Jump to content

Heroes - Heroes Reborn (NBC)


DesertSMisSRaiN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαζι με το prison break δεν βγαινει? το prison break γιατι δεν βγηκε ακομα?

πωπω ..νομιζα σημερα προβαλλονται...απτο διαβασμα ειναι μαλλον :lol:

 

edit: τωρα διαβασα οτι δεν εχει prison break σημερα...πω πω...καψιμο! δεν παω καλα :lol:

παντως αυριο ή σημερα εχει house?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μαζι με το prison break δεν βγαινει? το prison break γιατι δεν βγηκε ακομα?

πωπω ..νομιζα σημερα προβαλλονται...απτο διαβασμα ειναι μαλλον :lol:

 

edit: τωρα διαβασα οτι δεν εχει prison break σημερα...πω πω...καψιμο! δεν παω καλα :lol:

παντως αυριο ή σημερα εχει house?

Εχει χάουζ σήμερα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ωραίο επεισόδιο. Η σειρά έχει αρχίσει να παίρνει φόρα στα πρόσφατα επεισόδια. Το συγκεκριμένο θυμίζει αρκετά τις παλιές εποχές Heroes (εννοώ το πρώτο κομμάτι της πρώτης season). Ειδικά το cliffhanger του.

 

Μόλις τελέιωσα το επεισόδιο,πραγματικά πολύ καλό,αρχίζει και τα κάνει κουλουβάχατα-μπερδεγουεϊ οπως στην πρώτη season.:p

Πολύ ξύλο ο Gabriel-τουλούμι τον έκανε,είμαι περίεργος να δω πότε και πως θα πάρει το αίμα του πίσω.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Η Μόλυ είναι με διαφορά η καλύτερη ηθοποιός!

Χαλαρα ομως. Σοβαρα.

 

 

Γενικα φετος πολυ μ' αρεσουν οι Χοιροι, πολυ περισσοτερο απο Prison Break δυστυχως.

Παμε random σχολια-παραπονακια-βλακειες. Λοιπον:

-Το Μεξικανογκομενακι με τρομαζει, μα τα χιλια σπανακια.

-Η υπερβολη της Κλερ κι εμενα με κουραζει, αν και σαν χαρακτηρα την συμπαθω, βασικα εχει την δυναμη που θελω ε.:(

-Αυτη η Ιρλανδεζα που τα φτιαξε με τον Πιτερ μας δεν του αξιζει. Ειναι ασκημη.

-Ο Χιρος να γυρισει στο παρον, φτανει με τα Σαμουραιστικα, κουρασε.

Αποριες εχω απειρες, αλλα τωρα βαριεμαι να ποσταρω, θα λυθουν παρακατω. Αυτα. Κουραση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

-Αυτη η Ιρλανδεζα που τα φτιαξε με τον Πιτερ μας δεν του αξιζει. Ειναι ασκημη.

Μια χαρά είναι η γυναίκα. :p Άνετα ερωτεύσιμη. Η ιρλανδική προφορά μετράει στα σύν επίσης ;).

Βεβαια αν πάει να τα βάλει με την thunder woman (or what) δεν τη βλέπω καλά...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Δεν μ άρεσε το τελευταίο.

Το προηγούμενο ήταν καλύτερο.

Θέλω Χίρο και Κένσει back to the future, να "ξυπνήσει" ο Πίτερ, ο αστυνομικός να μάθει τη δύναμη των ονείρων, ο Σάιλερ να γίνει καλός :lol:, η Κλαίρ να σοβαρευτεί, και πάνω απ όλα περισσότερο Μόλυ!

Αυτά προς το παρόν.

...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μ άρεσε το τελευταίο.

Το προηγούμενο ήταν καλύτερο.

Θέλω Χίρο και Κένσει back to the future, να "ξυπνήσει" ο Πίτερ, ο αστυνομικός να μάθει τη δύναμη των ονείρων, ο Σάιλερ να γίνει καλός :lol:, η Κλαίρ να σοβαρευτεί, και πάνω απ όλα περισσότερο Μόλυ!

Αυτά προς το παρόν.

 

γιατί ποιος νομίζεις

επιτίθεται έναν έναν και τους σκοτώνει? βλ. μαμά Πετρέλη και σία

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

γιατί ποιος νομίζεις

επιτίθεται έναν έναν και τους σκοτώνει? βλ. μαμά Πετρέλη και σία

:) :) :)

 

Ποιός ρε παιδιά;; :)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

γιατί ποιος νομίζεις

επιτίθεται έναν έναν και τους σκοτώνει? βλ. μαμά Πετρέλη και σία

:) :) :)

 

Οκ, αλλά τι θάνατοι είναι αυτοί αν προέρχονται

από Γιαπωνέζο?

Αν ήταν να γίνει σωστά, θα έπρεπε να τους σφάζει.Όχι τον ένα να τον ρίξει από την ταράτσα και στην άλλη να της ρίξει μερικά χαστουκάκια..

 

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Οκ, αλλά τι θάνατοι είναι αυτοί αν προέρχονται

από Γιαπωνέζο?

Αν ήταν να γίνει σωστά, θα έπρεπε να τους σφάζει.Όχι τον ένα να τον ρίξει από την ταράτσα και στην άλλη να της ρίξει μερικά χαστουκάκια..

 

 

Ποιο Γιαπωνέζο?Ο Κενσέι δεν γιαπωνεζοφέρνει καθόλου.:blink:

correct me if I'm wrong.

 

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μπορω να μαθω πως

σας ηρθε οτι τους σκοτωνει ο Κενσει;:confused::confused::confused:

 

Μα ποιος άλλος βρε; Ο χοντρός; Αλλιώς δεν θα είχε κανένα νόημα το ταξιδάκι του Χίρο.

