Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΟΚ και εγω θα ανοιξω καντινα και θα λεω ΔΩΡΕΑΝ σαντουιτσ και κοκα κολα. Μολις παρουν ολοι θα τους πω ΔΩΡΕΑΝ δεν σημαινει ΔΩΡΕΑΝ απλα ετσι ονομασα το πακετο σαντουιτς κοκα κολα. Δωστε 1000 ευρω ο καθενας?

 

Ρε θα τρελλαθουμε μου φενεται...Μαρεσει που τα διακαιολογεις...

 

Κορυφαιο σχολιο, λυθηκα στο γελιο:lol::lol: στο θεμα μας τωρα. Οι επιλογες σου ειναι δυο η μια να τους πεις θελω διακοπη και να κανεις διακανονισμο με τα χρηματα και η δευτερη να πας σε ενα δικηγορο αλλα δεν ξερω αν σε συμφερει οικονομικα.. Α δεν θα ηταν κακο να επικοινωνισεις με την ΕΕΤΤ πιστευω να ειναι η καλυτερη λυση

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ο,τι ήταν να γίνει έγινε. Tο μόνο που ίσως μπορείς να κάνεις είναι να ζητήσεις κάποιον διακανονισμό...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια μερα σαν χαζος κατεβασα καποια τορρεντ.

Το αποτελεσμα? μου ηρθε 850 ευρω λογαριασμος πριν λιγες ημερες. Τελικα το απεριοριστα ηταν 30 γιγα οχι Απεριοριστα...

 

Οντως, είναι το όνομα του πακέτου, και ισχύει η πολιτική ορθής χρήσης (όπως πχ με τα απεριόριστα SMS ή κλήσεις, λενε 1500 SMS, λεπτά ομιλίας κλπ). Δύσκολα τα πράγματα, δεν θα ήμουν αισιόδοξος... ο διακανονισμός ίσως είναι η καλύτερη.

Καλή συνέχεια πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά, έκανε λάθος ο άνθρωπος... μην του πάρουμε και το κεφάλι.

Κάνε εκεί μια αίτηση να αμφισβητήσεις τη χρέωση και αν δεν γίνει τίποτα, ζήτησε ένα διακανονισμό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά, έκανε λάθος ο άνθρωπος... μην του πάρουμε και το κεφάλι.

Κάνε εκεί μια αίτηση να αμφισβητήσεις τη χρέωση και αν δεν γίνει τίποτα, ζήτησε ένα διακανονισμό.

 

εμεις γτ να του παρουμε το κεφαλι? απο εμας θα τα παρει. απλα το συμπερασμα ειναι οτι οταν ακουει απεριοριστα ποτε δεν ειναι απεριοριστα και εκει πονταρουν οι εταιρειες. απλα βαζουν κατω και τα ψιλα γραμματα και πλουτιζουν.

αν ηταν σωστες θα ελεγαν free 30 giga και δεν θα την πατουσε ουτε το παιδι εδω ουτε κανενας αλλος. γτ μην μου πειτε οτι ειναι ο μοναδικος?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

εμεις γτ να του παρουμε το κεφαλι? απο εμας θα τα παρει. απλα το συμπερασμα ειναι οτι οταν ακουει απεριοριστα ποτε δεν ειναι απεριοριστα και εκει πονταρουν οι εταιρειες. απλα βαζουν κατω και τα ψιλα γραμματα και πλουτιζουν.

αν ηταν σωστες θα ελεγαν free 30 giga και δεν θα την πατουσε ουτε το παιδι εδω ουτε κανενας αλλος. γτ μην μου πειτε οτι ειναι ο μοναδικος?

