Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eυχαριστώ πολύ!

Πιστεύω μετά την εγκατάσταση του προγράμματος να το "διαβάζει" το κινητό μου

Παρακαλω πολυ :) Ναι με αυτο το προγραμμα ολα θα δουλευου ρολόι!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΥΟ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΕΣ.ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ THEMES CREATOR ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΠΑΡΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΩ.ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΕΣ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΤΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΩ.ΕΧΩ ΤΟ Κ800.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.BYE
Link to comment
Share on other sites

προσπαθησε να γυρισεις τον τροπο προβολης των βιντεο σου σε λιστα,γιατι δυστυχως αυτο ειναι στανταρντ στην καινουρια αναβαθμιση κ δεν απενεργοποιειται...για δοκιμασε αυτο που σου ειπα...

 

Ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry που ρωτάω πάλι εδώ αλλά δεν ξέρω που αλλού.Το sony ericsson V600i δεν παίρνει κάρτα μνήμης ε?Μήπως ξέρει κανείς πόση μνήμη έχει?:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

I can live with or...without you...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΥΟ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΕΣ.ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ THEMES CREATOR ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΠΑΡΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΩ.ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΕΣ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΤΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΩ.ΕΧΩ ΤΟ Κ800.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.BYE

 

Εφόσον έχεις βάλει τα αρχεία jar στο φάκελο Αλλος/Διάφορα φυσικά και δεν είναι κλειδωμένα.

Σ' αυτόν που στέλνεις όμως παιχνίδια δεν μπορεί να τα στείλει κι αυτός με τη σειρά του γιατι πολύ απλά έχει την εγκατάσταση στο φάκελο παιχνίδια και όχι το αρχείο-εφαρμογή jar.;)

ΚΑΙ ΜΗ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

εχειs δικιο με τα παιχνιδια αν και πρεπει να εγινε κατα λαθοs.με τα θεματα ξερεισ κατι?και γραφω με κεφαλαια γιατι εχω πληκτρολογιο τησ IBM και δεν ξερω που εχει το μικρο σ.ευχαριστω πολυ odytsak.
Link to comment
Share on other sites

Νεότερα από το τρισάθλιο service (???) της SE: το πεθαμένο Κ800 μου φιλοξενείται εκεί από τις 5/1. Μέχρι και σήμερα, περιμένουν να τους στείλει πλακέτα η SE. Με τα πόδια να την έφερναν από την Ιαπωνία, θα είχε έρθει.

Επειδή δεν έχω καμμία διάθεση να ασχοληθώ με αυτή την απαράδεκτη εταιρεία, η οποία ζητά 400+ ευρώ για τις συσκευές της και άμα χαλάσει σε αφήνει χωρίς κινητό μισό μήνα, έστειλα ήδη μια ωραία καταγγελία στη Διεύθυνση Προστασίας Καταναλωτή στη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή, και από βδομάδα θα έχει τα νέα μου η SE.

Και μην ακούσω κανέναν οπαδό να δικαιολογεί αυτή την άθλια συμπεριφορά!!!

 

ΥΓ: Όταν κάποτε το πάρω πίσω θα το πουλήσω αμέσως και θα πάω σε κινητά άλλης εταιρείας, όπου μπορεί μεν να έχει ίδιας ποιότητας service, αλλά τα κινητά της δεν θα ψοφάνε σαν κοτόπουλα στη μέση του πουθενά !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Νεότερα από το τρισάθλιο service (???) της SE: το πεθαμένο Κ800 μου φιλοξενείται εκεί από τις 5/1. Μέχρι και σήμερα, περιμένουν να τους στείλει πλακέτα η SE. Με τα πόδια να την έφερναν από την Ιαπωνία, θα είχε έρθει.

Επειδή δεν έχω καμμία διάθεση να ασχοληθώ με αυτή την απαράδεκτη εταιρεία, η οποία ζητά 400+ ευρώ για τις συσκευές της και άμα χαλάσει σε αφήνει χωρίς κινητό μισό μήνα, έστειλα ήδη μια ωραία καταγγελία στη Διεύθυνση Προστασίας Καταναλωτή στη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή, και από βδομάδα θα έχει τα νέα μου η SE.

Και μην ακούσω κανέναν οπαδό να δικαιολογεί αυτή την άθλια συμπεριφορά!!!

 

ΥΓ: Όταν κάποτε το πάρω πίσω θα το πουλήσω αμέσως και θα πάω σε κινητά άλλης εταιρείας, όπου μπορεί μεν να έχει ίδιας ποιότητας service, αλλά τα κινητά της δεν θα ψοφάνε σαν κοτόπουλα στη μέση του πουθενά !!!

