Jump to content

LG Chocolate (KG800)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρα δουλευει το ξυπνητηρι, με ανοικτο το κινητο. Με κλειστο, δεν το δοκιμασα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια χαρα δουλευει το ξυπνητηρι, με ανοικτο το κινητο. Με κλειστο, δεν το δοκιμασα.

 

Τι ρόλο παίζει ρε μαμώτο το ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ αν σε ξυπνάει μόνο αν το κινητό είναι ανοικτό! Αν είναι κλειστό θέλω να ξέρω. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να πάρω το συγκεκριμένο κινητό ή να προτιμήσω τη νέα έκδοση που υποστηρίζει και 3G? Μιλάω για το κινητό που έχει φέρει αποκλειστικά η Vodafone.

Τι λέτε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να πάρω το συγκεκριμένο κινητό ή να προτιμήσω τη νέα έκδοση που υποστηρίζει και 3G? Μιλάω για το κινητό που έχει φέρει αποκλειστικά η Vodafone.

Τι λέτε?

 

H νέα έκδοση της vodafone είναι ένα σκαλοπατι πιο πανω απο αποψη δυνατοτητων σε συγκριση με το kg800. Επισης στο μεγεθος, είναι λιγο πιο μεγαλο, το λογισμικο δεν εχει σημαντικες βελτιωσεις, δεν παυει όμως να ειναι ενα κινητο vodafone live! Απο αποψη τιμης δεν ξερω.. λογικο ειναι να ειναι πιο ακριβό. Εξάλλου εδω που τα λεμε το kg800 ηδη εχει πεσει αρκετα η τιμη του!

Link to comment
Share on other sites

Τι ρόλο παίζει ρε μαμώτο το ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ αν σε ξυπνάει μόνο αν το κινητό είναι ανοικτό! Αν είναι κλειστό θέλω να ξέρω. Ευχαριστώ

 

Με κλειστο το κινητο, οχι δεν δουλευει το ξυπνητηρι

Link to comment
Share on other sites

H νέα έκδοση της vodafone είναι ένα σκαλοπατι πιο πανω απο αποψη δυνατοτητων σε συγκριση με το kg800. Επισης στο μεγεθος, είναι λιγο πιο μεγαλο, το λογισμικο δεν εχει σημαντικες βελτιωσεις, δεν παυει όμως να ειναι ενα κινητο vodafone live! Απο αποψη τιμης δεν ξερω.. λογικο ειναι να ειναι πιο ακριβό. Εξάλλου εδω που τα λεμε το kg800 ηδη εχει πεσει αρκετα η τιμη του!

 

309 το απλο

349 to umts

 

ωραιο ειναι... το δα σημερα. Και σε ωραια συσκευασια , πληρη.

 

 

Αλλο θελω να ρωτησω. Το λευκο chocolate θα βγει καποια στιγμη? υπαρχει περιπτωση?

:X
Link to comment
Share on other sites

Πόσο παει η μπαταρια σας μετα απο πληρη φορτηση; Εμένα 1,5 μερα με το ζορι και χωρις πολλη χρηση. 40-50 μυνηματα και 20-30 λεπτα ομιλίας. Μηπως έχει κάτι η μπαταρία μου;
Link to comment
Share on other sites

paidia exei vgalei se kanenan provlhma sthn egkatastash to usb driver?

kati mou leei mia filh , oti leei oti den einai symvato me ta windows xp :X

kati kanei la8os? ola ta ypoloipa etreksan kanonika :O

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ?ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ?ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑΙ ΑΛΛΟΙ ΟΧΙ.....ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ....ΤΕΣΠΑ
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ?ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ?ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑΙ ΑΛΛΟΙ ΟΧΙ.....ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ....ΤΕΣΠΑ

 

Όχι, όχι δεν έχει ραδιόφωνο

Link to comment
Share on other sites

paidia exei vgalei se kanenan provlhma sthn egkatastash to usb driver?

kati mou leei mia filh , oti leei oti den einai symvato me ta windows xp :X

kati kanei la8os? ola ta ypoloipa etreksan kanonika :O

 

Είναι συμβατό. Απλά να το συνδέσεις στον υπολογιστή χωρίς να το ρυθμίσεις ότι θα το χρησιμοποιησεις ως modem, και θα αναγνωριστεί κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...ΤΑ ΑΛΦΑΡΙΘΜΗΤΙΚΑ ΠΛΗΚΤΡΑ(ΟΧΙ ΤΑ ΑΦΗΣ)ΕΧΟΥΝ ΦΟΤΙΣΜΟ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ...ΕΧΕΙ ΠΡΡΟΒΛΗΜΑ?:cry:
Link to comment
Share on other sites

