Jump to content

LG Chocolate (KG800)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

geia sas.. emena, liges meres prin mou kleisei xrono, psofise.. to piga sto germano sto service (me apodeiksei panta) kai telika mou to ftiaksane.. eixe kaei i logiki plaketa.. meta apo auto, merikes fores fortizei mono tou, pairnei tilefona, stelnei mnm, mono kafe dn ftiaxnei!!!!!
Link to comment
Share on other sites

egw paidia den evriskka tin apodiksh k epeidh kserw k alla paidia poy eixan ayto to provlhma peira to n70 k hremhsa.to exw k to lg stin akrh alla kanei kati kollhmata.

That is not dead which can eternal lie and with strange aeons even death may die.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

fffffff aman me afta ta kinita pos pername games kai application sto kinito vasika den einai pos ta pernas giati den ta kanei install..?

kapoios apo to forume edwse ena site kai to mono pou elege htan na kaneis metatropi to .jar se .jad me to jad maker emena pali giati den mou kanei tin douleia kai exakolouthi na min ta kanei install?

 

pantos polla bugs to kinito ... hxeio paidia gia petama... stin tsepi kai den akougete... kala den to sizitaw poy exei apoklistika kai mono klimakoto hxo opote stin anapantiti mono donisi doulevei... kai sms mexri na enevei o hxos teleioni.... kai fysika otan milas o allos akougete kapos apo makria.. kai ama exei elaxisti fasaria xexnato den ton akous me tipota ... tha valw kanena 5.1 bas kai doume aspri mera : P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Την άποψη σας pls! Η τιμή του έχει πέσει στα 149 €. Πιστεύετε πως αξίζει η αγορά του? Εμφανισιακά σίγουρα είναι όμορφο αλλά έχω διαβάσει για τα προβλήματα στο ακουστικό, στον ήχο κλήσης, στα sms, και στα πολλά service που χρειάζεται το κινητό. 'Ολα αυτά με αποθαρρύνουν ακόμα και στα 149 ευρώπουλα...
Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Την άποψη σας pls! Η τιμή του έχει πέσει στα 149 €. Πιστεύετε πως αξίζει η αγορά του? Εμφανισιακά σίγουρα είναι όμορφο αλλά έχω διαβάσει για τα προβλήματα στο ακουστικό, στον ήχο κλήσης, στα sms, και στα πολλά service που χρειάζεται το κινητό. 'Ολα αυτά με αποθαρρύνουν ακόμα και στα 149 ευρώπουλα...

 

mpa min to pareis... ti na to kaneis tora? exei paliwsei arketa, 8a itan kalitero na paris kati pio "dinato" ws kinito pou na sou prosferi perissotera, + ta provlems pou pi8anon na sou kanei (emena prosopika den mou ekane) alla pali... ektos apo emfanisi den prosferi tpt allo..!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εγω σκέφτομαι να τ πάρω σαν δεύτερη συσκευή(αυτό σχεδίαζα να πάρω τν φεβρουάριο 07 αλλά πήρα το se k800i),έτσι απλή,όχι τπτ σπουδαίο,αλλά μ αρέσει έτσι τ σχέδιο κ οι λειτουργίες τ τις βρίσκω εντάξει,κ τ βρίσκω οκ κινητό κ ας είναι παλιό,έχω τ se k800i,απλά θέλω να έχω τν αγγλικό αριθμό μ σε αυτό!

Η τιμή του είναι ελεινή.... 149€;;;;!!!Τ είδα στο Γερμανό..έλεος...

Εδώ αγγλία,το βρήκα με 45£ δλδ 62,50€ περίπου.

 

http://www.phones4u.co.uk/shop/shop_payg_details.asp?itemkey=150094&st=215

Πολύ φτηνά δλδ,κ γιαυτό τ σκέφτομαι να παω τ Σάββατο,να τ τσεπώσω..

Μια ερώτηση vodafone live έχει αυτό;

 

ΥΓ,τ 1ο μ μνμ στο φόρουμ από αγγλία...είχα να μπω από 14/9...ποπο πώς πέρασε ο καιρός!Χαιρετούρες παίδες!