 

αμην και ποτε,μπας και ησυχασουμε απ την γκρινια σου!!!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

αμην και ποτε,μπας και ησυχασουμε απ την γκρινια σου!!!!:wacko:

 

Αν είναι γκρίνια να διαμαρτύρεται κανείς για μια πανάκριβη συσκευή που χάλασε ξαφνικά για 2η φορά και την έχει από τις 5/1 στο service, το μόνο που έχω να πω είναι ότι λυπάμαι για την καταναλωτική συνείδηση μερικών.

Αν αύριο χαλάσει το δικό σας και το έχετε 20 μέρες στο service, μπορείτε να είστε χαρούμενοι...

Νομίζω ότι πρέπει να δημιουργηθεί ένα fan club του K800 σε άλλο θέμα όπου θα μπαίνουν και θα αυτοκολακεύονται για την επιλογή τους και το τέλειο (?) κινητό που αγόρασαν, και να μας αφήσουν ήσυχους στο παρόν θέμα να αναφέρουμε και προβλήματα που παρουσιάζει...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι γκρίνια να διαμαρτύρεται κανείς για μια πανάκριβη συσκευή που χάλασε ξαφνικά για 2η φορά και την έχει από τις 5/1 στο service, το μόνο που έχω να πω είναι ότι λυπάμαι για την καταναλωτική συνείδηση μερικών.

Αν αύριο χαλάσει το δικό σας και το έχετε 20 μέρες στο service, μπορείτε να είστε χαρούμενοι...

Νομίζω ότι πρέπει να δημιουργηθεί ένα fan club του K800 σε άλλο θέμα όπου θα μπαίνουν και θα αυτοκολακεύονται για την επιλογή τους και το τέλειο (?) κινητό που αγόρασαν, και να μας αφήσουν ήσυχους στο παρόν θέμα να αναφέρουμε και προβλήματα που παρουσιάζει...

 

ειμαστε ρεαλιστες και οι πιο πολλοι αν οχοι ολοι,ξερουν πανω κατω τι προβληματα παρουσιαζει το κ800 μας...αλλα δεν νομιζω οτι πολλοι απο μας θα το αλλαζαν για κανενα αλλο (με τα υπαρχοντα μοντελα) κινητο..αλλα με το να το αναφερουμε συνεχεια,ουτε λυνει το προβλημα,ουτε τιποτα!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η απίστευτη καθυστέρηση να σου δώσουν πίσω το κινητό σου από το service δεν πρέπει να αναφέρεται; Για σένα δεν μετράει το τί θα συμβεί αν το πανάκριβο κινητό σου χαλάσει; Δεν είναι τουλάχιστον εμπαιγμός να κυκλοφορούν άφθονα Κ800 προς πώληση στα καταστήματα και να μην έχει πλακέτες η αντιπροσωπεία για να σου αλλάξει το χαλασμένο κινητό σου;

Δεν αναφέρω συνέχεια το ίδιο πρόβλημα, αναφέρω πόσος καιρός έχει περάσει και έχω μείνει χωρίς συσκευή, ενώ όταν έσκαγα τα 400+ στη SE ήμουν καλός πελάτης! Φταίω εγώ μετά αν δεν ασχοληθώ ξανά με την άθλια αυτή εταιρεία;

Η Γενική Γραμματεία Καταναλωτή στην οποία έκανα καταγγελία είμαι βέβαιος ότι θα έχει διαφορετική άποψη από αυτή που εκφράζεις... Από βδομάδα θα έχουμε νέα. Μην ξεχνάμε ότι από την κυκλοφορία του Κ800 είναι τουλάχιστον η 2η φορά που φτάνει εκεί καταγγελία για το απαράδεκτο service της SE !!!

Και ρωτάω ξανά: από την αρχή της κινητής τηλεφωνίας, δεν είναι μακράν το πιο αναξιόπιστο κινητό που έχει βγει ποτέ; Δεν θυμάμαι κανένα κινητό να πέθαινε έτσι ξαφνικά και λίγο μετά την κυκλοφορία του !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Νεότερα από το τρισάθλιο service (???) της SE: το πεθαμένο Κ800 μου φιλοξενείται εκεί από τις 5/1. Μέχρι και σήμερα, περιμένουν να τους στείλει πλακέτα η SE. Με τα πόδια να την έφερναν από την Ιαπωνία, θα είχε έρθει.

