Jump to content

Samsung SGH-D900


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας και παλι , επανερχομαι με μια ακομα απορια ,

γιατι ειναι αντεστραμενα ολα οταν παω να βγαλω φωτογραφια???

αν θυμαμαι καλα εχει ξανααπαντηθει αυτο αλλα δεν μπορεσα να βρω την απαντιση, αν καποιος μπορουσε ας μου απο πιο σημειο στο μενου του κινητου αλλαζει αυτη η αχριστη επιλογη

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλισπερα, θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση , σκεφτομαι να παρω το d900 αλλα θελω να ξερω εαν μπορω να βαλω καποια themes και games απο το internet στο κινητο
Link to comment
Share on other sites

καλισπερα, θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση , σκεφτομαι να παρω το d900 αλλα θελω να ξερω εαν μπορω να βαλω καποια themes και games απο το internet στο κινητο

 

Games από το wap μόνο.

Θέματα δεν δέχεται το κινητό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι , επανερχομαι με μια ακομα απορια ,

γιατι ειναι αντεστραμενα ολα οταν παω να βγαλω φωτογραφια???

αν θυμαμαι καλα εχει ξανααπαντηθει αυτο αλλα δεν μπορεσα να βρω την απαντιση, αν καποιος μπορουσε ας μου απο πιο σημειο στο μενου του κινητου αλλαζει αυτη η αχριστη επιλογη

 

την επομενη φορα που θα ανοιξεις ξανα τη φωτογραφικη...

 

πατα ενα απο τα 2 πλαινα κουμπακια (στα αριστερα) ;)

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και γω το κινητάκι ... Βασικά ούτε για την κάμερα ούτε για τις δυνατότητες αλλά γιατί είναι το πιο όμορφο κινητό της αγοράς (και από το sirocco :lol: :p ) 'Ηθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα site για wallpapers (όχι θέματα) ΕΕΕΕ;;; ΑΑ και καλά χριστούγεννα σε όλους
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και γω το κινητάκι ... Βασικά ούτε για την κάμερα ούτε για τις δυνατότητες αλλά γιατί είναι το πιο όμορφο κινητό της αγοράς (και από το sirocco :lol: :p ) 'Ηθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα site για wallpapers (όχι θέματα) ΕΕΕΕ;;; ΑΑ και καλά χριστούγεννα σε όλους

 

κοιτα εδω http://gallery.mobile9.com/c/wallpapers/1/?width=240&height=320

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και γω το κινητάκι ... Βασικά ούτε για την κάμερα ούτε για τις δυνατότητες αλλά γιατί είναι το πιο όμορφο κινητό της αγοράς (και από το sirocco :lol: :p ) 'Ηθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα site για wallpapers (όχι θέματα) ΕΕΕΕ;;; ΑΑ και καλά χριστούγεννα σε όλους

Δυστυχώς και θέματα να ήθελες...δεν παίρνει το κινητάκι.

 

Επίσης κοίτα και εδώ

 

Παιδιά, ξέρει κανείς κανένα site με animated wallpapers?

Link to comment
Share on other sites

Efxaristo kai gia tin apantisi kai gia tis efxes......... !!!!!!!!!!

Afto me to mposiko sto slide, lete na theorithei san provlima

kai na prospathiso, mipos kai to kanoun antikatastasi afou akoma

eimai stin 3i mera ???

Leo ego tora................ !!!!!!!!!

 

pigene to amesos kai zita amesos!Isxiei mono gia tis protes 7 meres.EGo to piga istera kai den mou to alazoun!!!

fully working iwhore!:drool:

Yeah baby!

Link to comment
Share on other sites

Έχω αυτό το κινητό εδώ και περίπου 1 μήνα και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος.

