Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω και εγώ απορία σχετικά με ποιο δίκτυο συνδέεται και πως συνδέεται γι αυτό ρωτάω,

το link που βρήκες δεν είναι μόνο για 3g σήμα?? Εγώ δεν έχω ούτε κανονικό σήμα, θα έκανε δουλειά αυτό αν το έστηνα για να μιλάω ?αν ξέρει κανείς θα ήθελα να μου πει αν κάνει για την χρήση που το θέλω εγώ!

 

Δεν έχω καταλάβει πως ακριβώς δουλεύει το ERICSSON G30E VOICE BOX FCT η το άλλο της Vodafone.Αν σου φέρνει σήμα κινητού και κουμπώνεις πάνω σταθερό τηλ και καλεί ο σταθερός αριθμός τι να το κάνω αυτό, ο σκοπός είναι να πιάνει το κινητό για να μπορείς να μιλάς σαν άνθρωπος μια και καλή …

Το cosmote τέλειο (φουλ) σήμα που λες, δεν σου δίνει σήμα στο κινητό μέσω 3g, αλλά στο stick cosmote 3g internet on the go,οπότε άκυρο…

 

Αυτό που χρειάζομαι είναι, μία λύση έτσι ώστε να έχω καλύτερο σήμα στο htc wildfire με κάποιον ενισχυτή και να μπορώ να μιλάω στο κινητό μου, αλλά δεν ξέρω τι να πάρω...

αν έχει κάποιος να προτείνει κάτι ας το πει …

Edited by ouzopower
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 3 μερες ενεργοποιησης και ακομα να ερθει μυνημα ενεργοποιησης απο την Cosmote. Απο την εξυπηρετηση μου ειπαν να περιμενω , αν βαλω καρτα πριν ερθει το μυνημα δεν θα μετρησει και θα πρεπει να ξαναμπει. Πανεμορφα. Ξερει κανεις τι συμβαινει ?

 

Πάντως εγώ που το έκανα φίλε μου το μεσημέρι στις 8/11 μέχρι το πρωί της επομένης είχε ήδη ενεργοποιηθεί ( στο ενδιάμεσο αναγκάστηκα να πάρω κάρτα των 10 ευρώ γτ είχα αρνητικό υπόλοιπο...) Την πρώτη φορά .. είτε βάλεις 5ευρω είτε 10ευρω θα σου έρθουν 600' και 600MB αλλά στην συνέχεια με κάθε ανανέωση 5ευρης θα σου δίνουν μόνο τα 600' και αυτά από την 1η του επομένου μήνα. Επίσης, τα 600ΜΒ ισχύουν για εναν μήνα.... ενώ τα 600' που μου ήρθαν στις 9/11

ισχύουν μέχρι 1/12 λιγότερο απο έναν μήνα...

 

Όπως και να χει πάλι η Q συμφερει..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε η κατάσταση έχει ως εξής: Η γυναίκα σου δε θα μπορεί να σε καλέσει. Θα σου κάνει αναπάντητη και θα την καλείς εσύ. Το κάνω εγώ με τη μάνα μου. Για τους υπόλοιπους θα έχεις τις 33 κλήσεις. Αν δε σου φτάνουν τότε θα πληρώνεις 37 ευρωλεπτά το λεπτό όταν λήγουν οι 33 κλήσεις.

Η Q είναι η καταλληλότερη αν ήταν και η γυναίκα σου στην Q. Θα αγοράζατε με ένα Ευρώ το πακέτο προς Q και με 3 Ευρώ τα 60 λεπτά προς όλους και όλα κομπλέ.

 

Εγώ σκέφτομαι να πάω σε Q από cosmokarta αλλά πρέπει να μεταφέρω τη μάνα μου, τον πατέρα μου και 1-2 άλλα άτομα. Και αυτά τα 1-2 άτομα είναι μπελάς.

 

Για να καταλάβεις τι μπελάς έχει καταντήσει το θέμα σου λέω ότι έχω μια Q, μια vodafone που δεν τις σέρνω μαζί αλλά τις αφήνω σπίτι και μιλάω με φίλους ενώ μαζί σέρνω μόνο την Cosmokarta.

