Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια σορρυ για την προφανως χαζη ερωτηση...:pΑλλα τι εννοειτε φορητοτητα?

"ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ"

"SUPER3*FAMILIA"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ για την προφανως χαζη ερωτηση...:pΑλλα τι εννοειτε φορητοτητα?

 

Να αλλάξεις εταιρεία κινητής κρατώντας το ίδιο νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ για την προφανως χαζη ερωτηση...:pΑλλα τι εννοειτε φορητοτητα?

 

να πας κρατωντας το ιδιο νουμερο απο μια εταιρεια κινητης σε αλλη.

Link to comment
Share on other sites

Επισης να ρωτησω και κατι ακομα.Αν και θα περασω το απογευμα απο ενα καταστημα κοσμοτε εχω την εξης απορια..Αυτην την στιγμη εχω καρτοκινητο vodafone και ο αδερφος μου συμβολαιο κοσμοτε 120..Γινεται να κανω ενα συμβολαιο κοσμοτε 60 με τον ιδιο αριθμο και να συμψηφιστουν με εναν τροπο ωστε να ισχυσει η προσφορα?Σορρυ για τις ερωτησεις αλλα ειμαι σχετικα μικρος και δεν θελω συμβολαιο των 30ευρω οποτε ψαχνω την φθηνοτερη δυνατη λυση..Ευχαριστως αν εχει καποιος να μου προτεινει κατι..

"ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ"

"SUPER3*FAMILIA"

Link to comment
Share on other sites

Επισης να ρωτησω και κατι ακομα.Αν και θα περασω το απογευμα απο ενα καταστημα κοσμοτε εχω την εξης απορια..Αυτην την στιγμη εχω καρτοκινητο vodafone και ο αδερφος μου συμβολαιο κοσμοτε 120..Γινεται να κανω ενα συμβολαιο κοσμοτε 60 με τον ιδιο αριθμο και να συμψηφιστουν με εναν τροπο ωστε να ισχυσει η προσφορα?Σορρυ για τις ερωτησεις αλλα ειμαι σχετικα μικρος και δεν θελω συμβολαιο των 30ευρω οποτε ψαχνω την φθηνοτερη δυνατη λυση..Ευχαριστως αν εχει καποιος να μου προτεινει κατι..

 

Κατα 99.9% δεν γίνεται.:(:O

Link to comment
Share on other sites

αληθεια ειναι.ο θειος μου πρε το c905 85 ΕΥΡΩ!

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Κατα 99.9% δεν γίνεται.:(:O

 

Μαλιστα..Απ οτι φαινεται δεν το γλιτωνω το 180..:p:p

"ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ"

"SUPER3*FAMILIA"

Link to comment
Share on other sites

Στην cosmote το ξέρουν αυτό?Γιατί εγώ που ρώτησα δηλώνουν άγνοια!Για φορητότητα ισχύει ?

 

Ίσως τα καταστήματα πήραν πιο νωρίς την ενημέρωση καθώς είναι για μια μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Από cosmote μου είπαν ότι η προσφορά ισχύει και για αύριο.. οπότε φαντάζομαι θα βολέψει πολύ κάποιους αν τελικά αύριο βγει και το iPhone (αααααν λέμε..)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιες πληροφοριες παραπανω.Φυσικα δεν αφησα αυτην την ευκαιρια να παει χαμενη,εκανα καινουρια συνδεση και πηρα το νοκια 5800..Μπορεις να κανεις την συνδεση και μεσα σε 3 μηνες να την μικρυνεις..Πιστευω αυτο ειναι μια καλη πληροφορια για τους δυσπιστους..:)

"ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ"

"SUPER3*FAMILIA"

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει έρθει ο καιρός να κάνουν αντίστοιχες μειώσεις στο ciao όπως αυτές του βατράχου για τις εθνικές κλήσεις και από ciao σε ciao; Λέω, μήπως; :ninja::X
Link to comment
Share on other sites

Από cosmote μου είπαν ότι η προσφορά ισχύει και για αύριο.. οπότε φαντάζομαι θα βολέψει πολύ κάποιους αν τελικά αύριο βγει και το iPhone (αααααν λέμε..)

 

Έχω τις αμφιβολίες μου (εφόσον ισχύσει) το κατα πόσο θα περιλαμβάνει και το iPhone στην προσφορά.

 

Δεδομένου ότι η Cosmote θα θέλει να "σπρώξει" συνδρομητές σε 18μηνη συνδρομή με τα 75 ευρώ/μήνα (απ' ότι φημολογείται).