Εντάξει, αυτό εννοώ. Το λέω γιατί κάποιοι είπαν ότι "είναι δικό σου λάθος" κλπ

.Ε, ναι, δικό του λάθος είναι, αλλά εντάξει, δεν σκότωσε και κανέναν...Άκου 850 ευρώ!:X:cry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μιλαε με το συνηγορο του πολιτη- καταναλωτη.εκει εχει δικηγορους οι οποιοι σε συμβουλευουν τι να κανεις κ μαλλον θα κανουν αγωγη στη εταιρεια εκ μερους σου για παραπλανητικη διαφημιση.μπορει να ζητησουν συμβιβασμο κ να μην πληρωσεις τιποτα ή να καταβαλεις μικροτερο ποσο.νομιζω ειναι δωρεαν οι διαδικασιες που γινονται απο αυτους.

Πρεπει να ειχα διαβασει παλιοτερα για παραπλησιο θεμα με την διαφημιση "σημα καμπανα". Οπου καποιος συνδρομητης βρισκομενος σε καποιο απο τα 12νησα χρεωνοταν roaming ενω επρεπε να πιανει σε εκεινο το μερος.κινηθηκε με τον τροπο που περιεγραψα κ νομιζω συμβιβαστηκε η εταιρεια κ αναγκαστικε να κοψει κ τη διαφιμηση ως παραπλανητικη.

Link to comment
Share on other sites

Μιλαε με το συνηγορο του πολιτη- καταναλωτη.εκει εχει δικηγορους οι οποιοι σε συμβουλευουν τι να κανεις κ μαλλον θα κανουν αγωγη στη εταιρεια εκ μερους σου για παραπλανητικη διαφημιση.μπορει να ζητησουν συμβιβασμο κ να μην πληρωσεις τιποτα ή να καταβαλεις μικροτερο ποσο.νομιζω ειναι δωρεαν οι διαδικασιες που γινονται απο αυτους.

Πρεπει να ειχα διαβασει παλιοτερα για παραπλησιο θεμα με την διαφημιση "σημα καμπανα". Οπου καποιος συνδρομητης βρισκομενος σε καποιο απο τα 12νησα χρεωνοταν roaming ενω επρεπε να πιανει σε εκεινο το μερος.κινηθηκε με τον τροπο που περιεγραψα κ νομιζω συμβιβαστηκε η εταιρεια κ αναγκαστικε να κοψει κ τη διαφιμηση ως παραπλανητικη.

Αγωγή δώρο, λίγο δύσκολο να του κάνουν.

Θα έκανα και εγώ τέτοια δώρα, αλλά παιδιά, κοστίζουν πολύ...

Σίγουρα όμως θα πάρει 1-2 καλές συμβουλές. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είχα την εντύπωση ότι για την προστασία του πελάτη , όταν ξεπερνούσε ένα ποσό , νομίζω 60 ευρώ , σταματούσε εκεί η χρέωση όσο και να κατέβαζες ... Μήπως ισχύει σε άλλη εταιρία ;
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

τριχες κατσαρες κανουν....να τα παρουν θελουν ολοι αλλα αναρωτιεμαι..ποσοι ακομη την πατησαν και ποσο τους ηρθε?

 

ΓΙατι ξαναλεω...αν σου ερθει 100 000 ευρω τι θα κανεις? Η μαλλον τι θα σου κανουν?

 

Πηρα τηλ ΙΝΚΑ και μου ειπαν παρε στο ΕΕΤΤ

πηρα στο ΕΕΤΤ και δεν το σηκωνει κανεις.

Στην κοσμοτε μου ειπαν μολις ληξει η προθεσμια πληρωμης να κανω εγγραφο για αμφισβητηση των παραπανω....