Edited by aegeanblue
Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ απορία σχετικά με ποιο δίκτυο συνδέεται και πως συνδέεται γι αυτό ρωτάω,

το link που βρήκες δεν είναι μόνο για 3g σήμα?? Εγώ δεν έχω ούτε κανονικό σήμα, θα έκανε δουλειά αυτό αν το έστηνα για να μιλάω ?αν ξέρει κανείς θα ήθελα να μου πει αν κάνει για την χρήση που το θέλω εγώ!

 

Δεν έχω καταλάβει πως ακριβώς δουλεύει το ERICSSON G30E VOICE BOX FCT η το άλλο της Vodafone.Αν σου φέρνει σήμα κινητού και κουμπώνεις πάνω σταθερό τηλ και καλεί ο σταθερός αριθμός τι να το κάνω αυτό, ο σκοπός είναι να πιάνει το κινητό για να μπορείς να μιλάς σαν άνθρωπος μια και καλή …

Το cosmote τέλειο (φουλ) σήμα που λες, δεν σου δίνει σήμα στο κινητό μέσω 3g, αλλά στο stick cosmote 3g internet on the go,οπότε άκυρο…

 

Αυτό που χρειάζομαι είναι, μία λύση έτσι ώστε να έχω καλύτερο σήμα στο htc wildfire με κάποιον ενισχυτή και να μπορώ να μιλάω στο κινητό μου, αλλά δεν ξέρω τι να πάρω...

αν έχει κάποιος να προτείνει κάτι ας το πει …

 

Στο FCT βάζεις καρτα sim και εχει τηλεφωνο στην εξοδο. Δες το σαν μεγαλο κινητο που συνδεεις ενα σταθερό.

Εσύ θες το τέλειο σημα που δινει 3G και σε κινητο και σε stick (αρκει να εχεις dsl)

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ απορία σχετικά με ποιο δίκτυο συνδέεται και πως συνδέεται γι αυτό ρωτάω,

το link που βρήκες δεν είναι μόνο για 3g σήμα?? Εγώ δεν έχω ούτε κανονικό σήμα, θα έκανε δουλειά αυτό αν το έστηνα για να μιλάω ?αν ξέρει κανείς θα ήθελα να μου πει αν κάνει για την χρήση που το θέλω εγώ!

 

Δεν έχω καταλάβει πως ακριβώς δουλεύει το ERICSSON G30E VOICE BOX FCT η το άλλο της Vodafone.Αν σου φέρνει σήμα κινητού και κουμπώνεις πάνω σταθερό τηλ και καλεί ο σταθερός αριθμός τι να το κάνω αυτό, ο σκοπός είναι να πιάνει το κινητό για να μπορείς να μιλάς σαν άνθρωπος μια και καλή …

Το cosmote τέλειο (φουλ) σήμα που λες, δεν σου δίνει σήμα στο κινητό μέσω 3g, αλλά στο stick cosmote 3g internet on the go,οπότε άκυρο…

 

Αυτό που χρειάζομαι είναι, μία λύση έτσι ώστε να έχω καλύτερο σήμα στο htc wildfire με κάποιον ενισχυτή και να μπορώ να μιλάω στο κινητό μου, αλλά δεν ξέρω τι να πάρω...

αν έχει κάποιος να προτείνει κάτι ας το πει …

 

το voicebox τησ vodafone απλα βγαζεισ το πιν τησ καρτας βαζεις την καρτα σου μεσα σε αυτο και το βαζεις στην μπριζα το βαζεις καπου ψηλα που εχει σημα και με ενα ασυρματο μιλας μεσα στο σπιτι λες και ειναι σταθερο , βολευει παρα πολυ ειναι μια οικονομικη λυση στο να μιλας χωρις διακοπες στο σπιτι σου , εγω εχω παρατηρησει οτι εχει καλυτερη και σταθερη κεραια το voice box που στο ιδιο σημειο με το κινητο δεν θα μπορουσες να μιλησεις διοτι θα ειχε οριακο σημα και θα σε πεταγε αυτο ειναι πιο σταθερο και απο το κινητο το ειχα δοκιμασει στο σπιτι σε σημειο με μια γραμμη και δεν ειχα προβλημα οποτε θα σε συμβουλευα να το δοκιμασεις . Το voice box συνδεεται στο απλο 2g δικτυο και οχι στο 3g .