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει απο το Cosmote 180 και πανω! Τρεχει και στον Γερμανο κανονικα, αποφασιστηκε οτι θα ισχυσει και αυριο και οποιος προλαβε τον κυριο ειδε ;)

 

Εγω ηδη μετεφερα το Vodafone νουμερο μου στην Cosmote και αυριο παραλαμβανω :)

 

Σημερα μονο η Cosmote δεχθηκε απο τα σημεια πωλησης της, περιπου 2.200 αιτησεις........

Link to comment
Share on other sites

Τρέχει αντίστοιχη προσφορά απο τη Vodafone εδώ και κάποιες μέρες, γι'αυτό έβγαλε και η Cosmote. Απλά στη Vodafone ισχύει μόνο για φορητότητες και όχι νέες συνδέσεις.

 

Δεν καταλαβαίνω πάντως γιατί δεν διαφημίζουν αυτές τις προσφορές και τις βγάζουν έτσι σιωπηλά...

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν συμφέρει καμμία από τις δύο επί της ουσίας. Απλά στα μουλωχτά όσους πιάσουν.

Φαντάζου να το διαφήμιζαν. Vodafone: Ελάτε σε μας και σας δίνουμε επιδότηση 300 ευρώ. Cosmote: Όχι ελάτε σε μας, εμείς σας δίνουμε επιδότηση 300 ευρώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε κατάστημα cosmote (κατ/μα Πανεπιστιμίου)και έκανα αίτηση φορητότητας απο voda σε cosmote.H επιδότηση των 300€ θα δοθεί μόλις εγκριθεί η φορητότητα και γίνει η σύνδεση.Η σύνδεση ήταν ενός φίλου ο οποίος δεν μπορούσε να παραβρεθεί και έτσι την αίτηση την έκανα εγώ αντί για αυτόν.
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω πάντως γιατί δεν διαφημίζουν αυτές τις προσφορές και τις βγάζουν έτσι σιωπηλά...

 

Eιναι προσφορες που συνηθως ισχυουν για μια ημερα, δεν χρειαζεται διαφημιση για ευνοητους λογους, ετσι και αλλιως με τετοια προσφορα οι πωλητες εχουν "μεγαλη δυναμη" για να πουλησουν.

 

Ποιος ηξερε για τα Games που εδινε ο Γερμανος στις 5 Ιανουαριου, οπου πουλουσαν τιτλους μολις 6 μηνων παλαιοτητας με......€2.90????

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται, αυτό ανέκαθεν ίσχυε ( sorry, η αλλαγή του προγράμματος σε ένα μικρότερο μετά απο 3 μήνες εννοώ ). Παίζουν και κάτι φήμες για προσφορά έκπτωσης παγίων για όσους θα συμπεριλάβουν σύνδεση κινητής τηλεφωνίας ( απο 120 και πάνω ) ή / και internet on the go ή / και cosmote at home σε ένα πακέτο ( μέγιστος αριθμός 3 συνδέσεις, μια απο το καθένα είδος ) με έκπτωση 10% στο πάγιο της κάθε σύνδεσης ή 20% για κάθε νέα σύνδεση που θα ενταχθεί στο πακέτο ( δηλαδή αν υπάρχει μια υπάρχουσα σύνδεση κινητής τηλεφωνίας π.χ. και μια νέα σύνδεση Internet on the go, η on the go παίρνει έκπτωση 20% στο πάγιό της και η υπάρχουσα παίρνει 10% ). Αν ισχύει αυτό, μάλλον ξαναμπαίνει δυναμικά η cosmote στις προσφορές. Κάτι σαν το all in one, αλλά με αμοιγώς συνδέσεις της cosmote δηλαδή και έκπτωση στα πάγια όλων των εμπλεκομένων συνδέσεων.
Link to comment
Share on other sites

και εγω το περασμενο καλοκαιρι με 300 ευρω επιδοτηση πηρα κινητο. παντα βγαινουν οι προσφορες...και να ξερετε οτι στην cosmote να πηγαινετε καθε παρασκευη :)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει έρθει ο καιρός να κάνουν αντίστοιχες μειώσεις στο ciao όπως αυτές του βατράχου για τις εθνικές κλήσεις και από ciao σε ciao; Λέω, μήπως; :ninja::X

 

Λίγο ξεχασμένο το βλέπω το ciaο απο την cosmote...

.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...