Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέσα στη νύχτα ????

2 γίγα σίγουρα, για παραπάνω δεν ξέρω, αν ξέρει κάποιος ας πει... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στη νύχτα ????

2 γίγα σίγουρα, για παραπάνω δεν ξέρω, αν ξέρει κάποιος ας πει... :wink:

 

euxaristo gia tin grigori apadisi.

 

exo tous logous mou pou rotao kai as einai mesa stin nyxta:O

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ευχαριστω για τις οδηγιες...το συνδεσα μου ζητησε drivers τους εβαλα...μου ειπε phone found εμεινε εκει για 4 λεπτα και μετα μου εβγαλε το εξης μηνυμα: phone connection failed remove battery for a while and try again ==FAILED== to ξανα εκανα και παλι τα ιδια...:(:(

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στη νύχτα ????

2 γίγα σίγουρα, για παραπάνω δεν ξέρω, αν ξέρει κάποιος ας πει... :wink:

 

Μέχρι 32 θες να πεις.

Link to comment
Share on other sites

seus εννοεί αυτό... http://www.sonyericsson.com/cws/support/updateservice?cc=gr&lc=el

 

Για το Κ800 δεν υπάρχει ούτε virus, ούτε antivirus φυσικά... οπότε δεν υπάρχει και κανείς λόγος να ανησυχείς για τέτοια... :wink:

 

euxaristo gia tin pliroforia.

 

kai prepei na katevaso auto to pragma kai na to valo sto kinito mou. kai pos mpenei meso bluethooth?

Link to comment
Share on other sites

Όπως όλα τα SE από το Κ750 και μετά. Τεχνικώς υποστηρίζουν μέχρι και 32 γίγα.

Αρκεί βέβαια να κυκλοφορήσουν και οι κάρτες αυτής της χωρητικότητος.

Link to comment
Share on other sites

Όπως όλα τα SE από το Κ750 και μετά. Τεχνικώς υποστηρίζουν μέχρι και 32 γίγα.

Αρκεί βέβαια να κυκλοφορήσουν και οι κάρτες αυτής της χωρητικότητος.

Μεχρι 16gb εχω δει pro duo.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

euxaristo gia tin pliroforia.

 

kai prepei na katevaso auto to pragma kai na to valo sto kinito mou. kai pos mpenei meso bluethooth?

 

Αυτό είναι το Sony Ericsson Update Service... Ευτυχώς δε χρειάστηκε ποτέ να κάνω update, οπότε και δε μπορώ να γνωρίζω πως γίνεται...

Κάποιος που έχει κάνει μπορεί να σε βοηθήσει... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

κάπου είχα δει στο forum έναν κωδικό του στυλ <*<< που εμφάνιζε στην οθόνη του τηλεφώνου διάφορες πληροφορίες. Ψάχνω εδώ και κάμποση ώρα αλλά δυστυχώς δεν το βρίσκω και το search δε βοηθάει λόγω της μορφής του κωδικού.

 

Μήπως τον θυμάται κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

κάπου είχα δει στο forum έναν κωδικό του στυλ <*<< που εμφάνιζε στην οθόνη του τηλεφώνου διάφορες πληροφορίες. Ψάχνω εδώ και κάμποση ώρα αλλά δυστυχώς δεν το βρίσκω και το search δε βοηθάει λόγω της μορφής του κωδικού.

 

Μήπως τον θυμάται κάποιος?

 

 

 

*>*<<*<* ( Δεξιά-αστέρι / αριστερά , αριστερά-αστέρι / αριστερά-αστέρι ) εμφανίζει ένα κρυφό μενού με διάφορες επιλογές .

 

*#06# εμφανίζει το ΙΜΕΙ της συσκευής

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

*>*<<*<* ( Δεξιά-αστέρι / αριστερά , αριστερά-αστέρι / αριστερά-αστέρι ) εμφανίζει ένα κρυφό μενού με διάφορες επιλογές .

 

*#06# εμφανίζει το ΙΜΕΙ της συσκευής

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! :)

Link to comment
Share on other sites

Να τους πεις ότι είναι ΄΄ασχετοι εκεί στο Γερμανό!!Το τηλεφωνο διορθώνεται...Καταρχήν,είναι μια διαδικασία 1 λεπτού.Μπορείς να την κάνεις μόνος σου στο σπίτι αν έχεις πιστωτική από το www.wotanserver.com .Τη διαδικασία μπορεί να την κάνει και ο πιο άσχετος,οπότε μην αγχώνεσαι αν δεν γνωρίζεις και πολλά απ'αυτά!Εναλλακτικά,υπάρχει η λύση του σέρβις που κανονικά πρέπει να το φτιαξουν αυθημερόν,καθότι δε χρειάζεται άνοιγμα το τηλέφωνο.Μια απλή αναβάθμιση της EROM θα κάνουν...(κάτι σα BIOS στους υπολογιστές.).Το συνδέουν στο μηχάνημα και μέσα σε 3 δευτερόλεπτα είναι έτοιμο και εννοείται ότι δε σε χρεώνουν γι'αυτό καθότι είναι μέσα στην εγγύηση!

 

 

Διάβασα αυτήν την απάντηση μπορώ δηλαδή να ξεκλειδώσω το κινητό απο το αγγλικό δυκτιο και να το κανω να διαβάζει ελληνική κάρτα σιμ?

 

Eπίσης μπήκα σε αυτο την σελίδα http://www.unlockexperts.co.uk και στην λίστα γράφει αυτό ποια κινητα υποστηρίζει

SONY & SONY ERICSSON

CMD-C1, CMD-CD5

τι είναι αυτοί οι κωδικοί;;

εγω εστειλα παραγγελεια και μου γράφουν οτι

"Having checked your order, we note the mobile phone model you have entered on your order form is not currently listed as compatible with our unlocking software. The full list is on our terms page. You may have missed this when you read the terms page before ordering."

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ξερει κανεις αν μπορει το κ800 που διαθετω να γινει και web camera?

 

υπαρχει κανενα τετοιο προγραμμα?

 

ευχαριστω!!!!!!

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, πως συνδέουμε το κινητό με τον υπολογιστή wireless για να έχουμε ιντερνετ στο κινητό.Τώρα πήρα laptop που έχει wireless και δεν ξέρω τι να κάνω!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, πως συνδέουμε το κινητό με τον υπολογιστή wireless για να έχουμε ιντερνετ στο κινητό.Τώρα πήρα laptop που έχει wireless και δεν ξέρω τι να κάνω!

αφου το k800i δεν εχει wifi,πως περιμενεις να συνδεθει??? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ξερει κανεις να μου πει αν αλλαζουν οι αποθηκευμενοι σταθμοι απο το handsfree με τα controls? (αυτο που κανει καμια 40 αρια ευρω)

Επισης εχω να πω οτι το joystick του Κ800 μου φαινεται πιο βολικο απο του Κ810 λογω υψους..

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ξερει κανεις να μου πει αν αλλαζουν οι αποθηκευμενοι σταθμοι απο το handsfree με τα controls? (αυτο που κανει καμια 40 αρια ευρω)

Επισης εχω να πω οτι το joystick του Κ800 μου φαινεται πιο βολικο απο του Κ810 λογω υψους..

Ευχαριστω!

 

Δεν νομίζω να υποστηρίζει κάτι τέτοιο. Αυτό συνήθως το υποστηρίζουν τα Walkman κινητά της SE.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...