Jump to content

Sony Ericsson V630i


PP6210
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 186
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

εχω το εξης προβλημα:

 

οταν ηχογραφω κατι στο κινητο και το μεταφερω μετα στον υπολογιστη, ο υπολογιστης αναπαραγει λιγο μονο απο το ηχογραφημενο αρχειο.

 

πχ για ηχογραφηση 5 λεπτων, παιζει μονο τα πρωτα 30''.

 

τι μπορω να κανω?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχω ένα πρόβλημα μια στιγμή κλείνω το κινητο και οταν παω να το ανοίξω αναβοσβήνει το φοτάκι 5 φορές και μετά τιποτα. Τα γνωστά κολπα το να βγάζω μπαταρίες κάρτες κτλ τα εχω δοκιμάσει αλλα τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα πρόβλημα μια στιγμή κλείνω το κινητο και οταν παω να το ανοίξω αναβοσβήνει το φοτάκι 5 φορές και μετά τιποτα. Τα γνωστά κολπα το να βγάζω μπαταρίες κάρτες κτλ τα εχω δοκιμάσει αλλα τίποτα

Μια αναβαθμιση και το κινητο θα στρωσει.αυτο ειναι το προβλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την αναβάθμηση την πρώτη την έχω είδη κάνει ενοείς να την ξανακάνω

Απο τοτε σιγουρα εχει βγει νεο update! καθε 2μηνες το πολυ..βγαινει και νεο firmware που διορθωνει τα bugs.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω μήπως έχει τύχει κανενούς να του λέι το κινητό << Η ενέργεια απέτυχε >> όταν πάει να κάνει εγκατάσταση κάτι,να ανοίξει το φάκελο με τα παιχνίδια ή το φάκελο με τις εφαρμογές. Αν ξέρει να με βοηθήσει κάποιος καλό θα ήταν. Επίσης αφαιρέσα τη memory stic εν ώρα λειτουργείας του κινητόυ για να την δείξω σε κάποιον. πρίν την εφαρμογή έκανε εγκατάσταση κανονικά. Και καλά τώρα όλες τις εφαρμογές δεν τις αναγνωρίζει. Αφου και αυτές που έχει εγκαταστήσει δεν ανοίγουν. Δεν ανοίγει καν το φάκελο παιχνίδια ή Εφαρμογές. Με την αναβάθμιση δεν γίνεται τίποτα. Το κινητό μου είναι Sony Ericsson v630. Ευχαριστώ για οποια βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω μήπως έχει τύχει κανενούς να του λέι το κινητό << Η ενέργεια απέτυχε >> όταν πάει να κάνει εγκατάσταση κάτι,να ανοίξει το φάκελο με τα παιχνίδια ή το φάκελο με τις εφαρμογές. Αν ξέρει να με βοηθήσει κάποιος καλό θα ήταν. Επίσης αφαιρέσα τη memory stic εν ώρα λειτουργείας του κινητόυ για να την δείξω σε κάποιον. πρίν την εφαρμογή έκανε εγκατάσταση κανονικά. Και καλά τώρα όλες τις εφαρμογές δεν τις αναγνωρίζει. Αφου και αυτές που έχει εγκαταστήσει δεν ανοίγουν. Δεν ανοίγει καν το φάκελο παιχνίδια ή Εφαρμογές. Με την αναβάθμιση δεν γίνεται τίποτα. Το κινητό μου είναι Sony Ericsson v630. Ευχαριστώ για οποια βοήθεια.

Οταν βγαζει αυτο το μηνυμα σημαινει οτι η εφαρμογη η το αρχειο δεν ειναι συμβατο με το κινητο.τωρα εγω θα σου ελεγα να κανεις μια επαναφορα αρχικων ριθμυσεων στο κινητο σου και αν το προβλημα συνεχιστει πηγαινετο σε ενα SErvice για τις "πρωτες βοηθειες".:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια αναβαθμιση και το κινητο θα στρωσει.αυτο ειναι το προβλημα.:)

 

Ελα όμως που δεν μπορώ να κάνω αναβάθμιση γιατί το φωτάκι του κινητου συνεχίζει να αναβασβίνει όταν πατάω το πληκτρο C για την αναβάθμιση. Και το χειρότερο είναι οτι έχω χάσει την εγγύηση. τι μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Ελα όμως που δεν μπορώ να κάνω αναβάθμιση γιατί το φωτάκι του κινητου συνεχίζει να αναβασβίνει όταν πατάω το πληκτρο C για την αναβάθμιση. Και το χειρότερο είναι οτι έχω χάσει την εγγύηση. τι μπορώ να κάνω;

Να πας στο καταστημα απο που το πηρες και να ζητησεις αντιγραφο αποδηξεως.τωρα δεν ειμαι σιγουρος αν μπορεις να κανεις μονος σου online update.καλυτερα πηγαινε'το σε ενα sony ericsson service και πεστους να σου κανουν αυτοι την αναβαθμιση.αναλογα το service μπορει να μην πληρωσεις και τιποτα.αν ομως δεν "παιζει" τοτε θα πληρωσεις 15-20 ευρο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest BAMBAACHA

μερικεσ ερωτησουλεσ θελω να κανω

1.θελω να παρω κινητο ποιο να προτιμησω s/e v630 η νοκια 5300:worry:

2.to v630 εχει θεματα ???????

3. γενικα μηπως μπορειτε να μου γραψετε τις λειτουργειες του v630

thanks

Link to comment
Share on other sites

μερικεσ ερωτησουλεσ θελω να κανω

1.θελω να παρω κινητο ποιο να προτιμησω s/e v630 η νοκια 5300:worry:

2.to v630 εχει θεματα ???????

3. γενικα μηπως μπορειτε να μου γραψετε τις λειτουργειες του v630

thanks

 

1) Το V630i

 

2) Φυσικά και μπορείς να βάλεις τα δικά σου θέματα

 

3) Τα πάντα... σχεδόν, εκτός από ραδιόφωνο και υπέρυθρες. :rolleyes:

Αναλυτικά, εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Απου που μπορώ να κατεβάσω <<bluetooth games>> για το v630

 

--> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1874935#post1874935

(Δεν τα έχω δοκιμάσει για να σου πω αν παίζουν)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πάω να κάνω αναβάθμιση το κινητό και μου λέει :

incompaitable Macromedia version.

Required version available from

http://www.macromedia.com .

Application will terminate.

 

 

Αυτό που θέλει να κατεβάσω δεν υπόρχει στο http://www.macromedia.com μπορείτε να μου δόσεται ακριβώς ένα link για να το κατεβάσω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
epeidei exasa:cry: to proigoumeno mou kinito:cry: ena k750i kai xreiseimopoiousa poli to radio kai tora exo ena v630i pou to pira apo ton aderfo mou(no money for new) kserei kanenas an yparxei kapoios tropos na valo sto v630i radio plzzz help......
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V630i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...