Jump to content

Samsung SGH-D900


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να προσθέσω οτι στο D830 προεπισκόπηση των video που έχω στην καρτουλα μνήμης, όπως και με τα video που έχω στη μνήμη του κινητού γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/3.1.7196/1662; en; U; ssr))

 

kai sta 3mp na einai h foto pali mporei na mpei ws fonto arkei vevaia na mi metakinithei apo to fakelo lipsis tis fwto mixanis

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

χμμ καταλαβα..8ελει σκεψη.. :p Ευχαριστω παντως.

Καλησπερα.τελικα εισαι ευχαριστημενος απο το d900?Συμβαινει να εχω κι εγω το κ800 και θελω να παω στο d900.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera , agorasa simera to D900.

otan milao sto til kanei enan ixo san sfirigma poli adynato alla enoxlitiko

to kanei kai se esas ? prepei na exei isixia gia na akousti kai su tripaei to afti.

kai kati allo ...ebala to kodiko

*#4777*8665#

kai me pige sto krifo menu.

den to epsaxa poli alla lei gia Gprs ... exei tetia dinatotita gia navigator ? malon lathos tha kano e ?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το "σφυριγμα" το εχω και εγω στο ν3 μου κ δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο.σαν να εχει διαρροη ρευματος/τασης πως το λενε αυτο(:O ) η πλακετα ειναι αλλα μου παρουσιαζεται σε κατασταση αναμονης,οταν περνω τηλ.εξαφανιζεται.αληθεια ξερει κανεις τι ειναι αυτο?

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kalispera , agorasa simera to D900.

otan milao sto til kanei enan ixo san sfirigma poli adynato alla enoxlitiko

Μην το αφήσεις έτσι, δεν είναι φυσιολογικό αυτό.:worry:

to kanei kai se esas ? prepei na exei isixia gia na akousti kai su tripaei to afti.

kai kati allo ...ebala to kodiko

*#4777*8665#

kai me pige sto krifo menu.

den to epsaxa poli alla lei gia Gprs ... exei tetia dinatotita gia navigator ? malon lathos tha kano e ?

Άλλο gprs και άλλο gps.

Το gprs είναι επιταχυντής του wap, καμία σχέση με πλοήγηση(gps):)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

eyxaristo filarako !

 

Να σαι καλά φίλε μου!:)

Καλορίζικο το κινητό, αλλά παρακολούθα αυτό με το ακουστικό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης προβληματακι.ανεβασα με το softpick και java uploader παιχνιδια στο κινητο.εβαλα κανονικα τους κωδικους #*536963# (serial java) και #*5737425# (ppp java serial) ολα καλα ολα οκ .Μετα βαζω τον κωδικό #*536961# για να ενεργοποιησω ξανα το wap και μου βγαζει wapsar enable

http disable.μπαινω στο tim plus κλεινω τον browser παω να ξανα μπω αλλα δεν φορτωνει και το κινητο επανεκινει απο μόνο του.Με το opera μινι δεν το συζητώ δεν μπαινει με τιποτα σε καμια σελιδα.εννοειται οτι έχω ενεργοποιησει ολα gprs ktl ktl .καμια ιδεα κανένας κωδικός για ολική επαναφορα του κινητού στις εργοστασιακές ρυθμισεις ?Πριν ασχοληθω με τα γ@#ω java ολα ηταν οκ και το οπερα μινι δουλευε και ο openwave.

 

ωχ...μην μου λες τετοια...

Link to comment
Share on other sites

ωχ...μην μου λες τετοια...
Mην ανησυχεις πρεπει απλα να τραβηξε ενα καλο σκαλωμα το κινητό μου ,έβαλα ξανα χειροκινητα όλες τις ρυθμισεις για wap,gprs και στο network settings στο menu των java και μετα απο κανα δυο restart ολα δουλεψαν ok
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το theme με την Ακροπολη που πετανε πουλακια.. αεροπλανα, αλλαζει απο μερα σε νυχτα κλπ ... υπαρχουν και αλλα τετοια με animation που μπορω να βρω ? και αν ναι που ? και πως τα περναω ?
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το theme με την Ακροπολη που πετανε πουλακια.. αεροπλανα, αλλαζει απο μερα σε νυχτα κλπ ... υπαρχουν και αλλα τετοια με animation που μπορω να βρω ? και αν ναι που ? και πως τα περναω ?

