Jump to content

Nέος υπολογιστής / Αναβάθμιση: Σύνθεση, προτάσεις, αγορές, ερωτήσεις


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω πως ούτε μπροστά με παίρνει το spec 03 μιας και έχει τα bay tray κάτω.

Κοιτούσα επίσης αυτά που μου έδωσες, με ψήνει άσχημα το Phanteks, αλλά έχω ένα θέμα: χρειάζομαι τα 5.25" για DVD/BR recorder!

 

Anyway, thanks για τον χρόνο σου και τις προτάσεις σου !

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω πως ούτε μπροστά με παίρνει το spec 03 μιας και έχει τα bay tray κάτω.

Κοιτούσα επίσης αυτά που μου έδωσες, με ψήνει άσχημα το Phanteks, αλλά έχω ένα θέμα: χρειάζομαι τα 5.25" για DVD/BR recorder!

 

Anyway, thanks για τον χρόνο σου και τις προτάσεις σου !

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και εγώ έχω για DVD recorder ενα της LG εξωτερικό και είμαι οκ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το PC μου καίει τα τροφοδοτικά... Το μόνο που έχω προσθέσει τελευταία είναι κάρτα γραφικών. Μου έχει κάψει το παλιό (ήταν αρκετά παλιό και δεν μου έκανε εντύπωση) και 2 καινούρια. Τι στο καλό μπορεί να συμβαίνει; Τις συνδέσεις τις έχει κάνει τεχνικός...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το PC μου καίει τα τροφοδοτικά... Το μόνο που έχω προσθέσει τελευταία είναι κάρτα γραφικών. Μου έχει κάψει το παλιό (ήταν αρκετά παλιό και δεν μου έκανε εντύπωση) και 2 καινούρια. Τι στο καλό μπορεί να συμβαίνει; Τις συνδέσεις τις έχει κάνει τεχνικός...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Δεν γίνεται να καίγεται η πηγή τροφοδοσίας. Το αντίθετο ναι.

Οπότε μήπως φταίει το ρεύμα που έρχεται από την μπριζα;

 

Βάλε ένα UPS όπως και να έχει

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το δύο πρώτα τα έκαψε με ups. Μετά το έβγαλα μήπως έφταιγε αυτό. Αλλά πάλι τα ίδια.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχω κάποια χρήματα διαθέσιμα από μία υποτροφία. Θέλω να πάρω ένα λάπτοπ 13,3. Μπορώ να διαθέσω έως 1900 περίπου. Ποιό προτείνετε?
Link to comment
Share on other sites

Για μένα μη δώσεις τόσα χρήματα (λίγο πάνω από 1000€ ειναι υπερβολικα αλλα και καλα για laptop) και μην πας σε 13αρι. Το έκανα εγώ και τελικά μου λείπει το 15άρι. Για μένα μια καλή πρόταση που κάνει τα πάντα είναι από Dell η σειρά 7559 (όποιο σου κάτσει καλύτερα) Ενδεικτικά δες αυτό εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Και μένα το 13άρι μου αρέσει περισσότερο από άποψη φορητότητας. Με τόσα χρήματα εγώ θα κοιτούσα είτε κάποιο surface είτε το νέο Macbook Pro.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Πήγα για αναβαθμισούλα και τελικά κατέληξα με μητρικη msi gaming pro carbon ενώ δεν παίζω παιχνίδια (μη ρωτάτε πώς έγινε και την πήρα) και επεξεργαστή Ryzen 5 1600 μνημη 3200 2χ8 κιτ κουτι τροφοδοτικο τα πάντα. .Το μόνο που κράτησα από το παλιο pc ήταν μια ssd και μια καρτα γραφικών amd hd radeon 5540 1gb. Είτε άλλαξα pc είτε όχι ένα και το αυτό. Κλαίω το χρόνο και το χρήμα. Επί πλέον στον μοζιλλα και στο κροουμ και στο browsing γενικως λαγκαρει συνεχεια, πολύ εκνευριστικό δεν υπηρχε τετοιο προβλημα πριν με το παληο. Εχω ας πουμε το office ανοιχτο και έναν μπράοθζερ, όταν κολλησει ο μπραουζερ κολλαει και ότι άλλο εχω ανοιχτο. Κανει περιπου 30 δευτερα να επανελθει. Το πήγα εκεί που το αγορασα όλο έλεγχο και τα ίδια. Τι έχει το ερμο και ψοφά; Edited by alieus
Link to comment
Share on other sites

