Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To HTC pou exo (P3300), stelnei alla den lambanei MMS. Me Cosmote milisa, oles oi rythmiseis lene oti einai ok, kai einai kai periergo oti stelnei alla den dexetai.. Any ideas?
Assumption is the mother of all f@ck-ups...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To HTC pou exo (P3300), stelnei alla den lambanei MMS. Me Cosmote milisa, oles oi rythmiseis lene oti einai ok, kai einai kai periergo oti stelnei alla den dexetai.. Any ideas?

εχεις τσεκαρει σχολαστικα τις ρυθμισεις απο εδω?

http://www.qtek.gr/9090_cosmote.html

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

mia erwtisi paides..exw perasei to spb shell..mipws apo mono tou kleinei ta programmata tou x kai den xreiazomaste pia x button ktl..?an oxi exete na proteinetai kapoio allo ektos tou x button logw tou gnwstou provlimatos..eixa dokimasei kai to inclose alla exw tin entypwsei oti mou kollage to 3300 ari mou....

 

Όχι δεν τα κλείνει τα προγράμματα με το Χ, απλώς κάνει minimize. Εγώ πάντως το συνδιάζω με το Wisbar Advance2 που ανάμεσα στα άλλα έχει και αυτή τη λειτουργία.

Ένα άλλο πρόγραμμα για κλείσιμο εφαρμογών, πιο ελαφρύ από το Wisbar καθώς είναι μόνο για τη συγκεκριμένη δουλειά, είναι και το mbutton.

Link to comment
Share on other sites

Paidia opoios endiaferetai polu kali vasi autokinitou efete to fnac sto mall me 25 eurwpoula teleia efarmogi gia to htc mas kai exei kai san maxilarakia giana mi gdernetai...

 

Αν εννοείς την Arkon είναι όντως πολύ καλή. Σταθερή και με μηδέν κραδασμούς. Δεν ακούγεται τίποτα, σε αντίθεση με μία άλλη επίσης με "goose neck" που είχα πάρει στην αρχή και μου έσπαγε τα νεύρα από το τρίξιμο σε δρόμους που ήταν ψιλοανώμαλοι.

Επίσης για πολύ καλό screen protector πολλών χρήσεων δείτε αυτό: http://shop.brando.com.hk/ultraclearscreenprotector.php#

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς την Arkon είναι όντως πολύ καλή. Σταθερή και με μηδέν κραδασμούς. Δεν ακούγεται τίποτα, σε αντίθεση με μία άλλη επίσης με "goose neck" που είχα πάρει στην αρχή και μου έσπαγε τα νεύρα από το τρίξιμο σε δρόμους που ήταν ψιλοανώμαλοι.

Επίσης για πολύ καλό screen protector πολλών χρήσεων δείτε αυτό: http://shop.brando.com.hk/ultraclearscreenprotector.php#

 

Την Arkon εννοουσα...οντως πολυ καλη αν και θα προτιμουσα να ειχε μια βαση για τοποθετηση στον εξαερισμο..πολυ σταθερη παντως και την συνιστω ανεπιφυλακτα..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν τα κλείνει τα προγράμματα με το Χ, απλώς κάνει minimize. Εγώ πάντως το συνδιάζω με το Wisbar Advance2 που ανάμεσα στα άλλα έχει και αυτή τη λειτουργία.

Ένα άλλο πρόγραμμα για κλείσιμο εφαρμογών, πιο ελαφρύ από το Wisbar καθώς είναι μόνο για τη συγκεκριμένη δουλειά, είναι και το mbutton.

 

εχω βαλει το χbutton αλλα εχει το γνωστο προβλημα που οταν παιρνεις τηλ και το κλεινεις απο το χ μετα κολλαει και δεν ξανανοιγει...θα δοκιμασω αυτο που λες..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! εχει χρησιμοποιησει κανεις την MicroSD 2gb ultra II ? Και αν ναι , τι νομιζεται δουλευει ικανοποιητικα? Θα την συστηνατε ? Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! εχει χρησιμοποιησει κανεις την MicroSD 2gb ultra II ? Και αν ναι , τι νομιζεται δουλευει ικανοποιητικα? Θα την συστηνατε ? Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Θα σου ελεγα επισης να σκεφτεις την Kingston 1gb, δε θυμαμαι αν βγαινει και στα 2 gb..Το 1 gb παντως εχει απο fnac 26 ευρωπουλα..δηλαδη η μιση τιμη απο τις αλλες..και ειμαι απολυτως ικανοποιημενος..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Πω πω παιδια εφαγα ενα κολλημα τώρα!!! Το τηλεφωνο "παγωσε" στην today και δεν εκανε τπτ!!!Μετα το 4ο σοφτ ρισετ επανηλθε ευτυχώς.Ολα καλα...
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν τα κλείνει τα προγράμματα με το Χ, απλώς κάνει minimize. Εγώ πάντως το συνδιάζω με το Wisbar Advance2 που ανάμεσα στα άλλα έχει και αυτή τη λειτουργία.

