Jump to content

Heroes - Heroes Reborn (NBC)


DesertSMisSRaiN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Άρα του Peter η Claire είναι ανηψιά :lol:

 

Όντως! Αυτό το είχα ξεχάσει!

 

Πάει η σκέψη να τον έχει ερωτευτεί...

 

no sig...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν ο sayler πρέπει να σκοτώσει για να αποκτήσει μια δύναμη,τότε πως έκανε το κολπάκι με τη νέκρωση,όπως η μαζορέτα;;;

κενό στο σενάριο;;;:confused:

 

Ρε παιδιά, μήπως τελικά ο Σάιλερ

έχει την ίδια δύναμη με τον Πίτερ κι απλώς σκοτώνει τους άλλους ανοίγοντας τον εγκέφαλο τους, από γούστο;;; lol, λέω εγώ τώρα!:p Μόνο έτσι φαίνεται λογικό το ότι πέθανε κι επανήλθε στη ζωή όπως η Κλαιρ. Ίσως πήρε τη δύναμη της απλά και μόνο επειδή την πλησίασε όταν πήγε να τη σκοτώσει. Μη ξεχνάτε ότι σκότωσε και αθώους που δεν είχαν δυνάμεις με τον ίδιο ακριβώς τρόπο!

Δε το κόβω να ισχύει, αλλά αφήστε με να υποθέτω! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

meta apo poli kala sxolia eipa kai egw na arxisw na vlepw tin seira:)

arxisa loipon simera kai idi eimai sto 3o episodio kai efxomai mexri to telos tou mina na sas exw ftasei :P

Link to comment
Share on other sites

meta apo poli kala sxolia eipa kai egw na arxisw na vlepw tin seira:)

arxisa loipon simera kai idi eimai sto 3o episodio kai efxomai mexri to telos tou mina na sas exw ftasei :P

 

Μέχρι το τέλος του μήνα?

Υποθέτω δεν σε ξετρέλανε και τόσο. Εγώ τα έδωσα σε ένα φίλο μου τα επεισόδεια την Κυριακή,την Δευτέρα τον χάσαμε... και την Τρίτη ήρθε και μας είπε ότι τα είδε όλα ( 13 επεισόδεια:wacko: :wacko: :wacko: )...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Να δειτε που στο τελος

θα βγουν ολοι συγγενεις

:p

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι το τέλος του μήνα?

Υποθέτω δεν σε ξετρέλανε και τόσο. Εγώ τα έδωσα σε ένα φίλο μου τα επεισόδεια την Κυριακή,την Δευτέρα τον χάσαμε... και την Τρίτη ήρθε και μας είπε ότι τα είδε όλα ( 13 επεισόδεια:wacko: :wacko: :wacko: )...

 

LOL

mia xara mou arese apla i adsl mou dn einai sta kalitera tis:lol:

max ena episodio thn hmera:lol:

tespa i will do my best to catch you

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα και το καινούργιο...

Ψιλοβαρετό ήταν σαν σύνολο με λίγα σημεία που σε κρατούσαν σε δράση και με ωραίο τέλος...Αυτά...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

απο τα ωραία επεισόδια,απ'ολα τα καλά είχε, δράση,αγωνία,μελλοντικές υποσχέσεις για ακόμα καλύτερα σκηνικα :D

καλά αυτή την Nickie, την αγαπώ! :p

περισσότερο απο τα Final Destination 1 & 2 που είχε παίξει :lol:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο, αν και το επεισόδιο θα το έλεγα στην καλύτερη περίπτωση καλούτσικο, οι σκηνές με τη Nikki ήταν μια αναβάθμιση από τις προηγούμενες (σε προηγούμενα επεισόδια).

Και ο τύπος με τη νέα δύναμη είχε φάση.

Μου τη σπάει που ο

Sylar είναι unleashed (καλά αυτό είναι γενικά καλό) αλλά και ότι έχει ξανααρχίσει την παλιά δράση του σα να μη συνέβη τίποτα. Σα να πήγαμε πάλι απο την αρχή.

Ελπίζω το show να έχει και άλλους ultimate κακούς με δυνάμεις παρακάτω. Έτσι για ποικιλία...:)

 

.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Καλουλι ηταν...

