Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια μπορώ απο το pc suite να επέμβω μέσα στα μηνύματα η στον τηλεφωνικό μου κατάλογο?Η τέλος πάντων μήπως μπορώ να το κάνω με κάποιο τρόπο?

 

Φίλε μου το έχουμε πει αρκετές φορές. Για αυτήν δουλειά θα πρέπει να κατεβάσεις το myPhoneExplorer.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν το κάνει αυτό. Ναι μεν δεν έχει φουλ φωτισμό, αλλά έναν αχνό. Θεοσκότεινο πάντως δεν μένει μετά την αναπάντητη.
Ο αχνός φωτισμός είναι φυσιολογικό, βλέπεις στην οθόνη τι πρέπει να πατήσεις και όταν το ξεκλειδώσεις ή πατήσεις κάπιο κουμπί, αν δεν είναι κλειδωμένο, φωτίζει στο φουλ.

Εδώ μιλάμε για ''πίσα'' οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε ασημι χρωμα που μπορω να το βρω?για ελλαδα μιλαω παντα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

exo to kinito edo kai 6 mines den moy exei paroysiasi oyte ena problima katebasa to update apo to site tis se na to egatastiso sto kinito i oxi tha exo problems meta please he:!: lp
ARIS K DEN EIMAI KALA!!!! SUPER -3- FAMILIA
Link to comment
Share on other sites

exo to kinito edo kai 6 mines den moy exei paroysiasi oyte ena problima katebasa to update apo to site tis se na to egatastiso sto kinito i oxi tha exo problems meta please he:!: lp

 

αν δεν εχει προβλημα φιλε μου τοτε γιατι να το κανεις.αυτο το αφηνω καλυτερα στην κριση σου,δεν προκειται ομως να παθει και κατι αν του κανεις αναβαθμιση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Thanks!!

Τα links δουλευουν super, αν και παραμενει το προβλημα(με την GB) σε οτι αφορα το surfαρισμα, δεν εμφανιζει τις εικονες απο τα διαφορα site...ξερουμε κατι για αυτο??

 

Όχι μια χαρά τις έδιχνε και τις δίχνει! Μήπως στα πρόσθετα - εμφάνιση έχεις επιλέξει το μόνο κείμενο? Για πήγαινε εκεί (πρόσθετα - εμφάνιση) και δες αν η τρίτη ρύθμιση σου λέει "πλήρες περιεχ." Αν στο λέει, επέλεξέ το και θα έχεις και εικόνες στις σελίδες.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

poy mporo na bro programata theme games update gia to k800i[/:( SIZE]

 

Φίλε μου για ρίξε μια καλήτερη ματιά στα θέματα. Θα βρεις άπειρα καλούδια για το κινητό.;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ο αχνός φωτισμός είναι φυσιολογικό, βλέπεις στην οθόνη τι πρέπει να πατήσεις και όταν το ξεκλειδώσεις ή πατήσεις κάπιο κουμπί, αν δεν είναι κλειδωμένο, φωτίζει στο φουλ.

Εδώ μιλάμε για ''πίσα'' οθόνη.

 

 

Να σου πω την αλήθεια, με την ED έκδοση νομίζω ότι μου το έκανε μια στις τόσες! Αλλά νομίζω ότι μετά την αναβάθμιση δεν μου το ξαναέκανε. Γίνονταν όμως πολύ σπάνια και μάλιστα επειδή εκείνη την στιγμή πατούσα διάφορα κουμπιά στο κινητό, είχα την εντύπωση ότι κάπου μπερδεύονταν το πράγμα από αυτά που πατούσα. Έτσι δεν μπορώ να είμαι σίγουρος για τώρα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

exo to kinito edo kai 6 mines den moy exei paroysiasi oyte ena problima katebasa to update apo to site tis se na to egatastiso sto kinito i oxi tha exo problems meta please he:!: lp

 

 

Εγώ θα σου έλεγα να κάνεις την αναβάθμιση της erom που ελαχιστοποιεί τις πιθανότητες του ξαφνικού θανάτου. Από εκεί και μετά, εφόσον δεν είσαι σκαλιστίρι και το κινητό σου δουλεύει άψωγα κάτσε στα αυγά σου και μην το πειράζεις. Κεραμίδι που δεν στάζει δεν το πειράζουν! Αν αρχήσει να σου κάνει κόλπα, εδώ είμαστε να βοηθήσουμε.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και όλες!!!!!