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις από προσωπική μου εμπειρία με συνήγορο του καταναλωτή δεν θα βγάλεις και τόσο άκρη, είχα πάει για το δικό μου θέμα με άλλη εταιρία κινητής και με αντιμετώπισαν καθαρά διεκπεραιωτικά, σχεδόν δεν έδωσαν σημασία. Αυτοί μου έδωσαν την εντύπωση ότι είναι εκεί απλά για να δικαιολογούν το μισθό τους. Η εεττ μπορεί να δηλώσει αναρμόδια καθόσον αφορά χρεώσεις και να σε στείλει πίσω στον στκ. Για μένα κάνε ένα διακανονισμό να τελειώνεις και αν δεν χρειάζεσαι το νούμερο κάνε μια σύνδεση σε άλλο δίκτυο ή εστω αν μπορείς να κάνεις την δουλειά σου με άλλη συνδεση, πάντως και να τους φεσώσεις θα πάρει καιρό να σε κυνηγήσουν και πάλι θα καταλήξεις στο διακανονισμό. Εγώ πλέον τους έχω γραμμένους, δίνω όσα μπορώ από αυτά που χρωστάω, όποτε μπορώ και έχω μια κάρτα όμορφα και κυρίως ελεγχόμενα. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αμα τους χρωστας κι αλλαξεις παροχο μπορουν να σου κανουν τιποτα;Σε κυνηγανε με δικηγορο ή απλα σε εκφοβιζουν;

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Αμα τους χρωστας κι αλλαξεις παροχο μπορουν να σου κανουν τιποτα;Σε κυνηγανε με δικηγορο ή απλα σε εκφοβιζουν;

 

Αμα τους χρωστας δεν μπορεις να αλλαξεις παροχο (νομιζω)

:)
Link to comment
Share on other sites

Μου στειλανε μηνυμα απο την Κοσμοτε,τουλαχιστον αυτο γραφει,οτι μου κανουν δωρο 1.500 λεπτα ομιλιας για ενα Σ/κυριακο,και θελουν να στειλω ενα μηνυμα γι αυτο.

Εγω,μη γνωριζοντας και πολλα,αφ"ενος,αρα φιλυποπτος αφ'ετερου,αλλα και μη χρειαζομενος τα απειρα αυτα λεπτα ομιλιας,δεν εστειλα τιποτα.

Ξερετε τιποτα επ' αυτου;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Είχα την εντύπωση ότι για την προστασία του πελάτη , όταν ξεπερνούσε ένα ποσό , νομίζω 60 ευρώ , σταματούσε εκεί η χρέωση όσο και να κατέβαζες ... Μήπως ισχύει σε άλλη εταιρία ;
Στη wind απ οσο ξερω οταν φτασεις τον ογκο του συμβολαιου σου σταματαει να δουλευει...στη vodafone συνεχιζει να δουλευει αλλα πεφτει σε ταχυτητα 2g και δε χρεωνει αλλο...αυτο γινεται και με την cosmote απ οσο ξερω...μηπως εχει αλλαξει κατι? Αλλα και να ειχε αλλαξει θα επρεπε να ενημερωνουν τον πελατη οταν αρχιζει να χρεωνεται περαν του παγιου του. Edited by Roger40
Link to comment
Share on other sites

Αμα τους χρωστας κι αλλαξεις παροχο μπορουν να σου κανουν τιποτα;Σε κυνηγανε με δικηγορο ή απλα σε εκφοβιζουν;

 

μπορουν να σου κανουν απο ΤΙΠΟΤΑ εως ΠΟΛΛΑ...

Αν δεν εχει κανενα περιουσιακο στοιχειο ο κατοχος του συμβολαιου δεν μπορουν να σου κανουν τιποτα...μονο απειλες για να πληρωσεις(αλλα σκυλι που γαυγιζει δε δαγκωνει).

Αν παλι εχει περιουσια στο ονομα του,αν ειναι μεγαλο το ποσο θα σε κυνηγησουν μετα απο 2μηνο μεσω δικηγορου κ διαταγης πληρωμης...δηλαδη νομικα..αφου ομως σε εχουν πρηξει να πληρωσεις..

Αν παλι το ποσο που χρωστας δεν τους συμφερει να κινηθουν νομικα,οι δικηγοροι ειναι εξοδα γιαυτους,θα σε κυνηγησουν μετα απο χρονια..

