Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια από τα ίδια κι εδώ stefan. ΟΚ, με μια σχετική παραμετροποιήση το φέρνεις στα μέτρα σου το πρόγραμμα αλλά αυτόν τον φασισμό "Κάνε αναβάθμιση γιατί αλλιώς δεν μπαίνεις" δεν μπορώ να τον καταλάβω.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nαι ειναι απιστευτα εκνευριστικο.

Και χθες βιαζομουν γιατι ηθελα να πω δυο λεπτα κατι με ενα φιλο μου και να φυγω απο το σπιτι και ειχα τωρα αυτο να θελει αναβαθμιση και περιμενα ποση ωρα.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Tωρα μ αυτα που λετε με τρομαζεται.Στον παλιο μου υπολογιστη με το καινουργιο MSN δεν εμφανιζε τις επαφες και ημουν με το παλιο,τωρα αν δεν με αφηνει να μπω καηκα.......
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαι γω αυτο ηθελα να ρωτησω...δεν υπαρχει τροπος να κρατησουμε την 8,1 εκδοση?εχω και ενα προγραμμα και δεν μπαινει στην καινουρια...οντως ειναι απαισια η καινουρια εκδοση..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

μου εβγαζε κ μενα μυνημα για αναβαθμιση. ομως στην καινουρια εκδοση δν μπορουσα συνδεθω.

εκανα εγκαταστασεις απεγκαταστασεις αλλα τιποτα.πιγα να βαλω παλια εκδοση δν γινοταν.εκανα επαναφορα συστηματος πριν βαλω το wlm 9 αλλα παλι μου ελεγε περι αναβαθμισης.

 

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ MESSENGER?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ? το παλευω 3 μερεσ κ δν μπορω να βγαλω ακρη

Link to comment
Share on other sites

Φίλε panos3162 καλωσόρισες στο myphone.gr!

Καλό θα ήταν να αποφεύγονται τα κεφαλαία και η γραφή τύπου sms στα μηνύματα προς εξυπηρέτηση όλων των χρηστών.

Σχετικά με το θέμα μας, καλό θα ήταν να διαβάσεις μερικές σελίδες πιο πίσω, έχουν δοθεί λύσεις κατά καιρούς από διάφορους χρήστες που ίσως δώσουν λύση στο πρόβλημά σου..

Αν όχι, εδώ είμαστε για να βοηθήσουμε και πάλι.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Πόσα mb είναι η τελευταία έκδοση σε offline install? Κατέβασα την ελληνική έκδοση την οποία δεν την έκανα ακόμα εγκατάσταση.. αλλά το μέγεθος του αρχείου είναι 132 mb!!!

Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει ένα αξιόπιστο link με την ελληνική τελευταία έκδοση σε offline install.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειχα και εγω το γνωστο προβλημα με το error και το ελεισα απο το

C:\Program Files\Windows Live\Contacts μετονομαζοντας το αρχειο wldlog.dll σε wldlog.dll_resp και λυθηκε αλλα οι επαφες που με κανουν add τωρα και πριν βασικα δεν εμφανιζονται ...... Help

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ,

Υπάρχει τρόπος να βρω μια επαφή στο msn ? Παρόλο που την έχω διαγράψει ( και αυτός με έχει διαγράψει) , αλλά δεν θέλω να φανεί όμως ότι του κάνω πάλι πρόσκληση .

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την τελευταία έκδοση μσν.. 2009

Τις εικόνες μου τις δείχνει από αριστερά αντί δεξιά. Στο παράθυρο συνομιλίας δεν μπορώ να βάλω μία εικόνα δικιά μου που να πιάνει ολόκληρο το παράθυρο όπως γινόταν στην παλιά έκδοση. Υπάρχει κάποιος τρόπος?