Φορματ έκανες ή απλώς έβαλες τον παλιό σκληρό με κάποιον τρόπο και δουλεύεις από αυτόν;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πήγα για αναβαθμισούλα και τελικά κατέληξα με μητρικη msi gaming pro carbon ενώ δεν παίζω παιχνίδια (μη ρωτάτε πώς έγινε και την πήρα) και επεξεργαστή Ryzen 5 1600 μνημη 3200 2χ8 κιτ κουτι τροφοδοτικο τα πάντα. .Το μόνο που κράτησα από το παλιο pc ήταν μια ssd και μια καρτα γραφικών amd hd radeon 5540 1gb. Είτε άλλαξα pc είτε όχι ένα και το αυτό. Κλαίω το χρόνο και το χρήμα. Επί πλέον στον μοζιλλα και στο κροουμ και στο browsing γενικως λαγκαρει συνεχεια, πολύ εκνευριστικό δεν υπηρχε τετοιο προβλημα πριν με το παληο. Εχω ας πουμε το office ανοιχτο και έναν μπράοθζερ, όταν κολλησει ο μπραουζερ κολλαει και ότι άλλο εχω ανοιχτο. Κανει περιπου 30 δευτερα να επανελθει. Το πήγα εκεί που το αγορασα όλο έλεγχο και τα ίδια. Τι έχει το ερμο και ψοφά;
Πες μας ότι δεν έκανες φορμάτ.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Φορμάτ αναβαθμίσεις κανονικά. Ίσως ο ssd έχει θέμα που είπε ένας φίλος πιο πάνω, τα διαγνωστικά (Adata) δείχνουν ΟΚ και κατά τον συναρμολογητή (ΠΛΑΙΣΙΟ) όλα ΟΚ και ίσως φταίει η σύνδεση του ιντερνετ. H γενική συμπεριφορά του υπολογιστή δεν διαφέρει από αυτόν που είχα από το 2008 και τον ίδιο ssd που έβαλα το 2016. Έκανα λάθος επιλογή σε σχέση με τις πραγματικές μου ανάγκες το ξέρω αλλά σε τίποτε δε θυμίζει σύστημα των 900 ευρώ. Καμμιά φορά λέω μήπως ”κρατάω πίσω τ' άλογα" σε έναν υπολογιστή που είναι για gaming κι εγώ το έχω μόνο για office και surfing.
Link to comment
Share on other sites

Φορμάτ αναβαθμίσεις κανονικά. Ίσως ο ssd έχει θέμα που είπε ένας φίλος πιο πάνω, τα διαγνωστικά (Adata) δείχνουν ΟΚ και κατά τον συναρμολογητή (ΠΛΑΙΣΙΟ) όλα ΟΚ και ίσως φταίει η σύνδεση του ιντερνετ. H γενική συμπεριφορά του υπολογιστή δεν διαφέρει από αυτόν που είχα από το 2008 και τον ίδιο ssd που έβαλα το 2016. Έκανα λάθος επιλογή σε σχέση με τις πραγματικές μου ανάγκες το ξέρω αλλά σε τίποτε δε θυμίζει σύστημα των 900 ευρώ. Καμμιά φορά λέω μήπως ”κρατάω πίσω τ' άλογα" σε έναν υπολογιστή που είναι για gaming κι εγώ το έχω μόνο για office και surfing.
Δεν χαλάνε οι ssd σε ένα χρόνο.

Τώρα το γιατί έδωσες 900€ και έχεις pc που σέρνεται πρέπει να στο απαντήσει αυτός που σου πούλησε τα πράγματα .

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πήγα για αναβαθμισούλα και τελικά κατέληξα με μητρικη msi gaming pro carbon ενώ δεν παίζω παιχνίδια (μη ρωτάτε πώς έγινε και την πήρα) και επεξεργαστή Ryzen 5 1600 μνημη 3200 2χ8 κιτ κουτι τροφοδοτικο τα πάντα. .Το μόνο που κράτησα από το παλιο pc ήταν μια ssd και μια καρτα γραφικών amd hd radeon 5540 1gb. Είτε άλλαξα pc είτε όχι ένα και το αυτό. Κλαίω το χρόνο και το χρήμα. Επί πλέον στον μοζιλλα και στο κροουμ και στο browsing γενικως λαγκαρει συνεχεια, πολύ εκνευριστικό δεν υπηρχε τετοιο προβλημα πριν με το παληο. Εχω ας πουμε το office ανοιχτο και έναν μπράοθζερ, όταν κολλησει ο μπραουζερ κολλαει και ότι άλλο εχω ανοιχτο. Κανει περιπου 30 δευτερα να επανελθει. Το πήγα εκεί που το αγορασα όλο έλεγχο και τα ίδια. Τι έχει το ερμο και ψοφά;

 

1. Ποιο είναι το μοντέλο του SSD ? Αλλαξε το καλώδιο του.

