Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στο forum.Σκέφτομαι για αγορά του s.e. k800i.Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι εάν το joystick έχει βγάλει προβλήματα και πόσο καλή είναι η ποιότητα κατασκευής του.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

 

Φίλε μου δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη.

Όπως πάντα, είναι "να μην σου τύχει"

Υπάρχει ένα ποσοστό, μικρό κατά την γνώμη μου, που είχε πρόβλημα με το τζόιστικ. Αλλά οι περισσότεροι δεν είχαν τέτοια προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι καινουργιος κατοχος του κινητου. Χθες το πηρα. Να ρωτησω πως γινεται να μην σβηνει τελειως η οθονη σε κατασταση αναμονης? Υποθετω ειναι για εξοικονομηση μπαταριας. Please μια βοηθεια.
Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω με επιδοτηση απο vodafone αλλα ειναι το vdfn live

mporv na to kano update και να γινει κανονικο ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω με επιδοτηση απο vodafone αλλα ειναι το vdfn live

mporv na to kano update και να γινει κανονικο ?

 

Επίσημα όχι. Αλλά τα καλά τα παλικάρια ξέρουν και άλλα μονοπάτια.

Κάνε μια μικρή αναζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Gia na to dialiseis monos sou prepei na prospa8iseis para poly.... exo allaxei 3(tria) K750i(kai se auto, poly ekanan parapona gia to joystick) kai 2(dyo) K800i

e, loipon kanena xanaleo KANENA den parousiase to paramikro problem....ma kanena leme!!!

ps To teleutaio K750 otan phra to K800 to edosa sthn gynaika mou kai to exei akoma, aproblimatisto panta para to oti auto to dinoume kai sthn korh mas(5 eton) kai ''paizei'' me ta paixnidia pou tis exo balei mesa. Fantasthte ena koritsaki 5 etwn poso "kala" symperiferetai sto joystick....aaaa, to xeirotero einai oti h deyterh (h mikrh) 17 mhnon tis to boutaei kai to petaei sto patoma kai paolauta ZEI kai den exei problem oute me to joystick oute me tpt allo.

 

5 xronon kai exei kinito?? mpavi:O

 

pantos file prosexe to kinito stin kori sou. mono 5 xronon kai me kinito, sta 40 tha exei psimeno egkefalo.

 

kalo kouragio me ta paidia sou...:)

 

filika:D

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παίζει με το κινητό λέει ο UNIQUE. Δεν παίρνει τηλέφωνο τις φίλες της για να τα λένε με τις ώρες.

Το ψήσιμο του εγκεφάλου, λόγω ακτινοβολίας, δεν έχει καμία σχέση εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Εχω να κανω μια δηλωση. Δεν ξερω αν εχει ξαναναφερθει και συγγνωμη αν ναι. Το πληκτρολογιο του Κ800 μου ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω να κανω μια δηλωση. Δεν ξερω αν εχει ξαναναφερθει και συγγνωμη αν ναι. Το πληκτρολογιο του Κ800 μου ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :lol:

 

kai emena to idio, arxise kai ksefloudizei :(

to exo pari apo to noevrio kai tora 2 pliktra ksefloudisa sto plai

Link to comment
Share on other sites

kai emena to idio, arxise kai ksefloudizei :(

to exo pari apo to noevrio kai tora 2 pliktra ksefloudisa sto plai

Πες τα! Εγω το πηρα Δεκεμβριο μεταχειρισμενο ελαχιστα, η κοπελα το ειχε αγορασει κι εκεινη ενα μηνα πριν, δηλαδη Νοεμβριο. Και εμεινα καγκελο οταν διαπιστωσα οτι ξεφλουδιζει ο αστερισκος κατω αριστερα! Και δερματολογικα προβληματα λοιπον το Κ800........

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πες τα! Εγω το πηρα Δεκεμβριο μεταχειρισμενο ελαχιστα, η κοπελα το ειχε αγορασει κι εκεινη ενα μηνα πριν, δηλαδη Νοεμβριο. Και εμεινα καγκελο οταν διαπιστωσα οτι ξεφλουδιζει ο αστερισκος κατω αριστερα! Και δερματολογικα προβληματα λοιπον το Κ800........