Επίσης κάθε φορά που ανοίγω ένα παράθυρο συνομιλίας, μου έχει και διαφορετικό θέμα. Μία μαύρο, μία μπλε κλπ.. Εγώ θέλω να έχω ένα δικό μου στάνταρ για πάντα! Πώς γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την τελευταία έκδοση μσν.. 2009

Τις εικόνες μου τις δείχνει από αριστερά αντί δεξιά. Στο παράθυρο συνομιλίας δεν μπορώ να βάλω μία εικόνα δικιά μου που να πιάνει ολόκληρο το παράθυρο όπως γινόταν στην παλιά έκδοση. Υπάρχει κάποιος τρόπος?

Επίσης κάθε φορά που ανοίγω ένα παράθυρο συνομιλίας, μου έχει και διαφορετικό θέμα. Μία μαύρο, μία μπλε κλπ.. Εγώ θέλω να έχω ένα δικό μου στάνταρ για πάντα! Πώς γίνεται?

 

Για το πρωτο δεν ξερω αλλα νομιζω ξερω να σου απαντησω για το δευτερο.

Οταν ανοιγεις το παραθυρο δεν μπορεις να αλλαξεις το θεμα γιατι αυτο το θεμα δεν επιλεγεται τυχαια αλλα ειναι το θεμα που εχει επιλεξει ο αλλος χρηστης.

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε αυτη η εκδοση ειναι για τ' αναθεμα!:mad:

Το "λειπω για φαγητο" που πηγε? Λιγο χαζο μεν αλλα εμενα μου χρειαζοταν πολλες φορες!

Link to comment
Share on other sites

Όπως και το "βρίσκομαι σε κλήση".

Ένα ακόμα σημαντικό αρνητικό που βλέπω.. επειδή το παράθυρο το έχω πάντα μικρό, ίσα ίσα να βλέπω τις επαφές μου (δηλαδή όχι μεγιστοποιημένο), δεν βλέπω την κατάστασή μου.. αν είμαι συνδεδεμένος, εκτός σύνδεσης κλπ.. Πρέπει να συνηθίσω να κοιτάω κάτω δεξιά που δείχνει το ανθρωπάκι του μσν με την κατάσταση..

 

Και μία ερώτηση..

Την πρώτη φορά που μπήκα με αυτή την έκδοση είχα 3 προσκλήσεις. Πάτησα, μου άνοιξε η σελίδα και υπήρχε μόνο μία την οποία την αγνόησα. Πλέον όποτε μπαίνω στο μσν μου λέει ότι έχω 2 προσκλήσεις, αλλά όποτε πατάω να μπω δεν βλέπω να υπάρχει κάποια πρόσκληση. Τί γίνεται με αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με ενα συγκεκριμενο χρηστη εχω προβλημα στις βιντεοκλησεις στο msn.Δε τον βλεπω για καποιο λογο μου λεει οτι στο παραθυρο ομιλιας δε βλεπει τον εαυτο του στο δικο του παραθυρο εμενα ομως κανονικα και σε πληρη οθονη.Η πλακα ειναι οτι οταν βαζουμε τη λειτουργια ανταλλαγη εικανς με καμερα web τον βλεπω κανονικα και μετα χειροκινητα προσθετω και ηχο και ολα οκ αλλα ετσι δεν μπορω να τον δω σε πληρη οθονη καθως αυτο γινεται μονο σε κληση βιντεο.Καμια ιδεα κανεις?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για το πρωτο δεν ξερω αλλα νομιζω ξερω να σου απαντησω για το δευτερο.

Οταν ανοιγεις το παραθυρο δεν μπορεις να αλλαξεις το θεμα γιατι αυτο το θεμα δεν επιλεγεται τυχαια αλλα ειναι το θεμα που εχει επιλεξει ο αλλος χρηστης.

 

Μπορείς να επιλέξεις να εμφανίζεται το δικό σου θέμα.