Θα ήθελα να μου πείτε αν έχετε υπόψιν σας κάποιο πρόγραμμα που να κάνει back-up τα SMS?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και αρκετό καιρό κάθομαι και διαβάζω αυτά που γράφεται,όλα καλά όλα ωραία,η κριτική για το κινητό είτε είναι σκληρή είτε είναι καλή χρειάζεται πάντα,σίγουρα δεν πρέπει να γράφουμε ότι μας κατέβει,και σίγουρα δεν πρέπει να γράφουμε μόνο τα θετικά,όλες οι απόψεις πρέπει να ακούγονται,γιατί διαβάζουν πάρα πολύ το myphone και το έχουν σαν κριτήριο και βασικό μάλιστα για την αγορά τηλεφώνου,φυσικά και εγώ κάνω το ίδιο,το κινητό δεν το έχω πολύ καιρό,παρακολουθούσα όμως αρκετό καιρό τι γράφατε,και για να πώ την αλήθεια παρολίγο να με κάνετε μα μην το πάρω και να προτιμήσω το W850,αλλά ευτυχώς τελικά πήρα το D900,και λέω ευτυχώς γιατί είχα SonyErickson πιο παλιά και ήταν μάπα μέχρι και κλήσεις έκανε απο μόνο του ενώ το πληκτρολόγιο ήταν κλειδωμένο,αλλά σίγουρα δεν θα σκεφτόμουν αυτό για να επιλέξω ξανά SonyErickson,απλά δεν ήθελα άλλο,έχω και το Nokia 5500,και ομολογώ ότι αυτό το πήρα γιατί γούσταρα τα themes,τις πάμπολες εφαρμογές,τα Games,τα εικονίδια και γενικά επειδή τα Nokia έχουν αυτές τις δυνατότητες,και φυσικά ποτέ δεν πλήτεις γιατί συνέχεια ασχολείσαι με κάτι,αλλά δεν μπορώ να πώ ότι με εξέπληξε κιόλας,κάποιες φορές κολλάει εικονίδια χάνονται και πρέπει να το κάνεις επανεκκίνηση για να τα ξαναβρείς κτλ.όμως το D900 με κέρδισε γιατί απλά μου άρεσε απλά είναι πανέμορφο και απλά σκέφτηκα ότι με το κινητό δεν τραβάω συνέχεια φωτό συνέχεια βίντεο αλλά μιλάω άρα για την χρήση που το θέλω είναι υπεραρκετό,για τα παραπάνω έχω ψηφιακή φωτογραφική.Δεν χρειάζομαι themes αυτό που έχει είναι γαμάτο,ούτε παιχνίδια αυτά που έχει είναι υπεραρκετά,ούτε εικονίδια που να χάνονται,ούτε να κολλάει,λοιπόν και στο ενταύθα επειδή άκουσα πολλά όποιος θέλει τα παραπάνω άς πάρει Nokia.

Όσον αφορά το κινητό D900 εγώ είμαι ύπερευχαριστημένος έιναι πανέμορφο ελαφρύ,και κοίτα να δείς η μπαταρία κρατάει 4 με 5 μέρες σίγουρα με νορμάλ κλήσεις και μηνύματα,και απλά έκανα πιστεύω σωστή αρχική φόρτιση(δλδ ανοίγουμε το τηλ για πρώτη φορά βάζουμε μέσα την καρτούλα SIM το ανοίγουμε το δουλεύουμε μέχρι να σβήσει απο μόνο του,και μετά το φορτίζουμε μια ώρα παραπάνω απο την στιγμή που θα δουμέ ότι φορτίστηκε πλήρως,δλδ αν φορτιστεί πλήρως σε 2 ώρες εμείς το αφήνουμε 3 ώρες,και αυτό το κάνουμε για ακόμη φορά,απο κεί και πέρα όλα είναι οκ),και κάτι ακόμα εγώ ξέρω εδώ μέσα λέμε τις απόψεις μας εμείς που έχουμε είδη αυτό το τηλ.και όχι όποιος θέλει να το χαντακώσει,και που κάν δεν ξέρει τπτ στην τελική για το τηλ.και γώ πολύ ωραία θα μπορούσα να μπώ σε κάποιο αλλό thrend,που μιλάνε ας πούμε για το W850 και να πώ ότι μου κατέβει και άς το έχω δεί το κινητάκι μόνο απο φωτό.

Και κάτι τελευταίο και εγώ δεν έχω εντυπωσιαστεί απο την κάμερα των

3.o mgp,αφού πιστεύω ότι το 5500 βγάζει καλύτερες φώτο,αλλά αυτο είναι δική μου άποψη και δέν χρειάζεται να την ασπάζεστε,το D900 το πήρα γιατί το γούσταρα απο κεί και πέρα δικόμου το πρόβλημα.

Ευχαριστώ που με ακούσατε..............................

Link to comment
Share on other sites

Παίδες χρόνια πολλά σε όλους!

Σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό αλλα σήμερα είχα την πρώτη μου επαφή με το τηλέφωνο...

Το αγόρασε ένας φίλος και μιας και βρεθήκαμε για καφέ, είχα αρκετό χρόνο να το επεξεργαστώ...

Το τηλέφωνο είναι τέλειο! Πολύ ελαφρύ, τρομερές δυνατότητες και σαφώς πιο βελτιωμένο σε αρκετά σημεία απο το D900 που έχω τώρα...

Ευτυχώς, ενα ελλάτωμα που έχω ανακαλύψει στο D600 δεν υπάρχει. Στο D 600 το τζαμάκι της οθόνης είναι στο ίδιο ακριβώς επίπεδο με το πλαίσιο του κινητού, και εχει γεμίσει πολύ μικρές γρατζουνιές γιατι όπου να ακουμπήσει, βρίσκει η οθόνη! Με χαρά λοιπόν είδα πως το τζαμάκι στο D900 είναι ελάχιστα μέν, αλλα πιστευω προστατευεται αρκετά ετσι, πιο μέσα απο το περίγραμμα.