οσο για το cosmote 3g φουλ σημα πρεπει να εχεις adsl ιντερνετ στο σπιτι για να δουλεψει αυτο, εχεις ιντερνετ στο σπιτι σου δεν σε συμφερει κατι για ενισχυτη αφου αγοραζεις το φουλ σημα και εχεις καμπανα 3g στο κινητο σου για να μιλας και να μπαινεις στο ιντερνετ , βεβαια καλυτερα σε αυτην την περιπτωση να χρησιμοποιησεις το σταθερο σου ιντερνετ μεσα απο wifi στο κινητο για να μην χρεωνεσαι στο κινητο αφου ηδη θα εχεις απεριοριστο ιντερνετ αρα ολα οκ εαν το παρεις αυτο. Δεν ειναι μονο για στικακι το φουλ σημα.

δες εδω για voice box http://www.ricardo.gr/search/search.asp?txtSearch=voice%20box&Catg=1&InTitleAndDesc=1&IsNavBarSearch=1 το φθηνοτερο εχει 15 ευρω που το εχω παρει και εγω απο εκει και ειναι φοβερο μου εχει λυσει τα χερια μου .

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε η κατάσταση έχει ως εξής: Η γυναίκα σου δε θα μπορεί να σε καλέσει. Θα σου κάνει αναπάντητη και θα την καλείς εσύ. Το κάνω εγώ με τη μάνα μου. Για τους υπόλοιπους θα έχεις τις 33 κλήσεις. Αν δε σου φτάνουν τότε θα πληρώνεις 37 ευρωλεπτά το λεπτό όταν λήγουν οι 33 κλήσεις.

Η Q είναι η καταλληλότερη αν ήταν και η γυναίκα σου στην Q. Θα αγοράζατε με ένα Ευρώ το πακέτο προς Q και με 3 Ευρώ τα 60 λεπτά προς όλους και όλα κομπλέ.

 

Εγώ σκέφτομαι να πάω σε Q από cosmokarta αλλά πρέπει να μεταφέρω τη μάνα μου, τον πατέρα μου και 1-2 άλλα άτομα. Και αυτά τα 1-2 άτομα είναι μπελάς.

 

Για να καταλάβεις τι μπελάς έχει καταντήσει το θέμα σου λέω ότι έχω μια Q, μια vodafone που δεν τις σέρνω μαζί αλλά τις αφήνω σπίτι και μιλάω με φίλους ενώ μαζί σέρνω μόνο την Cosmokarta.

Τελικα περιμενω να μου ερθει η sim της frog.Αυτην επελεξα κ βλεπω εαν με συμφερει.Ετσι κ αλλιως δεν κανω πολλες κλησεις την ημερα(3-4 με 1-2 λεπτα ομιλιας).Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Τελικα περιμενω να μου ερθει η sim της frog.Αυτην επελεξα κ βλεπω εαν με συμφερει.Ετσι κ αλλιως δεν κανω πολλες κλησεις την ημερα(3-4 με 1-2 λεπτα ομιλιας).Ευχαριστω.

