Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
ευχαριστουμε φιλε:) καλη χρονια:happy:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συνάνθρωποι!! Όλοι οι συνομιλητές μου διαμαρτύρονται συνεχώς ότι δεν με ακούνε καλά … τι να κάνω??? Συμβαίνει και σε εσάς αυτό ή φταίει το δικό μου???

 

 

 

 

 

Επίσης έχω πρόβλημα με το destinator …δεν βρίσκει gps!! Ενώ το navimate δουλεύει κανονικά… μήπως πρέπει κάτι να ρυθμίσω?

Link to comment
Share on other sites

Συνάνθρωποι!! Όλοι οι συνομιλητές μου διαμαρτύρονται συνεχώς ότι δεν με ακούνε καλά … τι να κάνω??? Συμβαίνει και σε εσάς αυτό ή φταίει το δικό μου???

 

Επίσης έχω πρόβλημα με το destinator …δεν βρίσκει gps!! Ενώ το navimate δουλεύει κανονικά… μήπως πρέπει κάτι να ρυθμίσω?

 

 

Kane ena hard reset kai an exakolouthisi to provlima phgaineto amesa sthn ACE na sto allaxei..

 

To episimo destinator antimetwpizei problhma me to Artemis tha prepei h na baleis thn prohgoumenh ekdosh h na perimeneis na vgei diorthwtiko patch

Link to comment
Share on other sites

Den exeis ellhniko pliktrologio gia afto kai den briskeis shmaioula

 

Xreiazese to resco keyboard premodified Greek (gia na stelneis sms me 160 characters)

 

εβαλα το poketkeys που ειναι και δωρεαν και προς το παρον λυθηκε το προβλημα μου.

 

και τωρα καινουργιο προβλημα-ερωτημα:blink:

προσπαθω να κατεβασω τον χαρτη τησ αθηνας και ενω μπαινω στο site τις tomtom μεσω activesync απο το p3300 και βλεπω και ποιους δημους της αθηνας καλυπτει, κλικαρω το download και το link βγαζει error.

ξερει κανεις εναλακτικο τροπο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την πατησα...:( :(

αναγκαστηκα να κανω format γιατι το SpbPocketPlus3 μου κολλησε το "συμπαν"

και μου εσβησε η ******* και την καρτα μνημης που ειχε το navimate. Καλα πολυ λαλακια κανανε με το φορματ οι τυποι. με το qtek s100 που ειχα ποτε δεν εσβηνε την καρτα μνημης..αντε μην..:X :X

Καμμια ιδεα??:cry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση...To Navimate εχει επιλογη ''αποφγη δρομων'' σαν του destinator. Η υπαρχει τροπος να επιλεξεις να πας καπου αποφευγοντας την Αττικη οδο πχ????

 

Εφόσον έχεις την έκδοση 2.1.0 πηγαίνεις στο menu/προορισμός/επιλογές και μπορείς να διαλέξεις μεταξύ Αττικής Οδού ή περιφερειακού.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την πατησα...:( :(

αναγκαστηκα να κανω format γιατι το SpbPocketPlus3 μου κολλησε το "συμπαν"

και μου εσβησε η ******* και την καρτα μνημης που ειχε το navimate. Καλα πολυ λαλακια κανανε με το φορματ οι τυποι. με το qtek s100 που ειχα ποτε δεν εσβηνε την καρτα μνημης..αντε μην..:X :X

Καμμια ιδεα??:cry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την πατησα...:( :(

αναγκαστηκα να κανω format γιατι το SpbPocketPlus3 μου κολλησε το "συμπαν"

και μου εσβησε η ******* και την καρτα μνημης που ειχε το navimate. Καλα πολυ λαλακια κανανε με το φορματ οι τυποι. με το qtek s100 που ειχα ποτε δεν εσβηνε την καρτα μνημης..αντε μην..:X :X

Καμμια ιδεα??:cry:

 

Σε πρωτη φαση δες αν διαβαζετε απο καποιον εξωτερικο card reader και σωσε οτι μπορεις σε δευτερη φαση πηγαινε στην Ace να σου περασουν το navimate

Link to comment
Share on other sites

ναι στο τομ-τομ που εχει η συσκευη σου δινει την δυνατοτητα να κατεβασεις τον χαρτη μιας πολης της αρεσκειας σου;)καλοριζικο και καλως ηρθες

 

να καταφερνα να κατεβασω και τον χαρτη:mad:

ακολουθω τις οδηγιες και....

