Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας.Εχω το εξης προβλημα:οταν συνδεω το κινητο στο pc για να μεταφερω τις φωτογραφιες ενω αναγνωριζεται το κινητο απο το pc,η διαδικασια κολλαει και οι φωτο δεν μεταφερονται.Καμια βοηθεια;:(

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Εχω το εξης προβλημα:οταν συνδεω το κινητο στο pc για να μεταφερω τις φωτογραφιες ενω αναγνωριζεται το κινητο απο το pc,η διαδικασια κολλαει και οι φωτο δεν μεταφερονται.Καμια βοηθεια;:(

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Εχεις βαλει τα προγρ/τα που χρειαζετε?

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα.Τα εχω εγκαταστησει.Μηπως εχει προβλημα η συσκευη μου;

Μην βιαζεσαι!:) Καμια φορα εχει σημασια τη προγρα/τα ειχαμε βαλει πριν και ποιες θυρες usb ειχαν δεσμευσει! Κανε μια απεγκ/ση και ξανα εγκατασταση απο την αρχη και μετα βλεπουμε..;)

Link to comment
Share on other sites

Μην βιαζεσαι!:) Καμια φορα εχει σημασια τη προγρα/τα ειχαμε βαλει πριν και ποιες θυρες usb ειχαν δεσμευσει! Κανε μια απεγκ/ση και ξανα εγκατασταση απο την αρχη και μετα βλεπουμε..;)

 

Κι αυτο το εχω ηδη κανει.Ακομη και τα xp στο pc ειναι φρεσκοεγκατεστημενα.Ηλπιζα οτι θα εχει καποιος αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα και ισως η λυση ειναι απλη αλλα βλεπω ειμαι η μονη ατυχη

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτο το εχω ηδη κανει.Ακομη και τα xp στο pc ειναι φρεσκοεγκατεστημενα.Ηλπιζα οτι θα εχει καποιος αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα και ισως η λυση ειναι απλη αλλα βλεπω ειμαι η μονη ατυχη

 

Αν εχεις τις photo στην καρτα μνημης μπορεις να δοκιμασεις να βαλεις την καρτα σε ενα card reader και να δεις αν μπορεις να τις παρεις απο εκει! Αν οχι παλι τοτε εχει καποιο προβλημα η καρτα μνημης!:!:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δε γλιτωνω την επισκεψη στο καταστημα.

Ωστοσο ευχαριστω cretaman!

 

Τιποτα βρε! Το εκανες αυτο που σου ειπα με το card reader? Γιατι μπορει να μην φταιει το τηλ και να τους πας μονο την καρτα πισω! Παντως ευχομαι οτι καλυτερο!;)

Link to comment
Share on other sites

guys το έχω ξαναναφέρει το πρόβλημα αλλά τότε ήταν πρωτοφανές(δεν ξέρω αν είναι και τώρα)...ένας φίλος μου που έχει το Κ800i η camera του τα δείχνει όλα πράσινα(και είναι και φανατικός γαύρος :lol: )...το πήγε το κινητό στην SE του έκαναν την αναβάθμηση αλλά η camera δεν έφτιαξε!!!:X έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα??

 

πάντος εγώ θα το θεωρήσω απαράδεκτο αν τελικά δεν του αλλάξουν το κινητό...:mad: :mad:

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

are jor1ge me kapses:lol:pai to k800 mou:(

Ante vres mou mia lisi twra:)

xaxaxa:):)

 

 

Αν αντί για το C έχεις πατημένα τα 2&5 όταν το συνδέεις, δεν προχωράει σε αναβάθμιση της erom? Κανονικά την 11 έπρεπε να την είχες ξηλώσει από καιρό. Είναι επικύνδηνη.

 

 

PS: Ξέρει κανείς αν έχει ανέβει ή πότε θ' ανέβει στο SEUS η νέα version?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τί σημαίνει είχες ένα φεγγάρι?

= mia epoxh H allios kapoio diasthma;)

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Μιλώντας υποθετικά, αν ήθελα να γυρίσω ξανά σε Voda(έχωντας κάνει debrand απο wotan), θα μπορούσα με κάποιον τρόπo να το κάνω:ninja: ;
Link to comment
Share on other sites

Αν αντί για το C έχεις πατημένα τα 2&5 όταν το συνδέεις, δεν προχωράει σε αναβάθμιση της erom? Κανονικά την 11 έπρεπε να την είχες ξηλώσει από καιρό. Είναι επικύνδηνη.

 

 

PS: Ξέρει κανείς αν έχει ανέβει ή πότε θ' ανέβει στο SEUS η νέα version?

 

Ta exw dokimasei ola file mou kai me wotan leei erom header update failed!!!:X

Dn peirazei vre to piga se ena filaraki texniko sthn katerini kai to paleuei!!!

Ante na doume pote 8a vgei to black diamond me 4 kai 5mp camera!!!

Ws tote kala na nai to w850 kai to N73ME

An dn mporesei na to kanei o filos mou 8a to steilw sthn SE;)

 

Filika Scottas:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

πηγα τελικα το τηλ στο service της SE να το δουν διοτι οπως σας ειχα πει δεν ανοιγε η καμερα.

σημερα πηγα και μου ειπαν οτι εχει σπασει η καμερα.και δεν ξερουν ποσο θα κοστισει.μηπως ξερει κανενας απο εσας ποσο περιπου κανει?

hi...
Link to comment
Share on other sites

πηγα τελικα το τηλ στο service της SE να το δουν διοτι οπως σας ειχα πει δεν ανοιγε η καμερα.