2. Βγάλε την κάρτα γραφικών και δοκίμασε από την onbaord. Παίζει το ίδιο?

Edited by George_Kont

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Φορμάτ αναβαθμίσεις κανονικά. Ίσως ο ssd έχει θέμα που είπε ένας φίλος πιο πάνω, τα διαγνωστικά (Adata) δείχνουν ΟΚ και κατά τον συναρμολογητή (ΠΛΑΙΣΙΟ) όλα ΟΚ και ίσως φταίει η σύνδεση του ιντερνετ. H γενική συμπεριφορά του υπολογιστή δεν διαφέρει από αυτόν που είχα από το 2008 και τον ίδιο ssd που έβαλα το 2016. Έκανα λάθος επιλογή σε σχέση με τις πραγματικές μου ανάγκες το ξέρω αλλά σε τίποτε δε θυμίζει σύστημα των 900 ευρώ. Καμμιά φορά λέω μήπως ”κρατάω πίσω τ' άλογα" σε έναν υπολογιστή που είναι για gaming κι εγώ το έχω μόνο για office και surfing.

Αν ξέρεις, έλεγξε για αναβάθμιση του bios. Αν είσαι Αθήνα, στείλε μου κι ένα μήνυμα αν δε βγάζεις άκρη με το πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

1. Ποιο είναι το μοντέλο του SSD ? Αλλαξε το καλώδιο του.

2. Βγάλε την κάρτα γραφικών και δοκίμασε από την onbaord. Παίζει το ίδιο?

 

Ο Ryzen 5 δεν υποστηρίζει γραφικά onboard.Η μητρική έχει έξοδο hdmi αλλά δεν ανταποκρίνεται γι αυτό έχω επάνω την παληα κάρτα στο 1 gb για να κινείται το σύστημα. Από ότι λένε η επόμενη γενιά ryzen μάλλον τέλος καλοκαιριού, θα είναι αυτή πουθα έχει γραφικά onboard. Δεν μας τα είπαν αυτά όταν καναμε την αγορά κατά ΜάΙο-Ιούνιο μεριά.

Το μοντέλο του SSD είναι ADATA SP 550.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ξέρεις, έλεγξε για αναβάθμιση του bios. Αν είσαι Αθήνα, στείλε μου κι ένα μήνυμα αν δε βγάζεις άκρη με το πλαίσιο.

 

Θεσσαλονίκη είμαι. Φλάρισα την μητρική με το τελευταίο firmware ήταν το ίδιο ούτως ή άλλως με το ήδη υπάρχον, ελπίζω να μην έκανα καμμιά ζημιά, ήρθε και έκατσε από πάνω δεν μου έβγαλε κανένα μήνυμα ούτε είδα κάτι χειρότερο ή καλύτερο στην απόδοση. Ίσως, ίσως είναι οι παιδικές ασθένειες ας ελπίσω...με το πλαίσιο πράγματι δουλεία δεν γίνεται, ό,τι έκανα και κάνω μελλοντικά θα είναι με φίλους και στο διαδίκτυο.

ΥΓ. Εγώ φταίω που πριν 5 χρόνια ειχα ορκιστεο ότι δεν ξαναπεράσω ούτε απ' έξω απ΄αυτήν την εταιρεία και τελικά πάλι την έκανα την λαμακία. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ryzen 5 δεν υποστηρίζει γραφικά onboard.Η μητρική έχει έξοδο hdmi αλλά δεν ανταποκρίνεται γι αυτό έχω επάνω την παληα κάρτα στο 1 gb για να κινείται το σύστημα. Από ότι λένε η επόμενη γενιά ryzen μάλλον τέλος καλοκαιριού, θα είναι αυτή πουθα έχει γραφικά onboard. Δεν μας τα είπαν αυτά όταν καναμε την αγορά κατά ΜάΙο-Ιούνιο μεριά.