Είμαι πλέον κάτοχος του Κ800ι αφού έδωσα πίσω το Ν80 που μου είχε παρουσιάσει 1.273536,3 προβλήματα....

Αν κάποιος έχει όρεξη ας μου στείλει ένα μύνημα με κανά λινκ και τίποτα ωραία μυστικά για το νέο απόκτημα γιατί για να κάτσω να διαβάσω όλο το forum που θα τα έχετε ξαναπεί σίγουρα θα έχω αλλάξει κντ :p

Ακόμα δεν το έχω ανακαλύψει καλά για να πω γνώμη αλλά σαν πρώτη εντύπωση είμαι ενθουσιασμένος!!!!!!!

Ευχαριστώ εκ των προταίρων!

:superman:
Link to comment
Share on other sites

παιδια σε ασημι χρωμα που μπορω να το βρω?για ελλαδα μιλαω παντα.

Εγω απο ψαξιμο που ειχα κανει τα χριστουγεννα για εναν φιλο μου..δεν το βρηκα,μονο σε brown το βρηκα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και όλες!!!!!

Είμαι πλέον κάτοχος του Κ800ι αφού έδωσα πίσω το Ν80 που μου είχε παρουσιάσει 1.273536,3 προβλήματα....

 

Ε, τωρα και εσυ, βαλτος εισαι?

τι θελεις να πεις οτι συσκευη της ΝΟΚΙΑ ειχε προβληματα...απιστευτο!!!:rolleyes:

 

@Nosferatu: πες του τπτ και εσυ, κατηγορει την ΝΟΚΙΑ

 

@Spyros: το... ,3 προβλημα μπορεις να μου πεις τι ηταν? :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Morte AllaFrancia Italia Anela

Link to comment
Share on other sites

παιδια χτες αγορασα και εγω το k800i, η εκδοση του λογισμικου ειναι

CXC1250210

R1EG001

060915

 

χρειαζομαι αναβαθμιση???

Ευχαριστω.

Και αν υπαρχει κανενα site για mp3 ringtones θα σας ειμαι υποχρεος.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι χρειαζεσαι.Η τελευταια εκδοση ειναι η R1GB001

 

Αντε μεγειες!!

for all that know where this path will lead them

along the border we have tried to fight them

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο ψαξιμο που ειχα κανει τα χριστουγεννα για εναν φιλο μου..δεν το βρηκα,μονο σε brown το βρηκα.:)

 

κι εγω δεν το εχω βρει πουθενα,καλα το brown ειναι ενα αισχος.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ε, τωρα και εσυ, βαλτος εισαι?

τι θελεις να πεις οτι συσκευη της ΝΟΚΙΑ ειχε προβληματα...απιστευτο!!!:rolleyes:

 

@Nosferatu: πες του τπτ και εσυ, κατηγορει την ΝΟΚΙΑ

 

@Spyros: το... ,3 προβλημα μπορεις να μου πεις τι ηταν? :p

 

XE XE :lol: To ,3 πρόβλημα ήταν τα nokia stores εξυπηρετικότατα !!!! Αμ πως<!!!! πας για μια ερώτηση και σου λένε ασε το κντ για 3 μέρες και θα δούμε lol

Εμμμ ας μου δώσει κάποιος τα φώτα του όμως plz ούτε την έκδοση λογισμικού δεν ξέρω να δω πόσο μάλλον θεματα κτλ.

Παιχνιδάκια ??? Θέματα ??? Τίποτα άλλο καλό???

Οπως καταλάβατε είναι το πρώτο μου ericsson και είμαι εντελώς άσχετος...

Στηρίζομαι σε έσας !!!!

Ευχαριστώ

:superman:
Link to comment
Share on other sites

pedia me anavathmisi tis erom apo sony ericsson service point tha prokalesi tin diagrafi olwn twn dedomenwn mou?? mipos xerete poso kero tha mou to kratisoun ta sainia tis SE?

