Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ακριβως και επειδη ειμαι ικανοποιημενος ετσι οπως τρεχει τωρα

δεν με βιαζει καθολου ποτε θα βγει η διορθωση επισημα.......

 

Στην ερωτηση τη οποια επεξεργαστηκες εχω να απαντησω σημερα μονο αυτό

 

2 khm(οσα και τα γκολακια σήμερα) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ακριβως και επειδη ειμαι ικανοποιημενος ετσι οπως τρεχει τωρα

δεν με βιαζει καθολου ποτε θα βγει η διορθωση επισημα.......

 

κι εμένα από σήμα-στίγμα πάμε μιά χαρά το μόνο σπάσιμο στην αρχή, η δήλωση του GPS μετά όλα καλά....παρεπιπτώντως....όταν το βάζω σε αναμονή ανοίγει ξανά μόνο του, έτσι κάνει το DEST6;Εντάξει άλλο να το βάλω σε αναμονή και μετά να πρέπει να δηλώσω το GPS πάλι,κι άλλο να μην μπαίνει σε αναμονή....

Link to comment
Share on other sites

mhn kanete kamia xazomara kai parete thn universal bash autokinhtou gia to tzami apo gpsforless "kanei gia oles tis 8hkes". apla den kolaei kala kai peftei....exei mikrh ventouza... eixa bash apo mio 168 opou htan mesa sto paketo ka 3erw, kamia sxesh. protimhste kati epwnumo (phra kai ston laimo mou ena filo)
Link to comment
Share on other sites

mhn kanete kamia xazomara kai parete thn universal bash autokinhtou gia to tzami apo gpsforless "kanei gia oles tis 8hkes". apla den kolaei kala kai peftei....exei mikrh ventouza... eixa bash apo mio 168 opou htan mesa sto paketo ka 3erw, kamia sxesh. protimhste kati epwnumo (phra kai ston laimo mou ena filo)

 

Efharisto gia tis plirofories peri vasis aftokinitou.....thanks minotavrs too!!!

 

Kanenas na mas pi pos grafi ta sms tou?

 

Ehi kanis hrisimopiisi to Spb fullscreen keyboard? (http://www.spbsoftwarehouse.com/products/fsk/?en)

 

Mou ipan apo ena allo forum pos ine arketa kalo an ehis sinithisi se kanoniko kinito kai den thes na hrisimopiis grafida i' ta nihia sou gia na grafis minimata.

 

Entiposis kanis?

 

Ti ehete vri pio praktiko gia eggrafi minimaton?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν χθες πήγα να κάνω εγκατάσταση στο PC του Activesync.

Tο Outlook μου το έκανε κανονικά αλλά όταν έφτασε η ώρα του Activesync και ενώ φόρτωνε το Installshield μου έβγαλε μήνυμα

 

1155: File C:\DOCUME~1\MHTS\LOCALS~1\Temp\INSTM not found

 

Tί είναι αυτό βρε παιδιά?

 

Aμάν αυτά τα PC πιά. Tα έχω βαρεθεί! Mήπως φταίει ότι λίγο πριν είχα κάνει Upgrade τα Windows 98 σε 2000?

 

Tί λέτε?

 

Eυχαριστώ!

 

Mια βοήθεια κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Mια βοήθεια κάποιος?

 

Μήπως το software σου είναι για Widnows XP και δεν είναι συμβατό σε Windows 2000 (που έγιναν αναβάθμιση από 98 - γιατί όχι επανεγκατάσταση?). Παλιότερα είχα τέτοια προβλήματα με software κινητών τηλεφώνων που δεν "καθόταν καλά" σε Widnows XP. Τα εν λόγω software ήταν για Windows 2000 και παρουσίαζαν ασυμβατότητες με τα XP.

 

Υποθέσεις κάνω από την πείρα μου με τα Windows και το software τέτοιων συσκευών.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

ειμαι ασχετος με pda και θα ηθελα την γνωμη σας.Ειμαι μεταξυ του Ρ3300 και του Μ700.Αληθευει οτι το Ρ3300 εχει προβλημα με το destinator?

Ελπιζω να μπορεσει καποιος να μου δωσει μια απαντηση.

Ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

ειμαι ασχετος με pda και θα ηθελα την γνωμη σας.Ειμαι μεταξυ του Ρ3300 και του Μ700.Αληθευει οτι το Ρ3300 εχει προβλημα με το destinator?

Ελπιζω να μπορεσει καποιος να μου δωσει μια απαντηση.

