Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλησπερα...

ειμαι μελος του forum εδω και πολυ λιγο καιρο. εκλπηκτικη δουλεια, απιστευτη πληροτητα στην πλειοψηφια των θεματων. ομως λογου αυτου μου φαινεται αρκετα αχανεσ και δυσκολο ακομα στην αναζητηση.

Θα ηθελα να ρωτησω το εξης.καποιοσ επιτηδιος μου πουλησε Κ800ι εξωτερικου για ελληνικο. Αν και το τηλ. εχει ελληνικο μενου δεν δεχεται καμια απο τισ καρτες. κατι ειδα εδω μεσα για το wotanserver. παρακαλω τι πρεπει να κανω? οποιοσ μπορει ασ διαφωτισει...... απλα συνδεω την συσκευη με το καλωδιο και ακολουθω τα βηματα?

ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

katarxin geia sas,

exo k ego ena k800 k exthes pou to ekleisa to vradi k to evala na fortisei menei monima i othoni anameni k den kanei tipota.to idio kanei k otan pao na to anoikso.to evala gia anavathmisei alla leei oti dn iparxei diathesimi,kapote otan dn ipirxe anavathmisi sou edine tin dinatotita na ksana perasei tin version pou eixe.tora omos dn vgazei tetoia epilogi to programa tis ericsson.ti mporo na kano?

 

euxaristo

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα το πηρες ρε φιλε.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω το εξης.καποιοσ επιτηδιος μου πουλησε Κ800ι εξωτερικου για ελληνικο.

Αν και το τηλ. εχει ελληνικο μενου δεν δεχεται καμια απο τισ καρτες. κατι ειδα εδω μεσα για το wotanserver. παρακαλω τι πρεπει να κανω?

οποιοσ μπορει ασ διαφωτισει......

απλα συνδεω την συσκευη με το καλωδιο και ακολουθω τα βηματα?

ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Nαι μπορεις να το βρεις ακομη.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

το Κ800 υπαρχει ακόμα στην αγορά. Οσο για το κλειδωμένο κινητό βρεσ σε ποια εταιρία είναι κλειδωμενο και ζητησε τουσ δυο κωδικους ξεκλειδωματος και παρε την Sony Ericsson να σε βοηθησουν να τις ξεκλειδωσεις.
Link to comment
Share on other sites

εγω που το πηρα απο OTESHOP πριν ενα μηνα δεν ειχε καρτα μνημης

 

190 ευρω η τιμη του τοτε

 

σε ηλεκτρονικα καταστηματα αν υπαρχει ακομα θα ειναι σιγουρα φτηνοτερο

Link to comment
Share on other sites

σε συγκριση με το n82 το k800 υπολειπεται πολυ σε ποιοτητα φωτογραφιας?

το n82 εχει 5mp καμερα και 415 ευρω

παντως οι φωτογραφιες σε εξωτερικους χωρους με φως ημερας ειναι

παρα πολυ καλες

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει με 64mb,αλλα τι να το κανεις οταν με 10 ευρο μπορεις να παρεις καρτα μνημης των 2gb!

παντως η τιμη του e-shop ειναι πολυ καλη για αυτο το τηλεφωνο :up:

 

Καλημέρα! Αγόρασα το k800i πρίν 2 εβδομάδες 159 ευρώ:lol::lol: απο το e-click αλλά το κινητό δεν βγαίνει με κάρτα μνήμης! Όπου και αν ρώτησα μου είπαν πως δεν βγαίνει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αγόρασα το k800i πρίν 2 εβδομάδες 159 ευρώ:lol::lol: απο το e-click αλλά το κινητό δεν βγαίνει με κάρτα μνήμης! Όπου και αν ρώτησα μου είπαν πως δεν βγαίνει!

σε vodafone στο δινει με κανονικα με καρτα μνημης.δεν υπαρχει λογος να σου πω ψεμματα.