σημερα πηγα και μου ειπαν οτι εχει σπασει η καμερα.και δεν ξερουν ποσο θα κοστισει.μηπως ξερει κανενας απο εσας ποσο περιπου κανει?

 

Δυστηχως δεν γνωριζω εγω κατι τετοιο αλλα ευχομαι να μην σου πουν τιποτα παραξενο!:cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.Έχω το Κ750ι.Σκέφτομαι στους επόμενους μήνες με την αναβάθμιση να πάρω το Κ800.Να τονίσω ότι με ενδιαφέρουν οι φωτογραφκές του ικανότητες (αν έχει).Φυσικά καταλαβαίνω ότι δεν μπορεί να είναι ισάξιο μίας φωτ.μηχανής.Πιστεύετε ότι σαν κινητό είναι καλή κίνηση να το αποκτήσει κανείς;Διάβασα διάφορα στο forum και δεν μπορώ να το αξιολογήσω,γενικότερα σαν τηλέφωνο.Ευχαριστώ που διαβάσατε την ερώτησή μου.Θα με υποχρεώσει αν μου απαντήσει κάποιος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.Έχω το Κ750ι.Σκέφτομαι στους επόμενους μήνες με την αναβάθμιση να πάρω το Κ800.Να τονίσω ότι με ενδιαφέρουν οι φωτογραφκές του ικανότητες (αν έχει).Φυσικά καταλαβαίνω ότι δεν μπορεί να είναι ισάξιο μίας φωτ.μηχανής.Πιστεύετε ότι σαν κινητό είναι καλή κίνηση να το αποκτήσει κανείς;Διάβασα διάφορα στο forum και δεν μπορώ να το αξιολογήσω,γενικότερα σαν τηλέφωνο.Ευχαριστώ που διαβάσατε την ερώτησή μου.Θα με υποχρεώσει αν μου απαντήσει κάποιος.

 

 

Αν δεν σε ενδιαφέρει η κάμερα του, τότε γιατί να μην διαλέξεις κάποιος αλλο? γιατί σου άρεσε?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε ενδιαφέρει η κάμερα του, τότε γιατί να μην διαλέξεις κάποιος αλλο? γιατί σου άρεσε?

Ίσως δεν το έθεσα σωστά.Με ενδιαφέρει να έχω ένα κινητό με καλή φωτ.μηχανή.Περισσότερο ας πούμε από το να έχει καλό player.Να είναι αρκετά ελαφρύ και να έχει δυνατότητα αποθήκευσης πολλών επαφών.Βλέπω ότι το Κ800

δείχνει να τα έχει αλλά είναι φυσικό να θέλω να πάρω κάποιες πληροφορίες από κάποιους που έχουν τη συσκευή.Διαβάζω ότι βγάζει καλές photo την νύκτα.Δηλαδή την ημέρα δεν είναι ικανοποιητικές;Ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως δεν το έθεσα σωστά.Με ενδιαφέρει να έχω ένα κινητό με καλή φωτ.μηχανή.Περισσότερο ας πούμε από το να έχει καλό player.Να είναι αρκετά ελαφρύ και να έχει δυνατότητα αποθήκευσης πολλών επαφών.Βλέπω ότι το Κ800

δείχνει να τα έχει αλλά είναι φυσικό να θέλω να πάρω κάποιες πληροφορίες από κάποιους που έχουν τη συσκευή.Διαβάζω ότι βγάζει καλές photo την νύκτα.Δηλαδή την ημέρα δεν είναι ικανοποιητικές;Ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις.

 

Συγνώμη, εγώ εφταιγα γιατι δεν διαβασα σωστά το μήνυμά σου. Την μέρα δεν βγάζει μόνο καλές, βγάζεις τις καλύτερες φωτογραφίες απο κινητό μαζί με κανα 2 ακομα κινητα. Επίσης για να σου πω κάτι που θα σου αρέσει, το

Κ800 είναι με το 850 απο τα κορυφαία κινητά σε χρόνο ομιλιας και βιντεοκλήσεων απο όλες τις μάρκες. ;) Δεν το έχω το κινητό αλλά το έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές, αμα θες κάτι συγκεκριμένο πες, και μπορεί να το ξέρω

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

mpa_ma_si πόσα λεφτά θα διαθέσεις για καινούριο κινητό...;;; Βιάζεσαι να αγοράσεις γρήγορα ή όχι...;;; :worry:
Link to comment
Share on other sites

mpa_ma_si πόσα λεφτά θα διαθέσεις για καινούριο κινητό...;;; Βιάζεσαι να αγοράσεις γρήγορα ή όχι...;;; :worry:

Δεν βιάζομαι.Η επιδότηση θα γίνει σε 3 περίπου μήνες.Έχω άλλα 2 κινητά που τα θεωρώ αρκετά καλά.Το Ν70 της nokia και το Q-TEK 2020i.Επειδή μου αρέσει να φωτογραφίζω (τελείως ερασιτεχνικά) και δεν είναι πάντα εύκολο να έχω 3 τηλέφωνα και φωτ.μηχανή επάνω μου,σκεφτόμουνα ότι μάλλον το Κ800 θα βγάζει καλύτερες φωτογραφίες από το Κ 750 που έχω.Από το οποίο είμαι ευχαριστημένος.Αλλά είναι;

Link to comment
Share on other sites

mou fenete ine gia asiatikes gloses kai kati tetia.. den mas afora..

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...