Το μοντέλο του SSD είναι ADATA SP 550.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Θεσσαλονίκη είμαι. Φλάρισα την μητρική με το τελευταίο firmware ήταν το ίδιο ούτως ή άλλως με το ήδη υπάρχον, ελπίζω να μην έκανα καμμιά ζημιά, ήρθε και έκατσε από πάνω δεν μου έβγαλε κανένα μήνυμα ούτε είδα κάτι χειρότερο ή καλύτερο στην απόδοση. Ίσως, ίσως είναι οι παιδικές ασθένειες ας ελπίσω...με το πλαίσιο πράγματι δουλεία δεν γίνεται, ό,τι έκανα και κάνω μελλοντικά θα είναι με φίλους και στο διαδίκτυο.

ΥΓ. Εγώ φταίω που πριν 5 χρόνια ειχα ορκιστεο ότι δεν ξαναπεράσω ούτε απ' έξω απ΄αυτήν την εταιρεία και τελικά πάλι την έκανα την λαμακία. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.

Ήταν εξ αρχής γνωστό πως οι Ryzen ΔΕΝ ειναι APU, επομένως δεν έχουν ενσωματωμένα γραφικά (αφού είναι επεξεργαστές υψηλών επιδόσεων, οι APU απευθύνονται σε φθηνά συστήματα.)

Η κάρτα γραφικών σου ωστόσο δεν έχει καμιά απολύτως σχέση με τις επιδόσεις. Επίσης η μητρική σου δεν έχει κανένα πρόβλημα με το bios, το πρόβλημά σου οφείλεται είτε σε πρόβλημα των windows, είτε σε ελλατωματικό εξάρτημα. Δοκίμασε format κι εγκατάσταση άλλης έκδοσης windows ή άλλου λειτουργικού, ώστε να επιβεβαιώσεις το πρόβλημα. Εάν σου ναι εύκολο, τρέξε ένα livecd linux, χωρίς εγκατάσταση, ώστε να δεις αν τρέχει οκ, μήπως έχει βλάβη ο controller του ssd επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν εξ αρχής γνωστό πως οι Ryzen ΔΕΝ ειναι APU, επομένως δεν έχουν ενσωματωμένα γραφικά (αφού είναι επεξεργαστές υψηλών επιδόσεων, οι APU απευθύνονται σε φθηνά συστήματα.)

Η κάρτα γραφικών σου ωστόσο δεν έχει καμιά απολύτως σχέση με τις επιδόσεις. Επίσης η μητρική σου δεν έχει κανένα πρόβλημα με το bios, το πρόβλημά σου οφείλεται είτε σε πρόβλημα των windows, είτε σε ελλατωματικό εξάρτημα. Δοκίμασε format κι εγκατάσταση άλλης έκδοσης windows ή άλλου λειτουργικού, ώστε να επιβεβαιώσεις το πρόβλημα. Εάν σου ναι εύκολο, τρέξε ένα livecd linux, χωρίς εγκατάσταση, ώστε να δεις αν τρέχει οκ, μήπως έχει βλάβη ο controller του ssd επίσης.

 

Ευχαριστώ, θα το κάνω. Πάντως έβγαλα τον edge και απομόνωσα τον windows defender, είδα κάτι τετοιες προτάσεις, τα εψαλα και στην cyta που μας εχει ταράξει στις αποσυνδέσεις και τα λαγγαρίσματα τελευταία και κάαατι πήγε λίγο καλύτερα. Λίγο μετά την τελευταία συζήτηση εδώ πήρα μήνυμα από microsoft αν θα συνέστηνα τα 10άρια σε φίλους, είπα οχι και μου έβγαλαν ερωτηματολόγιο. Απήντησα αυτά που λέμε εδώ, δλδ ήδη τα είχαν έτοιμα και απλώς τσεκάριζα. Κάτι θα ξέραν! Φαίνεται πήραν χαμπάρι πως τα 10άρια σηκώνουν πολύ βελτίωση και το ψάχνουν. Μακάρι. Σκέφτηκα να περάσω τα 7άρια ultimate που είχα παλιά αλλά από το Πλαίσιο μου είπαν να μην το κάνω γιατί ισως εχω προβλήματα με διάφορους drivers και δίστασα. Κάποια άποψη; Δε μου φαίνεται και πολύ λογικό και μάλλον θα κάνω κι αυτό το πείραμα. Ευχαριστώ ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, θα το κάνω. Πάντως έβγαλα τον edge και απομόνωσα τον windows defender, είδα κάτι τετοιες προτάσεις, τα εψαλα και στην cyta που μας εχει ταράξει στις αποσυνδέσεις και τα λαγγαρίσματα τελευταία και κάαατι πήγε λίγο καλύτερα. Λίγο μετά την τελευταία συζήτηση εδώ πήρα μήνυμα από microsoft αν θα συνέστηνα τα 10άρια σε φίλους, είπα οχι και μου έβγαλαν ερωτηματολόγιο. Απήντησα αυτά που λέμε εδώ, δλδ ήδη τα είχαν έτοιμα και απλώς τσεκάριζα. Κάτι θα ξέραν! Φαίνεται πήραν χαμπάρι πως τα 10άρια σηκώνουν πολύ βελτίωση και το ψάχνουν. Μακάρι. Σκέφτηκα να περάσω τα 7άρια ultimate που είχα παλιά αλλά από το Πλαίσιο μου είπαν να μην το κάνω γιατί ισως εχω προβλήματα με διάφορους drivers και δίστασα. Κάποια άποψη; Δε μου φαίνεται και πολύ λογικό και μάλλον θα κάνω κι αυτό το πείραμα. Ευχαριστώ ξανά.

