Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Geia sas paidia...!

exw ena problima me tin seus sta vista! eno litourgi kanonika to programa k ekana oles tis aparetites ri8miseis gia na trexei.dld eneble san admin k eksomiosi sp2 giati alios den litourgi.. otan mou leei tin diadikasia k sto telos na afiso to "c" .. bazo to kalodio akougete o ixos oti sinde8ike nea sisteuei.. afino to c alla den sinexizei.. den emfanizi mnm tpt.. oute oti px exw sindesi to kinhto k na dixni tis mnimes tous! sta xp litourgi kanonika! exw kanei apires anaba8miseis sto k750,w800,k to k800 mou... :/ sta vista tpt!!! aa exw to K800i ... euxaristw

Link to comment
Share on other sites

Το Flight mode υπάρχει και εκτός voda.

Παντως θα ήθελα να σου πω πως έχω vodafone και αποφάσισα κάποια στιγμή να το βγάλω. Εκείνο που δεν μου άρεσε καθόλου ήταν πως έχασα τη λειτουργικότητα του κόκκινου και του πράσινου πλήκτρου και επίσης μου πρόσθεσε ενα play now (νομίζω), στο μενου, το οποίο οδηγεί στο ιντερνετ.

Νομίζω πως το voda μενου ειναι τελικα πιο λειτουργικό.

Ξαναπέρασα το vodafon, το οποίο μου έκανε κολήματα στο joystik.

Η κατάληξη ήταν να το δώσω πίσω στη voda για φτιαξιμο.

Το καθαρισανε και πιθανώς του περασανε ξανα το λογισμικο.

Τωρα δουλευει τελεια.

Θα δούμε!!!

 

για ποσο ομως??:O

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia...!

exw ena problima me tin seus sta vista! eno litourgi kanonika to programa k ekana oles tis aparetites ri8miseis gia na trexei.dld eneble san admin k eksomiosi sp2 giati alios den litourgi.. otan mou leei tin diadikasia k sto telos na afiso to "c" .. bazo to kalodio akougete o ixos oti sinde8ike nea sisteuei.. afino to c alla den sinexizei.. den emfanizi mnm tpt.. oute oti px exw sindesi to kinhto k na dixni tis mnimes tous! sta xp litourgi kanonika! exw kanei apires anaba8miseis sto k750,w800,k to k800 mou... :/ sta vista tpt!!! aa exw to K800i ... euxaristw

 

Aπό την στιγμή που η ίδια η SE λέει ότι το software της δεν είναι συμβατό με τα vista, τζάμπα προσπαθείς. Λες να μην κάνανε όλες τις δοκιμές οι ίδιοι;

Link to comment
Share on other sites

Bye-bye Vodafone!!!

 

Thanks Wotan!!!:D :D :D :) :up:

 

(To play now κουμπάκι, μπορεί να απενεργοποιηθεί. Εγώ το άφησα... Τώρα μένει μόνο μία αλλαγή πρόσοψης (αν και το ασημί αρχίζει να μου αρέσει) και καινούριο πληκτρολόγιο, χωρίς τα πράσινα-κόκκινα ακουστικά)

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πουλαω κ800 σε αριστη κατασταση σε καλη τιμη με καρτα 1gb.Οποιος ενδιαφερεται ας στειλει pm..
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι που παρακολουθούν το θέμα φαντάζομαι οτι το έχουν ήδη. Το να σκεφτουν να το πάρουν για κάποιον γνωστό τους δεν είναι απίθανο, αλλά μάλλον καλύτερα να το βάλεις σε αγγελία στο Buy and Sell. ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλησπέρα,

Αγόρασα το Κ800. Προσπάθησα να περάσω από το CD Το PC SUITE αλλά μου έβγαζε μήνυμα ότι το πακέτο που δεν είναι έγκυρο. Θεώρησα ότι μπορεί να έχει πρόβημα το CD και κατέβασα την έκδοση 2.0.60 από το INTERNET.

Δυστυχώς και αυτό το πακέτο το ίδιο πρόβλημα μου βγάζει.

Μπορεί κανείς να βοηθήσει;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιος ξέρει ή έχει καταφέρει να αλλάξει (θέλω να δυναμώσω) το επίπεδο ήοχου στο ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ; υπάρχει τρόπος νορμάλ ή με χάκεμα να τον αυξήσω γιατί μέχρι να φτάσει σε ένα επίπεδο λογικό έντασης μετά από αρκετά δευτερόλεπτα (που δεν το ακούω φυσικά το πρωί) έχει τελειώσει το τραγούδι σχεδόν...!!!

Παρακαλω αν κάποιος ξέρει θα ήθελα μια απάντηση...

Γιατί άραγε έχει μεγαλύτερο επίπεδο έντασης το ίδιο τραγούδι στην αναπαραγωγή και στην επιλογή ήχου κλήσης και ΟΧΙ στο ξυπνητήρι δεν το έχω καταλάβει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλησπέρα,

Αγόρασα το Κ800. Προσπάθησα να περάσω από το CD Το PC SUITE αλλά μου έβγαζε μήνυμα ότι το πακέτο που δεν είναι έγκυρο. Θεώρησα ότι μπορεί να έχει πρόβημα το CD και κατέβασα την έκδοση 2.0.60 από το INTERNET.

