Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το προγραμμα που χρειαζεσαι για το απολυτο μπακαπ.:blink: :worry: myphonexplorer.:)

 

to katevasa file mou kai otan kanw syndesh gia na brei thn syskeuh mou ,mou bgazei oti den einai ry8mismeno to obex :worry:

 

any ideas?

Never argue with an idiot.

They drag you down to their level and then beat you with experience

Link to comment
Share on other sites

Thanks Raver, μην παραλείψεις να μας ενημερώνεις για οτιδήποτε καινουριο βρίσκεις για το Κ800:wink: :)

παρακαλω πολυ φιλε μου.

 

Υ.Γ.χρονια πολλα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:) χρονια πολλα σε ολους!!!

να ρωτησω κατι? υπαρχει τροπος να απενεργοποιησω το χαρακτηριστικο 'τιιιικ' οταν ξεκινα η εγγραφη βιντεο ή η ηχογραφηση?

Link to comment
Share on other sites

:) χρονια πολλα σε ολους!!!

να ρωτησω κατι? υπαρχει τροπος να απενεργοποιησω το χαρακτηριστικο 'τιιιικ' οταν ξεκινα η εγγραφη βιντεο ή η ηχογραφηση?

 

Χρόνια σου πολλά.:)

Δοκίμασε να βάλεις ένα αθόρυβο προφίλ ήχου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

:) χρονια πολλα σε ολους!!!

να ρωτησω κατι? υπαρχει τροπος να απενεργοποιησω το χαρακτηριστικο 'τιιιικ' οταν ξεκινα η εγγραφη βιντεο ή η ηχογραφηση?

 

νομιζω πατωντας παρατεταμενα το # γυρναει σε σιγανο προφιλ και ετσι δεν ακους ηχο ουτε στην ηχογραφηση ουτε στην αρχη της βιντεοσκοπησης...:happy:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το κ800ι μου δεν κανει εκκινηση.ολα ειναι οκ . οταν παταω το κοθμπι δεν ξεκιναει... ουτε καν το φως δεν αναβει..

αλλαγη firmware?

www.imagerous.com

www.totefteri.com

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει καινούρια έκδοση,η R1GB001 η οποία υπάρχει στο Wotaνserver αλλά όχι στο Update της Ericsson!! :mad:

 

Είναι και για Ελλάδα!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια σου πολλά.:)

Δοκίμασε να βάλεις ένα αθόρυβο προφίλ ήχου.

 

νομιζω πατωντας παρατεταμενα το # γυρναει σε σιγανο προφιλ και ετσι δεν ακους ηχο ουτε στην ηχογραφηση ουτε στην αρχη της βιντεοσκοπησης...:happy:

 

ευχαριστω πολυ παιδια:)

φανταζομαι επανερχεται στην αρχικη κατασταση ξαναπατωντας παρατεταμενα το #

 

ΥΓ. το xenon δεν απενεργοποιειται ποτε, ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει καινούρια έκδοση,η R1GB001 η οποία υπάρχει στο Wotaνserver αλλά όχι στο Update της Ericsson!! :mad:

 

Είναι και για Ελλάδα!!

νομιζω ο,τι νεοτερες εκδοσεις της R1ED001 δεν προσφερουν ουσιαστικα κατι παραπανω(π.χ. προσθηκη περισσοτερων γλωσσων...), δεν ειμαι σιγουρος κιολας.

ας μας πει καποιος που ξερει καλυτερα;)

Link to comment
Share on other sites

νομιζω ο,τι νεοτερες εκδοσεις της R1ED001 δεν προσφερουν ουσιαστικα κατι παραπανω(π.χ. προσθηκη περισσοτερων γλωσσων...), δεν ειμαι σιγουρος κιολας.

ας μας πει καποιος που ξερει καλυτερα;)

 

Για να τις βγάλουν σίγουρα κάτι θα διορθώνουν!

Ας περιμένουμε να δούμε στο SE Update Service όταν βγει!Αν βγει...

Αλλιώς με €7 στο Wotanserver..;)

 

ρε παιδια το κ800ι μου δεν κανει εκκινηση.ολα ειναι οκ . οταν παταω το κοθμπι δεν ξεκιναει... ουτε καν το φως δεν αναβει..

αλλαγη firmware?

 

Και εμένα το παθαίνει αφού πάω να ελέγξω για καινούριο Firmware και μετά για να ανοίξει απλά βγάζω και βάζω την μπαταρία και ανοίγει...

Δεν ξέρω αν σου κάνει δουλειά!