Σε καθε περιπτωση το ποσο τοκιζεται με τοκους υπερημεριας..οποτε οσο πιο συντομα το εξοφλησεις τοσο το καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να κάνεις και το εξής.: Πόσα gb κίνηση έκανες? Φαντάζομαι όχι πάνω από 30. Πάρτους τηλέφωνο (ή στείλτους και ένα φαξ για να το χρησιμποποιήσεις αργότερα να χρειαστεί και ζορίσουν τα πράγματα...) και πες΄τους ότι έχεις όλη τη καλή διάθεση να πληρώσεις αλλά σε ένα ΔΙΚΑΙΟ τίμημα για την κίνηση που έκανες. Ποιό είναι το ποιό ακριβό πακέτο που να δίνει την κίνηση που έκανες και ακόμα περισσότερη και τι πάγιο έχει? Ας πούμε ότι έχει 60 ευρώ. Πές τους ότι είσαι διατεθειμένος να τους πληρώσεις αυτό το ποσό (άντε βάλε και κάτι παραπάνω ας πούμε 100 για να δείξεις ότι έχεις όλη την καλή διάθεση). Επισήμανε ότι το ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ σημαίνει ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ και σε κάθε περίπτωση η εταιρεία θα έπρεπε να σε προστατέψει όταν είδε την αφύσικη κίνηση και να στο περιορίσει ή και να στο κόψει. Άσε να σου απαντήσουν και βλέπεις μετά τι κάνεις. Εγώ προσωπικά θα έβαζα και ένα δικηγόρο να τους μιλήσουν αν το παίξουν δύσκολοι. Τέτοιο ποσό δεν θα τους το έδινα ούτε με σφαίρες και ας με πήγαιναν δικαστικά.
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να κάνεις και το εξής.: Πόσα gb κίνηση έκανες? Φαντάζομαι όχι πάνω από 30. Πάρτους τηλέφωνο (ή στείλτους και ένα φαξ για να το χρησιμποποιήσεις αργότερα να χρειαστεί και ζορίσουν τα πράγματα...) και πες΄τους ότι έχεις όλη τη καλή διάθεση να πληρώσεις αλλά σε ένα ΔΙΚΑΙΟ τίμημα για την κίνηση που έκανες. Ποιό είναι το ποιό ακριβό πακέτο που να δίνει την κίνηση που έκανες και ακόμα περισσότερη και τι πάγιο έχει? Ας πούμε ότι έχει 60 ευρώ. Πές τους ότι είσαι διατεθειμένος να τους πληρώσεις αυτό το ποσό (άντε βάλε και κάτι παραπάνω ας πούμε 100 για να δείξεις ότι έχεις όλη την καλή διάθεση). Επισήμανε ότι το ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ σημαίνει ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ και σε κάθε περίπτωση η εταιρεία θα έπρεπε να σε προστατέψει όταν είδε την αφύσικη κίνηση και να στο περιορίσει ή και να στο κόψει. Άσε να σου απαντήσουν και βλέπεις μετά τι κάνεις. Εγώ προσωπικά θα έβαζα και ένα δικηγόρο να τους μιλήσουν αν το παίξουν δύσκολοι. Τέτοιο ποσό δεν θα τους το έδινα ούτε με σφαίρες και ας με πήγαιναν δικαστικά.

 

αυτο μπορείς να το κάνεις και στο συνηγορο του πολίτη, εφόσον ενδιαφερθουν

http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

τριχες κατσαρες κανουν....να τα παρουν θελουν ολοι αλλα αναρωτιεμαι..ποσοι ακομη την πατησαν και ποσο τους ηρθε?

 

ΓΙατι ξαναλεω...αν σου ερθει 100 000 ευρω τι θα κανεις? Η μαλλον τι θα σου κανουν?