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Όχι μια χαρά τις έδιχνε και τις δίχνει! Μήπως στα πρόσθετα - εμφάνιση έχεις επιλέξει το μόνο κείμενο? Για πήγαινε εκεί (πρόσθετα - εμφάνιση) και δες αν η τρίτη ρύθμιση σου λέει "πλήρες περιεχ." Αν στο λέει, επέλεξέ το και θα έχεις και εικόνες στις σελίδες.

 

respect!!!!:) :)

Link to comment
Share on other sites

XE XE :lol: To ,3 πρόβλημα ήταν τα nokia stores εξυπηρετικότατα !!!! Αμ πως<!!!! πας για μια ερώτηση και σου λένε ασε το κντ για 3 μέρες και θα δούμε lol

Εμμμ ας μου δώσει κάποιος τα φώτα του όμως plz ούτε την έκδοση λογισμικού δεν ξέρω να δω πόσο μάλλον θεματα κτλ.

Παιχνιδάκια ??? Θέματα ??? Τίποτα άλλο καλό???

Οπως καταλάβατε είναι το πρώτο μου ericsson και είμαι εντελώς άσχετος...

Στηρίζομαι σε έσας !!!!

Ευχαριστώ

 

Φίλε μου θα πρέπει να ψάξεις λίγο στο φόρουμ για θέματα παιχνίδια κλπ

Πολλά πράγματα θα βρεις και στις υπογραφές των μελών. Μπορείς να κάνεις και ένα search στα briefcases.

Αν θες κάτι ειδικό μπορείς να το ζητήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να προσέχεις τις εκφράσεις σου όταν απευθύνεσαι προσωπικά σε άλλα μέλη του φόρουμ. Μπορείς να προτρέπεις τους φίλους σου αν θες, το τί θα κάνω εγώ είναι δικός μου λογαριασμός!

Έχω SE K800 από την αρχή της κυκλοφορίας του και μου έχει πεθάνει 2 φορές. Αν αυτό για σένα δεν είναι αναξιοπιστία, μπορούν τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ να έχουν άλλη άποψη.

Δεν είμαι ο μόνος που έχει πρόβλημα όπως φαίνεται εδώ μέσα.

Επίσης εδώ είναι δημοκρατικό φόρουμ και όχι fan club τoυ K800. Έχω κάθε δικαίωμα να αναφέρω όσα αναφέρω. Το Κ700 και το Κ750 δεν εμφάνισαν ποτέ τέτοιου μεγέθους πρόβλημα...

Όσο για το "αξιόπιστο" service της SE, από τις 5/1 έχω το κινητό εκεί και περιμένω "πλακέτα"...Φυσικά ούτε αυτό θα σημαίνει κάτι για κάποιους, για κάποιους άλλους σημαίνει πολλά.

Τέλος, εδώ μέσα δεν είναι διαξιφισμός μεταξύ SE και NOKIA...

 

 

Φιλε μου εχουμε καταλαβει την αντιπαθεια σου για τα SE.

Eδω και 10 σελιδες γραφεις τα ιδια πραγματα : "αναξιοπιστο" "δεν ξαναγοραζω SE" μπλα μπλα μπλα... ε, μην ξαναγορασεις και ασε εμας που αγορασαμε και πιθανον να ξαναγορασουμε να πουμε και τπτ αλλο.

 

Αν εχεις Κ800, αμφιβαλω βεβαια (δικαιωμα μου ειναι αλλωστε) οτι εχεις αγορασει αλλη μαρκα απο την Νοκια, πουλα το να ησυχασουμε και εμεις και πηγαινε παρε ενα απροβληματιστο Nokia S60 :lol: :p :lol:

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχει προβλημα φιλε μου τοτε γιατι να το κανεις.αυτο το αφηνω καλυτερα στην κριση σου,δεν προκειται ομως να παθει και κατι αν του κανεις αναβαθμιση.

