Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλα εξαρταται σε μεγαλο βαθμο και απο την χρηση...

Ε αμα εισαι συνεχεια στο ¨"σκαλισμα" μην περιμενεις και πολλα...:rolleyes: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω εξαλειψει το προβλημα με το τελικο σιγμα στις επαφες... κατεβασα το myphoneexplorer και κανω απο εκει την επεξεργασια των επαφων οσες εχουν τελικο σ και μετα στο κινητο εχουν οι επαφες τελικο σιγμα ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω εξαλειψει το προβλημα με το τελικο σιγμα στις επαφες... κατεβασα το myphoneexplorer και κανω απο εκει την επεξεργασια των επαφων οσες εχουν τελικο σ και μετα στο κινητο εχουν οι επαφες τελικο σιγμα ...

 

Φίλε μου, το MyPhoneExplorer το χρησιμοποιούμε εδώ μέσα εδώ και πάνω από 1,5 χρόνο... :)

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Λυνεται μερικως το προβλημα του τελικου σιγμα με αυτο το προγραμμα... Καλο αυτο!!

 

Και ολικώς λύνεται χρησιμοποιώντας το Τ9! :D Ακόμα και αν δεν θέλετε να το έχετε μονίμως ενεργοποιημένο, τουλάχιστον διαλέγετε το ς με τον τρόπο αυτό.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Κανενα site για παιχνιδια? out of toll φυσικά

 

:rolleyes: :worry: K800, K810i(320x240) GAMES.Με λίγη αναζήτηση θα βρείς πολύ υλίκο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To teliko "s" mporeite na to vazete apo ta simvola.Grigora kai apla.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιος ας μου απαντήσει τουλάχιστον για το παραπάνω μήνυμα μου 2 σελίδες πριν), αν είναι οκ η έκδοση λογισμικού ή να ανησυχώ.

Ευχαριστώ πολύ.

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Μερικές ερωτήσεις για το Κ800:

1)Το ρολόι λειτουργίας ύπνου τι ακριβώς είναι???

2)Υπάρχει κάποιος τρόπος να μην ανάβει το κόκκινο λαμπάκι όταν βγάζεις φωτογραφία???

3)Ποια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού???

4)Υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφέρω τα μηνύματα στον υπολογιστή για να εκτυπώσω ορισμενα απο αυτά?????(Το My phone explorer δεν μου αναγνωριζει τους Ελληνικούς χαρακτήρες στην εκτύπωση)

 

Ευχαριστώ!!

SE K800i --- Nokia N73 --- Nokia 6600--- Nokia 5140
Link to comment
Share on other sites

Και ολικώς λύνεται χρησιμοποιώντας το Τ9! :D Ακόμα και αν δεν θέλετε να το έχετε μονίμως ενεργοποιημένο, τουλάχιστον διαλέγετε το ς με τον τρόπο αυτό.

 

Σωστος!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιος ας μου απαντήσει τουλάχιστον για το παραπάνω μήνυμα μου 2 σελίδες πριν), αν είναι οκ η έκδοση λογισμικού ή να ανησυχώ.

Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Αν δεν έχεις προβλήματα λειτουργίας, εντάξει είσαι. Η erom που έχεις είναι η αναβαθμισμένη. Όχι η τελευταία, αλλά όχι και η προβληματική. ;)

 

Το να σου πούμε όμως ότι δεν πρόκειτε να μπλοκάρει το τηλέφωνό σου, δεν μπορούμε.:X

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις προβλήματα λειτουργίας, εντάξει είσαι. Η erom που έχεις είναι η αναβαθμισμένη. Όχι η τελευταία, αλλά όχι και η προβληματική. ;)

 

Το να σου πούμε όμως ότι δεν πρόκειτε να μπλοκάρει το τηλέφωνό σου, δεν μπορούμε.:X

 

οκ φίλε ευχαριστώ. -Είχα επί χρόνια siemens κινητά και δεν ξέρω τι ακριβώς γίνεται με τις se αναβαθμίσεις.- Πάντως κάθε μέρα μ αρέσει περισσότερο το κινητό κ800,πολύ καλό. Όμως κάθε φορά που συνδέω ακουστικά ή τον φορτιστή δεν κάνουν καλή επαφή, κυρίως ο φορτιστής.( θέλει αρκετό "παίξιμο" και σπρώξιμο για να κάνει επαφή και να αρχίσει φόρτιση). Κάποιος μου είπε ότι μπορεί νᨴεχει πάρει λίγη υγρασία και να θέλει καθαρισμό. Κάτι τέτοιο θέλει? Μάλλον θ απευθυνθώ σε se point για καθαρισμό.

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα πηρα κ εγω το κ800. πως φτιαχνω ακριβως τις φωτο στην αναλυση που ζηταει για να φτιαξω θεμα???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το theme creator και δες ποιες είναι οι σωστές διαστάσεις των φωτο, ώστε να τις κόψεις με το πρόγραμμα επεξεργασιας εικόνων που χρησιμοποιείς.
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο προγραμματάκι για να κάνουμε το κινητό τηλεκοντρόλ;

 

Δεν νομιζω να γινεται, το εχουμε ψαξει το πραμα, το λειτουργικο μας σε συνδιασμο με τις υπερυθρες μας δεν ειναι καταληλα για remote control.Αμα βρεις τιποτα περιεργο πες το μας παντως :P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ενα ερωτημα και απο μενα ...

υπαρχει δυνατοτητα να αφεραιθει το vodafone live menu , απο το κινητο ?

εαν ναι πως γινετε ?

 

σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες!Έχουμε πρόβλημα....

Λοιπόν,κλείνω το κινητάκι για να πέσω για ύπνο το βράδυ,ενεργοποιώ και το ξυπνητίρι...Όμως....το κινητό ποτέ δν χτύπησε...Ξύπνησα 30ώρα μετά,από το καθορισμένο και βλέπω το κινητό,απλά να ανάβει η οθόνη,άσπρη...Χωρίς να κάνει κτ....Πατάω να το κλείσω,τπτ...Μόνο όταν βγάλω τν μπαταρία σβήνει...Πατάω να το ανάψω,δν κάνει τν δόνιση που έπρεπε(το έχω σε κανονικό προφιλ,όχι αθόρυβο κ άλλα),και πάλι ανάβει η άσπρη οθόνη...Το ξανασβήνω,βγάζω κ τν σιμ,και βάζω τν μπαταρία,τπτ πάλι τα ίδια,άσπρη οθόνη...

Ξέρετε τί να κάνω;Σας παρακαλώ μια βοήθεια,πριν το πάω στο σερβις...

- - - -

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...