- - - -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στα 140 ευρώ λέει να το πάρω;

Δεν με νοιάζουν οι δυνατότητες και μιλάω πολύ σπάνια.

Μου αρέσει το εξαιρετικό SAR και η 2ετής on site εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Στα 140 ευρώ λέει να το πάρω;

Δεν με νοιάζουν οι δυνατότητες και μιλάω πολύ σπάνια.

Μου αρέσει το εξαιρετικό SAR και η 2ετής on site εγγύηση.

 

πολλοί που το πήραν ανάφεραν αρκετά προβλήματα.. ναι δεν έχει πολλές δυνατότητες αλλα δεν είναι μόνο αυτό. 99,9% θα αντιμετωπίσεις κάποιο πρόβλημα. Διάβασε και τις προηγούμενες σελίδες..

 

 

Εγώ είμαι απο τους τυχερούς που δεν αντιμετώπισαν σχεδόν κανενα πρόβλημα εκτος απο..

 

1) τα touch στην αρχή πιθανός να σου κάνουν προβλήματα, δλδ να προσπαθείς να πατήσεις άλλο ναι να πατά άλλο (είναι ευαίσθητα στην υγρασία και την βρωμια κλπ. και χάνεις τον έλεγχο). Μόνο με καθαρά χέρια να τα αγγίζεις.

 

2) κάποτε μιλώ και δεν ακούγομαι (1 φορά στις 200) αλλά μπορώ να ακούσω. η μόνη λύση ειναι το restart

 

δεν τα θεωρώ όμως ιδιαίτερα σημαντικά και είμαι ευχαριστιμένος. αλλά τώρα, 2 χρόνια μετα την κυκλοφορία του δεν θα το έπαιρνα με τπτ, σε οποιαδήποτε τιμη.. καλύτερα κάποιο άλλο φτηνό μοντέλο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλή Χρονιά!Ξέρετε καμιά καλή σελίδα με Java Games για το LG KG800(εκτός από το Zedge)με παιχνίδια και εφαρμογές που να δουλεύουν στο κινητό αυτό;Ευχαριστώ προκαταβολικά!:D
Link to comment
Share on other sites

πολλοί που το πήραν ανάφεραν αρκετά προβλήματα.. ναι δεν έχει πολλές δυνατότητες αλλα δεν είναι μόνο αυτό. 99,9% θα αντιμετωπίσεις κάποιο πρόβλημα. Διάβασε και τις προηγούμενες σελίδες..

 

 

Εγώ είμαι απο τους τυχερούς που δεν αντιμετώπισαν σχεδόν κανενα πρόβλημα εκτος απο..

 

1) τα touch στην αρχή πιθανός να σου κάνουν προβλήματα, δλδ να προσπαθείς να πατήσεις άλλο ναι να πατά άλλο (είναι ευαίσθητα στην υγρασία και την βρωμια κλπ. και χάνεις τον έλεγχο). Μόνο με καθαρά χέρια να τα αγγίζεις.

 

2) κάποτε μιλώ και δεν ακούγομαι (1 φορά στις 200) αλλά μπορώ να ακούσω. η μόνη λύση ειναι το restart

 

δεν τα θεωρώ όμως ιδιαίτερα σημαντικά και είμαι ευχαριστιμένος. αλλά τώρα, 2 χρόνια μετα την κυκλοφορία του δεν θα το έπαιρνα με τπτ, σε οποιαδήποτε τιμη.. καλύτερα κάποιο άλλο φτηνό μοντέλο

 

 

ε ναι,τ προβλήματα που ανέφερες δν είναι κ τραγικά.Μια χαρά.

Τλκ vodafone live έχει αυτό;

 

Γιατί όχι να μν τ πάρεις;Δν πιστεύω κάποιος που απλά θέλει να τ έχει σαν απλό τηλ,να τν νοιάζει κ πολύ,απλά 2-3 τηλέφωνα τν μήνα κ 5-6 μνμ,κ θα ναι νταξ(πχ για μένα,γιατί τ θέλω στην αγγλία να βάλω τν ελληνικό μέσα αρι8μό,που δν χρησιμοποιώ κ τόσο. ).Αγγλία έχει μισή τιμή κ πιο κάτω κιολας!