 

Εχω παντως ενα καλο δερματολογο!!!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω παντως ενα καλο δερματολογο!!!:lol: :lol: :lol:

 

offtopic

Επ, πατριώτη, τι λέει;:)

/offtopic

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με όλα αυτά έχουν συμβεί κατά καιρό με τα updates είχα αποφασίσει να μην τα κάνω.Από την άλλη έκανα σύγκριση το updated k800 ενός φίλου μου με το δικό μου και βρήκα πολλά πλεονεκτήματα από πλευράς του φίλου μου.Τι μου συμβουλεύετε να κάνω ή όχι τα updates ; Σκέφτομαι να το πάω σε ένα κατάστημα της SE . Θα πρέπει πρώτα να κάνω backup όλα τα αρχεία που έχω στο κινιτό μου ; Πόσο περίπου θα μου το κοστολογήσει και πόσο καιρό θα πάρει ;
Εικόνα εκτός ορίων.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με όλα αυτά έχουν συμβεί κατά καιρό με τα updates είχα αποφασίσει να μην τα κάνω.Από την άλλη έκανα σύγκριση το updated k800 ενός φίλου μου με το δικό μου και βρήκα πολλά πλεονεκτήματα από πλευράς του φίλου μου.Τι μου συμβουλεύετε να κάνω ή όχι τα updates ; Σκέφτομαι να το πάω σε ένα κατάστημα της SE . Θα πρέπει πρώτα να κάνω backup όλα τα αρχεία που έχω στο κινιτό μου ; Πόσο περίπου θα μου το κοστολογήσει και πόσο καιρό θα πάρει ;

 

Δεν θα χαθούν τα αρχεία, δεν θα κοστίσει τίποτα και δεν θα κάνει πάνω από 2-3 μέρες, ανάλογα βέβαια και το σέρβις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εχω να κανω μια δηλωση. Δεν ξερω αν εχει ξαναναφερθει και συγγνωμη αν ναι. Το πληκτρολογιο του Κ800 μου ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :lol:

 

ναι,λογω καλοκαιριου μαλλον,και θα αρχιζει να μαυριζει κι αλλο μετα..δεν ειναι τιποτα,μην ανυσηχειτε...:blink: ε,ρε τι αλλο θα δουμε απο αυτο το απιθανο κινητο...:D

Link to comment
Share on other sites

Είναι που έχει "ποιοτική" κατασκευή κατά μερικούς !!! Να πω ότι έχει πολύ καλή κάμερα, ΟΚ. Αλλά ποιοτική κατασκευή, σίγουρα όχι...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Είναι που έχει "ποιοτική" κατασκευή κατά μερικούς !!! Να πω ότι έχει πολύ καλή κάμερα, ΟΚ. Αλλά ποιοτική κατασκευή, σίγουρα όχι...

Καλα, εννοειται οτι ΔΕΝ εχει ποιοτικη κατασκευη. Κινηταρα ναι, αλλα εμενα εχει αρχισει να παρουσιαζει διαφορα προβληματα κ εχω ξενερωσει πολυ. Απο την αλλη λεω παλι καλα που δεν εχει παρουσιασει τιποτα πολυ χοντρο απο αυτα που αναφερονται σε αυτο το τοπικ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις να περασει ονοματα απο επαφες τα οποια ειναι απο νοκια ?παω να τις στειλω με bluetooth και καποια στιγμη γινεται διακοπη!
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις να περασει ονοματα απο επαφες τα οποια ειναι απο νοκια ?παω να τις στειλω με bluetooth και καποια στιγμη γινεται διακοπη!

 

Κάποια επαφή είναι προβληματική. Ίσως κάποιος χαρακτήρας σου κάνει την δουλειά. Δες σε ποια επαφή σταματάει και ξαναγράψε την επαφή.

Link to comment
Share on other sites

re pedia pos mporo na do oles tis ipenthimisis sto imerologio?

otan pas stin euresi se anagkazi na valis ena gramma toulaxiston kai an kapia ipenthimisi den to exi den tin vriski.ego pou thelo na tis vlepo oles ti na kano?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...