Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έκανα αυτό αλλά υπάρχει πρόβλημα κ σε αυτη τη λύση..

Ναι μεν γράφεις 160 χαρακτήρες αλλά ο παραλήπτης του μηνύματος δεν μπορεί να το διαβάσει καθώς αντί για χαρακτήρες τους εμφανίζει κάτι ερωτηματικα και κάτι ακαταλαβήστικα πράμματα

Η μόνη λύση είναι το resco keyboard τελικά

 

έβαλα το resco keyboard αλλα πάλι στα 70 μου βγάζει τους χαρακτήρες....ξεχνάω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έβαλα το resco keyboard αλλα πάλι στα 70 μου βγάζει τους χαρακτήρες....ξεχνάω κάτι;

Otan eixa to JAM kai eixa paromoio problhma to resco premod gia greek me eixe swsei .. Apo oti blepw pleon afto den doulevei se wm2005 devices ..

 

Etsi h lysh kapoiou allou keyboiard pou na exei support gia unicode einai monodromos.

 

Mesa sto forum se kapoio topic eixa dei kapoia ergaleia gia sms160 xarakthrwn

 

Diaforetika psaxte na breite mhpws kai doulevei to greek language keyboard

Link to comment
Share on other sites

Ti lete re paides?

Me to p3300 stin arxiki tou morfi, pas sta options tou SMS (System - Language- SMS), kai dialegeis 160 xaraktires. Xoris kanena programma. Apla ta stelnei aytomata me kefalaia. To dokimasate ayto?

Assumption is the mother of all f@ck-ups...
Link to comment
Share on other sites

ενοουσα το προβλημα που δεν βρισκει το gps

οπως και το οτι δειχνει το στιγμα πιο πισω απο οτι βρισκεται κανεις κατα 30 περιπου μετρα.

 

an exeis data apo to quicj gps, pianei doryforous poly grigora. Ayto me ta 30 metra den to exo dei (akoma kai otan eimai MESA se spiti, konta se parathyro) me deixnei sosta.

Assumption is the mother of all f@ck-ups...
Link to comment
Share on other sites

Ti lete re paides?

Me to p3300 stin arxiki tou morfi, pas sta options tou SMS (System - Language- SMS), kai dialegeis 160 xaraktires. Xoris kanena programma. Apla ta stelnei aytomata me kefalaia. To dokimasate ayto?

 

Που είναι αυτό ? στο regional settings (στο δικό μου )δεν εχει τετοιο option :confused:

Link to comment
Share on other sites

Start-settings-system-Language

 

μάλλων εχω παλιότερη rom :( δεν μου έχει τετοιο option εμενα

ROM version 1.12.405.1 WWE

ROM DATE 9/12/06

Radio Version 02.67.90

Protocol 4.1.12.28

ExtRom 1.12.405.101

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω κάποιο τρόπο ώστε να ταξινομούνται οι επαφές ανά κατηγορία (π.χ. ανά εστιατόριο, επαγελματικά ή όποια κατηγορία έχω ορίσει). Πώς γίνεται αυτό?

Με την ευκαιρία να πω ότι η θήκη της Brando για ρο p3300 είναι ππολύ βολική (ανοίγει από τα δεξιά) και ασφαλέστερη από αυτήν της συσκευασίας (δεν αφήνει τις γωνίες ακάλυπτες) και μου κόστισε 20€ με τα ταχυδρομικά

Link to comment
Share on other sites

έχω 2 ερωτησουλες:

1.το weather panel μοθ δουλευει για αθήνα,αλλα θέλω να του βάλω και άλλες πόλεις.π.χ το Ηρακλειο και την Πάτρα δεν μπορώ να τισ βάλω,μου λέει οτι δεν υπάρχει τέτοια πόλη

 

2.Επίσης είμαι από τους άτυχους που δεν έχουν δει να δουλεύει το RDS του ραδιοφωνου,υπαρχει κάτι που μπορεί να γίνει για αυτό?

 

Ευχαριστώ πολυ παιδια

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις αν το HTC 3300 δουλευει την καρτα της vodafone με 2 νουμερα η εχει καποιο προβλημα?

Δουλευει κανονικά με vodafone 2 νούμερα. Το χρησιμοποιώ εγώ. Όλα εντάξη.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
έχω 2 ερωτησουλες:

1.το weather panel μοθ δουλευει για αθήνα,αλλα θέλω να του βάλω και άλλες πόλεις.π.χ το Ηρακλειο και την Πάτρα δεν μπορώ να τισ βάλω,μου λέει οτι δεν υπάρχει τέτοια πόλη

 

2.Επίσης είμαι από τους άτυχους που δεν έχουν δει να δουλεύει το RDS του ραδιοφωνου,υπαρχει κάτι που μπορεί να γίνει για αυτό?

