Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να πω κ εγω το προβλημα μου...

Εχω συνεχεις αποσυνδεσεις στο wml 8.5 (windows xp + linksys wag200g με ασυρματο συνδεση)...

Οταν λεω συνεχεις μπορει να ειναι ανα 2 λεπτα αμα κανω video conference μεχρι να μην εχει κανει για αρκετες ωρες...Επισης πολυ συχνα σε μενα δεν δειχνει οτι εχει αποσυνδεθει και ξανασυνδεθει αλλα στις επαφες μου το δειχνει...Επισης αρκετες φορες παιρνω μηνυματα σαν να ημουν Offline οταν τα εστειλαν οι αλλοι χωρις να εχω βγει εγω offline (αυτο παει μαζι με το προηγουμενο...)

Επισης παλιοτερα που ειχα δοκιμασει κ με αλλο router(και ενσυρματα παλι τα ιδια)... Δεν θυμαμαι τι ειχε γινει οταν ειχα δοκιμασει με απλο usb modem...

Επισης απο το αλλο μου pc στο ιδιο σπιτι(και σε ξενα σπιτια) δεν υπαρχει προβλημα..εχω δοκιμασει κ με αλλες εκδοσεις wml το ιδιο...

Τιιιιιιιιιιιι λετε???????????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σήμερα ενώ ήμουν συνδεδεμένος στο μσν με κατάσταση offline, σε μια φάση με πετάει και μου εμφανίζει μήνυμα οτι έχω συνδεθεί σε άλλο μσν.. :mad: και δεν μπορούσα να ξαναμπώ.

Τον κωδικό μου δεν τον έχω δώσει σε κανέναν. Τις τελευταίες μέρες είχα μπει 3-4 φορές απο ίντερνετ καφε, αλλά είχα επιλέξει να μην αποθηκευτούν τα στοιχεία μου..

Τελικά δοκίμασα να μπω απο το κινητό, συνδέθηκε κανονικά και μετά μπόρεσα και πάλι να μπω απο το πσ.

 

Μήπως κυκλοφορεί κανένας καινούργιος ιος??

Link to comment
Share on other sites

ενω εχτες δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα με το μσν,σημερα δεν ειχα δυνατοτητα για βιντεο κληση...

 

με απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση του wli λυθηκε....

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πριν λίγο υπήρχε πρόβλημα. Τώρα μπαίνω αλλά δεν δείχνει καμία επαφή μου on-line και με πετάει που και που.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Εχθες σε συννομιλια μετα απο καποια ωρα ο αλλος δεν με ακουγε ενω εγω τον ακουγα κανονικα.Με επανακληση λυνοταν το προβλημα αλλα καθε λιγο και λιγακι επρεπε να γινεται αυτη η δουλεια.Σημερα δεν μπαινε καθολου,βγαζει σφαλμα μονο μια φορα συνδεθηκε κατα τις 2 παρα,μετα τιποτα :(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να ετοιμάζονται οι σέρβερς για το Live Messenger 9 ?

 

Ναι φοράνε τα καλά τους:p

Link to comment
Share on other sites

εγώ πριν λίγο που δοκίμασα μπήκε κανονικά!

ο αδερφός μου μου λέει ότι απ το πρωί δεν μπορεί να μπει (απ τον ίδιο υπολογιστή), και του λέει κωδικός σφάλματος: 81000314

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

ενω εχτες δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα με το μσν,σημερα δεν ειχα δυνατοτητα για βιντεο κληση...

 

με απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση του wli λυθηκε....

Βιντεοκλήση μέσω wlm ούτε στον εχθρό μου.

 

Πλέον cyber μόνο μέσω skype.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βιντεοκλήση μέσω wlm ούτε στον εχθρό μου.

 

Πλέον cyber μόνο μέσω skype.

 

Δεν έχω δοκιμάσει το skype, αλλά γιατί;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει το skype, αλλά γιατί;

Γιατί πέραν της καλύτερης ποιότητας και της δυνατότητας συνδιάσκεψης (παρτούζας), δεν χρειάζεται να προσεύχεσαι για να συνδεθεί. Απλά συνδέεται. Με την 1η.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γιατί πέραν της καλύτερης ποιότητας και της δυνατότητας συνδιάσκεψης (παρτούζας), δεν χρειάζεται να προσεύχεσαι για να συνδεθεί. Απλά συνδέεται. Με την 1η.

 

+1.

Συνομιλία και βιντεόκληση μόνο μέσω Skype. Msn μόνο για text messaging (για τον χαβαλέ των emoticons :p).

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Αν και το θέμα αφορά την 8 σειρά να ρωτήσω...

 

wlm 9 beta 1

 

Κάθε φορά που εισέρχομαι δεν φορτώνει τις εικόνες αυτών που είναι online αλλά πρέπει να ανοίξω παράθυρο συνομιλίας για να φανούν.

 

Καμια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Αν και το θέμα αφορά την 8 σειρά να ρωτήσω...

 

wlm 9 beta 1

 

Κάθε φορά που εισέρχομαι δεν φορτώνει τις εικόνες αυτών που είναι online αλλά πρέπει να ανοίξω παράθυρο συνομιλίας για να φανούν.

 

Καμια ιδέα?

Στην beta 1 μου το έκανε και μένα και ήταν από τους λόγους που το σουτάρισα.

Γιατί δε βάζεις την beta 2 ? (δεν την έχω δοκιμάσει)

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στην beta 1 μου το έκανε και μένα και ήταν από τους λόγους που το σουτάρισα.

Γιατί δε βάζεις την beta 2 ? (δεν την έχω δοκιμάσει)

 

Ο Bayern7 συνιστά beta 1.

(29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν skip)

:p

Link to comment
Share on other sites

Ο Bayern7 συνιστά beta 1.

(29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν skip)

:p

Καλά κι εσύ ακούς τον Bayern7???

Θα πας μπροστά :p

 

Όσο κι αν δε μας αρέσουν οι αλλαγές στον beta 2, για όσους θα βάλουν τον τελικό 9 είναι αναπόφευκτες...

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλά κι εσύ ακούς τον Bayern7???

Θα πας μπροστά :p

 

Όσο κι αν δε μας αρέσουν οι αλλαγές στον beta 2, για όσους θα βάλουν τον τελικό 9 είναι αναπόφευκτες...

 

Ο λόγος του,προσευχή στα χείλη μου. :lol::lol:

 

Τέσπα βάζω beta 2 να δούμε αν θα λυθεί το πρόβλημα και επανέρχομαι με edit

 

EDIT : Το πρόβλημα λύθηκε στην beta 2.Έχει αλλάξει πολύ εμφανισιακά.Άντε να την συνηθίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...