 

correct ALekz182

...
Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά βιαστικό συμπέρασμα, μια και είμαστε ακόμα στην αρχή της season και δεν έχουμε ούτε τα μισά από τα δεδομένα. Τουλάχιστο και μένα η γνώμη μου είναι ότι ο Kensei δεν έχει την σχέση που υπονοείτε με τους φόνους.
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστο και μένα η γνώμη μου είναι ότι ο Kensei δεν έχει την σχέση που υπονοείτε με τους φόνους.

Κι εμενα αυτη ειναι η γνωμη μου.

Βασικα ο τυπος που επιτεθηκε στην μαμα Πετρελι ηταν αορατος; Η' κανω λαθος; Εχει τετοια δυναμη ο Κενσει;:confused:

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιο Γιαπωνέζο?Ο Κενσέι δεν γιαπωνεζοφέρνει καθόλου.:blink:

correct me if I'm wrong.

 

 

Έτσι είναι, αλλά αφού ζει εκεί λογικά θα έπρεπε να τον έχει επηρεάσει ο τρόπος ζωής και να έχει πάρει μερικά στοιχεία της κουλτούρας.

Και εγώ δε γνωρίζω κάτι περισσότερο για το ποιος κάνει τους φόνους, απλά προέκτεινα τη σκέψη που αναφέρθηκε πριν.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιστεύω πως δεν έχουμε δει ακόμα τον δολοφόνο.

Και επίσης πιστεύω πως έχει άμεση σχέση με τον πατέρα της κοπελίτσας που παίζει η Kristen (:love::love:).

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα αυτη ειναι η γνωμη μου.

Βασικα ο τυπος που επιτεθηκε στην μαμα Πετρελι ηταν αορατος; Η' κανω λαθος; Εχει τετοια δυναμη ο Κενσει;:confused:

 

Σιγά το δύσκολο, παίρνει μερικά κεφάλια και γίνετε αόρατος!

Ακόμα και ο σωματότυπος ταιριάζει.

...
Link to comment
Share on other sites

Τι έχετε πάθει όλοι με αυτή τη σειρά; Κι αν είναι τόσο καλή, γιατί κάνει 5,7%;

 

Στην Ελλάδα κάνει τόσο ? 5,7% ε?

Τι να σου πω... ψιλο-λογικό μου φαίνεται πάντως να κάνει Eλλάδα τόσο. Ανάλογα βέβαια και τι ανταγωνισμό έχει... άσε που το παίζει και το Αλτερ... και κανένας δεν έχει συνηθίσει να βάζει Αλτερ κατά τη prime-time ζώνη παρα μόνο mega-ant1 :p

 

Οι περισσότεροι εδώ πάμε με τα επεισόδια της Αμερικής πάντως...

 

ασε που και τα νούμερα δεν είναι και το ποιο αντικειμενικό κριτήριο για να πεις αν μια σειρά ειναι καλή ή όχι... και δή στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Τι έχετε πάθει όλοι με αυτή τη σειρά; Κι αν είναι τόσο καλή, γιατί κάνει 5,7%;
κι εγω την ιδια απορια εχω.ισως να φταιει το γεγονος οτι εχω δει μονο κατι ψιλα απο ενα μονο επεισοδιο(χτες -προχτες) και δεν εβγαλα ακρη

ενα κινεζουλης σταματουσε το χρονο και εκλεβε στο καζινο,και μετα μια ξανθουλα ενω ηταν στο τραπεζι της νεκροψιας,εκλεισε τα "σωθικα της",σηκωθηκε κι εφυγε....

 

τελικα ειναι θεμα γουστου.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

άσε που το παίζει και το Αλτερ... και κανένας δεν έχει συνηθίσει να βάζει Αλτερ κατά τη prime-time ζώνη

 

Συμφωνώ. Εδώ εγω που το ξέρω και θέλω να ρίξω μια ματιά (αν και τα έχω ήδη δει όλα) και πάλι δύσκολα κάνω zapping στο Alter και όλο προς το τέλος το πετυχαίνω.

 

Ειναι επίσης σε Τετάρτη και 2 φορές πρέπει να έχει ήδη πέσει σε αγώνα (απέναντι) από Ch. League.

 

τα νούμερα δεν είναι και το ποιο αντικειμενικό κριτήριο για να πεις αν μια σειρά ειναι καλή ή όχι... και δή στην Ελλάδα.

Ακριβώς.

 

Freak, φυσικά δεν πρόκεται να βγάλεις νόημα από κάτι ψιλά από ένα επεισόδιο... Kαι ολόκληρο επεισόδιο αν δεις αλλά ξεκομμένα πάλι δύσκολα θα μπεις στο κλιμα. Η σειρά έχει συνεχή υπόθεση και όχι αυτοτελή επεισόδια και ειδικά στην αρχή της δημιουργεί πολλά βασικά ερωτήματα για να τα (ανα)λύσει αργότερα. Μόνο αν παρακολουθείς συστηματικά τη σειρά μπορείς να βγάλεις κάποιο συμπέρασμα imho.

 

Βέβαια πρέπει ήδη να γνωρίζεις ότι θα παρακολουθήσεις κάτι σε στυλ X-men. (το άλλο το "και μη χωριo" ούτε καν να το αναφέρω δεν αξίζει :p)

 

Στα ατού της σειράς είναι ότι έχει χαρακτηριστική comic-like δομή, και η υπόθεση ολοκληρώνεται στη τρέχουσα season σαν ένα κεφάλαιο της συνολικής ιστορίας. Επίσης μην ξεχνάμε και τα bonus graphic novels που διαθέτει το nbc

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα.να σου πω την αληθεια δεν με ενθουσιασε ουτε το λιγο που ειδα...συνεπως i´ll pass:)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...