 

εχεις απολυτο δικιο:!:

 

εγω περασα την τελευταια εκδοση λογισμικου και απο τοτε δεν κραταει πουθενα τις αναπαντητες κλησεις...απλα ανοιγει το μενου των συντομευσεων και οι κλησεις που τυχον δεν απαντηθηκαν....πουθενα :mad::mad:

 

και το γαμωτο ειναι οτι δεν ειναι αναστρεψιμο....πρεπει να περιμενω την επομενη εκδοση λογισμικου που θα λυνει αυτο το προβλημα.....:mad::mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ας μας εξηγήσει κάποιος γιατί δεν πρέπει να αναφερθεί εδώ μέσα ότι το κινητό ενός μέλους παρουσίασε ξαφνικό θάνατο για 2η φορά, ή γιατί πρέπει να το έχει πάει στο service από τις 5 του μήνα και από τότε "μην τον είδατε τον Παναή"... Μετά από όλα αυτά δεν νομίζω να προτείνει στον κύκλο του να αγοράσει αυτή τη συσκευή και δεν είναι και αβάσιμο...

Όσο για τα ειρωνικά/υποτιμητικά σχόλια απέναντι σε άλλο μέλος του φόρουμ, παραβιάζουν σαφώς τους όρους χρήσης και είναι χρέος κάποιου mod να επέμβει!

Μερικοί πρέπει να μάθουν ότι πρέπει να σεβόμαστε τον συνομιλητή μας, ακόμα και αν διαφωνούμε μαζί του ή δεν μας αρέσουν αυτά που λέει!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ας μας εξηγήσει κάποιος γιατί δεν πρέπει να αναφερθεί εδώ μέσα ότι το κινητό ενός μέλους παρουσίασε ξαφνικό θάνατο για 2η φορά, ή γιατί πρέπει να το έχει πάει στο service από τις 5 του μήνα και από τότε "μην τον είδατε τον Παναή"... Μετά από όλα αυτά δεν νομίζω να προτείνει στον κύκλο του να αγοράσει αυτή τη συσκευή και δεν είναι και αβάσιμο...

Όσο για τα ειρωνικά/υποτιμητικά σχόλια απέναντι σε άλλο μέλος του φόρουμ, παραβιάζουν σαφώς τους όρους χρήσης και είναι χρέος κάποιου mod να επέμβει!

Μερικοί πρέπει να μάθουν ότι πρέπει να σεβόμαστε τον συνομιλητή μας, ακόμα και αν διαφωνούμε μαζί του ή δεν μας αρέσουν αυτά που λέει!

 

Έχεις δίκιο φίλε μου, εγώ στο είπα από την πρώτη στιγμή.

Αλλά, και με το να το λες συνέχεια δεν κερδίζεις κάτι.

Βέβαια, δεν είμαι εγώ αυτός που θα σου απαγορεύσω να μιλάς, ή θα σου πώ τι να λες:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

@Nosferatu

Δεν θα μπω στον κόπο να πω πάλι τα ίδια. Το ότι συμμερίζομαι την οργή σου κλπ.

Με συγχωρείς, εσύ δεν καταλαβαίνεις ότι γίνεσαι κουραστικός; Δεν υπάρχει σελίδα που να μην λες τα ίδια πράγματα. Και δεν το παίρνει κανείς προσωπικά. Έχω πει τα ίδια και χειρότερα από σένα για το service της SE. Αλλά αυτό είναι διαφορετικό. Και δεν είναι θέμα προσωπικής άποψης εδώ. Βρίσε την SE. Αλλά όχι στις μισές σελίδες του θέματος για το Κ800. Δίνεις την εντύπωση ότι μπαίνεις στο φόρουμ για να γκρινιάζεις. Αυτό που θα πρεπε να κάνεις, είναι να ξεφορτωθείς την συσκευή που σου έσπασε τα νεύρα και να μην ξαναπάρεις ποτέ SE. Και λίγα βρισίδια φυσικά δεν βλάπτουν. :) Αλλά όχι αυτό το πράγμα.

Φαντάζομαι θα είδες ότι δεν είναι μόνο ένα ή δυο μέλη που ενοχλήθηκαν (μάλλον βαρέθηκαν) από όλο αυτό. Και μόνο ο ddr2 που το βρήκε φυσιολογικό.

Και δεν είναι ότι είσαι γενικώς γκρινιάρης. Από όσο βλέπω τουλάχιστον, στο θέμα για το Nokia E50 δεν μπαίνεις για να γρινιάξεις.

Αυτά και δεν το συνεχίζω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...