Ανοίγεις ένα παράθυρο συνομιλίας, πηγαίνεις στο μενού -> εργαλεία και τσεκάρεις το "Χρήση του προεπιλεγμένου μοτίβου"

 

Βέβαια και πάλι δεν μπορείς να βάλεις δική σου εικόνα σε ολόκληρο το παράθυρο.. αλλά κάτι είναι κι αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με ενα συγκεκριμενο χρηστη εχω προβλημα στις βιντεοκλησεις στο msn.Δε τον βλεπω για καποιο λογο μου λεει οτι στο παραθυρο ομιλιας δε βλεπει τον εαυτο του στο δικο του παραθυρο εμενα ομως κανονικα και σε πληρη οθονη.Η πλακα ειναι οτι οταν βαζουμε τη λειτουργια ανταλλαγη εικανς με καμερα web τον βλεπω κανονικα και μετα χειροκινητα προσθετω και ηχο και ολα οκ αλλα ετσι δεν μπορω να τον δω σε πληρη οθονη καθως αυτο γινεται μονο σε κληση βιντεο.Καμια ιδεα κανεις?

 

μήπως έχει κάνει καποια λάθος ρύθμιση στη κάμερα του;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Οπως?Στις ρυθμισεις καμερας μεσα στο msn εμφανιζει μια χαρα την καμερα να λειτουργει παντως
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο είχα και εγώ ένα πρόβλημα με την κάμερα. Έκανα βιντεοκλήση και ενώ οι άλλοι με έβλεπαν, εγώ δεν έβλεπα τον εαυτό μου. Τελικά η λύση ήταν απλή. Βγήκα από το μσν, ξαναμπήκα και ήταν οκ!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε panos3162 καλωσόρισες στο myphone.gr!

Καλό θα ήταν να αποφεύγονται τα κεφαλαία και η γραφή τύπου sms στα μηνύματα προς εξυπηρέτηση όλων των χρηστών.

Σχετικά με το θέμα μας, καλό θα ήταν να διαβάσεις μερικές σελίδες πιο πίσω, έχουν δοθεί λύσεις κατά καιρούς από διάφορους χρήστες που ίσως δώσουν λύση στο πρόβλημά σου..

Αν όχι, εδώ είμαστε για να βοηθήσουμε και πάλι.

 

τισ διαβασα τις προηγουμενες σελιδες ,ακανα ακομα κ αυτο με το registry αλλα δν ειχα αποτελεσμα.

εβαλα το amsn και μπορω να πω ειναι αρκετα ικανοποιητικο αλλα το msn μοθ αρεσε πιο πολυ.θα κανω φορματ σημερα.μπορω να κανω κατι περισσοτερο οταν 8α εγκαταστησω το live messenger 9?

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να προσθέσουμε πλήκτρο εξόδου στο παράθυρο με τις επαφές αλλά και στο παράθυρο συνομιλίας? Στην έκδοση 8,1 το είχα κάνει με ένα patch. Με το a-patch που χρησιμοποίησα δεν έχει τέτοια επιλογή. Γίνεται με άλλον τρόπο?

Το είχα συνηθίσει αυτό το πλήκτρο στην παλιά έκδοση και δεν με βολεύει πλέον όταν θέλω να κάνω αποσύνδεση να πρέπει να ανοίγω το παράθυρο με τις επαφές -> να πατάω στο μενού -> και να κάνω έξοδο.

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να προσθέσουμε πλήκτρο εξόδου στο παράθυρο με τις επαφές αλλά και στο παράθυρο συνομιλίας? Στην έκδοση 8,1 το είχα κάνει με ένα patch. Με το a-patch που χρησιμοποίησα δεν έχει τέτοια επιλογή. Γίνεται με άλλον τρόπο?

Το είχα συνηθίσει αυτό το πλήκτρο στην παλιά έκδοση και δεν με βολεύει πλέον όταν θέλω να κάνω αποσύνδεση να πρέπει να ανοίγω το παράθυρο με τις επαφές -> να πατάω στο μενού -> και να κάνω έξοδο.

 

Μπορεις να αποσυνδεθεις κανοντας δεξι κλικ -> αποσυνδεση στο ανθρωπακι που βρισκεται στο system tray!

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...