Ευχαριστω προκαταβολικα

Το Μ700 δεν το ξερω το 3300 το εχω και μπορω να σου πω οτι ειναι πολυ καλο

το προβλημα με το dest6(το οποιο υπαρχει και σε αλλα ppc) υπαρχει μονο στην τελευταια εκδοση και οχι σε παλιοτερη το οποιο σχεδον εχει λυθει (ΜΙΝΟ'S WAY)και περιμενουμε την τελικη λυση επισημα

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

ειμαι ασχετος με pda και θα ηθελα την γνωμη σας.Ειμαι μεταξυ του Ρ3300 και του Μ700.Αληθευει οτι το Ρ3300 εχει προβλημα με το destinator?

Ελπιζω να μπορεσει καποιος να μου δωσει μια απαντηση.

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

 

Ase to M700 to xalbadiazw kai egw ...

 

sto tsak eimai na skotoso to Artemis :D

 

Oso gia to destinator 6.1.1.400100 nai men brhkame proswrinh lysh alla tah prepei na perimenoume episimo fix apo tous Germanous ..

Link to comment
Share on other sites

Iparhi kanenas shetikos na apantisi stin erotisi mou peri vasis aftokinitou?

 

Ehi vgali pouthena i sizitisi?

 

O enas leei ine kali i Orbit o allos ohi.....

 

 

 

Εγώ βρήκα μια καλή στο Fnac, 25 ευρώ ή κάτι τέτοιο, αλλά δεν θυμάμαι την μάρκα. Εκεί έχουν και την πραγματική βάση του P3300, αλλά δεν έχει έρθει ακόμα στην Ελλάδα (γιατί την έχουν τότε σε πρώτη μουρη; ).

Αυτή που πήρα εγώ είναι universal, κολάει στο τζάμι μια χαρά και δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα που την έχω εδώ κι ένα περίπου μήνα.

 

Το αν είναι καλή ή όχι μια βάση, μόνο μόνος σου μπορείς να το διαπιστώσεις. Πάρε γνώμες βέβαια από εδώ μέσα, αλλά όπως έχεις διαπιστώσει αυτό που κάποιος θεωρεί κορυφαίο, άλλος το λέει "μάπα". Άντε βγάλε άκρη.

Τα ίδια ισχύουν φυσικά και τα τα λοιπά περιφερειακά του κινητού αλλά κυρίως για τα προγράμματα. Για να μην μιλήσω για τα προγράμματα πλοήγησης, εδώ γίνεται χαμός της αρκούδας.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω λίγο κάτι. Όλα καλά όλα ανθηρά αλλά η μπαταρία δεν κρατάει πολύ λίγο? Μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό και δε το ανάφερε κανείς? Οκ τώρα που είναι καινούργιο και ασχολούμε λίγο παραπάνω είναι λογικό αλλά... ούτε μια μέρα ζωή???
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος φίλος παραπάνω είπε: "Το Destinator για Ελλάδα καλό είναι λόγω χαρτών, αλλά αντικειμενικά δεν τα αξίζει τα λεφτά του".

 

Τι θέλει κανείς άραγε από ένα πρόγραμμα πλοήγησης; Μα καλούς κι αξιόπιστους χάρτες φυσικά. Εκτός αν το χρησιμοποιεί για παιχνιδάκι και δεν τον ενδιαφέρουν οι χάρτες αλλά κυρίως το interface.

Αυτό που μας ενδιαφέρει στο συγκεκριμένο topic είναι κατά πόσο ένα πρόγραμμα είναι συμβατό με το δικό μας κινητό ή όχι, κατά πόσο είναι βαρύ και σέρνεται ή πετάει.

By the way, από την MLS ανέφεραν στην παρουσίαση του Talk & Drive, ότι σύντομα θα το ενσωματώσουν και στο P3300 (αν και είναι αργό, όπως χαρακτηριστικά μου είπαν), αν και το PN παίζει μια χαρά, το 6 σέρνεται. Βέβαια, η αναγνώριση φωνής θέλει και ισχυρό επεξεργαστή, πως να το κάνουμε. Ας βγει με το καλό και το δοκιμάζουμε...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω λίγο κάτι. Όλα καλά όλα ανθηρά αλλά η μπαταρία δεν κρατάει πολύ λίγο? Μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό και δε το ανάφερε κανείς? Οκ τώρα που είναι καινούργιο και ασχολούμε λίγο παραπάνω είναι λογικό αλλά... ούτε μια μέρα ζωή???