 

Ο invisible man,δε σας θυμιζει στη προφορα λιγακι...Desmond?:p

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ούτε μένα μου άρεσε ιδιαίτερα. Πολύ στασιμότητα θα έλεγα (εκτός από το φινάλε βέβαια).
Link to comment
Share on other sites

Καλουλι ηταν...

 

Ο invisible man,δε σας θυμιζει στη προφορα λιγακι...Desmond?:p

 

Ναι, είναι Βρετανός ο Christopher Eccleston, που τον υποδύεται...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα γενικά μ'άρεσε το επεισόδιο. Την είχε την αγωνία του. Αυτό που δε μ'άρεσε είναι ότι άρχισαν να κάνουν μερικά επεισόδια αλά Lost, δηλαδή δείχνουν δύο-τρεις πρωταγωνιστές και τους υπόλοιπους τους αφήνουν εκτός. Αυτό μου τη σπάει λίγο! Και εκεί οφείλεται και η κάποια στασιμότητα που είπε κάποιος παραπάνω. Ελπίζω να μη το καθιερώσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω 2 πραγματάκια. Στο http://www.nbc.com έχω δει ότι υπάρχει η δυνατότητα να το δούμε το επεισόδιο.Γιατί δεν το βλέπουμε από εκεί μόνο κάθε φορά περιμένουμε μια μέρα για να τό "έχουμε"?

Επίσης,όπως είναι φυσιολογικό,τέτοια σειρά θα ήθελα να την κάνω σε μορφή DVD για να την δώσω και σε άλλα άτομα να την δουν.Το θέμα είναι ότι όποιο πρόγραμμα και να έχω χρησιμοποιήσει δεν μπορεί να "επεξεργαστεί" τα επεισόδια.Τί γίνεται? Τί κωδικοποιήση έχουν? Το είχα πει και στο Computing αλλά δεν έβγαλα άκρη...

Thasks...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το ConvertXtoDvd που μπορεί να στα μετατρέψει σε DVD.

 

Επίσης, εμένα το streaming δε με βολεύει καθόλου. Αν εσένα σε βολεύει, βλέπε τα από το nbc.com. Για να μη μιλήσω για το μέγεθος της εικόνας video και την ποιότητά του! Γιατί να τα υποστώ όλα αυτά, ενώ μπορώ να το έχω σε άριστη ποιότητα την επόμενη ημέρα; :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

To δοκίμασα αλλά όταν τα ανοίγει τα βίντεο κλείνει το πρόγραμμα αμέσως.Δοκίμασα restart,επανεγκαταστάσεις,νεότερες εκδόσεις αλλά τίποτα.Μόνο με το Nero Vision έκανα δουλειά αλλά δεν κατάφερα να περάσω τους υπότιτλους.

Ούτε κι εγώ λέω ότι το streaming είναι το καλύτερο απλά άμα θέλεις πολύ να το δεις βολεύει.Την άλλη μέρα θα το προμηθευόμαστε και κανονικό!

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Ή αν έχεις καλή σύνδεση [χιλιάρι ας πούμε] και είσαι μέλος σε private tracker, 1-2 ώρες μετά την προβολή στην Αμερική, το κατεβάζεις και σε 1 ώρα έτοιμο για προβολή στην οθόνη σου ;)
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή Τρίτη κατά τις 4-5 το πρωί?

Μπα...

Καλά δεν λέω να το βλέπουμε κι αμέσως απλά αναρωτιόμουν μήπως έχει τίποτα προβλήματα το site και γι'αυτό δεν το βλέπετε ούτε κι εσείς από εκεί.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή ξυπνάω νωρίς καθημερινά το κατεβάζω και το βλέπω αμα έρθω σπίτι, δηλαδή απόγευμα.

Στο site αν δεν κάνω λάθος μόνο κάτοικοι Αμερικής μπορούν να δουν επεισόδια.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

το 1x16: "Unexpected" Είναι έξω! Και έχει και θετικές αντιδράσεις από τους τηλεθεατές!
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε αρκετή εξέλιξη, και άφησε κανα 2 σημαντικές υποθέσεις ανοικτές για τη συνέχεια. Αν εξαιρέσεις άλλη μια χαζο-ιστορία με τον Χιρο, οι άλλοι χαρακτήρες (όχι όλοι) κάνουν σημαντικά πράγματα. ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...