 

Τωρα σου φταινε τα 10αρια που δεν τρεχουν στο συστημα των 900ευρω;;

 

Οταν παιζουν μια χαρα σε μηχανήματα 8ετιας η σε ταμπλετ των 150ευρω;

 

Sent from mTalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τωρα σου φταινε τα 10αρια που δεν τρεχουν στο συστημα των 900ευρω;;

 

Οταν παιζουν μια χαρα σε μηχανήματα 8ετιας η σε ταμπλετ των 150ευρω;

 

Sent from mTalk

Καλά, με συγχωρείς...!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, θα το κάνω. Πάντως έβγαλα τον edge και απομόνωσα τον windows defender, είδα κάτι τετοιες προτάσεις, τα εψαλα και στην cyta που μας εχει ταράξει στις αποσυνδέσεις και τα λαγγαρίσματα τελευταία και κάαατι πήγε λίγο καλύτερα. Λίγο μετά την τελευταία συζήτηση εδώ πήρα μήνυμα από microsoft αν θα συνέστηνα τα 10άρια σε φίλους, είπα οχι και μου έβγαλαν ερωτηματολόγιο. Απήντησα αυτά που λέμε εδώ, δλδ ήδη τα είχαν έτοιμα και απλώς τσεκάριζα. Κάτι θα ξέραν! Φαίνεται πήραν χαμπάρι πως τα 10άρια σηκώνουν πολύ βελτίωση και το ψάχνουν. Μακάρι. Σκέφτηκα να περάσω τα 7άρια ultimate που είχα παλιά αλλά από το Πλαίσιο μου είπαν να μην το κάνω γιατί ισως εχω προβλήματα με διάφορους drivers και δίστασα. Κάποια άποψη; Δε μου φαίνεται και πολύ λογικό και μάλλον θα κάνω κι αυτό το πείραμα. Ευχαριστώ ξανά.

Τα 10άρια είναι εντάξει, και τρέχουν πολύ καλύτερα και ταχύτερα από τα 7άρια.

Link to comment
Share on other sites

Τα 10άρια είναι εντάξει, και τρέχουν πολύ καλύτερα και ταχύτερα από τα 7άρια.

 

Ευχαριστώ, με γλύτωσες από φορματ κλπ. Τα λέμε μετα από το τρεξιμο που θα κάνω με το λινουξ:)

Link to comment
Share on other sites

Τα 10άρια είναι εντάξει, και τρέχουν πολύ καλύτερα και ταχύτερα από τα 7άρια.

 

Εξάλλου αν δεν έχω καταλάβει κάτι λάθος με τον Ryzen δεν θα μπορεί να κάνει updates αλλά ούτε και να βρει σωστούς drivers.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα παιδια! Η διαφορα στην τιμη ειναι πολυ μικρη οποτε ποια απο τις 2 ειναι καλυτερη και γιατι δυσκολευομαι να αποφασισω η Asus Maximus VIII Hero ή Asus Rog Maximus VIII Hero Alpha ??? Υπαρχει μηπως κατι καλυτερο ή ποιο καινουριο σε αυτο το ευρος τιμης; κοντα στο 200αρικο δλδ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...