ειδικα οι πρωτες παρτιδες ειχαν καρτα μνημης,:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε vodafone στο δινει με κανονικα με καρτα μνημης.δεν υπαρχει λογος να σου πω ψεμματα.

ειδικα οι πρωτες παρτιδες ειχαν καρτα μνημης,:cool:

 

o.k. Δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω. Καλό κινητό πάντως αλλά λίγο το joystick άρχισε να μου τα κολπάκια του.. σαν γνήσιο ericsson:blink: κάπως νωρίς όμως..

Link to comment
Share on other sites

o.k. Δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω. Καλό κινητό πάντως αλλά λίγο το joystick άρχισε να μου τα κολπάκια του.. σαν γνήσιο ericsson:blink: κάπως νωρίς όμως..

και ξεχασα να σου πω οτι η τιμη αγορας ηταν στα 440 ευρο!!! στην καρτα μνημης θα ειχαν κολλημα :blink:

παντα οι συσκευες vodafone live εχουν σχεδον ολες καρτα μνημης για να "τσιμπησει" περισσοτερο ο υποψηφιος αγοραστης.

αμα το joystick εχει προβλημα απο τωρα να το πας για αλλαγη.μεχρι 7 μερες εργασιμες το κινητο στο αλλαζουν με καινουργιο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οταν ειχε πρωτοκυκλοφορησει το ειχα παρει κ γω...το ειχα κανα χρονο..σιγουρα δεν ειχε καρτα μνημης στο κουτι .για voda δε ξερω.κ για ενα παιδι που ειπε για μεταπωληση χαμηλη θελω να του πω τι περιμενει απο ενα κινητο που εχει 150 ευρω καινουργιο πια...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και ξεχασα να σου πω οτι η τιμη αγορας ηταν στα 440 ευρο!!! στην καρτα μνημης θα ειχαν κολλημα :blink:

παντα οι συσκευες vodafone live εχουν σχεδον ολες καρτα μνημης για να "τσιμπησει" περισσοτερο ο υποψηφιος αγοραστης.

αμα το joystick εχει προβλημα απο τωρα να το πας για αλλαγη.μεχρι 7 μερες εργασιμες το κινητο στο αλλαζουν με καινουργιο.:)

 

Αυτο με τις 7 μέρες δεν το γνώριζα.. αλλά εχώ σκοπό να το πάω κάποιες στιγμές είναι εκνευριστικό.. Θυμάμαι ότι κάπου εκεί είχε όταν πρωτοκυκλοφόρισε! Πάντως για 160 ευρω τα αξίζει τα λεφτά του! Είδα και ότι η ericsson έβγαλε στην αγορά και hands free με ενσωματωμένη κεραια με gps με 50ευρω, οπότε του περνάς κ εναν χάρτη και έτοιμο..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια! σας παρακαλώ πολύ!!

ξαφνικά παώ να ανάψω το κ800 και ανάβει το κόκκινο λαμπάκι, μπαταρια είχε την αλλαξα και τίποτα ακόμα!!.

Μπαταρία δεν είναι...:(:cry:

πήρα την εταιρία τηλ και λέει οτι θέλει αναθμιση...

έλα που όμως όταν πάω να το κάνω δεν γινεται τίποτα.... παλια είχα κανει αναβαθμιση γτ κολλαγε στι επαφες και ολα οκτωρα ομως....:(:wacko::cry:

Ας με βοηθησει καποιος αν μπορει....:ninja:

Σας ευχαριστω.....

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται μια απλή αναβάθμιση...Εφόσον έχεις πιστωτική,θα πληρώσεις στο wotan server 7 ευρώ και θα γίνει σε 2".Ψάξε για k800 dead erom
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο εχω παθει με το k800i.Μαλλον θα το παω στην sony ericsson.Ποσο πιστευετε να μου παρει?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο εχω παθει με το k800i.Μαλλον θα το παω στην sony ericsson.Ποσο πιστευετε να μου παρει?

Δωρεαν! εφοσον εχεις εγγυηση :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...