 

Πηρα τηλ ΙΝΚΑ και μου ειπαν παρε στο ΕΕΤΤ

πηρα στο ΕΕΤΤ και δεν το σηκωνει κανεις.

Στην κοσμοτε μου ειπαν μολις ληξει η προθεσμια πληρωμης να κανω εγγραφο για αμφισβητηση των παραπανω....

Μα ρωτας εδω στο φορουμ για συμβουλες και σου λεω να επικοινωνισεις με ΕΕΤΤ και εσυ παιρνεις στο ινκα που δεν εχει καμια σχεση. Αν υπαρχει καποιος που μπορει να σε βοηθησει ειναι αυτος ο οργανισμος. Τωρα αν ρωτας εδω το τι θα σου κανουν αν δεν πληρωσεις θα ακουσεις το κοντο και το μακρυ του καθενος! Οπως ειπε και ενα παιδι ποιο πισω οτι με wind σε ενημερωνουν οταν τελειωνουν τα mb ετσι ειναι και με vodafon που εχω εγω. Τι στο καλο μονο η κοσμοτε δεν ενημερωνει τους πελατες της?

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Αμα τους χρωστας δεν μπορεις να αλλαξεις παροχο (νομιζω)

 

να μην νομιζεις να εισαι σιγουρος. σε τετοια θεματα συνεργαζονται οι εταιρειες. σε καμια εταιρειεα δεν μπορεις να κανεις καινουργια συνδεση μπαινεις σε blacklist μεχρι να ξενερωσεις. τωρα με τα δηλωμενα καρτοκινητα μαλλον δεν θα μπορεις να ενεργοποιησεις και καρτοκινητο αλλα αν συμβαινει κατι τετοιο το κανεις με ονομα της γιαγιας σου, του θειου σου κτλ.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κάνω τον συνήγορο του διαβόλου... Η προσφορά ίσχυε για συνδρομητές προγραμμάτων με ενσωματωμένο όγκο δεδομένων ( άρα, προγράμματα και με χρόνο ομιλίας ) και για τους συνδρομητές που είχαν ενεργοποιημένο κάποιο μηνιαίο πάσο. Επειδή λοιπόν απο τα συμφραζόμενα συμπεραίνω ότι συζητάμε για οικονομικό πρόγραμμα ( ίσως απεριόριστα...? ), έχω να κάνω 2 αφελείς ερωτήσεις:

α) Η υπηρεσία cost control δεν ήταν ενεργοποιημένη? Και αν ήταν, δεν έστειλε το σχετικό προειδοποιητικό μήνυμα;

β) Ακόμα και απεριόριστο να θεωρούσες το internet, ακόμα και να μην είδες τα - έστω - ψιλά γράμματα στη διαφήμιση και ακόμα και να μη διάβασες τους όρους χρήσης... Έστω απο περιέργεια, δεν έστειλες μήνυμα για το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας; Και αν ναι, δεν παρατήρησες τα 2 μηνύματα που είχαν να κάνουν με το internet, αυτό του ενσωματωμένου όγκου και αυτό της προσφοράς; Γιατί εγώ έστελνα κάθε μέρα το μήνυμα και κάθε μέρα έβλεπα το εν λόγω υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Μα ρωτας εδω στο φορουμ για συμβουλες και σου λεω να επικοινωνισεις με ΕΕΤΤ και εσυ παιρνεις στο ινκα που δεν εχει καμια σχεση. Αν υπαρχει καποιος που μπορει να σε βοηθησει ειναι αυτος ο οργανισμος. Τωρα αν ρωτας εδω το τι θα σου κανουν αν δεν πληρωσεις θα ακουσεις το κοντο και το μακρυ του καθενος! Οπως ειπε και ενα παιδι ποιο πισω οτι με wind σε ενημερωνουν οταν τελειωνουν τα mb ετσι ειναι και με vodafon που εχω εγω. Τι στο καλο μονο η κοσμοτε δεν ενημερωνει τους πελατες της?