Ένα άλλο πρόγραμμα για κλείσιμο εφαρμογών, πιο ελαφρύ από το Wisbar καθώς είναι μόνο για τη συγκεκριμένη δουλειά, είναι και το mbutton.

 

στο spb plus πάντως με παρατεταμένο πάτημα στην επάνω δεξιά γωνία βγάζει μενού κι αν θες κλείνεις κάποιο πρόγραμμα ή όλα,με το απλό χ όντως κάνει minimize αλλά αν θές μπορείς να το αλλάξεις από τις ρυθμίσεις να κλείνει τα προγράμματα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Μαζί με έναν ξάδερφο ενδιαφερόμαστε να αγοράσουμε το P3300!

Το μόνο μας κόλλημα, είναι τα όσα διαβάζουμε για τον επεξεργαστή του, και έτσι αρχίσαμε να καλοβλέπουμε και το Ρ3600 αν και δεν μας αρεσει εμφανισιακά, ούτε έχει και gps...

 

Θέτω λοιπόν τα ερώτημα μου στα άτομα τα οποία το έχουν κάποιο καιρό στα χέρια τους!

1. Έχετε αντιμετωπίσει προβλήματα καθόλου με κολλήματα και οτηδήποτε άλλο;;

2. Για απλές εφαρμογές και το gps είναι αρκετός ο επεξεργαστής;; (Αντέχει να είναι ανοιχτό το gps και να μιλάς ή να ακούς μουσική; )

3. Το Destinator 6 παιζει απροβλημάτισμα πλέον; (σε αυτό απ'οτι διάβασα η απάντηση είναι ναι! )

4. Κάποιο άλλο αρνητικό-λόγο για να μην πάρει κανεις το τηλέφωνο αυτό;;

 

Σε γενικές γραμμές θα χρησιμοποιούσε gps, αναζήτηση ανάμεσα σε πολλές επαφές και αναπαραγωγή βίντεο-ήχου!

Εγώ το θέλω και για Υπολογιστική Μηχανή (κάπου άκουσα για Texas Instruments Emulator)

Το έχεις κάνει κανείς;

 

Ποιο απο τα δυο να πάρουμε πιστευετε;

Αν σε όσους έχετε τώρα το Ρ3300 σας το αντάλαζαν με ένα Ρ3600, τι θα κάνατε;;

 

Σας ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για το μεγάλο post!

 

Φιλικά,

Διαμαντής!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Μαζί με έναν ξάδερφο ενδιαφερόμαστε να αγοράσουμε το P3300!

Το μόνο μας κόλλημα, είναι τα όσα διαβάζουμε για τον επεξεργαστή του, και έτσι αρχίσαμε να καλοβλέπουμε και το Ρ3600 αν και δεν μας αρεσει εμφανισιακά, ούτε έχει και gps...

 

Θέτω λοιπόν τα ερώτημα μου στα άτομα τα οποία το έχουν κάποιο καιρό στα χέρια τους!

1. Έχετε αντιμετωπίσει προβλήματα καθόλου με κολλήματα και οτηδήποτε άλλο;;

2. Για απλές εφαρμογές και το gps είναι αρκετός ο επεξεργαστής;; (Αντέχει να είναι ανοιχτό το gps και να μιλάς ή να ακούς μουσική; )

3. Το Destinator 6 παιζει απροβλημάτισμα πλέον; (σε αυτό απ'οτι διάβασα η απάντηση είναι ναι! )

4. Κάποιο άλλο αρνητικό-λόγο για να μην πάρει κανεις το τηλέφωνο αυτό;;

 

Σε γενικές γραμμές θα χρησιμοποιούσε gps, αναζήτηση ανάμεσα σε πολλές επαφές και αναπαραγωγή βίντεο-ήχου!

Εγώ το θέλω και για Υπολογιστική Μηχανή (κάπου άκουσα για Texas Instruments Emulator)

Το έχεις κάνει κανείς;

 

Ποιο απο τα δυο να πάρουμε πιστευετε;

Αν σε όσους έχετε τώρα το Ρ3300 σας το αντάλαζαν με ένα Ρ3600, τι θα κάνατε;;

 

Σας ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για το μεγάλο post!

 

Φιλικά,

Διαμαντής!