Themes μπορείς να κατεβάσεις μόνο από το internet(μέσω του κινητού)

Διαφορετικά(αν τα περάσεις με καλώδιο ή bt) δεν τα διαβάζει το κινητό.

Tο ίδιο ισχύει και για τα games.

Ίσως τα 2 μεγαλύτερα μειονεκτήματα του τηλεφώνου, θυσία για χάρη των δικτύων:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

EFOSON pernane meso internet apo to tilephono... are dexete .... pistevo oti tha einai thema hmeron ... kapoios kalos mob-Hacker na brei kapoia lisi kanena krifo menu - kodiko kai na ta pername kai apo to pc.

Oti kleidonei - kseklidonei !!!!!

Link to comment
Share on other sites

EFOSON pernane meso internet apo to tilephono... are dexete .... pistevo oti tha einai thema hmeron ... kapoios kalos mob-Hacker na brei kapoia lisi kanena krifo menu - kodiko kai na ta pername kai apo to pc.

Oti kleidonei - kseklidonei !!!!!

Σωστός, αλλά το κινητό ήδη είναι μερικούς μήνες στην αγορά και δεν έχει βγεί κάτι ακόμα...:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

psaxnontas kati briskeis !!!!

 

Installing Java games/apps via USB Cable or Bluetooth !!!

 

http://users.skynet.be/yozy/tutorials/samsung/d600/d600-1.htm

 

Ωραίος!!!

Να σου πώ μόμο ότι χάνεις εγγύηση αν πειράξεις το λογισμικό του κινητού.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που ίσως έχει απαντηθεί?

Τις φώτο μπορείς να τις δείς σε πλήρη οθόνη? (fullscreen)

Και υπάρχει στο μενού επιλογή για προβολή παρουσίασης (slideshow) των φωτογραφιών σε πλήρη οθόνη?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ddr2 τελικα το πήρες το samsung?

 

Για τις photo δοκίμασε μήπως γίνεται με την # ή το 0 (χωρις να ειμαι σιγουρος,αν και νομιζω πως δεν εχει τετοιο πράγμα)

Link to comment
Share on other sites

ddr2 τελικα το πήρες το samsung?

 

Για τις photo δοκίμασε μήπως γίνεται με την # ή το 0 (χωρις να ειμαι σιγουρος,αν και νομιζω πως δεν εχει τετοιο πράγμα)

 

Αν είχα το d900 ρε συ θα τα είχα βρεί αυτά:p:p

Γενικά ρωτάω.

Ψήνομαι τρελά για το u700:)

Τον τελευταίο καιρό έχψ ένα samsung(z560) και είμαι πολύ ικανοποιημένος, εκτός από ένα μικρό σχεδιαστικό λάθος του κατασκευαστή....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

αα οκ,εγώ πάλι ψηνομαι για moto razr v3xx ή maxx,δεν κάνω πλάκα,βαρέθηκα τα μεγάλα κινητά,να φανταστείς το ν73 νορμαλ μεγεθος εχει,αλλα θελω κατι πιο ultra slim.

Samsung δεν ξέρω,δεν εχω και τις καλύτερες εντυπώσεις απο λειτουργικότητα μενου κτλ.

Το e900 το πήρε η ξαδέρφη,ωραιο ομορφο λεπτό αλλα το μενου του δεν το μπορώ...

το u700 φαινεται κορυφαιο για ultra slim και πολύ μάλιστα,και hsdpa.

Το μόνο τώρα ειναι ενα αξιοπρεπές ηχείο σαν του k750 να ειναι και δεν με πειράζει,αν το συγκρίνεις με τα ηχεια που εχει τώρα(e900 αθλιο:p )

Και ίσως κατι στο μενου...

Τα κορυφαια γραφικά στο μενου του d900 δεν αρκουν..........

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που ίσως έχει απαντηθεί?

Τις φώτο μπορείς να τις δείς σε πλήρη οθόνη? (fullscreen)

Και υπάρχει στο μενού επιλογή για προβολή παρουσίασης (slideshow) των φωτογραφιών σε πλήρη οθόνη?

 

Μιας και δεν βρέθηκε κανείς να απαντήσει μέχρι τώρα, να απαντήσω μόνος μου στον εαυτό μου :pότι ναι, κάνει και τα 2.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...