Jump to content

Avatars: Κινητά που δεν υπάρχουν στη λίστα! (ενημέρωση 15/10/20)


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΜΙΟ Α701 ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ

Φίλε μου υπάρχει ήδη το Mitac Mio A701.

Το βρίσκεις εδώ.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου υπάρχει ήδη το Mitac Mio A701.

Το βρίσκεις εδώ.:)

 

PALM TREO 500 BLACK παρακαλω! :)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

To i560 εχει 1 μιση μηνα που κυκλοφορησε...Ακομα δεν υπαρχει!!!

 

Υπομονη :mad:

Οταν μπορεσει ο Admin ,θα το βαλει .

 

Δεν εχει νοημα να γραφουμε τα ιδια και τα ιδια..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Απορία: υπάρχει περίπτωση να δούμε στη λίστα με τα avatar το μαύρο Ν82??? :O
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Απορία: υπάρχει περίπτωση να δούμε στη λίστα με τα avatar το μαύρο Ν82??? :O

 

Και τα 2 (ασημι & μαυρο) δεν νομιζω οτι μπορει να υπαρξουν ταυτοχρονα,

εφοσων περα απο το χρωμα,δεν διαφερουν πουθενα .

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1363877#post1363877

Εκτος και εαν γινει αντικατασταση

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, τι κάνετε? Είμαι καινούρια εδώ. Έψαξα στα avatars για να βρω το κινητό μου και νομίζω δεν υπάρχει, βέβαια δεν είμαι και απόλυτα σίγουρη. Λοιπόν η συσκευή μου ειναι Sony Ericsson v640i

Ευχαριστώ!!

sophieth.hi5.com
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, τι κάνετε? Είμαι καινούρια εδώ. Έψαξα στα avatars για να βρω το κινητό μου και νομίζω δεν υπάρχει, βέβαια δεν είμαι και απόλυτα σίγουρη. Λοιπόν η συσκευή μου ειναι Sony Ericsson v640i

Ευχαριστώ!!

Kαλά είμαστε! :D

 

Υπάρχει,είναι στην τρίτη σελίδα των sony ericsson avatars. http://www.myphone.gr/forum/image/avatars/SE-V640i.gif

Link to comment
Share on other sites

το palm centro ποτε θα μπει;;

http://euro.palm.com/uk/en/products/smartphones/centro/specs.html

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer BDP-320 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει καθόλου το avantar του skypephone της εταιριας 3?? αυτο ειναι το κινητο μου και νομιζω δεν το εχω δει καπου

 

Ευχαριστω

 

Skype Phone της εταιριας 3 που ειναι στην αγγλια. ειναι ενα κινητο που ολοι θα εχετε δει σαν διαφιμιση στη σελιδα του skype. το εχω εδω στιν αγγλια και ειναι 3g 24/7 μονο απο τιν εταιρια 3. και παρεχει skype συνεχεια και παντου κα8ως και msn και τηλεοραση και facebook και πολλα αλλα. νομιζω πως δν βρηκα το avantar του αν και ειναι ενα τηλεφωνο που εκανε μπαμ παγκωσμιως, φυσικα δεν εχει επεκτα8ει και στην ελλαδα ακομη

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκαν τα ακόλουθα avatars:

 

3 Skypephone (διάφορα - αλφαβητικά στο T)

Samsung SGH-i560, Samsung SGH-D880 Duos

LG KP100

Palm Centro, Palm Treo 500

O2 XDA Orbit 2, Mitac Mio P360, Mitac Mio P560

Mitsubishi M420i

 

Δεν προστέθηκαν τα Awang A900 και HTC Shift. Το μεν πρώτο το έχω δει να αναφέρεται ως Awang A9000 και Awang A900 με εμφάνιση που παραπέμπει στο TyTN, καθώς όμως και ως CECT A9000 χωρίς η CECT Telecom να το παρουσιάζει στην ιστοσελίδα της. Κοινώς δεν μπορώ να καταλήξω στην ταυτότητα αυτού του τηλεφώνου ώστε να το προσθέσω έστω και στα διάφορα. Κάθε βοήθεια λοιπόν ευπρόσδεκτη.

 

Το HTC Shift τώρα θα είναι ίσως το πρώτο UMPC, αν και εφόσον προστεθεί. Έως τώρα είχαμε περιοριστεί στα κινητά τηλέφωνα, οπότε αυτό χρειάζεται λίγο σκέψη ακόμη. Πιστεύετε ότι θα μπορούσε να τοποθετηθεί ανάμεσα στα υπόλοιπα «κινητά / PDA» της HTC στη λίστα με τα Avatars; Και αν ναι, τότε μήπως θα έπρεπε να προστεθούν και τα υπόλοιπα UMPCs της αγοράς; (αν και δεν γνωρίζω που). Καθώς δεν έχω ούτε εγώ άμεσα απαντήσεις σε όλα αυτά, για την ώρα απέφυγα να το προσθέσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το avatar του Motorola V9 δείχνει το κινητό στην κόκκινη απόχρωσή του το οποίο από όσο γνωρίζω δεν κυκλοφορεί στην Ελλάδα. Θα γινόταν ίσως να αλλαχτεί στο μάυρο χρώμα που είναι και αυτό που κυκλοφορεί εδώ ή τουλάχιστον να προστεθεί και το μαυρό? Ευχαριστώ!:)
Link to comment
Share on other sites

Το avatar του Motorola V9 δείχνει το κινητό στην κόκκινη απόχρωσή του το οποίο από όσο γνωρίζω δεν κυκλοφορεί στην Ελλάδα. Θα γινόταν ίσως να αλλαχτεί στο μάυρο χρώμα που είναι και αυτό που κυκλοφορεί εδώ ή τουλάχιστον να προστεθεί και το μαυρό? Ευχαριστώ!:)

 

Δεν μπορεί να προστεθεί το ίδιο κινητό σε διαφορετικό χρώμα. Τώρα αναφορικά με αλλαγή του υπάρχοντος, κι εγώ το προτιμώ σε μαύρο. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Το HTC Diamond αν είναι εύκολο Μάνο.

 

http://digital-lifestyles.info/copy_images/htc-touch-diamond-lg.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...