Jump to content

Sony Ericsson V630i


PP6210
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρόβλημα της EROM.Σε σέρβις πήγαινέ το και θα είναι έτοιμο σε δευτερόλεπτα(για την ακρίβεια σ ε 3 δευτερόλεπτα φτιάχνεται!!)Είναι τσάμπα αν έχεις εγγύηση..Και να επιμείνεις να στο φτιαξουν άμεσα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 186
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καληπσερα παιδια.Συγνωμη που ξεθαυω ενα ψιλοξεχασμενο τοπικ αλλα εχω ενα μεγαλο προβλημα.

Λιγο καιρο πριν το v630i αριχσε να κανει τσαλιμακια και δν κανει εγκατασταση παιχνιδια και εφαρμογες,δεν ανοιγει τους φακελους παιχνιδια/εφαρμογες(λεγοντας πως η ενεργια απετυχε) και εχω αγανακτησει γιατι δν μπορω να παιξω παιχνιδια και βαριεμαι στο μαθημα.

Για πες τι μπορει να φταει?

Link to comment
Share on other sites

καληπσερα παιδια.Συγνωμη που ξεθαυω ενα ψιλοξεχασμενο τοπικ αλλα εχω ενα μεγαλο προβλημα.

Λιγο καιρο πριν το v630i αριχσε να κανει τσαλιμακια και δν κανει εγκατασταση παιχνιδια και εφαρμογες,δεν ανοιγει τους φακελους παιχνιδια/εφαρμογες(λεγοντας πως η ενεργια απετυχε) και εχω αγανακτησει γιατι δν μπορω να παιξω παιχνιδια και βαριεμαι στο μαθημα.

Για πες τι μπορει να φταει?

κρατα ενα μπακαπ και κανε μια επαναφορα ρυθμισεων για να "στρωσει" :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το εκανα αλλα παλι κανει το ιδιο πραγμα.(επαναφορα εννοεις απο τα εργαλια,ολικη επαναφορα ετσι?)

Ναι αυτο εννοω.πατας κωδικο {0000).τωρα αν μετα δεν θιορθωθει το προβλημα..πηγαινε'το για αναβαθμιση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν μου ζιτησε κωδικο.Το εκανα αλλα παλι τπτ.Το φορτωνω να κανω μια προσπαθια για αναβαθμιση με seus.Αλλα απο οτι θυμαμε εχει ειδη το τελευταιo update,γινεται να το ξαναπερασω?

 

EDIT

Μου λεει αναβαθμιση μη διαθεσιμη,λογισμικο ενημερωμενο.

Τωρα τι να κανω?Οταν το πηγα πισω για να το φταιξουνε,με εγγυηση μου ειπανε πως εγω το χαλασα(που δεν το εκανα)και μου λενε να πληρωσω για να το φτιαξω.

Για πες τε καμια αλλη ιδεα.

Link to comment
Share on other sites

δεν μου ζιτησε κωδικο.Το εκανα αλλα παλι τπτ.Το φορτωνω να κανω μια προσπαθια για αναβαθμιση με seus.Αλλα απο οτι θυμαμε εχει ειδη το τελευταιo update,γινεται να το ξαναπερασω?

 

EDIT

Μου λεει αναβαθμιση μη διαθεσιμη,λογισμικο ενημερωμενο.

Τωρα τι να κανω?Οταν το πηγα πισω για να το φταιξουνε,με εγγυηση μου ειπανε πως εγω το χαλασα(που δεν το εκανα)και μου λενε να πληρωσω για να το φτιαξω.

Για πες τε καμια αλλη ιδεα.

Αν εχεις τελευταιο update δεν μπορεις να κανεις αναβαθμιση και επισης ουτε να το ξαναπερασεις παλι.Τωρα τι ακριβως σου κανει το κινητο??

αν δεν ελυσες το προβλημα με την επαναφορα και με το update..τοτε δεν υπαρχει αλλος τροπος .:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο πραγμα με πριν κανει.

Δεν μου ανοιγει τους φακελους παιχνιδια/εφαρμογες λεγοντας Η Ενεργεια Απετυχε και δεν κανει εγκατασταση αρχεια java λεγοντας πριν μου ρωτησει που να τα αποθηκευσει οτι Η Ενεργια Απετυχε.Επεισης το ιδιο μου λεει αν παω να επιλεξω τις εφαρμογες απο την Αντζντα και τα παιχνιδια απο την Διασκεδαση.

Μιπως αν περασω πιο παλλιο firmware και κανω uptade απο την αρχη να στρωσει?(πως γινεται αυτο???)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδια εγω σημερα το πηρα ελαφρως μεταχειρισμενο απο 1 φιλο.

ξερει κανεις να μου πει αν μπορω να βαλω 4gb μνημη?

στη σελιδα της σονυ λεει μεχρι 2 αλλα εχω δει αλλου να διαφημιζουν οτι παιρνει κ 4.

εχει δοκιμασει κανεις ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω σημερα το πηρα ελαφρως μεταχειρισμενο απο 1 φιλο.

ξερει κανεις να μου πει αν μπορω να βαλω 4gb μνημη?

στη σελιδα της σονυ λεει μεχρι 2 αλλα εχω δει αλλου να διαφημιζουν οτι παιρνει κ 4.

εχει δοκιμασει κανεις ?

Βαλε 2gb.παραπανω το κινητο θα "κολλαει".εδω και με 1gb κανει 2 λεπτα να ξεκινησει.

τα 4 γιγα ειναι περιττα γι'αυτο το τηλεφωνο.την διαφορα της τιμης την αγοραζεις usb mp3 player :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V630i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...