Επειδή δεν έχω καμμία διάθεση να ασχοληθώ με αυτή την απαράδεκτη εταιρεία, η οποία ζητά 400+ ευρώ για τις συσκευές της και άμα χαλάσει σε αφήνει χωρίς κινητό μισό μήνα, έστειλα ήδη μια ωραία καταγγελία στη Διεύθυνση Προστασίας Καταναλωτή στη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή, και από βδομάδα θα έχει τα νέα μου η SE.

Και μην ακούσω κανέναν οπαδό να δικαιολογεί αυτή την άθλια συμπεριφορά!!!

 

ΥΓ: Όταν κάποτε το πάρω πίσω θα το πουλήσω αμέσως και θα πάω σε κινητά άλλης εταιρείας, όπου μπορεί μεν να έχει ίδιας ποιότητας service, αλλά τα κινητά της δεν θα ψοφάνε σαν κοτόπουλα στη μέση του πουθενά !!!

Ακόμα δεν σε εξυπηρέτησαν; :confused: :eek: Εμένα προχθές μου δώσανε νέα συσκευή από το σέρβις της Τζωρτζ και απότι είχα δει και ένας πριν από μένα επίσης έπαιρνε νέο Κ800 (για μια φάση σκέφτηκα μήπως είσαι εσύ :lol: ) Φανταστείτε δηλαδή πόσες καινούριες συσκευές φέρανε και παρόλα αυτά δεν μπόρεσαν να εξυπηρετήσουν όλους τους πελάτες...

αμην και ποτε,μπας και ησυχασουμε απ την γκρινια σου!!!!:wacko:

Έλεος είστε μερικοί. Σας θίξαμε την κινητάρα σας και την εταιρειάρα σας. Κι εμείς έχουμε το Κ800, κι εμείς λέμε ότι έχει τεράστιες δυνατότητες αλλά δεν θα την πούμε τόσο χοντρά σε δυσαρεστημένους πελάτες... :down:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βάλω αγγελία πώλησης για το K800i μου? (δεν με βολεύουν οι λειτουργίες calendar, όχι ότι έχει κάτι... είναι μηνών και έχω κάρτα 512 mb)

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βάλω αγγελία πώλησης για το K800i μου? (δεν με βολεύουν οι λειτουργίες calendar, όχι ότι έχει κάτι... είναι μηνών και έχω κάρτα 512 mb)

Ευχαριστώ

Στο παρακάτω λινκ

 

Buy and Sell (Mobiles)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί το βίντεο που "τραβάει" το κ800 είναι τόσο χάλια σε αντίθεση με τις καταπληκτικές φωτογραφίες του?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί το βίντεο που "τραβάει" το κ800 είναι τόσο χάλια σε αντίθεση με τις καταπληκτικές φωτογραφίες του?

 

Δεν έχει γιατί. Θέματα της πωλητικής της έρικσσον για να πουλήσει παράπάνω. Για να αγορασεις το νέο που θα έχει πολύ καλό βίντεο

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

το 850 ή κάτι τέτοιο. Το ίδιο θα γινει και με το 950... θα βγει όπου να ναι ένα ίδιο με κάμερα...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

το 850 ή κάτι τέτοιο. Το ίδιο θα γινει και με το 950... θα βγει όπου να ναι ένα ίδιο με κάμερα...

 

Αυτ:shifty: θα πάρω

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Στο παρακάτω λινκ

 

Buy and Sell (Mobiles)

 

 

 

Γεια σας. Kάτι άσχετο. Προσπάθησα να μπω σ'αυτό το λινκ για αγορά/πώληση κ δεν έχω λέει το δικαίωμα...τι έκανα κ δεν το κατάλαβα? το μόνο που θυμάμαι προσπάθησα να κάνω uploadσε κάποιες φώτο αλλά ήταν μεγάλες κ δεν χώρεσαν. Τι φταίει:O :confused: :(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Kάτι άσχετο. Προσπάθησα να μπω σ'αυτό το λινκ για αγορά/πώληση κ δεν έχω λέει το δικαίωμα...τι έκανα κ δεν το κατάλαβα? το μόνο που θυμάμαι προσπάθησα να κάνω uploadσε κάποιες φώτο αλλά ήταν μεγάλες κ δεν χώρεσαν. Τι φταίει:O :confused: :(

 

Στείλε pm σε κάποιον moderator να σου απαντήσει!;)

Link to comment
Share on other sites

απεγκαταστησε το υπαρχον προγραμμα και βαλε το myphonexplorer και τελος τα προβληματα.:)

 

 

Το εγκατέστησα όλα δουλεύουν ρολόι!

Απλά δεν έχει τα προγράμματα του αυθεντικού PC suite

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...