4 κλήσεις x 2 λεπτά ανά κλήση= 8 λεπτά τη μέρα x 30 μέρες = 240 λεπτά x 0.17 το λεπτό βγαίνει κάπου 40 Ευρώ το μήνα. Στην Q θα τα είχες με 12 Ευρώ, πέραν αυτών όμως θα σου κόστιζε 0,37 το λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ που το έκανα φίλε μου το μεσημέρι στις 8/11 μέχρι το πρωί της επομένης είχε ήδη ενεργοποιηθεί ( στο ενδιάμεσο αναγκάστηκα να πάρω κάρτα των 10 ευρώ γτ είχα αρνητικό υπόλοιπο...) Την πρώτη φορά .. είτε βάλεις 5ευρω είτε 10ευρω θα σου έρθουν 600' και 600MB αλλά στην συνέχεια με κάθε ανανέωση 5ευρης θα σου δίνουν μόνο τα 600' και αυτά από την 1η του επομένου μήνα. Επίσης, τα 600ΜΒ ισχύουν για εναν μήνα.... ενώ τα 600' που μου ήρθαν στις 9/11

ισχύουν μέχρι 1/12 λιγότερο απο έναν μήνα...

 

Όπως και να χει πάλι η Q συμφερει..

 

Και το CU συμφέρει που δε χρειάζεται καν ανανέωση για να πάρεις τα 600'

Link to comment
Share on other sites

Θα διαβασω τα λινκ τωρα παιδες.

 

Σημερα μου το εκοψαν...ενεργοποιησαν φραγη κλησεων ΔΙΧΩΣ ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

 

Αισχος...περιττο να πω τι προβλημα μου δημιουργησε αυτο στν δουλεια μου!

 

Εφυγα αρων αρων απο την δουλεια μου, αναστατωθηκε το συμπαν για να επιστρεψω στην πολη και να βρω τροπο να επικοινωνησω μαζι τους. Με πηραν πισω και μου ειπαν οτι δεν θα κανουν αλλη εκπτωση...αν δεν πληρωσω δεν θα μου βγαλουν την φραγη...φυσικα και δεν δεχτηκα...

 

Τελειωνω την απαντηση μου σημερα καθ θα την στειλω αυριο...πηρα ενα καρτοκινητο για να κανω την δουλεια μου....

 

Θα διαβασω και τα λινκ σας τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Και το CU συμφέρει που δε χρειάζεται καν ανανέωση για να πάρεις τα 600'

Καλά δεν το συζητώ καν , αυτή την στιγμή πιο πολύ συμφέρει η CU (τα χει και προς όλους και +100 sms προς ολους παλι) και μετά η WU

αλλά σταθερη η οικονομική μόνο η Q...!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις ιδέες σας παιδιά

έχω βρει ένα vodafone voice box θα το κάνω μια δοκιμή με sim cosmote να δω αν θα κάνει δουλειά (απ οτι διάβασα σε άλλα forum δεν είναι κλειδωμένο ,οπότε θα δέχεται αλλη sim).

 

Σχετικά με το cosmote τέλειο (full) σήμα (internet εχω σπίτι μου),πήγα στον γερμανό και μου είπαν ότι δεν δίνει σήμα στο κινητό αλλά μόνο στο cosmote 3g internet on the go stick.

Τελικά πήρα τηλ την cosmote και μου είπε οτι σου δίνει σήμα 3g (και κανονικο) και στο κινητο!Άντε τώρα να βγάλεις άκρη....

 

Κείτομαι να αγοράσω το cosmote τελειο σήμα απο τον germano να το δοκιμάσω και άν δεν δουλεύει να επιστέψω και να πάρω τα λεφτά μου πίσω, μιας και έχουνε την υπηρεσία money back!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχω λαβει ενα σκασμο τηλεφωνηματα απο την εισπρακτικη εταιρια κτλπ για το ολο θεμα.

 

Με εχουν παρει 3 απο την εταιρια που αναλαμβανει να εισπραξει το ποσο και απο την κοσμοτε κανα 2 ατομα.

 

Συνεχιζω και τους λεω την κατασταση και οτι πλεον με επιστολη μου αυριο θα κοινοποιησω και στην ΕΕΤΤ το ολο θεμα κτλπ κτλπ...

 

Θα ζητησω και να μου στειλουν αναλυτικα την ογκοχρεωση αυτη...

 

Παλι φραγη θα μου κανουν βεββαια οπως με ενημερωσαν σημερα...