Error

Internal error: cannot activate: ac=, pc=4X3QRS97TUKUW62,dc=AACAADSMD6

 

Download failed. Contact http://www.tomtom.com for further information. Tap X in right corner to close window.

 

εχω στειλει και mail στην tomtom αλλα ακομα τιποτα

αν ξερει κανεις κατι ας βοηθησει:!:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φιλε μου να σου πω την αληθεια ποτε δεν το δουλεψα το τομ-τομ,το εκανα εγκατασταση στην καρτα τον χαρτη της αθηνας αλλα οποτε το ανοιγω εμενα μου λει οτι δεν υπαρχει χαρτης,προφανως κατι δεν κανω σωστα αλλα δεν το εχω ψαξει ακομα
Link to comment
Share on other sites

kalispera mporoyme na baloume hxoys klisis apo tin Storage Card kai oxi apo ton ypokatalogo Windows/Rings

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1700629#post1700629

Link to comment
Share on other sites

να καταφερνα να κατεβασω και τον χαρτη:mad:

ακολουθω τις οδηγιες και....

Error

Internal error: cannot activate: ac=, pc=4X3QRS97TUKUW62,dc=AACAADSMD6

 

Download failed. Contact http://www.tomtom.com for further information. Tap X in right corner to close window.

 

εχω στειλει και mail στην tomtom αλλα ακομα τιποτα

αν ξερει κανεις κατι ας βοηθησει:!:

δεν δινεις κανα email να στον στειλει κανεις μια που δεν μπορεις να τον κατεβασεις?

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις την έκδοση 2.1.0 πηγαίνεις στο menu/προορισμός/επιλογές και μπορείς να διαλέξεις μεταξύ Αττικής Οδού ή περιφερειακού.

 

 

Εχω την εκδοση 2.06.....Οποτε τι κανω???

Link to comment
Share on other sites

δεν δινεις κανα email να στον στειλει κανεις μια που δεν μπορεις να τον κατεβασεις?

 

globalav@hol.gr λοιπον και οποιος εχει την καλοσυνη ας στειλει τον χαρτη της αθηνας για tomtom

 

ευχαριστω για τις απαντησεις σας :D

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου να σου πω την αληθεια ποτε δεν το δουλεψα το τομ-τομ,το εκανα εγκατασταση στην καρτα τον χαρτη της αθηνας αλλα οποτε το ανοιγω εμενα μου λει οτι δεν υπαρχει χαρτης,προφανως κατι δεν κανω σωστα αλλα δεν το εχω ψαξει ακομα

 

θα την βρουμε την ακρη που θα παει

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εκδοση 2.06.....Οποτε τι κανω???

 

Κατεβάζεις από το forum της htc.gr το upgrade και το περνάς από πάνω..:)

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Με το συγκεκριμενο wm μπορει κανεις να παιξει ανετα παιχνιδια, εφοσον δεν εχει keypad ή οχι;

 

Μα καλα θα αγορασεις pocket pc για να παιζεις παιχνιδια ? :confused:

Αν σε καιει τοσο πολυ (αυτο βλεπω αφου εχεις κανει πολλες ερωτησεις σε ολο το φορουμ)

θα προτεινα οτιδηποτε αλλο.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Aν αντικαταστησετε το Gps.dll με το αντιστοιχο του Pn στο htc 3300 το Destinator 6.1 παει σφαιρα.......

 

 

Nai alla stis megales taxythtes panw apo 120 xanei to mpousoula kai lagarei trella me apotelesma na kollaei o xartis kai na se deixnei stathero xwris na kinise..

 

molis kopseis epanerxete..:cool:

 

Ara pame gia alla...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...