Δυστυχώς δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος απο την κάμερα. Δε μπόρεσα να βγάλω μια φωτογραφία της προκοπής, όλες έβγαιναν κουνημένες. Μόνο σε σταθερα αντικείμενα μπορούσες να πεις πως οι φωτό ήταν καλές...

Αυτά τα λίγα απο μένα! Σε λίγο καιρό (με την επιδότηση σε μερικούς μήνες) θα αφήσω (μετα λύπης) το D 600 club και θα μεταβώ στο D 900 club!

Αυτοί οι κορεάτες θα μας τρελάνουν με τα μηχανήματά τους... :happy:

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς κανένα site με animated wallpapers?

 

Ρίξε μια ματιά στα wallpapers του D 600 που θα βρείς εδώ, παίρνουν τα ίδια!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το θέμα είναι γαμάτο τέλειο τι wallpapers και πράσινα άλογα εύχομαι στο D1000 να έχει απλά την ικανότητα να δέχεται και άλλα θέματα.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Είχα απενργοποιήσει το gprs από το κρυφό μενου και στα ξαφνικά μετά απο μια βδομάδα περίπου εμφανίστηκε πάλι χωρίς να κάνω κάτι...ξέρει κάποιος γιατί;

χρόνια πολλά σε όλους

Link to comment
Share on other sites

ego to exo 2 evdomades off kai den exei energopoithei mono tou pote ksana,

 

gia ksana dokimase oli tin diadikasia apo tin arxi kai des an sto ksana kanei

 

xronia polla se olous

Link to comment
Share on other sites

ok το απενεργοποίησα πάλι και βλέπουμε αν θα το ξανακάνει..

αλήθεια κάποια αναβάθμιση λογισμικού δεν έχει βγει; στο SE που είχα πριν έβγαινε κάθε λίγο..εδώ;

Link to comment
Share on other sites

den exo kati ipopsi mou gia tetoio logismiko.

 

mipos kserei kaneis pos boro na egatastisto java efarmoges sto kinitouli.

 

exo to sudoku kai to opera mini ta opoia kai ta peira apo edo alla den boro na ta egatastiso :-(

 

any help?

Link to comment
Share on other sites

den exo kati ipopsi mou gia tetoio logismiko.

 

mipos kserei kaneis pos boro na egatastisto java efarmoges sto kinitouli.

 

exo to sudoku kai to opera mini ta opoia kai ta peira apo edo alla den boro na ta egatastiso :-(

 

any help?

Υπάρχουν οδηγίες σε forum του εξωτερικού.. Μπορείς να το ψάξεις μέσο google!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κανείς δεν έχει υπόψιν του λογισμικό που κάνει backup τα SMS?

 

φιλε μου αυτη η δυνατοτητα δινεται απο το προγραμμα που εχει μεσα το cd (το οποιο φυσικα παρεχεται στη συσκευασια)

 

Δεν το εχεις? η δεν το εχεις δοκιμασει??

 

check it...

Link to comment
Share on other sites

ok το απενεργοποίησα πάλι και βλέπουμε αν θα το ξανακάνει..

αλήθεια κάποια αναβάθμιση λογισμικού δεν έχει βγει; στο SE που είχα πριν έβγαινε κάθε λίγο..εδώ;

 

Αν δεν υπάρχουν προβλήματα προς διόρθωση, γιατί να υπάρξει αναβάθμιση?

Σε δουλειά να βρισκόμαστε?:lol:

Βασικά επειδή είμαι χρόνια στην οικογένεια των Samsung δε θυμάμαι να βγαίνουν αναβαθμίσεις ευκολα. Ισως γιατι το λογισμικό τους είναι πολύ καλό και τεστάρεται πολύ καλά πριν βγεί στην αγορά (σε αντίθεση με άλλες εταιρίες που παραδίδουν κινητά που για να δουλέψουν σωστά θέλουν 2 - 3 αναβαθμίσεις! )

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Είχα απενργοποιήσει το gprs από το κρυφό μενου και στα ξαφνικά μετά απο μια βδομάδα περίπου εμφανίστηκε πάλι χωρίς να κάνω κάτι...ξέρει κάποιος γιατί;

χρόνια πολλά σε όλους

 

εγώ το έχω πάνω από 3 εβδομάδες κλειστό και δεν μου το έκανε αυτό .:lol:

 

να ρωτήσω κάτι άλλο τώρα υπάρχει επιτραπέζιος φορτιστής για την μπαταριά του D900?

έχει κανείς τίποτα υπ όψιν?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αυτη η δυνατοτητα δινεται απο το προγραμμα που εχει μεσα το cd (το οποιο φυσικα παρεχεται στη συσκευασια)

 

Δεν το εχεις? η δεν το εχεις δοκιμασει??

 

check it...

 

Ναι το έχω και το έχω χρησιμοποιήσει. Αλλά δεν δίνει την δυνατότητα export, και επίσης θα πρέπει να τα κάνεις ένα-ένα τα μηνύματα. Γι' αυτό ψάχνω κάποιο άλλο με αυτήν την δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...