αν δεν σε ενδιαφερει να εχεις ραδιο και ισως η εμφανιση τοτε παρε το 3600 γιατι και αυτο απο οτι λενε τα παιδια παιζει καλα το gps του

ετσι και αλλιως το θεμα εμφανισης ειναι και υποκειμενικο κατα τα αλλα αν διαλεξεις το 3300 δεν θα εχεις προβλημα κανενα σε πλοηγηση το μονο ισως προβλημα που θα δεις ειναι οτι θα ειναι λιγο πιο αργο (αλλα χωρις κολληματα) στο multitasking,μιλαω για διαφορες 1-2 δευτερολεπτων το πολυ και οχι παντα

απο την αλλη ισως ειναι η πιο ευχρηστη συσκευη που κυκλοφορει καιη πιο ελαφρια με ολα αυτα που προσφερει

εγω δεν εχω προβληματιστει καθολου εδω και 4 μηνες;)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis filos giati to outlook mou emfanizei me kinezika ta onomata twn epafwn tou kinitou otan tis vazw apo to p3300???

στο pc σου

Start -> Settings -> Control Panel -> Regional Options -> Advanced -> Βάλε Greek

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

εγω θα χτυπαγα το 3600 αλλα με αποτρεπει το μαυρο χρωμα.Απο την αλλη δε παιρνω το 3300 λογω cpu.Αρα δεν αγοραζω τιποτα :( , δε μου αρεσουν τα υπολοιπα pocket pc.

ειμαι σε αδιεξοδο.....

Link to comment
Share on other sites

εγω θα χτυπαγα το 3600 αλλα με αποτρεπει το μαυρο χρωμα.Απο την αλλη δε παιρνω το 3300 λογω cpu.Αρα δεν αγοραζω τιποτα :( , δε μου αρεσουν τα υπολοιπα pocket pc.

ειμαι σε αδιεξοδο.....

Πάρε το καλό κι ας μη σ' αρέσει. :p

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια (sorry αν ειμαι off topic) ειδα κατα τυχη ( :p ) οτι βγηκε Ρ3350 !!

η εμφανης διαφορα (ισως εχει κιαλλες) ειναι τα 256 ΜΒ RΑΜ !

 

το link εδω :

http://www.europe.htc.com/products/htcp3350.html

 

κριμα που αρχισαν τους αντικαταστατες τοσο νωρις (τωρα που το πηρα εγω δηλ. :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια (sorry αν ειμαι off topic) ειδα κατα τυχη ( :p ) οτι βγηκε Ρ3350 !!

η εμφανης διαφορα (ισως εχει κιαλλες) ειναι τα 256 ΜΒ RΑΜ !

 

το link εδω :

http://www.europe.htc.com/products/htcp3350.html

 

κριμα που αρχισαν τους αντικαταστατες τοσο νωρις (τωρα που το πηρα εγω δηλ. :lol: :lol: :lol: )

 

δεν βλέπω gps όμως........:ninja:

Link to comment
Share on other sites

δεν βλέπω gps όμως........:ninja:

 

ωχ! :X λες ;:O :O

 

 

 

 

μια βοηθεια παιδες απο οσους εχουν σχεση με τα κλιπς και τις βασεις στήριξης.

εχω καταλήξει σε καποια απο τις ακολουθες λύσεις:

θα ηθελα να μου πειτε τι προτείνετε απο αυτα:

 

Α. προσαρμογη στους αεραγωγους με ενσωματωμένο καλώδιο ρευματος-λεει οτι κουμπώνει σε κάθε αεραγωγό, είναι σχετικά φθηνό.

 

Β. υπάρχει και αυτό που φαίνεται καλυτερο-είναι πιο ακριβό αλλα με τα ιδια σχεδον χαρακτηριστικα. Θελει όμως ειδικο κλιπ (αλλα λεφτα) για να κουμπώσει πάνω του

 

Γ. υπάρχει και αυτό που μάλλον είναι αυτοκόλητο αλλα δεν πολυκαταλαβαινω τι παιζει με αυτο

 

 

όλα περιλαμβανουν ρευμα (ειναι active δηλ. οπως τα χαρακτηριζει η εταιρια)

 

καμια ιδεα ;

Link to comment
Share on other sites

ωχ! :X λες ;:O :O

μια βοηθεια παιδες απο οσους εχουν σχεση με τα κλιπς και τις βασεις στήριξης.

εχω καταλήξει σε καποια απο τις ακολουθες λύσεις:

θα ηθελα να μου πειτε τι προτείνετε απο αυτα:

 

καμια ιδεα ;

 

Το Β είναι σαφώς η καλύτερη περίπτωση. Αλλά δες και που μπαίνει το κλιπάκι γιά να στηριχτεί στο αυτοκίνητο σου.:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...