Δυστυχώς και αυτό το πακέτο το ίδιο πρόβλημα μου βγάζει.

Μπορεί κανείς να βοηθήσει;

 

Ευχαριστώ

 

 

Se vista prospa8eis na to peraseis? A nai ontos den litourgoun akoma ta programata sta vista! ipomoni!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι σε WIN XP SP2

Μηπως σε Vista? τοτε δυσκολα θα βγαλεις ακρη...:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να δω τις επαφες μου!

εκανα συγχρονισμο αλλα δεν μπορω να τις βρω!

τις κανει με το outlook ..

στο νοκια ηταν πανευκολο..

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να δώσω το Qtek 2020i που έχω και να πάρω ένα Κ800!! Αυτό που θέλω πλέον από το τηλέφωνο είναι να κρατάει η μπαταρία του και να μην παρουσιάζει προβλήματα!! Ακούω τις γνώμες σας ως κάτοχοι του SE, αν και το είχα πιο παλιά αλλα το κράτησα πολύ λίγο!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε σ'εμενα δεν ξερω γιατι η μπαταρια μου κραταει πολυ λιγο. μαλλον θα φταιει που τις πρωτες φορες, το φορτισα 6 ωρες χωρις να ειναι κλειστο ενω θα επρεπε. το κινητο ειναι πολυ καλο. εγω θα ελεγα να κρατησεις το qtek2020i και να παρεις το κ800 αν μπορεις. το 2020 ειναι φοβερο σε Multimedia,ενω κ800 υπερεχει σε αυτονομια, μπαταρια, καμερα κτλ

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από αξιοπιστία πως πάει?? Όσοι το έχετε καιρό έχετε πρόβλημα με το joy?? Με φυσιολογική χρήση πάντα χωρίς πεσίματα και το κινητό να είναι μέσα στις σκόνες!
Link to comment
Share on other sites

Από αξιοπιστία πως πάει?? Όσοι το έχετε καιρό έχετε πρόβλημα με το joy?? Με φυσιολογική χρήση πάντα χωρίς πεσίματα και το κινητό να είναι μέσα στις σκόνες!

 

Φιλε, απο μενα, σου το συστηνω ανεπιφύλακτα. Αυτα με τα joystick που λενε πολλοι, πιστευω οτι ειναι βλακειες. Στο κατω κατω, αν σε 2 χρονια σου χαλασει, δινεις 10 ευρω και περνεις καινουριο. Αν εχεις (επιτελους)* αποφασισει για το τι θελεις απο ενα κινητο, Κ800 απο μενα...

 

*ελπιζω να μην παρεξηγηθεις. Απλως απο πολλα ποστ, βλεπω οτι εχεις αλλαξει ολα τα κινητα.χαχαχα

 

Φιλικα, angelvasil92:D

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρεξηγουμαί!! Απλά τη μια θέλω κάτι που να τα κάνει ανεξάρτητα από το αν είναι όμορφο ή αν είναι μεγάλο ή αν είναι εύχρηστο και την άλλη κάτι όμορφο που να κάνω τη δουλειά μου και να με ικανοποιεί γενικά σαν κινητό!!

Sorry για το off topic!!

Άρα μου το συστήνεις σύμφωνα με αυτά που θέλω??!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρεξηγουμαί!! Απλά τη μια θέλω κάτι που να τα κάνει ανεξάρτητα από το αν είναι όμορφο ή αν είναι μεγάλο ή αν είναι εύχρηστο και την άλλη κάτι όμορφο που να κάνω τη δουλειά μου και να με ικανοποιεί γενικά σαν κινητό!!

Sorry για το off topic!!

Άρα μου το συστήνεις σύμφωνα με αυτά που θέλω??!!

 

Ανεπιφύλακτα. Εσυ απ' οτι γραφεις θελεις να κραταει η μπαταρια, η οποια κραταει,(βραβευθηκε για αυτονομια μαζι με w850), και να μην κολλαει. Η firmware που μπαινει στα κ800 απο δω και περα ειναι πολυ καλη, χωρις κολληματα. Τα προβληματα που ειχαν αναφερθει στην firmware μολις κυκλοφορησε το κινητο, ξεπεραστηκαν πια. Κανενα προβλημα. Βεβαια, μπορεις να κοιταξεις και το Κ810, αλλα εγω προσωπικα δεν θα στο συνεστηνα, γιατι μολις βγηκε και μπορει να αντιμετωπισεις προβληματα με τη firmware του, οπως κολληματα και αλλα τετοια ωραια πραγματα που μπορουν να σου χαλασουν το πρωινο καθως προσπαθεις να το ανοιξεις.... βεβαια, για περισσοτερα μπορεις να απευθυνθεις στο θεμα για το κ810.

 

οτι απορια εχεις μη διστασεις να ρωτησεις.

 

Φιλικα angelvasil92:D

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!! Μάλλον θα το πάρω!! Το 810 δεν μου αρέσει τόσο και έχει και μεγάλο sar!

 

Σωστα. Το μεγαλο sar θα αποτρεψει πολλους απο το να αγορασουν.Εξαλλου δεν εχουν αλλαγες στο firmware

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μηπως ξερετε πως να αλλαξω τον ήχο του κλειστρου? μαλλον οχι να αλλαξω, αλλα να μην ακουγεται τπτ οταν βγαζω video ή φοτο...

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...