Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα στο κανουν με κοστος κανα 15-20 ευρο.επισης αν εχεις αποδειξη αγορας ειναι δωρεαν.:)

 

τί δύσκολο ρε? εγώ τοκανα σε 2 ώρες. όλα αυοτοματοποιημένα είναι. δεν σουπα να βάλεις μυστικούς κωδικούς αγνώστης προέλευσης.

 

Ξέρω κι εγώ......,

επειδή δεν έχω πολύ πείρα με τα symbian,

ίσως προτιμείσω τη λύση της μαμάς sony ericsson....

Ευχαριστώ πολύ παιδιά........

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω κι εγώ......,

επειδή δεν έχω πολύ πείρα με τα symbian,

ίσως προτιμείσω τη λύση της μαμάς sony ericsson....

Ευχαριστώ πολύ παιδιά........

Το κ800ι δεν εχει περιβαλλον symbian!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω κι εγώ......,

επειδή δεν έχω πολύ πείρα με τα symbian,

ίσως προτιμείσω τη λύση της μαμάς sony ericsson....

Ευχαριστώ πολύ παιδιά........

 

ποιο symbian? to k800 εν ειναι symbian. 1 μισι ωρα θα τελιωνες. οπως νομίζεις. Εγώ αν είχα την σημερινή γνώση θα γλύτωνα απο μπελάδες του σερβις τους.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ποιο symbian? to k800 εν ειναι symbian. 1 μισι ωρα θα τελιωνες. οπως νομίζεις. Εγώ αν είχα την σημερινή γνώση θα γλύτωνα απο μπελάδες του σερβις τους.

 

Εννοούσα οτι εγώ εδώ και καιρό ασχολούμε μόνο με wm5.

Τι μπελάδες δηλαδή εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα οτι εγώ εδώ και καιρό ασχολούμε μόνο με wm5.

Τι μπελάδες δηλαδή εννοείς;

εγώ τους το έστειλα και τους΄είπα έχει προβλημα τζόγου. και με την οθόνη και το ξυπνητήρι και κλτ. Αν ένας εδώμέσα (καλή ώρα εγώ) αφιέρωνε 5 λεπτά να μου πει οτι όλοι έχουν ίδιο τζόγο και δεν δημιουργούσααν κλίμα οτι το κινητό μου έχει 0 τζόγο δεν θα το έστελνα και θα τοκανα΄μόνος μου, όλα τα υπολοιπα λύνονται εχτός τον τζόγο. που αμα δεν έχει την καλή διάθεση να ττο σφίξει λίγο ο τεχνικός δεν φεύγει ουτε με εξορκισμούς

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

εγώ τους το έστειλα και τους΄είπα έχει προβλημα τζόγου. και με την οθόνη και το ξυπνητήρι και κλτ. Αν ένας εδώμέσα (καλή ώρα εγώ) αφιέρωνε 5 λεπτά να μου πει οτι όλοι έχουν ίδιο τζόγο και δεν δημιουργούσααν κλίμα οτι το κινητό μου έχει 0 τζόγο δεν θα το έστελνα και θα τοκανα΄μόνος μου, όλα τα υπολοιπα λύνονται εχτός τον τζόγο. που αμα δεν έχει την καλή διάθεση να ττο σφίξει λίγο ο τεχνικός δεν φεύγει ουτε με εξορκισμούς

 

Αυτό που λες είναι λίγο διαφορετικό όμως.

Εγώ δεν πρόκειται να το στεόλω πουθενά,

έχει σέρβις sony ericsson, λίγα μέτρα πιο πέρα από το σπίτι μου....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες είναι λίγο διαφορετικό όμως.

Εγώ δεν πρόκειται να το στεόλω πουθενά,

έχει σέρβις sony ericsson, λίγα μέτρα πιο πέρα από το σπίτι μου....

 

έχεις δίκιο. αφού το μόνο που θα τους πεις είναι ελληνική αναβάθμιση. σε μια βδομάδα θα τοχεις πίσω

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Agapite ddr2 akou to provlima mou me tin anavathmisi...Kanw oti mou leei afairw ti sim kai ta loipa.Alla otan erthei i wra na valw to kalwdio to vazw afou exw apo prin patimeno to "c".To krataw patimeno gia arketi wra alla dn m vgazei tpt meta:(...ti simvainei??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Break your TV. Enter the unwired revolution.

 

-Dexter

Link to comment
Share on other sites

Agapite ddr2 akou to provlima mou me tin anavathmisi...Kanw oti mou leei afairw ti sim kai ta loipa.Alla otan erthei i wra na valw to kalwdio to vazw afou exw apo prin patimeno to "c".To krataw patimeno gia arketi wra alla dn m vgazei tpt meta:(...ti simvainei??

 

gt epeleksses ton dd?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο. αφού το μόνο που θα τους πεις είναι ελληνική αναβάθμιση. σε μια βδομάδα θα τοχεις πίσω

 

Τόσο πολύ θα κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Τόσο πολύ θα κάνει;

 

δεν ξέρω, μπορεί να το πάρει και την ίδια μέρα. ανάλογα με την όρεξη και τη δουλεία του

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

gt epeleksses ton dd?

Αν έχεις ήδη από πριν περάσει στο pc τα προγράμματα που υπάρχουν στο συνοδευτικό cd του τηλεφώνου, αυτό δεν θα έπρεπε να συμβαίνει.