- - - -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παίδες τ πήρα στην ασιμί έκδοση τ,μόλις 55ευρώ σε κάρτα vodafone uk.Θέλει κάπως να συνιθήσεις πώς θα τ κρατάς..

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Παιδία χτες αγόρασα το kg800 silver.Κ επειδή δν ξέρω πολλά από lg,κ συγκεκριμένα γιαυτό τ κινητό τί προγράμματα υπάρχουν για αυτό;Πχ τ msn messenger και κάποιον browser;;

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια,κατέβασα το Super Bluetooth hack για να το βάλω στο LG KG800.Το εγκατέστησα με το LG Contents Bank αλλά όταν το τρέχω μου λέει:java.lang.NoClassDefFoundError.Τι πρέπει να κάνω τώρα;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μία γρήγορη ερωτησούλα. ποιο πρέπει να είναι το μέγεθος της ταπετσαρίας για να το βάλω σαν background για να εφάπτεται τέλεια στην οθόνη;;

Το φυλλάδιο δεν λέει τίποτα. :(

 

το έκανα 176 x 220 και βλέπω μεγάλα κενά!

Link to comment
Share on other sites

Σταύρο είσαι σίγουρος ότι το platinum που βλέπω ότι έχεις, έχει την ίδια οθόνη με το απλό chocolate; Το platinum μιας φίλης μου έδωσε την εντύπωση ότι έχει λίγο μεγαλύτερη. Δεν θυμάμαι επίσης αν έχει κάποια ρύθμιση για stretch το οποίο είχα ψάξει όταν της είχα στείλει ένα wallpaper από το prada μου, το οποίο τελικά είχε κάτσει πολύ καλά.

Και ναι, η οθόνη σου γρατσουνιέται για την πλάκα.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ζητώ συγγνώμη σε περίπτωση που έχει υποθεί κάτι παρόμοιο

Και επαναλαμβάνομαι

Έχω το lg-chocolate και το τελευταίο μοντέλο αλλά και το προηγούμενο

Και θα ήθελα να χρησιμοποιώ το msn messenger σε αυτά τα δυο κινητά

Μήπως κάποιος γνωρίζει πως γίνεται η όλη διαδικασία?

Να πω πως έχω wind-plus..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
γεια κάποιο λόγο δε μπορεί να μου στείλει κανένας τπτ μέσω bluetooth!τι γίνεται ξέρει κανείς?μήπως θέλει κάποιο ξεκλείδωμα?:worry:
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
οσοι πηραν απο το κ750, το σοκολατα για αλλαγη ξαναγυρισαν στο 750 με τα 1000 γιατι ξεβολευτηκαν αγρια. οπως εγω! με αγαπη για τη σοκολατα αλλα...
Link to comment
Share on other sites

οσοι πηραν απο το κ750, το σοκολατα για αλλαγη ξαναγυρισαν στο 750 με τα 1000 γιατι ξεβολευτηκαν αγρια. οπως εγω! με αγαπη για τη σοκολατα αλλα...

άλλο το ένα τηλ,άλλο το άλλο!!!Εξωτερικά είναι πολύ καλύτερη η σοκολάτα!!!Τέσπαν αν ξέρει κάποιος πως ξεκλειδώνουμε το bluetooth ας μου πει plz!:worry:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

πως γινετε να επιλεξω ποιον τηλεφωνικο καταλογο να εμφανιζετε? sim η τηλεφωνου? αυτη τη στηγμη μου εμφανιζει και τους δυο!
Link to comment
Share on other sites

άλλο το ένα τηλ,άλλο το άλλο!!!Εξωτερικά είναι πολύ καλύτερη η σοκολάτα!!!Τέσπαν αν ξέρει κάποιος πως ξεκλειδώνουμε το bluetooth ας μου πει plz!:worry:

 

θα αγοραζες ποτε ferrari 200000 ευρω με μηχανη απο kia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...