Link to comment
Share on other sites

Είναι χρήσιμο να μιλήσεις εγκαίρως και με κάποιο Συνήγορο Καταναλωτή ή αντίστοιχο φορέα. Λογικά θα σε συμβουλέψουν να στείλεις εγγράφως την ένστασή σου και να περιμένεις γραπτή απάντηση, αλλά δεν χάνεις τίποτα να πάρεις ένα τηλέφωνο...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις ιδέες σας παιδιά

έχω βρει ένα vodafone voice box θα το κάνω μια δοκιμή με sim cosmote να δω αν θα κάνει δουλειά (απ οτι διάβασα σε άλλα forum δεν είναι κλειδωμένο ,οπότε θα δέχεται αλλη sim).

 

Σχετικά με το cosmote τέλειο (full) σήμα (internet εχω σπίτι μου),πήγα στον γερμανό και μου είπαν ότι δεν δίνει σήμα στο κινητό αλλά μόνο στο cosmote 3g internet on the go stick.

Τελικά πήρα τηλ την cosmote και μου είπε οτι σου δίνει σήμα 3g (και κανονικο) και στο κινητο!Άντε τώρα να βγάλεις άκρη....

 

Κείτομαι να αγοράσω το cosmote τελειο σήμα απο τον germano να το δοκιμάσω και άν δεν δουλεύει να επιστέψω και να πάρω τα λεφτά μου πίσω, μιας και έχουνε την υπηρεσία money back!

 

το voice box μπορείς να το βρεις στο ricardo με 15ευρώ! Μεταχειρισμένο με ολες τησ σημ δουλευει χωρίς κανένα προβλήμa αλλά όταν θα την βάλεις την σημ φρόντισε να βγάλεις το πριν πρωτα να μην ζητάει pin όταν ανοίγει το κινητό σου , μετά εαν δεν έχεις ασύρματο με λειτουργία sms βαλε φραγη στa sms πατώντας *35*1234*16# όπου ειναι το 1234 ειναι κωδικός φραγης και μετά το πλήκτρο κλήσης μετά βγάλε την αναμονή κλήσεων πατώντας #43# και μετά βαλτην στο voice box εγώ έτσι το κανω επειδη δεν υποστηρίζεί το ασύρματο τηλέφωνο μου sms και χάνονται αμέσως απο το voice box. Και επίσης εμένα η συσκευή του ασύρματου τηλέφωνο μου δεν λειτουργεί η αναμονή κλήσης ναι μεν ακουγεται το σημa τησ αναμονής αλλά δεν φαίνεται ο αριθμός για αυτο και την βγάζω για να μην εχω προβλήματα με αλλά άτομα ότι με πήραν τηλέφωνο και μετά δεν τουσ πήρα εγώ αφου δεν φαινόταν ο αριθμός . Μπορεί να μην ισχύει αυτο που σου λέω μπορεί το δικό σου ασύρματο να το υποστηρίζεί θα το δεις στην πράξη. Αυτa. Οσο για το cosmote full σημa 100% δουλευει και για ομιλία άρα άμα θέλεις να το πάρεις παρτω χωρίς περιορισμούς θα έχεις full 3g αλλά θα πρέπει να έχεις και κινητό 3g και κλειδωμένο στο 3g για να μην ψάχνει στην διπλή λειτουργία και σου τρώει μπαταρία. Εγώ πήρα τηλέφωνο και ρωτήσa για το 3g booster με τa 125ευρώ και μου είπανε ότι εαν εχω 3g λίγες παυλες αυτο μου το ενισχύει στο σπίτι και το ίδιο κάνει και στην cosmote και στην wind εαν ποιανουν στο ίδιο σημείο όποτε τέλεια ! Θα εχω σημa επιτέλους 3g απο όλα τa δίκτυa στο σπίτι όποτε θα το παρω διότι θα μου λύσει τa χέρια και όσους έρχονται και ειναι μέσα στο σπίτι όποτε μια χαρά . Καλα φρικάρα με τa λεφτα άλλων 3g router που ήτανε κοντά στa 500ευρώ και λέω ειναι ευκαιρία! Ρωτήσa γιατι ειναι τόσο οικονομικό και μου είπανε λόγω ότι καλύπτει λιγότερα μέτρα και ειναι για οικιακή χρήση. Όποτε μια χαρά. Θα στο συμβουλευa και σε εσένα να το δοκιμάζες εαν έχεις 3g σε παράθυρο γυρω στισ 2γραμμές αυτο το ενισχύει και το ξανά εκπεμπει άρα θα ειναι πολύ αποτελεσματικό πιστευω . Λόγω ότι εχω σημείο που πιάνουν όλα τa δίκτυa 3g στο παράθυρο του πατάριου μου όποτε δεν πρέπει να εχω προβλήμa θα το δοκιμάσω και μου είπανε ότι άμα το παρω να το ανοίξω προσεχτικά και άμα δεν μείνω ευχαριστημένος μπορω να το επιστρέψω όποτε μια χαρά! Δεν το περίμενα ότι μπορω να το επιστρέψω πίσω.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !

