Jump to content

THESEIS - Ελληνικό Adventure από Ελληνες


nectons
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ είμαι υπέρ τις άποψης "το καλό πράγμα αργεί να γίνει"... θα ήθελα βέβαια περισσότερα νέα, περισσότερες λεπτομέρειες, κάτι..
Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 185
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το game θα βγεί σίγουρα 2008,και μια προσωπική εκτίμηση είναι ότι θα βγει μάλλον μετά το 2ο-3ο τρίμηνο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Έχουμε κανένα νέο; :rolleyes:

Παιδια δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα το παιχνιδακι θα αργησει πολυ...κ μαλιστα παραα πολυ για να βγει....εαν βγει...!

Βεβαια η ελπιδα πεθαινει τελευταια λενε...

 

Α.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα το παιχνιδακι θα αργησει πολυ...κ μαλιστα παραα πολυ για να βγει....εαν βγει...!

Βεβαια η ελπιδα πεθαινει τελευταια λενε...

 

Α.

Τι είναι αυτά που λες τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Στο IGN ως PC release date έχουν ακόμα ΤΒΑ (To be announced) για το 2008.

 

Στο forum του επίσημου site αφήνεται να εννοηθεί ότι μέσα Μαρτίου θα υπάρξει κάποιο νέο trailer ή κάτι τέτοιο.

 

Τίποτα δε δείχνεί ότι το παιχνίδι κινδυνεύει να μη βγεί.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Στο IGN ως PC release date έχουν ακόμα ΤΒΑ (To be announced) για το 2008.

 

Στο forum του επίσημου site αφήνεται να εννοηθεί ότι μέσα Μαρτίου θα υπάρξει κάποιο νέο trailer ή κάτι τέτοιο.

 

Τίποτα δε δείχνεί ότι το παιχνίδι κινδυνεύει να μη βγεί.

 

 

:lol:

Καλα....Εδω θα ειμαστε...

Ξεχαστε το Θεσεις δυστυχως!!!

Ελλειψη χρηματων, σταση εμποριου...

 

Και οποιος καταλαβε...καταλαβε!

 

Α.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω που είναι το αστείο φίλε ZelhS.

Ούτε είναι σωστό να διαδίδεις ψευδείς (και αόριστες) φήμες για ένα παιχνίδι που κάποιοι το περιμένουμε πως και πως.

 

Αυτό το post γράφτηκε πριν μερικές μέρες στο επίσημο forum του Theseis:

Dear Theseis Fans,

 

the past few months Track7 Games, has been involved in some organizational changes withing the company. The game is still in production, however, many things such as News and Media releases of the game will be delayed until further notice. The company has set priorities in order to finish up and complete the demo of Theseis.

 

There has been rumors around the internet that the production of Theseis has stopped. This is not true. They are merely rumors.

 

Theseis and the theseis team is still at work with this complicated, and what we would like to call ''Epic'' game from Track7 Games.

 

We hope you understand the situation. Stay tuned for the next wave of teasers and news from our upcoming Game Theseis.

 

Best Regards,

Demetris Papadopoulos

Product Manager Theseis

πηγή: εδώ

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω που είναι το αστείο φίλε ZelhS.

Ούτε είναι σωστό να διαδίδεις ψευδείς (και αόριστες) φήμες για ένα παιχνίδι που κάποιοι το περιμένουμε πως και πως.

 

Αυτό το post γράφτηκε πριν μερικές μέρες στο επίσημο forum του Theseis:

 

πηγή: εδώ

 

Σιγουρα δεν ειναι αστειο αλλα κ σιγουρα δεν ειναι ψευδεις οι φημες οπως λες...

Δεν θα αποκαλυψω τιποτε αλλο για το παιχνιδι που περιμενεις κ περιμενουν πολλοι, ουτε το τη σχεση εχω εγω για να παιρνω θεση κ να ενημερωνω αυτην την στιγμη με ψευδεις φημες οπως λες...

Μια επισκεψη στο επισημο site της εταιριας κ στο about us θα σε ενημερωσει για το ποσοι απεμειναν να τελειωσουν το πολυποθητο "Theseis"...

Τωρα το ποιος ειμαι, αν επισκεφτεις παλιοτερες σελιδες του θεματος θα σου λυσει την απορια.

 

Α.

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι. Δεν θέλω να ψάξω στο thread για να μάθω ποιος είσαι (ούτε έχω αυτήν την απορία). Θα μπορούσες να μιλήσεις ξακάθαρα, βέβαια, δε θα σε σταματήσει κανείς.

Αυτό που βλέπω εγώ είναι μια δήλωση στο επίσημο forum που έρχεται σε αντίθεση με το "ξεχάστε το Theseis". Δεν γίνεται να ισχύουν και τα δύο.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Μια επισκεψη στο επισημο site της εταιριας κ στο about us θα σε ενημερωσει για το ποσοι απεμειναν να τελειωσουν το πολυποθητο "Theseis"...

