Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για αλλη μια φορα στο κεντρο εξυπηρετησης δεν ξερουν τι τους γινεται!
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Eγω πάντως οσα mms εχω στειλει απο το πρωτο σαβ/κο της προσφορας δεν εχει παραδοθει κανενα.
http://fun.diadiktyo.net/fotos/jpg/TN/TN_169.JPG
Link to comment
Share on other sites

Προς ολες τις εταιριες ειναι.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το σάββατο άλλαξα το what's up μου σε καρτοσυμβόλαια και θέλω να ξέρω αν ισχύει και για το καρτοσυμβόλαιο.

 

Παντώς προσπάθησα να στείλω την κυριακή ένα και μου έβγαζε συνέχεια "Πρόβλημα δικτύου". Πρέπει να ξαναενεργοποιήσω τα MMS;

Vamos :w00t:
Link to comment
Share on other sites

τελικά δεν ισχύει προσφορά δωρεάν βιντεοκλήσεων. με πήραν από κοσμοτε να με ρωτήσουν πότε μου τα είπαν αυτά απο εξυπηρέτηση πελατων για να ερευνήσουν το θέμα και μάλλον δε θα χρεωθώ για τις βιντεοκλήσεις τον εν λόγω διάστημα. για να δούμε..
Link to comment
Share on other sites

Λιγο δυσκολο να σου επιστραφει το κοστος που εκαναν οι βιντεοκλησεις που εκανες!Διοτι αν γινοταν αυτο ο καθενας θα εκανε βιντεοκλησεις και μετα θα επαιρνε τηλ.στην εξυπηρετηση πελατων 'η θα εστελνε email και θα ελεγε:μου ειπαν οτι υπαρχει προσφορα δωρεαν και θα ζητουσε τα λεφτα του πισω!
Link to comment
Share on other sites

Λιγο δυσκολο να σου επιστραφει το κοστος που εκαναν οι βιντεοκλησεις που εκανες!Διοτι αν γινοταν αυτο ο καθενας θα εκανε βιντεοκλησεις και μετα θα επαιρνε τηλ.στην εξυπηρετηση πελατων 'η θα εστελνε email και θα ελεγε:μου ειπαν οτι υπαρχει προσφορα δωρεαν και θα ζητουσε τα λεφτα του πισω!

Τον ρώτησαν πότε του τα είπαν από την εξυπηρέτηση. Θα τσεκάρουν ίσως τις ηχογραφημένες συνομιλίες για να δουν αν όντως είπε κανείς από εκεί κάτι τέτοιο ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

όντως έτσι έγινε. έδωσα ακριβή ώρα και μέρα που είχα καλέσει στην εξυπηράτηση πελατών και μου είπαν ότι θέλουν και οι ίδιοι να διερευνήσουν τι είδους πληροφορίες βγαίνουν από την εξυπηρέτηση πελατών.

εννοείται ότι καταγράφονται οι συνομιλίες.

μάλιστα, με ρώτησαν πόση ώρα περίπου συνολικά είχα κάνει βιντεοκλήσεις το συγκεκριμένο διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι δεν ισχύει η απευθείας παρακολούθηση του λογαριασμού, αλλά εμφανίζεται μόνο αφού έχει αυτός εκδοθεί... κάνω λάθος?
η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Είδα πριν λίγο μια διαφήμιση που πρόσφερε κινητά με έκπτωση από 7-37%, λογικά με κάποιο συμβόλαιο... Είχε σχέση και με το Γερμανό.΄Έψαξα να βρω πληροφορίες αλλά δεν κατάφερα κάτι. Ξέρει κανείς παραπάνω?
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα ένα νέο συμβόλαιο στο Γερμανό αλλά δεν μου είπαν κάτι σχετικό.

 

ΥΓ: Είδες όμως ε; Ο Johnapos έκανε εγγραφή, μόνο και μόνο για να σου απαντήσει! Τι Forumara είμαστε.. :D

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

uparxei ekptwsi 7-37% mexri kai tin deutera sto germano gia sigkekrimenes syskeyes me syndesi....tha ginoun kai alles ekptwseis apo deutera.pantws auto pou pragmatika aksizei einai to k750 kai to w810 pou exoun kai tin megaluteri ekptwsi
Link to comment
Share on other sites

Εχω σύνδεση cosmote κ τον προηγούμενο μήνα ήρθε λογαριασμος με πολλά διπλά κ τριπλά μηνύματα... στον ίδιο αριθμό μέσα σε ελάχιστα δευτ/πτα. Δηλ. 12.00 12.03 12.05. Απο κάποιο γνωστό άκουσα οτι έγινε κ σε αλλους. Ξέρετε κάτι γιαυτό; Mήπως πρόβλημα δικτύου ή κινητού;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...