Τις τελευταιες μερες δεχομαι συνεχεια κλησεις απο τον παραπανω αριθμο σε απιθανες ωρες και κυριως μετα τις 4 το πρωι ........Τι διαολο νουμερο ειναι αυτο ; Βουλγαρια ;

Το περιεργο ειναι οτι ο ιδιος αριθμος φαινεται να με καλει και σε Κοσμοκαρτα που δεν την εχω δωσει σε κανεναν εκτος απο την μητερα μου για ωρα αναγκης .

Καμμια ιδεα τι συμβαινει ;

ΤΙΑ

Σ.

Link to comment
Share on other sites

και γω είδα μια κλήση από παρόμοιο αριθμό αλλα δεν έδωσα σημασία. πριν 5 μέρες και μόνο μια κλήση (από βουλγαρία ειναι)
Link to comment
Share on other sites

που ρώτησες για <<3g booster με 125ευρώ >>?? Αν μπορεις στειλε ενα link να τσεκαρω!

 

εδώ http://www.ebw.gr/el/product/13151/Startech-Ενισχυτής-3G-UMTS-WCDMA-2100Mhz-Repeater-Booster-Cell-phone-Signal-Repeater-Amplifier-200m2-Με-εσωτερ-b για αυτο ρωτήσa και συμφέρει πολύ . Ρώτα και εσυ και πές μου . Ευχαριστω

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Να ένα πολύ χρήσιμο θέμα. Προσωπικά δεν ήξερα καν ότι γινόταν. Τελικά έχουμε εξελιχθεί!:p
Link to comment
Share on other sites

το έχω δεί αυτο και τους έστειλα e-mail αλλα δέν μου εχουν απαντηση εδώ και 5 μέρες .... εγώ λέω να δοκιμάσω για αρχή κάτι ποιο σύγουρο όπως το cosmote τελειο σήμα και βλέπουμε!
Link to comment
Share on other sites

πολυ περιεργο που σε καλει σε νουμερο που το εχει μονο η μανα σου.

βρηκες ακρη?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

το έχω δεί αυτο και τους έστειλα e-mail αλλα δέν μου εχουν απαντηση εδώ και 5 μέρες .... εγώ λέω να δοκιμάσω για αρχή κάτι ποιο σύγουρο όπως το cosmote τελειο σήμα και βλέπουμε!

 

στα μαιλ σου απαντανε πολυ αργα και εμενα μου ειχε παει στα σπαμ και το ειδα αλλα μετα τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπανε οτι αφορα μονο 3g και οτι επεκτεινει το σημα και των 3 εταιρειων μεσα στο σπιτι. και μου ειπανε οτι ειναι και για ομιλια και για sms εκτος απο το ιντερνετ . σιγουρα θα βρεις διαφορα με το φουλ σημα καμπανα . πες μας εντυπωσεις οταν το βαλεις και αν καλυψε και αλλους οροφους π.χ. εαν το εβαλες στο 2 οροφο και ποσο καλυψε και τον πρωτο οροφο.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...