 

Ευχαριστώ πολυ παιδια

http://www.weather.com/common/drilldown/GR.html?countryName=Greece&countryCd=GR&lswe=greece&itemName=Greece&lswa=WeatherLocalUndeclared&what=WeatherLocalUndeclared&geoCd=4&itemCd=GR&geoCdChild=1 εδω ειναι οι κωδικοι για πολεις;)
Link to comment
Share on other sites

ενοουσα το προβλημα που δεν βρισκει το gps

οπως και το οτι δειχνει το στιγμα πιο πισω απο οτι βρισκεται κανεις κατα 30 περιπου μετρα.

Κ Μένα δε με βγάζει ακριβώς στη θέση μου, εχει καμια 5-10 μετρα απόκλιση. Δε ξέρω τι φταίει ρε γμτ.

Μήπως όμως αυτές είναι οι δυνατότητές του?

Υπάρχει κανείς που να τον βγάζει ακριβώς στην θέση του?

Link to comment
Share on other sites

τα rar αρχεια πως τα περναμε στο ΡΡC??Γιατι οταν τα κατεβαζω απο το νετ μου τα ανοιγει με τον mediaplayer??TA ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ HELP!!:mad:
only Apple
Link to comment
Share on other sites

τα rar αρχεια πως τα περναμε στο ΡΡC??Γιατι οταν τα κατεβαζω απο το νετ μου τα ανοιγει με τον mediaplayer??TA ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ HELP!!:mad:

 

Καντα πρωτα unrar/unzip στο pc σου με winrar.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Βάλε πρώτη γλώσσα English κ Δευτερη Arabic

 

εχω και γω το ιδιο προβλημα με το resco keyboard.

αν βαλω τις ρυθμισεις που λες εκτος οτι δεν γραφει ελληνικα παλι 70 χαρακτηρες δεχεται

 

καποια αλλη λυση η ρυθμιση;;;;

Link to comment
Share on other sites

μάλλων εχω παλιότερη rom :( δεν μου έχει τετοιο option εμενα

ROM version 1.12.405.1 WWE

ROM DATE 9/12/06

Radio Version 02.67.90

Protocol 4.1.12.28

ExtRom 1.12.405.101

Αυτο το μενου το εχει μονο το εξεληνισμενο της ACE

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

εχω και γω το ιδιο προβλημα με το resco keyboard.

αν βαλω τις ρυθμισεις που λες εκτος οτι δεν γραφει ελληνικα παλι 70 χαρακτηρες δεχεται

 

καποια αλλη λυση η ρυθμιση;;;;

 

Εγω το ελυσα βαζοντας ΚΑΙ το Phone plus (εναλακτικος dialer ειναι.. ψιλοχαζο το interface, αλλα τουλαχιστων στελνει σωστα τα sms)

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται γιά την εγκατάσταση του Destinator. Bρες τον φάκελο 2577 στην κάρτα μνήμης και άλαξε την ονομασία, σε 2577α π.x.

 

τελικα ηταν τοσο απλο, σε ευχαριστω panosha ............ update για το destinator βγαινουν συχνα? απ'οτι βλεπω εχω την έκδοση 5.1.172

???????????????
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Στις ρυθμίσεις της οθόνης έχω βάλει απενεργοποίηση οθόνης μετά απο 30 δευτ. Η οθόνη μου όμως όταν κ καλά σβήνει, δεν σβήνει τελείως αλλα μένει ελαφρώς αναμένη θα λέγα. Έτσι πρέπει να είναι κανονικα? Ξοδεύει πολύ μπαταρία έτσι

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
πρεπει να βαλεις στις ρυθμισεις-συστημα ενεργεια στο προχωρημενο να κλεινει η συσκευη και στις 2 περιπτωσεις που εχει
Link to comment
Share on other sites

τελικα ηταν τοσο απλο, σε ευχαριστω panosha ............ update για το destinator βγαινουν συχνα? απ'οτι βλεπω εχω την έκδοση 5.1.172

Μπορείς να κατεβάσεις σαν νόμιμος χρήστης την τελευταία έκδοση 6.1.1 από εδώ http://www.ngi.gr/page.php?pageid=44&languageid=2 αλλά υπάρχει πρόβλημα με την συσκευή σου και την συγκεκριμένη έκδοση, οπότε καλύτερα να περιμένεις λίγο μέχρι να λυθεί. Από το ίδιο μέρος και νέες εκδόσεις χαρτων αναμένονται τους επόμενους μήνες. Γιά περισότερα εδώ http://www.ngi.gr/forum/index.php

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας είμαι και εγώ ένας ταπεινός ιδιοκτήτης του HTC p3300 και θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουνε χάρτες για κάποιο πρόγραμμα για τις πόλεις Kuwait Dubai Doha από ότι έριξα μια ματιά το tom tom δεν χάρτες για αυτές τις περιοχές...Αν έχετε κάτι υπ'οψιν σας, ενημερώστε με please!! :O
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...