Link to comment
Share on other sites

Re paidia exei bgei neo firmware alla den yparxi oute ston wotan oute sthn seus ..mono se SE cender R1GB001

R1GB001

- Released in SE Service Centres around 15/12/06

 

Software versions:

EROM: R2A016

LCD: 200610121

Camera: 2.5

Videocall camera: 2.3

Content: PA24

Java: 7.2

Text: BJ

Link to comment
Share on other sites

Re paidia exei bgei neo firmware alla den yparxi oute ston wotan oute sthn seus ..mono se SE cender R1GB001

R1GB001

- Released in SE Service Centres around 15/12/06

 

Software versions:

EROM: R2A016

LCD: 200610121

Camera: 2.5

Videocall camera: 2.3

Content: PA24

Java: 7.2

Text: BJ

 

den katalabenw giati alaksan tin epom apo r3a016 se r2a016 :S

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Σημερα αγορασα κι εγω το Κ800!Πριν απο λιγο πηγα να βγαλω κατι φωτογραφιες και το φλας δεν εμπαινε με τπτ!!Ειχε μονιμα το εικονιδιο κατω που εχει την ενδειξη οτι το φλας ειναι απενεργοποιημενο και αυτο δεν αλλαζε με τπτ!Οσο κι αν πατουσα το αστερακι!!Μετα το εβαλα στην πριζα για 1 δευτερολεπτο και λυθηκε!Τι συμβαινει?
:)
Link to comment
Share on other sites

Re paidia exei bgei neo firmware alla den yparxi oute ston wotan oute sthn seus ..mono se SE cender R1GB001

R1GB001

- Released in SE Service Centres around 15/12/06

 

Μάλλον δεν παρατήρησες καλά,στον Wotan υπάρχει.

Στο SE Update Soft δεν υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και Χρονια Πολλα! Ειμαι καινουργιος εδω και ψαχνω απο το πρωι εδω στο φορουμ για να μαθω σχετικα με το K800i που ενδιαφερομαι να αγορασω. Βλεπω ομως οτι πολλοι εδω μεσα εχουν προβληματα με το τηλεφωνακι (ολοι εχουμε βεβαια με ΟΛΑ τα κινητα) και εχω αρχισει και προβληματιζομαι. Ειμαι αναμεσα σε αυτο και το Ν73 της NOKIA. Αν καποιος μπορεσει να μου πει τη γνωμη του θα το εκτιμουσα πολυ! Αυτα... και παλι Χρονια Πολλα με υγεια και καλα μυαλα! :p
Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Έχετε βρει τι αλλάζει στο καινούργιο firmware? Στο esato δεν λέει σχεδόν τίποτα. Σίγουρα κάποια bug θα φτιάχνονται αλλά ποιά? Το φοράει κανένας στο τηλέφωνό του?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν παρατήρησες καλά,στον Wotan υπάρχει.

Στο SE Update Soft δεν υπάρχει

 

nai twra to eida... re gmt ti pa8ane me to k800 k den bgazoun tpt.. se adi8esi me to 750 pou eixa trela8ei na bazw firmware

Link to comment
Share on other sites

nai twra to eida... re gmt ti pa8ane me to k800 k den bgazoun tpt.. se adi8esi me to 750 pou eixa trela8ei na bazw firmware

 

Δεν φτάνει ο προυπολογισμός....και κάνουν οικονομία.:p

Μπα, μάλλον μαγειρεύουν τον διάδοχο και δεν τους περισσεύει χρόνος;) (δεν θέλουν να πάθουν τα ίδια με το p990)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έτσι από περιέργια. Τι δεν πάει καλά στο κινητό σας και θέλετε αναβάθμιση firmware;;;

 

Γιατί το δικό μου μετά την πρώτη (και μόνη) αναβάθμιση, διόρθωθηκαν ότι προβλήματα είχα με το joystick και με το bluetooth. Πλέον όλα δουλεύουν ρολόι!!!

 

Μήπως είμαι τόσο τυχερός ή απλά το ξεψειρίζετε πολύ το θέμα χωρίς να υπάρχει ουσιαστικός λόγος και απλά θέλουμε αναβάθμιση έτσι για να λέμε ότι το κινητό μας είναι σε εγρήγορση και εμείς σε δουλειά να βρισκόμαστε;;;

 

Φιλικά πάντα!!!:)

Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

Έτσι από περιέργια. Τι δεν πάει καλά στο κινητό σας και θέλετε αναβάθμιση firmware;;;

 

Γιατί το δικό μου μετά την πρώτη (και μόνη) αναβάθμιση, διόρθωθηκαν ότι προβλήματα είχα με το joystick και με το bluetooth. Πλέον όλα δουλεύουν ρολόι!!!

 

Μήπως είμαι τόσο τυχερός ή απλά το ξεψειρίζετε πολύ το θέμα χωρίς να υπάρχει ουσιαστικός λόγος και απλά θέλουμε αναβάθμιση έτσι για να λέμε ότι το κινητό μας είναι σε εγρήγορση και εμείς σε δουλειά να βρισκόμαστε;;;

 

Φιλικά πάντα!!!:)

 

Κάθε αναβάθμιση είναι καλοδεχούμενη.;)

Μπορεί να βελτιώνει το σήμα, την αυτονομία, το βίντεο, την φωτογραφική μηχανή.

Δεν είναι απαραίτητο ότι θα διορθώνει προβλήματα και δυσλειτουργίες του κινητού.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάθε αναβάθμιση είναι καλοδεχούμενη.;)

Μπορεί να βελτιώνει το σήμα, την αυτονομία, το βίντεο, την φωτογραφική μηχανή.

Δεν είναι απαραίτητο ότι θα διορθώνει προβλήματα και δυσλειτουργίες του κινητού.

 

 

ΟΚ, το δέχομαι!:)

 

Κ εγώ λοιπόν μαζί σας!!! Αναβάθμιση τώρα και γρήγορα για ένα καλύτερο σήμα και μια καλύτερη αυτονομία!

Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...