 

 

Εξαρτάται τι του κάνεις. Εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος από την αυτονομία του συγκεκριμένου PDA και χρησιμοποιώ σχεδόν καθημερινά το GPS για καμια ώρα και όλη την ημέρα το bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος φίλος παραπάνω είπε: "Το Destinator για Ελλάδα καλό είναι λόγω χαρτών, αλλά αντικειμενικά δεν τα αξίζει τα λεφτά του".

 

Τι θέλει κανείς άραγε από ένα πρόγραμμα πλοήγησης; Μα καλούς κι αξιόπιστους χάρτες φυσικά. Εκτός αν το χρησιμοποιεί για παιχνιδάκι και δεν τον ενδιαφέρουν οι χάρτες αλλά κυρίως το interface.

Αυτό που μας ενδιαφέρει στο συγκεκριμένο topic είναι κατά πόσο ένα πρόγραμμα είναι συμβατό με το δικό μας κινητό ή όχι, κατά πόσο είναι βαρύ και σέρνεται ή πετάει.

By the way, από την MLS ανέφεραν στην παρουσίαση του Talk & Drive, ότι σύντομα θα το ενσωματώσουν και στο P3300 (αν και είναι αργό, όπως χαρακτηριστικά μου είπαν), αν και το PN παίζει μια χαρά, το 6 σέρνεται. Βέβαια, η αναγνώριση φωνής θέλει και ισχυρό επεξεργαστή, πως να το κάνουμε. Ας βγει με το καλό και το δοκιμάζουμε...

 

Pragmatika einai 1 erwthmatiko to pws tha sumperiferthei to Artemaki me to talk & drive. mas blepw na silavizoume eleo epexergasth:lol: :lol: ektos kai an bgei kamia spesial ekdosh gia to p3300 ;)

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι του κάνεις. Εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος από την αυτονομία του συγκεκριμένου PDA και χρησιμοποιώ σχεδόν καθημερινά το GPS για καμια ώρα και όλη την ημέρα το bluetooth.

 

Και εγώ το ίδιο καθώς και Wi-Fi που και που. Και πόσο σου βγάζει?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Να ρωτήσω λίγο κάτι. Όλα καλά όλα ανθηρά αλλά η μπαταρία δεν κρατάει πολύ λίγο? Μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό και δε το ανάφερε κανείς? Οκ τώρα που είναι καινούργιο και ασχολούμε λίγο παραπάνω είναι λογικό αλλά... ούτε μια μέρα ζωή???
εμενα με αρκετη χρηση ειμαι στις 2 μερες,απλα προσεξε να κλεινεις με καποιον task manager τα προγραμματα σου,γιατι ρουφανε και αυτα;)
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο καθώς και Wi-Fi που και που. Και πόσο σου βγάζει?

 

πάνω από 2 μέρες (χωρίς όμως πολλές, πολλές κουβέντες στο κινητό)

το WiFi τρώει πολλή ενέργεια.

 

Επειδή δεν έχει αναφερθεί πρόβλημα αυτονομίας εδώ μέσα, θα το μετρήσω με ακρίβεια και θα ενημερώσω πάλι....

Link to comment
Share on other sites

εμενα με αρκετη χρηση ειμαι στις 2 μερες,απλα προσεξε να κλεινεις με καποιον task manager τα προγραμματα σου,γιατι ρουφανε και αυτα;)

 

Πολύ σωστά

Link to comment
Share on other sites

Ase to M700 to xalbadiazw kai egw ...

 

sto tsak eimai na skotoso to Artemis :D

 

Oso gia to destinator 6.1.1.400100 nai men brhkame proswrinh lysh alla tah prepei na perimenoume episimo fix apo tous Germanous ..

 

Ti les esy poy exeis p3300 loipon aksizei na to paro H na pao amesos sto m700??

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το Artemis, αυτή τη στιγμή έχω το Nokia 3230 και στον τηλεφωνικό κατάλογο σε μία επαφή μπορεί να έχω παραπάνω από 1 νούμερο σε κάθε κατηγορία (π.χ. 2 κινητά, 3 τηλ. εργασίας κ.τ.λ.). Το ερώτημά μου είναι εάν μπορώ στο Artemis να διατηρήσω έτσι τον τηλεφωνικό κατάλογο και εάν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για τη μεταφορά του καταλόγου (δεδομένου ότι με συγχρονισμό στο Outlook χάνεται το 1 από τα 2 κινητά).

 

Ευχαριστώ ;)

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...