Απλα προσεξε αν οντως δεν εχουν! Ειχα δανισει το δικο μου σε ενα φιλο μου και νομιζε οτι απλα τα πληκτρα ηταν ασπρα χωρις φωτισμο ενω στην πραγματικοτητα ειναι ετσι επειδη φωτιζονται :>

 

Επεισης κοιτα μην εχεις τσεκαρει καμια επιλογη για ελαχιστη διαχειριση ενεργειας κτλ

Link to comment
Share on other sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΕΧΩ ΤΟ ΚG800 ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ SERVICE 4 ΦΟΡΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΟΙ 3 ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΜΕ ΠΑΡΑΣΙΤΑ.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ.

ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ...

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΝΕΙΣ?

Link to comment
Share on other sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΕΧΩ ΤΟ ΚG800 ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ SERVICE 4 ΦΟΡΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΟΙ 3 ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΜΕ ΠΑΡΑΣΙΤΑ.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ.

ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ...

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΝΕΙΣ?

 

μη το ψαχνεις,καθε εταιρεια κανει τα δικα της..ποσο καιρο στο κραταγαν οταν το πηγαινες στο service?ειχα ενα νοκια6600 και μου το κρατησαν 3 μηνες:mad: και στο τελος μου ειπαν πως δεν φτιαχνει!!!στο φτιαχνουν ή ουτε μπαινουν στον κοπο?

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως βαζεις παιχνιδια (jar,jad)στο τηλ?μονο με το καλωδιο γινεται ή χρειαζεται και το cd?Επισης διαβαζω πως η μπαταρια δεν κραταει πανω απο μια με 1.5 μερα αλλα εμενα με συνεχη χρηση αλλα συνεχη χρηση:cool: :cool: κρατα τουλαχιστον 2 μερεσ....
Link to comment
Share on other sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΕΧΩ ΤΟ ΚG800 ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ SERVICE 4 ΦΟΡΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΟΙ 3 ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΜΕ ΠΑΡΑΣΙΤΑ.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ.

ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ...

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΝΕΙΣ?

 

Το μικροφωνο ισως να μην ειναι και τοσο καλης ποιοτητας οπως σε αλλα κινητα. Αν υπαρχουν πολλα παρασιτα ισως να εχει και προβλημα. Δοκιμαστο. Κανε κληση στο κινητο σου απο αλλο αριθμο και δες πως ακουγετε! Επισης φροντισε οταν μιλας να εχεις το μικροφωνο κοντα στα χειλη σου, αφου εγω προσεξα οτι καποτε ασυναισθητα το απομακρινω και αποτι φαινετε δεν εχει και τοσο καλη "μακρινη ληψη"

Link to comment
Share on other sites

Λίγα πράγματα γιατί το πήρα κι εγώ το κινητό πριν ένα μήνα.

 

ΔΕΝ περιλαμβάνεται δεύτερη μπαταρία μέσα στη συσκευασία (από Vodafone shop το αγόρασα).

 

Μόλις χθες άρχισε να κλείνει από μόνο του, χωρίς κανένα λόγο. Ειδικά κάθε φορά που άνοιγα ή έκλεινα το πορτάκι, το κινητό έκλεινε... Σήμερα το έκανε μία μόνο φορά. Ίδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Η Microland το έφερε σε Λευκό [313 ευρώ] :).

 

 

http://www.eml.gr/files/images/products/%CE%A4%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/10.00.10.009_lr.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ρε παιδια πως γινεται αντιστοιχιση φωτογραφιων στον τηλ. κατολογο στο kg800? ΒΟΗΘΕΙΑ παλευω εδω και μερες και δεν βρισκω ακρη!! tnx
Link to comment
Share on other sites

Η Microland το έφερε σε Λευκό [313 ευρώ] :).

 

 

Το έχει δει κανεις απο κοντά; Λερωνει τόσο ευκολα όπως το μαυρο;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1) Όταν λέτε οτί είναι αργό με τα SMS τί ακριβώς εννοείτε?

 

2) Πόσα SMS χωράει στα εισερχόμενα?

 

3) Υπάρχει κάποιος που να έχει το κινητό και να μην αντιμετώπισε κανένα απολύτως τεχνικό πρόβλημα? :O

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...