Αν δεν τα έχεις περασμένα, κάνε ένα κόπο και ξαναπροσπάθησε.;)

Αν τα έχεις περασμένα, δεν ξέρω τι άλλο να πώ.:(

 

edit Καλά, λάθος μήνυμα πάτησα παράθεση:O αλλά στον dexter αναφέρομαι

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ήδη από πριν περάσει στο pc τα προγράμματα που υπάρχουν στο συνοδευτικό cd του τηλεφώνου, αυτό δεν θα έπρεπε να συμβαίνει.

Αν δεν τα έχεις περασμένα, κάνε ένα κόπο και ξαναπροσπάθησε.;)

Αν τα έχεις περασμένα, δεν ξέρω τι άλλο να πώ.:(

 

edit Καλά, λάθος μήνυμα πάτησα παράθεση:O αλλά στον dexter αναφέρομαι

 

ok thnx ddr2 tha kanw afto kai tha s pw:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Break your TV. Enter the unwired revolution.

 

-Dexter

Link to comment
Share on other sites

ok thnx ddr2 tha kanw afto kai tha s pw:)

 

Αφού δεν το είχες κάνει, δεν υπήρχε περίπτωση να παίξει!!

Δεν σκέφτηκα να στο πώ και πιο πριν:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

mporei kapios na mou pei pos tha kano install paihnidia kai efarmoges sto k800

to pc suite pou ehei sto cd den ehei kamia paromoia efarmogi gia na egatastito paihnidi,ta vazo ta paihnidia sti mnimi apo to windows explorer alla de ta vrisko sto kinito as me voithisei kapios giati den eimai poli tou spor

mono jar arheia pairnei i kai sis?

Link to comment
Share on other sites

mporei kapios na mou pei pos tha kano install paihnidia kai efarmoges sto k800

to pc suite pou ehei sto cd den ehei kamia paromoia efarmogi gia na egatastito paihnidi,ta vazo ta paihnidia sti mnimi apo to windows explorer alla de ta vrisko sto kinito as me voithisei kapios giati den eimai poli tou spor

mono jar arheia pairnei i kai sis?

 

FILE MONO JAR ARXEIA PERNEI. DEN KSERW PWS GINETE ME TO PC SUITE PANTWS ME BLUETOOTH ADAPTER TA STENEIS STO KINITO KAI TA APOTHIKEYEI STO FAKELO EFARMOGES MONO TOY

:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μν γελάσετε,αλλά δν μπορώ να ανοίξω το πορτάκι του κινητού,μου έβαλαν μια sim μέσα,αλλά θέλω να βάλω τν δικιά μ.Βλέπω τν φωτο του manual,το σπρώχνω με τν αντίχειρα,τπτ,το σπρώχνω με όλη τν παλάμη τπτ...ελεος....πώς θα το ανοίξω;;;Φοβάμαι μν το σπάσω κιόλας!

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μν γελάσετε,αλλά δν μπορώ να ανοίξω το πορτάκι του κινητού,μου έβαλαν μια sim μέσα,αλλά θέλω να βάλω τν δικιά μ.Βλέπω τν φωτο του manual,το σπρώχνω με τν αντίχειρα,τπτ,το σπρώχνω με όλη τν παλάμη τπτ...ελεος....πώς θα το ανοίξω;;;Φοβάμαι μν το σπάσω κιόλας!

 

δυστυχως φιλε μου,δεν ανοιγει...:D

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως φιλε μου,δεν ανοιγει...:D

 

Θα γινόταν κ αυτό,όλα να τα περιμένω τόσο καντέμης που είμαι!!Τλκ το άνοιξα,έφαγα τα δάχτυλα μ να πούμε...

 

Κάτι άλλο,πάω να το κάνω update και μου βγάζει ότι έχω ήδη νεότερο λογισμικό και δν κάνει ενημέρωση...Πώς γίνεται αυτό;;Αφού δν το έχω κάνει αναβάθμιση ποτέ....Είδα απο μέσα στο κινητό ότι η έκδοση που έχω είναι από τν Σεπτέμβριο '06....

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Aυτο με το καπακι το εκανε στο προηγουμενο κ800 που ειχα..και το εκανε την πρωτη φορα που εβαλα την σιμ μεσα και μετα πηγα να την βγαλω..
Link to comment
Share on other sites

σημερα πηγα και πηρα αν σετ ακουστηκα (3.5) και αντικατεστησα αυτα

που ειχαν μεσα με την BT συσκευη που χα αγορασει

θεαματικη βελτιωση στον ηχο (στα τραγουδια) με χρωμα ο ηχος

ικανοποιητικα μπορω να πω

 

να υπενθυμησω οτι το ΒΤ που πηρα ειναι της itech clip s35.

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους. Πατώντας <**< μπήκα σε ένα κρυφό μενού με κλειδώματα. Μήπως μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι είναι το μήκος ΜΝC και το ΝCK που μου ζητάει;

May The Force Be With You...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το έπαθα αυτό με το καπάκι της μπαταρίας την πρώτη φορά. Πήγα να το ανοίξω με κατσαβίδι αλλά... ξέφυγε και έκανε μια γραντζουνια ναα! :w00t:

Μετά την πρώτη φορά χαλαρώνει και βγαίνει πιο εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το έπαθα αυτό με το καπάκι της μπαταρίας την πρώτη φορά. Πήγα να το ανοίξω με κατσαβίδι αλλά... ξέφυγε και έκανε μια γραντζουνια ναα! :w00t:

Μετά την πρώτη φορά χαλαρώνει και βγαίνει πιο εύκολα.

 

Αυτό συμβαίνει στα κινητά τηλέφωνα της s.e., αλλά και γενικότερα στα νέα κινητά τηλέφωνα.θυμάμαι σε ένα s.e. w300i ότι δεν μπορούσα με τίποτα να ανοίξω το καπάκι της μπαταρίας.:!:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...