 

 

Η ΕΕΤΤ δεν έχει αρμοδιότητα για τα ακόλουθα θέματα:

1. Επίλυση οικονομικών διαφορών μεταξύ καταναλωτών και εταιρειών αμφισβήτηση λογαριασμών, επιστροφή χρημάτων, αποζημιώσεις).

 

Αρμοδιότητα: Πολιτικά Δικαστήρια και Συνήγορος του Καταναλωτή.

 

απο το site του EETT:επειδη ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του....

η cosmote δεν στελνει καν μηνυματα για το 80% της χρησης...ή τα στελνει κατοπιν εορτης...γιαυτο μην απορεις!

Link to comment
Share on other sites

η cosmote δεν στελνει καν μηνυματα για το 80% της χρησης...ή τα στελνει κατοπιν εορτης...γιαυτο μην απορεις!

 

Πρόσφατα κόντεψα να πάθω ζημιά με την Vodafone, γιατί ταξίδεψα στο εξωτερικό. Χρησιμοποίησα data (ελάχιστα, για email) μισή μέρα στην Ιταλία, και 1 μέρα στην Ιαπωνία, και μου ήρθε μήνυμα τη δεύτερη ημέρα, "έχετε χρέωση 60 ευρώ σε data, στείλτε μήνυμα για να συνεχίσετε τη χρήση" !!! Μιλάμε για ελάχιστη κατανάλωση kb. Ευτυχώς που είχε αυτόματη την ενημέρωση το δίκτυο, αλλιώς θα μου είχε έρθει περισσότερα από τα 800 του φίλου μας... Αλλά τραγικές χρεώσεις πάντως στο εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια το στικακι το εχω εδω και 1μιση χρονο?

 

Δεν μου εστειλαν ποτε μηνυμα για την χρηση που εχω κανει. Παντα ειχα εξελοφυλλο και τα εγραφα εκει. Ποτε δεν το ξεπερνουσα...Για πολλους μηνες δεν το δουλευα επισης...Δεν μου ηρθε ποτε μηνυμα στο κινητο οτι ξεπερασα το οριο μου.

 

Ημουν διακοπες αρα οχι πανω απο τον υπολογιστη και στο ιντερνετ που κοιταξα καιγκουγκλαρισα την προσφορα παντου για απεριοριστο διαβασα. Δεν ειδα ρε παιδες το οριο των 3 γιγα. Τοσο μλκας ημουν που να θελω να πληρωνω εξτρα λεφτα για ιντερνετ? 6 χρονια ειμαι στην Κοσμοτε και παντα τα προσεχω αυτα γιατι ειμαι υποψιασμενος. ΟΜΩΣ την πατησα...

 

Η προταση του Τζαγκουαρ ειναι πολυ ωραια και θα κινηθω ετσι μαλλον. Δεν εχω καποια υπηρεσια ενεργοποιημενη που να μου λεει για το υπολοιπο. Μονο στο κινητο μου στελνουν για το 80% των κλησεων προς αλλα δικτυα...

 

Τι να πω ρε γμτο...Εγω δεν λεω να μην πληρωσω...λεω οτι το ποσο ειναι εξωφρενικο...Και δεν ενημερωθηκα ποτε...Τι σκατα πελατης τους ειμαι τοτε?

 

Αν ερχοταν ξαναλεω 100 000 ευρω τι θα γινοταν?

Link to comment
Share on other sites

Πηρα ενα μηνυμα που ελεγε οτι η Κοσμοτε μου δινει 1500 λεπτα ομιλιας για το Σ/κυριακο,αρκει να στειλω ενα μηνυμα.Επειδη ειμαι φιλυποπτος,αλλα και επειδη δεν με ενδιαφερει να μιλαω στο κινητο,δεν εστειλα τιποτα.

Ξερετε τιποτα επ'αυτου;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...