άλλος ένας από τους παλιότερους προγραμματιστές είναι εκτός λίστας... :( ειλικρινά κρίμα. δεν θέλω να πιστέψω πως ένα τόσο μεγάλο project θα χαθεί έτσι απλά.

 

edit: για ρίξτε μια ματιά στη νέα ανακοίνωση του product manager.

Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

Η νέα ανακοίνωση αναφέρει την έκδοση teaser video στις 15 Μαϊου. :)

 

Το ότι η Track 7 επεκτείνεται/ψάχνει για συνεργάτες/κυρίως 3d artists είναι παλιότερη είδηση.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Η νέα ανακοίνωση αναφέρει την έκδοση teaser video στις 15 Μαϊου. :)

 

Το ότι η Track 7 επεκτείνεται/ψάχνει για συνεργάτες/κυρίως 3d artists είναι παλιότερη είδηση.

 

Ποιος ειπε οτι αναφερομαι στην νεα ανακοινωνη της εταιριας??:wacko:

Απλα υπενθημισα την επεκταση της......:blink:

 

Α.

Link to comment
Share on other sites

Απλά διευκρίνησα τι λέει η ανακοίνωση και τι η (παλιότερη) υπογραφή του Δημήτρη.

Don't.make.everything.about.yourself.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Απλά διευκρίνησα τι λέει η ανακοίνωση και τι η (παλιότερη) υπογραφή του Δημήτρη.

 

 

Να υποθεσω οτι γνωριζεις προσωπικα τον κυριο Παπαδοπουλο..

 

Α.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μας ποιο είναι? Το αν θα βγεί ή το πότε τελικά θα βγεί? Για φούντο δεν το βλέπω καθώς νεο trailer θα ανέβει στις 15 Μαϊου.
Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω οτι γνωριζεις προσωπικα τον κυριο Παπαδοπουλο..

Δεν χρειάζεται να υποθέσεις τίποτα. Demetris είναι το username του.

 

Για φούντο δεν το βλέπω καθώς νεο trailer θα ανέβει στις 15 Μαϊου.

Ακριβώς. :rolleyes:

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Lipon, as isixasoun ligo ta miala sxetika me to Theseis. Ego eimai o Demetris apo to forum tou Theseis. Kai sas eggioume pos to paixnidi sinexizete kai mpori na exoune figi atoma apo tin omada, alla den simaini pos stamataei to paixnidi. Ta atoma pou exoun mini kaliptoun ayta pou prepei na gini sto Theseis gia na oloklirothi. To oti kathisteri, nai , to kseroume, ti na kanoume, mikri omada, terastio paixnidi epic porportions. Ayto pou theloume einai ypomonh. It will be worth it! :).

 

To theseis, kai h track7 games, kai Inc., einai edo na oloklirosoun to proto tous 3diastato paixnidi, kai tha gini!.

 

Eyxaristo.

ta leme sto forum tou Theseis. Gia oti apories thelete.

 

15 Maiou vgaini to 2vtero teaser trailer!! tou Theseis. Proselthete sto site http://www.theseisgame.com gia na to deite tote! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μακάρι φίλε dpapa να έχουν έτσι τα πράγματα όπως λες. Προσωπική μου άποψη είναι ότι ΄το μεγαλύτερο σφάλμα σε αυτό το παιχνίδι είναι οτι δεν έχει ελληνική γλώσσα.. η έστω ΚΑΙ ελληνική γλώσσα..

 

Με μόνη αυτή τη σκέψη ίσως και να έχουν έρθει έτσι τα πράγματα στραβά για την εταιρία παραγωγής και τελικά να μην βγεί.

 

Εγώ δε θέλω να προσωρήσω παραπέρα σε λεπτομέρειες αλλά θα ήθελα να μην διαδίδονται και ψευδείς δηλώσεις εφόσον η ομάδα δεν υπάρχει πια.

 

Εφόσον θέλεις με κάποιο τρόπο να προωθήσεις το παιχνίδι πες μας ποια είναι η μέχρι τώρα εξέλιξη και από ποια άτομα αποτελείτε πλέον η ομάδα.

 

Γιατί αν δεν αποτελείτε από τους αρχικούς δημιουργούς που γνωρίσαμε και αγαπήσαμε πίστεψέμε δεν θα έχει καθόλου καλή τύχη..

 

Μακάρι και να έχω λάθος..

Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Πέστα ρε φιλε Νεκ γιατί όταν τα λέω εγώ πάνε να με βγάλουν τρελό...

Δεν πειράζει καλο είναι να ελπίζουμε σε κάτι...όταν όμως υπάρχει ελπίδα...

Link to comment
Share on other sites

Πόσοι δηλαδή έχουν μείνει από το αρχικό team,και πόσοι ξεκίνησαν?Και ότι το game δεν θα κυκλοφορίσει στα Ελληνικά είναι σίγουρο?

Αν ναι μιλάμε για μεγάλο πλήγμα για το παιχνίδι

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...