα η έχουν βγει και νεότερες?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μέτα από αρκετό διάβασμά έχω ακόμα μερικές απορίες. 1) Υπάρχει περίπτωσή το κιν μου να χαλάσει τελείως στην περίπτωσή που η αναβάθμισή πάει στραβά??

 

Ola ta endexomena einai pithana se periptwsi pou paei kati straba. Oti kaneis analambaneis tin pliri efthyni.

 

2)σε περίπτωσή που δεν μπορέσω να την κάνω σωστά μπορώ να ξανά περάσω τα wm6 άπω το site της htc κανονικά??

 

Analoga ti den tha paei swsta. Pantws se kanonikes synthikes mporeis na peraseis kanonika tin official ROM opoiadipote stigmi.

 

3)τι θα πρέπει να προσέξω πριν κάνω την αναβάθμισή??

 

Prepei na exeis kanei cid-unlock ti syskevi sou.

 

4)προτινατε κάποιες rom σε προηγούμενα post, ισχύουν ακόμα η έχουν βγει και νεότερες?

ευχαριστω

 

Oi proteinomenes edw ROM einai ontws aksiologes. Pleon exoun bgei kai kainourgies epiloges kai me to TouchFlo2D pou mporeis na tis breis edw.

 

Μέτα από αρκετό διάβασμά έχω ακόμα μερικές απορίες.

 

Eisai sigouros oti diabases arketa? Xwris pareksigisi alla oi apories sou den deixnoun to idio. Kalws irthes kai oti allo theleis edw eimaste. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θελω να εχω το μενου του diamond με καλη διαχείρισή μπαταριας....ποιο συνδιασμο πρεπει να επιλεξω?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βασικα θελω να εχω το μενου του diamond με καλη διαχείρισή μπαταριας....ποιο συνδιασμο πρεπει να επιλεξω?

 

Gia to menu san tou diamond des sto pio panw link pou sou esteila. Yparxoun kapoies epiloges.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θελω να εχω το μενου του diamond με καλη διαχειρκση μπαταριας....ποιο συνδιασμο πρεπει να επιλεξω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...