Jump to content

[S60 3rd Edition] Θέματα


Panos277
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες ειδα ενα κινητο της νοκια το n98 μηπως ηπαρχει το θεματακι της για τα κινητα μας;

Αν εννοείς αυτό... δεν υπάρχει καν ως τηλέφωνο, οπότε ούτε το θέμα υπάρχει.

Here is a great photoshop effort from the French

Και κάτι άσχετο... λέει S70… xμμμ ακόμη δεν βγήκε, στη τρίτη έκδοση έφτασε; Λολ

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά κανα καλό προγραμματάκι για να φτιάξω θέματα για Ν71 υπάρχει; Έχω ψάξει παντού αλλά δεν βρήκα κάτι
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανα καλό προγραμματάκι για να φτιάξω θέματα για Ν71 υπάρχει; Έχω ψάξει παντού αλλά δεν βρήκα κάτι

Μπορείς να κατεβάσεις το Carbide.ui από το Nokia Forum, αφού πρώτα γίνεις μέλος. Είναι η επίσημη εφαρμογή της Nokia!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τα θέματα του Ν95, Ε65, Ν76 και 6290 που μπορώ να τα βρω? Αναφέρομαι στα θέματα της Νokia.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα θέματα του Ν95, Ε65, Ν76 και 6290 που μπορώ να τα βρω? Αναφέρομαι στα θέματα της Νokia.

 

Που αλλου ?

Υπαρχει σχετικο θεμα στο xxxxxxxx

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αντικαταστήσω την ταπετσαρία ενός θέματος για το Ν73 με μία δική μου. Σε τι διάσταση πρέπει να είναι αυτή που θα βάλω; Προφανώς όχι στα 240x320...
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αντικαταστήσω την ταπετσαρία ενός θέματος για το Ν73 με μία δική μου. Σε τι διάσταση πρέπει να είναι αυτή που θα βάλω; Προφανώς όχι στα 240x320...

Οι διαστάσεις θα πρέπει να είναι

πλάτος: 240

ύψος: 235

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να δημιουργήσω ένα θέμα με τη διαδικασία: UnSis -> mbmWizard -> MakeSis αλλά το νέο θέμα που δημιουργείται από το MakeSis δεν υποστηρίζεται από το Ν73. Η έκδοση του Makesis είναι η 1.0 και στις ρυθμίσεις όρισα συμβατότητα με Symbian 2.0 ή ανώτερη. Υπάρχει κάποια έκδοση του MakeSis που είναι συμβατή με Symbian 3.0; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,ξερετε αν μεσα απο το carbide γινεται να κανω στην πρωτη φωτογραφια(αριστερα) εκει που ειναι κυκλωμενο να γινει αντι για μπλε διαφανο,και να φαινεται η φωτογραφια απο πισω? Ετσι οπως ειναι κυκλωμενο στις αλλες δυο!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,ξερετε αν μεσα απο το carbide γινεται να κανω στην πρωτη φωτογραφια(αριστερα) εκει που ειναι κυκλωμενο να γινει αντι για μπλε διαφανο,και να φαινεται η φωτογραφια απο πισω? Ετσι οπως ειναι κυκλωμενο στις αλλες δυο!

στη θεση του μπλε θα βαλεις το μερος της φωτογραφιας που του αντιστοιχει ωστε να φαινεται διαφανο. νομιζω δε γινεται να επιλεξεις να γινει διαφανο (αλλα θα φαινεται σα διαφανο).

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη θα πρεπει να κοψω την φωτογραφια μεσα απο καποιο αλλο προγραμμα?

αν και δεν το θυμαμαι πολυ καλα, νομιζω ναι, δεν κανει edit το carbide. :O

μετα βεβαια κανεις copy οπου εχεις τη φωτο στο pc σου και paste στο carbide πανω στο σημειο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

το εκανα αυτο,αλλα οταν το κανω paste σε εκεινο το σημειο,μου γινεται σε ολες τις οθονες.

Δηλαδη ενω εχω επιλεξει αλλη φωτογραφια για αρχικο φοντο και αλλη για το μενου,σε ολες εμφανιζεται το ιδιο.

 

(βρηκα και ενα tdf απο ενα θεμα του ε65 στο οποιο μπορω να κανω αυτο που θελω,αλλα δεν το δεχεται το κινητο μου. υπαρχει καμια λυση?)

Link to comment
Share on other sites

@cougar δεν μπορεις να το κανεις γιατι εκεινο το κομματι που θελεις να αφαιρεσεις προστεθηκε στην φοτο και δεν ειναι 2 frame αλλα ενα και ετσι εαν το βγαλεις απο πισο θα υπαρχει κενο.. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Θέματα για το 6110 υπάρχουν ? Εκανα search στο forum (6110) αλλά δεν εβγαλε κάτι :(

Ρίξε μια ματιά σ' αυτά:

 

www.babinokia.com
www22.ownskin.com
www.mobile-reviews.de
www.zedge.com
www.mobile9.com

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ας ειχαμε και κανα θεματακι για τον Ολυμπιακο βρε παιδα... να δουμε λιγο κοκκινο...
Link to comment
Share on other sites

Ας ειχαμε και κανα θεματακι για τον Ολυμπιακο βρε παιδα... να δουμε λιγο κοκκινο...

Είχε φτιάξει ένα θέμα του Ολυμπιακού ο φίλος Z3RatuL εδώ αλλά έχει καταργηθεί από το rupid share όπου το είχε ανεβάσει. Αν θέλεις στείλε του ένα pm να στο στείλει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να ανοίξω μέσω του carbide.ui ένα θέμα το οποίο είναι σε μορφή .sis κατεβασμένο απο το ownskin.com? Υπάρχει πρόβλημα στην γραφή μηνυμάτων και θέλω να αλλάξω τα χρώματα των γραμμάτων!
AEK ATHENS F.C. FOR EVER
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να ανοίξω μέσω του carbide.ui ένα θέμα το οποίο είναι σε μορφή .sis κατεβασμένο απο το ownskin.com? Υπάρχει πρόβλημα στην γραφή μηνυμάτων και θέλω να αλλάξω τα χρώματα των γραμμάτων!

Δεν πρέπει να γίνεται!

Έχω προσπαθήσει, αλλά δεν κατάφερα ποτέ να το κάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Eχαριστω για την απαντηση που δοθηκε με αφορμη του θεματακι του Ολυμπιακου. Τωρα σε οτι αφορα νεα θεματα εχετε καμια ιδεα, βρηκα μερικα στο xxxxxxxxxx ιδιως για σκιν με windows αλλα ειμαι ανικανοποιητος ο ατιμος..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...